زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ق.ظ
رنکینگ دانشگاه‌ها در ارشد هوش مصنوعی
سلام دوستان
دکتر تنهایی زحمت کشیدن و در این لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع رده بندی رو درج کردن ولی من می خواستم اگه می شه اون سایر دانشگاه‌ها هم تنها از نظر سطح علمی و فاز فعالیت (سافت ای.آی - بحث‌های سیگنالی - بحث‌های ریاضوی و مدلینگ و ... )مقایسه و رده بندی کنیم
برای خود من سوال اینه که ترتیب این دانشگاه‌ها در رشته هوش مصنوعی به چه شکله
۱- علم و صنعت
۲- شهید بهشی
۳- خواجه نصیر
۴- صنعتی اصفهان
۵- فردوسی مشهد
۶- شیراز
۷- اصفهان
من خودم به نظرم این ترتیب بالا درسته؟!!! اگه نیست نظر شما چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh , arinmt , nazarian
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ق.ظ
به نظر من جای ۳ و ۴ رو عوض کنید اگه تهرانی نیستید.
از دوستای من که صنعتی اصفهان بودن و بعد خواجه نصیر قبول شدن پشیمون بودن می گفتن خواجه نصیر قابل مقایسه با صنعتی اصفهان نیست از همه لحاظ.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshad_pickup , **sara**
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ ب.ظ
ممنون دوستان دیگه چی می گن‌، کاش دکتر تنهایی هم یک راهنمایی بکنن: دی

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ق.ظ
من صنعتی اصفهان رو نمیدونم ولی میدونم که هوش مصنوعی شیراز حداقل از خواجه نصیر بالاتره

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshad_pickup , alirrrrrr , faza
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ق.ظ
مالک اشتر تهرانم فراموش نکنید!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshad_pickup
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ
کسی از بچه های خواجه نصیر اینجا نیست ازش بپرسیم چه جور دانشگاهیه از نظر سطح علمی و امکانات دانشگاه؟!! من به خواجه نصیر خیلی نزدیکترم تا اصفهان ولی بین خواجه نصیر و صنعتی اصفهان موندم!!
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ
RE: رنکینگ دانشگاه‌ها در ارشد هوش مصنوعی
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ق.ظ)mohammad231 نوشته شده توسط:  مالک اشتر تهرانم فراموش نکنید!!!

مالک اشتر وضعیت علمیش چطوره در مقایسه با دانشگاه های تهران؟ Huh
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ق.ظ)mohammad231 نوشته شده توسط:  مالک اشتر تهرانم فراموش نکنید!!!

مالک اشتر وضعیت علمیش چطوره در مقایسه با دانشگاه های تهران؟ Huh

به نظر من از تهران و شریف و امیرکبیر و علم وصنعت و بهشتی پایین تره
ولی از بقیه نه و از شهرستان‌ها هم بالاتر
۰
۱
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط mehrdad89.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ)leiloon نوشته شده توسط:  کسی از بچه های خواجه نصیر اینجا نیست ازش بپرسیم چه جور دانشگاهیه از نظر سطح علمی و امکانات دانشگاه؟!! من به خواجه نصیر خیلی نزدیکترم تا اصفهان ولی بین خواجه نصیر و صنعتی اصفهان موندم!!

من دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.
واقعا مقایسه صنعتی اصفهان و خواجه نصیر اصلا درسته؟
معلومه عزیز در مقابل صنعتی اصفهان خواجه نصیر را اصلا نباید مقایسه کنی.خواجه نصیر اصلا دانشگاهه؟
من اصلا نمیدونم چطوری اسم دانشگاه را گذاشتند روی این موسسه.مثل بانک شعبه دار در سطح شهرSmile)
از شوخی بگذریم.هوشش افتضاحه.میتونی از بچه‌ها خواجه نصیر بپرسی.استاد ندارند!
۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۱۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط alireza3742.)
سلام دوستان
من لیسانس کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیر هستم.
این مطالبی که آقای mehrdad89 گفتن تا حدودی درسته و دانشگاه خواجه نصیر به شدت کمبود استاد کامپیوتر داره و در زمینه کامپیوتر و IT حرفی برای گفتن نداره . به جاش اکثرا از اساتید گروه برق( گروه مخابرات و کنترل صنعتی که دروسش شباهت نسبتا زیادی به هوش مصنوعی داره )استفاده میکنن که البته اساتید گروه برقش هم زیاد بد نیستن.
به نظر من اگر همه دانشگاههای هوش مصنوعی ایران رو مقایسه کنیم این رتبه بندی تقریبی ۱۰ تای اول هست:
۱-صنعتی شریف
۲-تهران
۳- صنعتی امیرکبیر
۴-علم و صنعت
۵-صنعتی اصفهان
۶-فردوسی مشهد
۷-شیراز
۸-شهید بهشتی
۹-مالک اشتر
۱۰- صنعتی خواجه نصیر(برای تهرانی‌ها رتبه ۵ و شهرستانی‌ها ۱۰)

