زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های ناپیوسته

نظرسنجی: اگر داوطلب کنکور ارشد ۹۰ هستید؛ از کدومآشید؟
پیوسته
ناپیوسته
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط هاتف.)
Star بچه های ناپیوسته
سلام
دیدم وضعیت بچه های ناپیوسته با پیوسته خیلی متفاوت هست
مثل اینکه پیوسته‌ها توی کنکور کاردانی به کارشناسی دروسی مثل: ساختمان داده، سیستم عامل و .. رو تجربه کردن (البته سوالات ساده ترند) و شرایط ویژه ای دارند (نظریه و کامپایلر و محاسبات عددی توی چارت درسی نیست) و ..

دیدم چه خوب میشه اولا این بچه‌ها همدیگرو بشناسن و ضمنا جایی باشه که از هم کمک بگیرن، چون شرایط اونها رو معمولا بقیه (پیوسته ها) ندارن.
ممکنه اینطور بهتر بشه بهم دیگه کمک کنیم
مثلا رتبه های برتر می گن ما ۳ ماه خوندیم Big Grin این برای یه نا پیوسته که عموما پایه ریاضی خوبی نداره و کلی از درسا رو بهش ارائه نمیدن کمی غیرقابل دستیابی بنظر میاد

اول هم از ناپیوسته‌ها خودم رو معرفی می کنم:
۱-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، دانشکده شمسی پور تهران،
۲-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، غیرانتفاهی،
۳-
، باهنر شیراز،
۴-
باهنر شیراز،
۵-
شمسی پور،
۶-
غیرانتفاعی دانشوران تبریز
۷-
شمسی پور،
۸-
شمسی پور، گرایش هوش
۹-
آزاد کرج،
۱۰-
نگفته کجاست!!
۱۱-
باهنر شیراز
۱۲
جهاد دانشگاهی اصفهان،
۱۳-
علم و فرهنگ
۱۴-
رجا قزوین
۱۵-

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ب.ظ
RE: بچه های ناپیوسته
من هم ناپیوسته بودم.کاردانیم رو دانشگاه دولتی خوندم و کارشناسیم رو غیر انتفاعی.چون رشته دبیرستانم ریاضی بوده و به ریاضی علاقه دارم زیاد تو این درس مشکل ندارم.کنکور کاردانی به کارشناسی هم خیلی خیلی با ارشد فرق داره و اصلا قابل قیاس با هم نیستن.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , ali_computer69
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  من هم ناپیوسته بودم.کاردانیم رو دانشگاه دولتی خوندم و کارشناسیم رو غیر انتفاعی.چون رشته دبیرستانم ریاضی بوده و به ریاضی علاقه دارم زیاد تو این درس مشکل ندارم.کنکور کاردانی به کارشناسی هم خیلی خیلی با ارشد فرق داره و اصلا قابل قیاس با هم نیستن.

تشکر.
فقط یه مطلب دیگه، دوستان ناپیوسته بفرمایند که الان داوطلب کنکور ارشد ۹۰ هستند، یا قبلا ارشد قبول شدن (این دسته خیلی مفید ترند)
منم ویرایش کردم

۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , ali_computer69
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
منظورتون داوطلب ارشد ۹۱ دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم جز کنکوریای ۹۱ هستم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , ali_computer69
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  منظورتون داوطلب ارشد ۹۱ دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم جز کنکوریای ۹۱ هستم.
نه دقیقا امسال! امسال ۹۰ میشه دیگه Blush بهمن، از همین تابستون خودم رو آماده خواهم کرد.

ضمنا با اجازتون پست اول تاپیک، لیست اسامی بچه های ناپیوسته رو برای دسترسی بهتر، قرار می دم.

۰
۲
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
سلام دوستان.
منم کارشناسی ناپیوسته باهنر شیراز هستم.دارم برای رتبه‌ی خوب تو ارشد ‌ی که در پیش دارم تلاش میکنم.ضمنآ از دوستی که این موضوع رو ایجاد کردند تشکر میکنم چون خیلی خوبه که بچه های ناپیوسته همدیگر رو بشناسند و از نظرات هم استفاده کنند.
یه چیز دیگه.اصلا از رقابت با بچه های ریاضی و کارشناسی پیوسته دانشگاههای معروف نترسید.امسال رتبه ۱۳ هوش و پارسال دوتا از رتبه های زیر بیست مهندسی نرم افزار و دو سال قبل هم رتبه های ۴ و ۱۶ از دانشگاه ما بودند.اینها شاخصها بودند و گرنه رتبه های ۱۰۰ تا ۲۰۰ هم زیاد بودند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , ali_computer69 , RedHat , mahdikoochooloo , Engineer
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
ممنون فردوس
ترس؟! ترس که واژه خوبی نیست!
کنکور یه مسابقه است، هر کس تلاش بیشتری کنه نتیجه بهتری داره

