زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۳۶
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا شر این نظریه زبان رو از سر ما کم کننننننن

تا الن ۵ فصلش رو خوندم حاضرم ده بار سیستم عامل پارسه رو بخونم با اون حجمش اما نظریه نخونم DodgyDodgy

دیوانه ام کرد UndecidedUndecided

ااا نگو اینجوری! من رو نظریه بیشتر از مدار منطقی حساب کردم :ی جدیا...

نظریه خیلی به شانس بستگی داره مگر اینکه تسلطت خیلی بالا باشه

Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۱۳۷
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
من هم برای صرفه جویی در وقت از خلاصه نویسی مجبورم دست بکشم و به حاشیه نویسی مشغول بشم.Smile

چقدر روزها تند تند میگذره. فکر میکنی دیروز بود اول آذر بعد می بینی نه بابا!!! یه هفته پیش بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , Mänu
ارسال: #۱۳۸
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط sahar bano.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا شر این نظریه زبان رو از سر ما کم کننننننن

تا الن ۵ فصلش رو خوندم حاضرم ده بار سیستم عامل پارسه رو بخونم با اون حجمش اما نظریه نخونم DodgyDodgy

خانمی امیدوارم تستاش رو عالی بزنیCool من خودم این درس رو از پایه مشکل داشتم باهاشDodgy

(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  

یه سوال واقعا چجوری خوندی نظریه رو.کلن مفاهیمش عجیب قریب نیست قبول دارم ولی تستاش خیلی گیج کنندس من باهاش راحت نیستم. دقیقن برعکس شما بیشتر رو مدار منطقی حساب کردم تا نظریه

من توی دانشگاه نمره خیلی کمی از نظریه گرفتم و اصلا بلد نبودمش وقتی میخوندم همه ی مطالب برام جدید بودDodgy

برای خوندنم ویس های کارگهی رو گوش دادم که واقعاااااااا عالی بودنRolleyes بعد مفاهیم رو میفهمم اما توی تست زدن مشکل دارم منم توی مدار منطقی حساب باز کردمShy اگه بتونم یکی یا دو تا تست از نظریه بزنم تو کنکور از نظر خودم کار بزرگی رو انجام دادمSleepySleepy

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
ارسال: #۱۳۹
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  سلام
روایت داریم روز جمعه اگه با شبکه کراس شروع کنین اون هفته از غیب الهی واسه شما خبرای خوب میاد.

بریم امتحان کنیم شاید واسه ما هم گرفت....

فعلا

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

اگه با سیستم شروع کنیم چی؟ Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli
ارسال: #۱۴۰
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ
میشه خواهش کنم با مفاهیم مقدسی مثل روایت و حدیث و اینجور کلمات شوخی و مزاح نکنید.

اینها اگه برای شما معنایی نمیده برای بعضی از ماها کلمات با معنایی و مقدسی هستند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , sahar bano , elynn66 , helena , sadeghb , nazanin2020 , jparisa , pesaredelsokhte , neda_Network , mahshid689 , Ehsan.Aboli
ارسال: #۱۴۱
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه
من متاسفانه یک هفته ای میشه که تصمیم جدی برای درس خوندن گرفتم کارشناسی نرم خوندم ولی ارشد IT می خوام شرکت کنم نمیدونم چقدر امکان قبولی وجود داره ولی نا امید نمیشم
و سعی میکنم به تلاشم ادامه بدم توی کتابخونه درس میخونم و تا الان سه فصل آخر شبکه پارسه ... دو فصل اول مهندسی نرم افزار پوران پژوهش یک فصل ساختمان مقسمی رو خوندم + تست های مباحث خوانده شده ... میدونم خیلی اوضاعم نا به سامانه :'( با این فرصت کمی که باقی مونده مطمئنا نمی تونم همه ی مباحث رو مطالعه کنم دنبال این هستم که مباحث مهم رو پیدا کنم و اونها رو مطالعه کنم
اگر بهم کمک کنید ممنون میشم نتونستم توی تاپیک خاصی مباحث مهم دروس رو پیدا کنم
پیشا پیش سپاسگزارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , mahshid689
ارسال: #۱۴۲
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
دوستان من یه سوال برام پیش اومده مثلا شما بخواهید فصل ۲۷ صفحه‌ای لایه شبکه حقیقت یا ۳۰ صفحه سیستم عامل بخونید چند ساعت می‌کشه یا هر درسی‌

که بار اول خوندن هست ؟

با خلاصه برداری چند ساعت؟

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۱۴۳
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ
تا الان خوندن خیلی از درس‎ها به کمک کامپیوتر بود، مثل هوش و اسلایدها، صداهای گسسته، حل تمرین راس... ولی از این به بعد که قراره مرور باشه باید برم کتابخونه و دیگه نیازی به کامپیوتر نیست. سعی می‎کنم ساعات مطالعم رو از فردا صبح به بالای ۱۰ ساعت ارتقاء بدم، اگه بتونم، یعنی باید بتونم.

(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)vow نوشته شده توسط:  دنبال این هستم که مباحث مهم رو پیدا کنم و اونها رو مطالعه کنم

شما می‎تونید از توزیع موضوعی برای فهمیدن مهمترین سرفصل‎هایی که ازشون تست میاد استفاده کنید.

--------

می‎دونم کاری نکردی، می‎دونم دو تا آزمون شرکت نکردی، می‎دونم رتبه خوبی نیاوردی، می‎دونم چند روزه لای کتاب رو هم باز نکردی، می‎دونم روی جلد کتاباتو خاک گرفته، می‎دونم حس و حال نداری چون یه هفتست که نخوندی، من همه اینارو درک می‎کنم، اما... هنوز هم برای جبران عقب موندگی زمان هست، اگه تو مرد عمل باشی! نزار اون اهدافت فقط رو کاغذ بمونه، به عمل ثابتش کن! اگه تا اینجا خوب نبودی، از این به بعد "حتما" می تونی باشی!

