زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعزامی های یک اسفند

ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ ب.ظ
اعزامی های یک اسفند
با سلام.اونایی که یک اسفند اعزامن بیان و بگن کجا افتادن.
من که خودم آموزشی ولیعصر تبریز افتادم.نمی دونم دیگه برا چی لحظه شماری میکنم برای خدمت.دیگه حوصله درس خوندن ندارم.واقعا بسه دیگه از شهریور شروع کردیم داریم می خونیم دیگه.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , pos
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۳ ب.ظ
RE: اعزامی های یک اسفند
منم هستم، ۰۲ نیروی زمینی تهران، خیلی هم مشتاقم که برم Big Grin،،،
فقط بدیش اینه که نمی‌تونیم بیایم مانشت درباره‌ی سوالات کنکور بحث کنیم،
حتی نمی‌تونیم جواب‌هامون با کلید سنجش مقایسه کنیم، کلا باید از فضای کنکور بیایم بیرون Cool
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ
اعزامی های یک اسفند
منم ۰۱ نیروی زمینی تهران.

(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  فقط بدیش اینه که نمی‌تونیم بیایم مانشت درباره‌ی سوالات کنکور بحث کنیم،

من شنیدم صفر یک از هفته دوم به بعد آخر هفته مرخصی میده. احتمالا صفر دو هم همین طور باشه. اون موقع می توانین بیاین.
من واسه سرباز معلمی هم اسم نوشتم، الان که برگه سفید اومده دو دلم وایستم جوابش بیاد یا اینکه برم همین صفر یک. می ترسم سرباز معلمی ردم کنن اونوقت همین صفر یک هم از دستم بره.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
اعزامی های یک اسفند
اون که یک اسفند دوشنبه هست وبه احتمال زیاد وسایلامونو بدن بگن شنبه هفته بعدش مجهز بیاین.فکر کنم پنج شنبه و جمعه‌ها هم خونه باشیم.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
اعزامی های یک اسفند
(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  اون که یک اسفند دوشنبه هست وبه احتمال زیاد وسایلامونو بدن بگن شنبه هفته بعدش مجهز بیاین.فکر کنم پنج شنبه و جمعه‌ها هم خونه باشیم.

عید هم که میان دوره میدن. آخر فروردین هم که آخر دورست. پنج شنبه جمعه هم که خانه. چه سربازی میشه Big Grin

"شهریار"
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ ق.ظ
:cool:02
نیروی زمینی تهرانBlush
کجا تهرانهBig Grin
آدرس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Huh
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ق.ظ
نقل قول: نیروی زمینی تهرانBlush
کجا تهرانهBig Grin

همان ارتش دیگه Big Grin
[تصویر:  65431_1_1379095441.gif]

"شهریار"
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
منم نیروی هوایی ارتش
گروه پدافند مشهد افتادم
خلاصه امام رضا طلبید قربون امام رضا بشم که این همه دوسم داره من تا حالا قسمت نشده بود برم زیارت امام رضا (ع) اما هر موقه عکس های مادرم تو اتاقم میدیدم اون مقام خوشگلش به چشمم میخورد دلم هوری میریخت الان دارم لحظه شماری میکنم برم سربازی فکر نکنم کسی مثل من این قدر مشتاق بوده باشه برای رفتن به سربازیBig GrinCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , مازیار صفایی , HighVoltage , saeid1389
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ب.ظ
اعزامی های یک اسفند
(۱۷ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ)ahmadnouri نوشته شده توسط:  منم نیروی هوایی ارتش
گروه پدافند مشهد افتادم
خلاصه امام رضا طلبید قربون امام رضا بشم که این همه دوسم داره من تا حالا قسمت نشده بود برم زیارت امام رضا (ع) اما هر موقه عکس های مادرم تو اتاقم میدیدم اون مقام خوشگلش به چشمم میخورد دلم هوری میریخت الان دارم لحظه شماری میکنم برم سربازی فکر نکنم کسی مثل من این قدر مشتاق بوده باشه برای رفتن به سربازیBig GrinCool

سلام دوست عزیز
خوش اومدی
امروز از صبح زود معاونت وظیفه عمومی بودم‌، چیزی بهتر از معاف از رزم نصیبم نشد، به زودی میام توی جمع سربازای مانشتی Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmadnouri , مازیار صفایی
ارسال: #۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ
اعزامی های یک اسفند
به دوره ای که یک اسفند شروع می شه می گن دوره طلایی!!! چون خیلی از برنامه‌ها به خاطر عید لغو می شه!

من الان سربازم، ۸ماه خدمت، نگران هیچی نباشین همه چیز زود میگذره فقط باید یکم بیخیال باشید و حساسیت به خرج ندین، تو آموزشی هم مسئولیت هایی مثل ارشد، منشی و ... قبول نکید چون اذیت می شید

موفق باشید

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  به دوره ای که یک اسفند شروع می شه می گن دوره طلایی!!! چون خیلی از برنامه‌ها به خاطر عید لغو می شه!

من الان سربازم، ۸ماه خدمت، نگران هیچی نباشین همه چیز زود میگذره فقط باید یکم بیخیال باشید و حساسیت به خرج ندین، تو آموزشی هم مسئولیت هایی مثل ارشد، منشی و ... قبول نکید چون اذیت می شید

موفق باشید
به اعزامی های اسفند میگن دوره فوق طلایی!!! من که خیلی خیلی بهم خوش گذشت مخصوصا بعد از کنکور خیلی حال میده کلا از یه فاز به یه فاز کاملاً متفاوت میرید . در کل خیلی عالیه بشرطی که روی کنکورتون اثر نزاره( یعنی بهش فکر نکنید تا بعد از کنکور )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ
اعزامی های یک اسفند
آدم را وسوسه می کنین بی خیال سرباز معلمی بشه، همان اول اسفند پاشه بره خدمتا.

