تالار گفتمان مانشت
فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - ۸Operation - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ

لینک فیلم هوایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
تهیه شده توسط ریزپرنده آقای علی هنری به آدرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----
درضمن دوستانی که امنیت علاقه مند هستند اگه اطلاع ندارید در جریان باشید خبرهایی از به وجود آمدن رشته رایانش امن در دوره لیسانس به گوش می رسد،...در واقع مهندسی کامپیوتر قراره چهار گرایش بشه :نرم افزار،معماری کامپیوتر،رایانش امن،فناوری اطلاعات
طبق مصوبه وزارت علوم به تاریخ ۹۲/۲/۸
Wink

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - zakieh_1 - 27 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ

ممنون،چرا نمیشه دانلود کرد؟

RE: فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - Dr.Cnet - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ

خیلی جالب نبود!

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - helena - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ

ااااا... تو لیسانس ؟! ۴ تا گرایش‌؟!

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - msharifi - 28 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ

من واقعا دوست دارم بدونم کی عشق پلی تکنیکه؟؟ بگه تا من توجیهش کنم!:دی

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - M4$0UD - 28 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)msharifi نوشته شده توسط:  من واقعا دوست دارم بدونم کی عشق پلی تکنیکه؟؟ بگه تا من توجیهش کنم!:دی

چطور؟ اگه میشه یکم اطلاعات در موردش بدید Smile چون ظاهرا خیلی دلت پره که حاضر شدی اولین پستت را بعد از ۲ سال عضویت به خاطرش بفرستی Smile

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - ۸Operation - 28 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ)helena نوشته شده توسط:  ااااا... تو لیسانس ؟! ۴ تا گرایش‌؟!
این مصوب شده اما ظاهرا با مخالفت های شدید از سوی برخی از دانشگاهها روبه رو شده!احتمالا فعلا اعمال نشه!

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)zakieh_1 نوشته شده توسط:  ممنون،چرا نمیشه دانلود کرد؟
با IDM قابل دانلوده!

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - Riemann - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)msharifi نوشته شده توسط:  من واقعا دوست دارم بدونم کی عشق پلی تکنیکه؟؟ بگه تا من توجیهش کنم!:دی
بنده امیر کبیر اولویت سومم هستش.

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - ali - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ

دیروز بعد از جلسه، باز پروازش دادن اما تا رسید بالا ساختمان ابوریحان برادرا سایبری سپاه gps شو جعل کردن و سقوطش دادن رو سرکارگرا بالا ساختمون !

RE: فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - maryam.raz - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  لینک فیلم هوایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
تهیه شده توسط ریزپرنده آقای علی هنری به آدرس :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----
درضمن دوستانی که امنیت علاقه مند هستند اگه اطلاع ندارید در جریان باشید خبرهایی از به وجود آمدن رشته رایانش امن در دوره لیسانس به گوش می رسد،...در واقع مهندسی کامپیوتر قراره چهار گرایش بشه :نرم افزار،معماری کامپیوتر،رایانش امن،فناوری اطلاعات
طبق مصوبه وزارت علوم به تاریخ ۹۲/۲/۸
Wink
ممنون جالب بودSmile
بنظر میاد ساختمانهای دانشکده ها نو باشه؟! باز سازی شدن یا اینجوری بنظر میرسه؟

RE: فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - virtual girl - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ

خوش به حال دانشجوهاشون ....

RE: فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - mahtab69 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  خوش به حال دانشجوهاشون ....

چیو خوش به حال دانشجوهاش!!! شنیدیم امیرکبیر در ناآرامی به سر می برد!! آیا درست است؟؟!!

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - ۸Operation - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  دیروز بعد از جلسه، باز پروازش دادن اما تا رسید بالا ساختمان ابوریحان برادرا سایبری سپاه gps شو جعل کردن و سقوطش دادن رو سرکارگرا بالا ساختمون !
به به !جدی می گی علی؟!
اما علی دوستم که رو همین پروژه کار می کنه گفتش که این پرنده gps نداره کنترل رادیویی داره.... ظاهرا سینگال مشابه دادن بهش نشوندنش....
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  شنیدیم امیرکبیر در ناآرامی به سر می برد!! آیا درست است؟؟!!
پلی تکنیک ما ندیدم تا حالا آروم باشه ... Wink

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - فرید - ۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ

دانشگاه پلی تکنیک نه خیلی اونور آب شناخته شده است که بشه مثل شریف کسی دلش را خوش کنه به گرفتن اپلای و نه محیطش محیط خوبیه. کلا" یه محیط سیاسی داره بیشتر و بیشتر افرادی که قراره بعدا" شغلی مدیریتی بگیرند اونجا فرستاده میشن. تو علوم انسانی دانشگاه علامه اینجوریه ، تو مهندسی پلی تکنیک.
من که کلا" عشق پلی تکنیک نیستم اگه خدا کنه همان شریف یا تهران برم خیلی خوبه.!

حالا دیگه اذیت کردن الکی اساتیدش را هم که باید در نظر گرفت. برای یه ارشد باید پوست آدم کنده بشه و همه اش نگران معدل باشی.

فیلم هوایی دانشگاه امیرکبیر (جهت دادن روحیه به کنکوریهای عشق امنیت پلی تکنیک) - mohammad2000 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ

آدم اینقدر ضد و نقیض میشنوه باورش نمیشه چی درسته چی غلط ولی به نظر من جز سه تای اوله تو کشور- دانشکده کامپیوترش هم جز ۱۵۰ تای اوله تو جهان البته من این مطلب رو از روی بنری که جلوی دانشکده زده بودن خوندم