تالار گفتمان مانشت
بچه های ناپیوسته - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
بچه های ناپیوسته - هاتف - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام
دیدم وضعیت بچه های ناپیوسته با پیوسته خیلی متفاوت هست
مثل اینکه پیوسته‌ها توی کنکور کاردانی به کارشناسی دروسی مثل: ساختمان داده، سیستم عامل و .. رو تجربه کردن (البته سوالات ساده ترند) و شرایط ویژه ای دارند (نظریه و کامپایلر و محاسبات عددی توی چارت درسی نیست) و ..

دیدم چه خوب میشه اولا این بچه‌ها همدیگرو بشناسن و ضمنا جایی باشه که از هم کمک بگیرن، چون شرایط اونها رو معمولا بقیه (پیوسته ها) ندارن.
ممکنه اینطور بهتر بشه بهم دیگه کمک کنیم
مثلا رتبه های برتر می گن ما ۳ ماه خوندیم Big Grin این برای یه نا پیوسته که عموما پایه ریاضی خوبی نداره و کلی از درسا رو بهش ارائه نمیدن کمی غیرقابل دستیابی بنظر میاد

اول هم از ناپیوسته‌ها خودم رو معرفی می کنم:
۱-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، دانشکده شمسی پور تهران،
۲-
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، غیرانتفاهی،
۳-
، باهنر شیراز،
۴-
باهنر شیراز،
۵-
شمسی پور،
۶-
غیرانتفاعی دانشوران تبریز
۷-
شمسی پور،
۸-
شمسی پور، گرایش هوش
۹-
آزاد کرج،
۱۰-
نگفته کجاست!!
۱۱-
باهنر شیراز
۱۲
جهاد دانشگاهی اصفهان،
۱۳-
علم و فرهنگ
۱۴-
رجا قزوین
۱۵-

RE: بچه های ناپیوسته - fateme66 - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ

من هم ناپیوسته بودم.کاردانیم رو دانشگاه دولتی خوندم و کارشناسیم رو غیر انتفاعی.چون رشته دبیرستانم ریاضی بوده و به ریاضی علاقه دارم زیاد تو این درس مشکل ندارم.کنکور کاردانی به کارشناسی هم خیلی خیلی با ارشد فرق داره و اصلا قابل قیاس با هم نیستن.

RE: بچه های ناپیوسته - هاتف - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  من هم ناپیوسته بودم.کاردانیم رو دانشگاه دولتی خوندم و کارشناسیم رو غیر انتفاعی.چون رشته دبیرستانم ریاضی بوده و به ریاضی علاقه دارم زیاد تو این درس مشکل ندارم.کنکور کاردانی به کارشناسی هم خیلی خیلی با ارشد فرق داره و اصلا قابل قیاس با هم نیستن.

تشکر.
فقط یه مطلب دیگه، دوستان ناپیوسته بفرمایند که الان داوطلب کنکور ارشد ۹۰ هستند، یا قبلا ارشد قبول شدن (این دسته خیلی مفید ترند)
منم ویرایش کردم

RE: بچه های ناپیوسته - fateme66 - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ

منظورتون داوطلب ارشد ۹۱ دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم جز کنکوریای ۹۱ هستم.

RE: بچه های ناپیوسته - هاتف - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  منظورتون داوطلب ارشد ۹۱ دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم جز کنکوریای ۹۱ هستم.
نه دقیقا امسال! امسال ۹۰ میشه دیگه Blush بهمن، از همین تابستون خودم رو آماده خواهم کرد.

ضمنا با اجازتون پست اول تاپیک، لیست اسامی بچه های ناپیوسته رو برای دسترسی بهتر، قرار می دم.

