زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.

ارسال: #۵۱۱
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ
RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  حالم افتضاحه! گسسته میخونم ولی هیچی نمیفهمم!Sad

حذف کنBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱۲
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ
دلم گرفتههههههه

اگر ندانید به کجا میروید، هر راهی شما را با خود خواهد برد.Shy
ارسال: #۵۱۳
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ
عالی بهتر از دیروز........
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱۴
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
من نمی دانم
و همین درد مرا سخت می آزارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۵۱۵
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ
ناراحتم در حد تیم ملی برای یک دوست ناراحتم...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۵۱۶
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ
حالم بده...هرچی تلاش میکنم از دست میره....من درسهاروهمه رو یه دور خوندم.اما حالا مه با۲۵ درصدهای بارسه دارم جلو میرم دارم وقتم کم میارم با روزی ۹ تا ۱۰ ساعت درس خوندن.از بس همه را فراموش کردم...دارم دیوونه میشم به خدا...به خدا خیلی تلاش کردم و میکنم اما فراموشسم اونقدر شدیده که هرسری مجبورم دوباره از نو دروسو بخونم و تستهاشو سطحی بزنم. و به تستهای قوی نمیرسم که با دانستنیهای ذهنم بتونم با تفکر خودم تست حل کنم.هر سری اینقدر خسته میشم از خوندن دوباره که خسته میشم برای زدن تستها از ذهن خودم و هی تست رو میبینم بعدم جوابشو.تا اینظوری جلو برم...خیلی غمگین و خستم....مادر داغداری هستم که روز کنکور اولین سالگرد برواز دختر ۱ سال و نیممه. برای همینه ذهن و تمرکزم نابوده...از بس این دو سه ساله غم تحمل کردم....خدایا...و من همت کردم تا دوباره بلند شم و قد راست کنم از این مصیبت خدا میدونه چقدر تلاش میکنم اما...همش از دست میره...دلم میخواد بشینم فقط گریه کنم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , crevice , zahra_ce87
ارسال: #۵۱۷
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  حالم بده...هرچی تلاش میکنم از دست میره....من درسهاروهمه رو یه دور خوندم.اما حالا مه با۲۵ درصدهای بارسه دارم جلو میرم دارم وقتم کم میارم با روزی ۹ تا ۱۰ ساعت درس خوندن.از بس همه را فراموش کردم...دارم دیوونه میشم به خدا...به خدا خیلی تلاش کردم و میکنم اما فراموشسم اونقدر شدیده که هرسری مجبورم دوباره از نو دروسو بخونم و تستهاشو سطحی بزنم. و به تستهای قوی نمیرسم که با دانستنیهای ذهنم بتونم با تفکر خودم تست حل کنم.هر سری اینقدر خسته میشم از خوندن دوباره که خسته میشم برای زدن تستها از ذهن خودم و هی تست رو میبینم بعدم جوابشو.تا اینظوری جلو برم...خیلی غمگین و خستم....مادر داغداری هستم که روز کنکور اولین سالگرد برواز دختر ۱ سال و نیممه. برای همینه ذهن و تمرکزم نابوده...از بس این دو سه ساله غم تحمل کردم....خدایا...و من همت کردم تا دوباره بلند شم و قد راست کنم از این مصیبت خدا میدونه چقدر تلاش میکنم اما...همش از دست میره...دلم میخواد بشینم فقط گریه کنم...

عزیزم ناراحت نباش
خدا ایشالله روح دخترتو شاد کنه
این جور فکرا توی کنکور طبیعی هست آدم همش ترس داره شاید به خاطره ترس همه چی یادت میره
سعی کن روحیتو شاد کنی به چیزهای خوب فکر کنی حتی وقتی کتابو باز میکنی به این دید برو که قبلیا یادته
چون وقتی کتابو باز میکنی فکر میکنی همه چی یادت رفته وباید دوباره بخونی نیروی جاذبه هم که هست باعث میشه همین واست اتفاق بیوفته
یه بار امتحان کن با تفکر مثبت برو ایشاللله موفق میشی
ریحان جان بعد از هر غم و سختی شادی هست
ایشالله روزهای خوبی هم توی راهه
ببخشید زیاد حرف زدمSmile
موفق باشی گلمHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , عزیز دادخواه
ارسال: #۵۱۸
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  حالم بده...هرچی تلاش میکنم از دست میره....من درسهاروهمه رو یه دور خوندم.اما حالا مه با۲۵ درصدهای بارسه دارم جلو میرم دارم وقتم کم میارم با روزی ۹ تا ۱۰ ساعت درس خوندن.از بس همه را فراموش کردم...دارم دیوونه میشم به خدا...به خدا خیلی تلاش کردم و میکنم اما فراموشسم اونقدر شدیده که هرسری مجبورم دوباره از نو دروسو بخونم و تستهاشو سطحی بزنم. و به تستهای قوی نمیرسم که با دانستنیهای ذهنم بتونم با تفکر خودم تست حل کنم.هر سری اینقدر خسته میشم از خوندن دوباره که خسته میشم برای زدن تستها از ذهن خودم و هی تست رو میبینم بعدم جوابشو.تا اینظوری جلو برم...خیلی غمگین و خستم....مادر داغداری هستم که روز کنکور اولین سالگرد برواز دختر ۱ سال و نیممه. برای همینه ذهن و تمرکزم نابوده...از بس این دو سه ساله غم تحمل کردم....خدایا...و من همت کردم تا دوباره بلند شم و قد راست کنم از این مصیبت خدا میدونه چقدر تلاش میکنم اما...همش از دست میره...دلم میخواد بشینم فقط گریه کنم...