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , sahar_rostami2 , sir_ams , jparisa , Mänu , ایزدی , marjan20 , sand , bahar1369
ارسال: #۱۴۴
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال برام پیش اومده مثلا شما بخواهید فصل ۲۷ صفحه‌ای لایه شبکه حقیقت یا ۳۰ صفحه سیستم عامل بخونید چند ساعت می‌کشه یا هر درسی‌

که بار اول خوندن هست ؟

با خلاصه برداری چند ساعت؟

بستگی به درسش داره ولی من معمولا هر ۱۵ صفحه رو حدودا تو ۲ ساعت میخونم :دی
زیاده یا کم؟:دی
ارسال: #۱۴۵
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ
من معمولا ۶ صفحه تو دو ساعت+ حاشیه نویسی، لاک پشتیم واسه خودم
امروز شبکه و سیستم عامل+نرم افزار باید تست بزنم و خلاصه برداری کنم
یه مدت خیلی تنبل شده بودم،اما دوباره شروع کردم،اونم باکمک شماااااااا، ایشالا همتون موفق بشید تو کنکور و جواب زحمتاتون رو بگیرید
دمتون گرممممممممم
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , ایزدی
ارسال: #۱۴۶
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ
نه خوبه ساعت‌ها آخه من دیروز داشتم سیستم می‌خونم با نرم‌افزار خلاصه هم می‌گرفتم مثلا سیستم ۴-۵ ساعت شد ۳۵ صفحه البته فهمیدنش زیاد کاری نداره این خلاصه نویسیش وقت گیر

باقی‌ دوستان هم بگن ببینیم چه‌خبره

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۱۴۷
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  شما می‎تونید از توزیع موضوعی برای فهمیدن مهمترین سرفصل‎هایی که ازشون تست میاد استفاده کنید.

واقعا ممنونم دقیقا دنبال همچین چیزی بودم
امیدوارم همگی موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا
ارسال: #۱۴۸
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
بعد از حدود ۱ ماه برگشتم!!!!
سلام

من ۲ هفتس مشغول پروژه هستم و هنوز درسام تموم نشدن. پروژه هفته آینده تموم میشه. امیدوارم بعدش بتونم خوب شروع کنم.... شرایط خیلی بر وفق مراد نیست. فکر کنم واسه دروس باقیمونده باید از حذف موضوعی استفاده کنم و زودتر به دوره و تست برسم.

خدایا روحیه و سرعت عمل و حافظه شگفتی ! به من عطا فرما که بتونم از پس این کنکور بر بیام . کنکور دیگه برام تبدیل شده به یه جریف که تا حالا نتونستم شکستش بدم، امیدوارم بشه امسال.....
خداحافظ

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۱۴۹
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  تا الان خوندن خیلی از درس‎ها به کمک کامپیوتر بود، مثل هوش و اسلایدها، صداهای گسسته، حل تمرین راس... ولی از این به بعد که قراره مرور باشه باید برم کتابخونه و دیگه نیازی به کامپیوتر نیست. سعی می‎کنم ساعات مطالعم رو از فردا صبح به بالای ۱۰ ساعت ارتقاء بدم، اگه بتونم، یعنی باید بتونم.

(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)vow نوشته شده توسط:  دنبال این هستم که مباحث مهم رو پیدا کنم و اونها رو مطالعه کنم

شما می‎تونید از توزیع موضوعی برای فهمیدن مهمترین سرفصل‎هایی که ازشون تست میاد استفاده کنید.

--------

می‎دونم کاری نکردی، می‎دونم دو تا آزمون شرکت نکردی، می‎دونم رتبه خوبی نیاوردی، می‎دونم چند روزه لای کتاب رو هم باز نکردی، می‎دونم روی جلد کتاباتو خاک گرفته، می‎دونم حس و حال نداری چون یه هفتست که نخوندی، من همه اینارو درک می‎کنم، اما... هنوز هم برای جبران عقب موندگی زمان هست، اگه تو مرد عمل باشی! نزار اون اهدافت فقط رو کاغذ بمونه، به عمل ثابتش کن! اگه تا اینجا خوب نبودی، از این به بعد "حتما" می تونی باشی!
چقدر امضاتون مملو از انرژی بود.. Shy سپاس!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: هانی الرضا , bahar1369
ارسال: #۱۵۰
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
پارسال که میخوندم شاید در کل دوران خوندن ۱-۲ کم آوردم و نق زدم!

امسال رفتم سر کار که هم کار کنم و هم بخونم! ۱ماه اول بد نیود روزی ۲-۳ ساعت رو میخوندم اما از اواخر مهر دیگه شد هیچی!

تنبلی در وجودم بووت شد و کم کم نصب شد! الانم کلا تنبل شدم! هیچی هم نخوندم!
مثلا قرار بود یکی از رتبه های برتر باشم!
آره بـــــــــــــــــــــــــــرتــــــــــــــــــــــــــــــــــر! پارسال هم باید برتر میشدم اما نشد!

الان موندم چطوری این تنبلی رو پاک کنم و دوباره تلاش رو نصب کنم!

خیلی زیاد حالم خوب نیست×

ای خدا به حق همین روز قسم میدم که کمکم کن.
الهی آمین

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , h4cker , ایزدی , virtual girl , H3NGAM3H , mahshid689

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۶۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۸۵۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۱۰۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close