بچه های ناپیوسته - Pherdous - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ

سلام دوستان.
منم کارشناسی ناپیوسته باهنر شیراز هستم.دارم برای رتبه‌ی خوب تو ارشد ‌ی که در پیش دارم تلاش میکنم.ضمنآ از دوستی که این موضوع رو ایجاد کردند تشکر میکنم چون خیلی خوبه که بچه های ناپیوسته همدیگر رو بشناسند و از نظرات هم استفاده کنند.
یه چیز دیگه.اصلا از رقابت با بچه های ریاضی و کارشناسی پیوسته دانشگاههای معروف نترسید.امسال رتبه ۱۳ هوش و پارسال دوتا از رتبه های زیر بیست مهندسی نرم افزار و دو سال قبل هم رتبه های ۴ و ۱۶ از دانشگاه ما بودند.اینها شاخصها بودند و گرنه رتبه های ۱۰۰ تا ۲۰۰ هم زیاد بودند.

بچه های ناپیوسته - هاتف - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ

ممنون فردوس
ترس؟! ترس که واژه خوبی نیست!
کنکور یه مسابقه است، هر کس تلاش بیشتری کنه نتیجه بهتری داره

چند روز پیش که نتایج اعلام شد، شمسی پور هم ۳ تا رتبه دو رقمی داشت

RE: بچه های ناپیوسته - Masoud05 - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ب.ظ

من هر دو مقطع رو باهنر شیراز بودم!!!

بچه های ناپیوسته - saeid_masoumi_88 - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ

دوستان امسال رتبه ۳ کنکور ناپیوسته هستش لطفا در نوشتن مطالبتون دقت کنین و همه رو جمع نبندین
(دوست و هم اتاقی خودم بود)
با تشکر

RE: بچه های ناپیوسته - هاتف - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saeid_masoumi_88 نوشته شده توسط:  دوستان امسال رتبه ۳ کنکور ناپیوسته هستش لطفا در نوشتن مطالبتون دقت کنین و همه رو جمع نبندین
(دوست و هم اتاقی خودم بود)
با تشکر
خب؟
جایی کسی توهین کرد مگه؟ سوء برداشت کردی رفیق! خودمم ناپیوسته‌ام هاااا

بچه های ناپیوسته - parsaNA - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ب.ظ

منم ناپیوسته‌ام و شمسی پوری دوست عزیز Smile)))) . هم دانشگاهی در اومدیم... بچه‌ها می گن شمسی پوری‌ها اینجا نفوذ کردندا من باورمم نمی شد ..

بچه های ناپیوسته - Parva - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ

منم دبیرستان ریاضی و فیزیک بودم و کاردانی و کارشناسیم هردو غیرانتفاعی خوندم
کنکور کاردانی به کارشناسی هم اصلا قابل قیاس با ارشد نیست
من از دروس ارشد فقط کامپایلر و زبانهای برنامه سازی رو پاس نکردم یعنی در واقع نداشتیم
ولی محاسبات و نظریه با استادهای خیلی خوبی پاس کردم.

بچه های ناپیوسته - coder - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ

سلام

به به
درود بر شمسی پور
منم کاردانی رو شمسی پور خوندم و کارشناسی هم پارسال دوباره تو شمسی پور قبول شدم

انشاالله هم سال دیگه ارشد قبول میشم
میگی نه نیگا کن

راستی آقای parsaNA شما همونی نیستی که امروز داشتی با استاد خرسند صحبت می کردی ؟

RE: بچه های ناپیوسته - parsaNA - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ)coder نوشته شده توسط:  سلام
به به
درود بر شمسی پور
منم کاردانی رو شمسی پور خوندم و کارشناسی هم پارسال دوباره تو شمسی پور قبول شدم

انشاالله هم سال دیگه ارشد قبول میشم
میگی نه نیگا کن
راستی آقای parsaNA شما همونی نیستی که امروز داشتی با استاد خرسند صحبت می کردی ؟

بله دقیقا !!! از کجا فهمیدی ؟ بر تو دوست شمسی پوری هم درود فراوان. شمسی پوری‌ها یه بیماری ناشناخته دارند به اسم شمسی پوریسم . خود من هم دارم . Big Grin

RE: بچه های ناپیوسته - coder - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ

نقل قول: بله دقیقا !!! از کجا فهمیدی ؟

من با ایشون طراحی الگوریتم داشتم‌، دم در شما رو دیدم‌، اینجا هم از عکستون شناختمتون
اومدن تو کلاس درباره‌ی شما هم صحبت کردن Big Grin