ریحان عزیزم
زندگی تکرار مکدرات نیست روح دخترتم شادبشه نباید انقد ناراحتی کنی زندگی جریان داره نباید به ایستی ذهنت روآزادکن وقتی کتاب رو میگیری دستت فقط به این فک کن که الان تو این لحظه تمرکزت تمام حواست همین جا باشه یه مقدار فراموشی طبیعیه من یکی از دوستام همین طور بود سیستمش اینطور بود ولی با تمرین وتکرار جزء بهترینهای کلاس بود وتی میرین سراغ کتاب اعتمادبنفس داشته باشین قبل دیدن مبحث چنددقیقه کتاب رو ببندین اصل ساختار رو تجسم کنین ذهنتون رو مجبور کنین حتی اگه شده یک نکته از اون مبحث به یاد بیاره معمولا وقتی فورس باشه ذهن بهتر جواب میده انشالله که مشکلتون حل میشه

موفق باشینHeart

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , RASPINA , ریحان
ارسال: #۵۱۹
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ
سلام چه خبر از دانشگاه جدیدتون بچه ها خوش میگذره

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
ارسال: #۵۲۰
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ
امروز بعد مدتها که از جو دور بودم، رفتم دانشگاه. روحم تازه شد دیدم دختر پسرا با دوستاشون میگن و میخندیدن.. یادش بخیر.. دوست دارم بازم دانشجو باشم ولی دیگه حسش نیست..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora
ارسال: #۵۲۱
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
دندونم شکست! اعصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااااااب​ ندارم!
سسیستم عامل هم اصلاً مراعات حال نمیکنه!!
ارسال: #۵۲۲
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
گاهی وقتها درون گرایی خیلی گرون تموم میشه،
یعنی در عین شلوغ بودن اطرافت احساس تنهایی ای میکنی که درد ظلمات و سکوت شب هم نمیشه اون رو تجربه کرد.
خدایا ما رو دل رحم کن تا حداقل دلمون به حال خودمون بسوزه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , M4$0UD , Donna , RASPINA
ارسال: #۵۲۳
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
خدا روشکر

امروز کارای مفیدی انجام دادم
با مامانم رفتیم روضه خونه دوستم .جای همه خالی .بارون هم می اومد شهر تمیز شده بود
برگهای زرد خیس شده, خیابون های شسته ,خیلی قشنگ بود....

هنوز بارون می باره
خدایا شکرت . بلاخره امروز پروژ هام هم تموم شد واین یعنی فراغ بال بیشتر برای درس خوندن
خلاصه اینکه توی این هوای بارونی به یاد همه اتون هستمHeart

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۵۲۴
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ
حالم خوب نیست!
درس نخوندم امروز!

مگه خدای او خدای من نیست؟
ارسال: #۵۲۵
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)فرید نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم،
گفتم این تاپیک را بزنم هر روز بیایم بگیم حس مون اونروز چیه؟ شاید خاطرات خوب و بد روزای مختلف یه جور نوستالوژی داشته باشه. این روزای پشت کنکور ،بعدا" برامون خاطره میشه. ایشالا یه خاطره خوب.
مثلا"
درماندگی و پریشونی

حس میکنم خیلی تنهام!!!

دلشوره دارم

ی حس عشقولانه

می ترسم!!!

دلم گرفته!!

می گیرم می زنمتونااااا

حس امروز من :
خوبم . فقط فکر میکنم عقبم .

ببخشید ...
(۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من خیلی خیلی خیلی زود نا امید میشم، در صورتی که به هدفم علاقه دارم و دووس دارم بخاطرش بجنگم... خیلی برای اینکه انگیزمو از دست ندم سعی کردم اما نشد که نشد...محاله من حتی ١ هفته ی با انگیزه داشته باشم!

سلام اقا اوا من تو این انجمن گم شدم تازه عضو شدم اگه سوالمو تو تایپیک مناسب ننوشتم عذرخواهی میکنم.ببخشید من یه سوال دارم من بعد چند وقت میخوام کنکور کارشناسی ارشد بدم و مدرک کارشناسیم کامپپیوتر نرم افزار هست البته واسه ارشد هم میخوام هم نرم افزار بخونم هم ای تی ایا میشه . و اینکه اصلا روال کنکور دان به چه شکله منظورم کی دفترچه میاد کی ثبته نامه . خلاصه از اول تا اخر مراحا به چه شکله.جسارتا یه سوال دیگه اونم این که من کارنامه کنک.ره های ۹۳ رو دیدم نوشته بودن هوش ۵۰ نرم افزار ۲۱۵ معماری ۸۷ مگه هر نفر نباید یه رشته انتخاب کنه یا کلا روال کار به چه شکله.ممنون میشم ج بدین...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۷۹۵,۸۲۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۰۶ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۸۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۳۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  همشاگردی سلام mosavat ۱۰ ۷,۸۸۹ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: beygvand
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۶۴ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close