چند روز پیش که نتایج اعلام شد، شمسی پور هم ۳ تا رتبه دو رقمی داشت

۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pherdous , ali_computer69
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ
من هر دو مقطع رو باهنر شیراز بودم!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
دوستان امسال رتبه ۳ کنکور ناپیوسته هستش لطفا در نوشتن مطالبتون دقت کنین و همه رو جمع نبندین
(دوست و هم اتاقی خودم بود)
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saeid_masoumi_88 نوشته شده توسط:  دوستان امسال رتبه ۳ کنکور ناپیوسته هستش لطفا در نوشتن مطالبتون دقت کنین و همه رو جمع نبندین
(دوست و هم اتاقی خودم بود)
با تشکر
خب؟
جایی کسی توهین کرد مگه؟ سوء برداشت کردی رفیق! خودمم ناپیوسته‌ام هاااا

۰
۲
ارسال: #۱۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
منم ناپیوسته‌ام و شمسی پوری دوست عزیز Smile)))) . هم دانشگاهی در اومدیم... بچه‌ها می گن شمسی پوری‌ها اینجا نفوذ کردندا من باورمم نمی شد ..

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , ali_computer69
ارسال: #۱۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
منم دبیرستان ریاضی و فیزیک بودم و کاردانی و کارشناسیم هردو غیرانتفاعی خوندم
کنکور کاردانی به کارشناسی هم اصلا قابل قیاس با ارشد نیست
من از دروس ارشد فقط کامپایلر و زبانهای برنامه سازی رو پاس نکردم یعنی در واقع نداشتیم
ولی محاسبات و نظریه با استادهای خیلی خوبی پاس کردم.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۱ ب.ظ
بچه های ناپیوسته
سلام

به به
درود بر شمسی پور
منم کاردانی رو شمسی پور خوندم و کارشناسی هم پارسال دوباره تو شمسی پور قبول شدم

انشاالله هم سال دیگه ارشد قبول میشم
میگی نه نیگا کن

راستی آقای parsaNA شما همونی نیستی که امروز داشتی با استاد خرسند صحبت می کردی ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , eqsune
ارسال: #۱۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ)coder نوشته شده توسط:  سلام
به به
درود بر شمسی پور
منم کاردانی رو شمسی پور خوندم و کارشناسی هم پارسال دوباره تو شمسی پور قبول شدم

انشاالله هم سال دیگه ارشد قبول میشم
میگی نه نیگا کن
راستی آقای parsaNA شما همونی نیستی که امروز داشتی با استاد خرسند صحبت می کردی ؟

بله دقیقا !!! از کجا فهمیدی ؟ بر تو دوست شمسی پوری هم درود فراوان. شمسی پوری‌ها یه بیماری ناشناخته دارند به اسم شمسی پوریسم . خود من هم دارم . Big Grin

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط coder.)
نقل قول: بله دقیقا !!! از کجا فهمیدی ؟

من با ایشون طراحی الگوریتم داشتم‌، دم در شما رو دیدم‌، اینجا هم از عکستون شناختمتون
اومدن تو کلاس درباره‌ی شما هم صحبت کردن Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , eqsune

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۶۰۹ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۷۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  اعزامی های یک اسفند deledivouneh ۳۴ ۵۰,۵۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: husen
  شبکه های باور بیزین hani89 ۰ ۱,۷۰۲ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  اعلام نتایج اولیه آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور azarakhsh1986 ۲۹ ۱۸,۶۳۹ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ۱۳۹۰۱۳۹۰
  شرایط رشته های پیراپزشکی بدون آزمون mohamad139400 ۰ ۱۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad139400
  سلام بچه ها. کسی استاد خصوصی برای آیلتس میشناسه معرفی کنه ؟ saba6000 ۳ ۳,۶۴۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: s.mirzaei
Big Grin بچه های فناوری اطلاعات گرایش سیستمهای چند رسانه ای رازی کرمانشاه زین ۶ ۳,۹۸۲ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: زین
  بچه های خواجه نصیر سال ۹۵ MLMSecurity ۱۷ ۷,۸۸۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close