زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان گل پشت کنکوری ام
من هم مثل شما امسال پشت سد کنکورم و درسته که پستی نمیزدم ولی از تاپیک گروه درسی همیشه انرژی میگرفتم.
نفهمیدم چی شد بسته شد ولی مدیران مانشت دل خونی از بعضی از ما داشتن. امیدوارم بذارن بحساب اینهمه استرسی که داریم .
همه زندگی مون شده کنکور و من خیلی با آقا فرداد در چت یا ایمیل یا پیام صحبت کردم.
نمیخوام منتی بذارم چون هر چی وقت گذاشتم واسه خودم و شما گلهای پشت کنکوری بود. خلاصه سند گذاشتم تا این تاپیک از حبس دراومد.
میدونم که من فقط نبودم و دوستای زیادی مث من صحبت کردن و من از همه شون ممنونم.

فقط یه خواهش دارم که بذاریم اینجا باشه دور هم جمع شیم و به هم روحیه بدیم و از هم روحیه بگیریم. یه ذره هم حق بدیم که اونا که مدیر اینجان گناه نکردن که شب و روز اینجا وقت بذارن.

من از همه دوستای گلم خواهش میکنم اگه سوال درسی دارن مشاوره هست راهنمایی کنید سرجاش بپرسن. اینجا فقط با هم گپهای کنکوری بزنیم تا ایشالا همه مون و بخصوص اونایی که وقت گذاشتن و زحمت کشیدن از استرس دور بشن.
خلاصه این دو ماهه را اگه میشه بذارن ما اینجا با هم حرف بزنیم و بخاطر یه جمله یه حرف همه پخش نشیم تو سایتای دیگه.
یا علی

این آهنگ را هم که همیشه دوست دارم براتون میخونم اینجا (حیف که نمیشنوید)Big GrinTongue
طاقت بیار این راه رو
طوفانو پشت سر بذار
اون سمت ما آبادیه
این زمزمه تو گوشمه
فردا پر از آزادیه

طاقت بیار رفیق
دنیا تو مشت ماس
طاقت بیار رفیق
خورشید پشت ماس
طاقت بیار رفیق
ما هر دو بی کسیم

طاقت بیار رفیق
داریم می رسیم
دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا

چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق

دنیا تو مشت ماس
طاقت بیار رفیق
Fardad-A، در تاریخ ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما چرا سه تا نام کاربری داری آقا فرید؟؟
دوتاش باید حذف بشه. خودت انتخاب میکنی یا من واسه ات انتخاب کنم ؟Smile

قرار بود نام کاربریتون عوض بشه ، نه اینکه از چند تا نام کاربری استفاده کنید. لطفا" خودتون بگید کدامهاش حذف بشه.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , tayebe68 , DrMohammad , e.shrm , mehdi.m2 , slinda , narjesk , sara901 , Ehsan.Aboli , ایزدی , IT_SUT , مهربان مادر , cat , elham joon , kh.jafarzade , enigmapeerless
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ
من هم امیدوارم دوستان زیادی که تقاضا داشتن بدونن که مانشت برای اونهاست. خودشان رعایت کنن. ممنون.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , par par_92 , mehdi.m2 , فرید , H3NGAM3H , virtual girl , Mänu , مهربان مادر , tayebe68
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ
واااای مرسی,چه سورپرایزی۳>

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
 سپاس‌گزاری شده توسط: فرید , مهربان مادر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
به نظر من تا هنوز شروع نشده، یه چارچوب واسه این تاپیک تایین بشه، که خدایی ناکرده مشکلی پیش نیاد و به کسی بر نخوره چون من خودم به شخصه نمیدونم که توی این تاپیک راجع به چه موضوعی بحث بشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: فرید , ایزدی , مهربان مادر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
بچه ها آذرم شروع شد. کم نیارین.ادامه بدین. روحیه تونو نبازین. با توکل به خدا مصمم تر از قبل پیش بسوی موفقیتAngel