البته انصافا دانشگاه آزاد قزوین هم اساتید خوبی داره و تا جایی که اطلاع دارم اساتیدش اکثرا از امیرکبیر‌، شریف و علم و صنعت هستن و برای همین رتبه ۱۱ رو بهش میدم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , delete4all
ارسال: #۱۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
من با این رنکنیگ آخریه موافقم. ولی امیرکبیر و تهران رو واقعا در یک سطح می‌دونم و انتخاب هر کدوم واقعا سلیقه‌ای هست.
در مورد آزاد قزوین من استادی از شریف رو ندیدم که اونجا تدریس کنه. هر چند از امیرکبیر فراوان اونجا حضور دارند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , lonelyforever
ارسال: #۱۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  به نظر من اگر همه دانشگاههای هوش مصنوعی ایران رو مقایسه کنیم این رتبه بندی تقریبی ۱۰ تای اول هست:
۱-صنعتی شریف
۲-تهران
۳- صنعتی امیرکبیر
۴-علم و صنعت
۵-صنعتی اصفهان
۶-فردوسی مشهد
۷-شیراز
...
شیراز بیار رتبه ۴ بقیه رو شیفت بده پایین‌، امیرکبیر رو ببر رتبه ۱ شریف رو ببر ۳( هوش امیرکبیر حرف اول رو میزنه‌، اما شریف هم شریف هست حداقل از نظر اسم - طبق آخرین اطلاعات پردازش تصویر و صوت شریف از بقیه بهتره اما سایر جنبه مخصوصا رباتیک همون تهران و امیرکبیر بهتره)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Jabar-Asadi , summer_66 , alirrrrrr , faza
ارسال: #۱۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
شاید زیاد به مبحث ارتباط نداشته باشه ولی گرایش هر دانشجو توی هوش چطوری تعیین میشه ؟ ای کاش اینم می نوشتید مثلا هوش امیرکبیر روی چه مسائلی زوم می کنه ؟ پردازش تصویر‌، رباتیک و ... در ضمن یه کوچولو هم درباره میزان تاثیر پایان نامه تو ادامه تحصیل هم بحث بشه که دیگه عالیه Blush
راستی یادتون هست قبلنا مسابقات رباتیک توی صدا و سیما پخش میشد ... فک کنم تبریزی‌ها حرف اول رو میزدن . درباره این مسئله ایده ای دارید ؟؟؟؟

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: montazer
ارسال: #۱۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ
صنعتی اصفهان خیلی بالاتر از خواجه نصیره ‌، فکر میکنم رشته های برق و عمران خواجه نصیر بالا باشند . کامپیوتر خواجه نصیر که خیلی پایینه .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  به نظر من اگر همه دانشگاههای هوش مصنوعی ایران رو مقایسه کنیم این رتبه بندی تقریبی ۱۰ تای اول هست:
۱-صنعتی شریف
۲-تهران
۳- صنعتی امیرکبیر
۴-علم و صنعت
۵-صنعتی اصفهان
۶-فردوسی مشهد
۷-شیراز
۸-شهید بهشتی
۹-مالک اشتر
۱۰- صنعتی خواجه نصیر(برای تهرانی‌ها رتبه ۵ و شهرستانی‌ها ۱۰)

البته انصافا دانشگاه آزاد قزوین هم اساتید خوبی داره و تا جایی که اطلاع دارم اساتیدش اکثرا از امیرکبیر‌، شریف و علم و صنعت هستن و برای همین رتبه ۱۱ رو بهش میدم.

یعنی شهید بهشتی توی هوش اینقدر ضعیفه؟ جناب دکتر هم این رنکینگ رو قبول کرده البته من با جای دانشگاه شیراز موافق نیستم! و جای اون رو در رتبه ۴ و نهایتا ۵ میدونم ( شیراز توی هوش خیلی گروه خوبی داره ) .
جایگاه بوعلی سینا چطوره ؟ فکر کنم از مالک اشتر بهتر باشه ( توی هوش مصنوعی و رباتیک که تا چند سال پیش حرف زیادی برای گفتن داشت الان رو نمیدونم)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۴۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۱۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close