"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
فکر کنم شما یک پارتی خیلی محکم داریا. دست ما را هم بگیر.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  می خواستم بپرسم مهم دلیلی که سرباز معلمی رو انتخاب کردید چی بود؟
من برنامه های زیادی برای کار دارم و برای انجام مقدماتش نیاز به یکسال زمان دارم. خدمت معمولی درسته که مدتش از سرباز معلمی کمتر هست ولی هیچ تضمینی وجود نداره که بتوانم تو شهر خودم باشم و آنقدری هم وقت باشه که بتوانم به کارهام برسم. سرباز معلمی می تونه بهم کمک کنه تا ضمن خدمت کارها و برنامه های لازم را انجام بدم و در حین خدمت مقدمات برنامه ای که در ذهن دارم را انجام بدم تا بعد خدمت عوض اینکه بخوام از صفر شروع کنم بتوانم استارت کار اصلی را بزنم. درسته سرباز معلمی دو سال هست ولی تعطیلات نوروز، احتمالا بخشی از تابستان، تعطیلات رسمی و ... را هم در نظر بگیرین. ضمن اینکه تا اونجا که من اطلاع دارم نهایت ۴ روز در هفته شما باید در محل مورد نظر حاضر باشی آن هم خوب تا پایان ساعت درسی.

(۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  راستی شما از مقطع تحصیلی، رشته و مدرسه ای که داخلش می افتید مطلع هستید؟
نه خیر. من اصلا معلوم نیست انتخاب بشم چه برسد به اینکه از محصل تحصیل و بقیه اطلاعی داشته باشم. روال کار به این صورت هستش:

برای انتخاب در کوچه اول باید ابندا فرم امتیازبندی را پر کرد که از مجموع امتیازات (اگر اشتباه نکنم ۱۲۰ امتیاز بود) من نهایتا ۳۳ امتیاز می آورم. از بین افراد ثبت نام شده تعدادی انتخاب می شوند برای مصاحبه و بقیه مرخص هستند. بقیه می روند کوچه دوم و در طی مرحله مصاحبه عده ای پذیرفته می شوند و سایرین حذف می شوند. من هنوز از کوچه اول هم نگذشته ام.

عموما سرباز معلم‌ها برای شهرستان های حومه استان‌ها انتخاب می شوند و بعید می دانم داخل استان هم سرباز معلم گرفت. منتها شنیده‌ام کسانی که فنی حرفه ای بودند غالبا به هنرستان‌ها فرستاده می شوند و بقیه هم به مدرسه‌ها ولی این قانون نیست.

"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۱۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
من دوستام توی ارگان های مختلفی بودن و همه از برج ۱۲ راضی بودن
سپاه ۲ هفته تعطیله
نیروی انتظامی ۱ هفته مرخصی میده ا هفته هم کلاس نیست و کلا بساط بچه‌ها بر پا هست و ...
ارتش هم که اگه شمال بیفتید دیگه تعطیلات تکمیل میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال: #۱۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
اعزامی های یک اسفند
الف) برای سرباز معلمی کسانی می توانند اقدام کنند که تاریخ اعزامشان برای ماه های اسفند امسال‌، ازدیبهشت و یا نیر سال دیگه باشه. در صورت پذیرفته شدن اگر تاریخ اعزام ماه های اسفند و یا اردیبهشت باشه به اول تیر موکول میشه. یعنی شروع خدمت میشه ۱ تیر. به مدت دو ماه میرین آموزشی و بعدش هم دو هفته در کلاس هایی که آموزش پرورش می گذاره شرکت می کنین و از اول مهر هم میرین سر کلاس.

ب) هفت هشت بند برای امتیاز‌ها در نظر گرفته شده که هر بند یک امتیاز خاصی داره. مثلا سابقه بسیج، خانواده شهدا، افراد متاهل، معدل مدرک تحصیلی و فرزندان فرهنگیان که این آخری اگر اشتباه نکنم ۲۰ امتیاز داشت پس شما تا اینجا ۲۰ امتیاز از بقیه جلوتری (فکر کنم دو مورد دیگر هم بود که یادم نمیاد). معدل مدرک به صورت ضریب دو حساب میشه. یعنی هر چی معدل شما باشه ضرب در دو میشه که من فقط همین امتیاز را گرفتم.

شما با توجه به اینکه امتیاز خانواده فرهنگی نصیبتان میشه به احتمال خیلی زیاد توی امتیاز‌ها انتخاب میشین و اگر تو مصاحبه به مشکل نخورین انشالله قبولین. فقط امیدوارم ساکن البرز نباشین Big Grin

"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۵۲۵ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۳۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  شبکه های باور بیزین hani89 ۰ ۱,۶۷۴ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  اعلام نتایج اولیه آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور azarakhsh1986 ۲۹ ۱۸,۳۴۳ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ۱۳۹۰۱۳۹۰
  دومین آزمون استخدامی متمرکز اسفند ۹۴ sepid ۴۶ ۲۴,۲۳۲ ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ۱۳۹۰۱۳۹۰
  شرایط رشته های پیراپزشکی بدون آزمون mohamad139400 ۰ ۱۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad139400
  ۱۴۱ آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران farzanehm ۶ ۵,۰۹۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: IPv6
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۲۴۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  بانک تست و ازمون های کنکور سراسری zemestom ۲ ۲,۱۸۰ ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: سیما محمدی
  نرسیدن ب سرفصل های ازمون zemestom ۲ ۲,۰۲۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza.4

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close