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , bahar1369 , ایزدی , مهربان مادر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ ب.ظ
آذر شروع شد و من که هنوز درست و درمون شروع نکردم.
از امروز شروع میکنم و میخونم.
با اینکه سر کار میرم و داره کرم بیشتر هم میشه.
خدایا خودت کمک کن.
ممنونتم

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , ایزدی , virtual girl , مهربان مادر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
چه خوب که این پست برگشت
وقتایی که حوصله و حس درس نداشتم میومدم اینجا و دوباره داخل جو درس قرار می گرفتم.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به نظر من تا هنوز شروع نشده، یه چارچوب واسه این تاپیک تایین بشه، که خدایی ناکرده مشکلی پیش نیاد و به کسی بر نخوره چون من خودم به شخصه نمیدونم که توی این تاپیک راجع به چه موضوعی بحث بشه!
راستش شخصا" همه بچه ها حتی اونهایی که گاهی یه چیزایی میگویند بما، باهاشون مشکلی نداریم . نمیخوایم خیلی مثل مدرسه و کلاس چارچوب بذاریم . میخوایم همه آزادانه بیان و روحیاتشون و وضع درسی شان را بگویند بقیه هم مثل یه جمع دوستانه بهشون روحیه بدهند.خودبخود توی جمعی که همه هدف مشترک دارند آدم مثل یه موج سعی میکنه با بقیه حرکت کنه.

طبیعی است که سوالات درسی و موضوعات درسی(از بابت اینکه ما را متهم میکنن بانتشار پاسخهای نادرست و موضوع اعتراض میشه)، موضوع منابع و. اینکه کدام بهترند کدام بتنهایی کافی نیستند(از بابت اینکه بین اش گاهی به نویسنده ای مولفی حرفی زده میشه یا یک نفر لینک یه کتابی که ناشر و مولف و مجوز داره را وسط بحث آپلود میکنه، یا بعضی میان وسط بحثها تبلیغ یه کتاب از یه موسسه کنکوری میکنن که گاهی اصلا" کتاب خوبی نیست )،و موضوعات مشاوره درسی(که بهتره در یه سوال در یه تاپیک جدا پرسیده بشه تا بین پرسش موضوعات اینجا گم نشه و یا کسی راهنمایی نادرستی نکنه) را در بخشهایی که بهمین موضوعات ایجاد شده بپرسید.

بعضی دوستان تازه وارد که تازه عضو میشن را هم اگه لطف کنید راهنمایی شون کنید که بنفع خودشون و ما هست که سوالاتشون را سرجایش بپرسند که خیلی خوبه.

در اینجا راجع به پیشرفتهاتون درسایی که خوندین و نخوندین ، کتابایی که خوندین و نخوندین یا لازمه بخونید ، اگه کنکور آزمایشی تون خراب شده یا خوب شده (البته بحث سوالات درسی اش را ببرید تو تاپیکهایی که سوالات و بحثها در مورد آزمون مربوطه هست)، گپهای متداولی که معمولا" با هم میزنید ، بین درسها که مراجعه میکنید ، حال و احوالی که از هم میپرسید ، یکی عقب هست روحیه اش بده فکر میکنه نمیشه و خلاصه هر چی که متعارف هست غیر از اون چند تا بالای را بگید و بشنوید.... تا انشاء ا... روز کنکور که به نتیجه مناسب برسید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , pooyaa , فرید , ایزدی , انرژی مثبت , مهربان مادر , Somayeh-h , elham joon
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای دوستان گروه های درسی.
از فرصت باقیمانده به خوبی استفاده کنید.
موفق و پایدار باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: فرید , atenaa , bahar1369 , H3NGAM3H , مهربان مادر
ارسال: #۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط Pegasus.)
سلام
خوبه که دوباره برگشت
از همه ممنون
اما لطفا برای روحیه دادن و روحیه گرفتن پست بذارین
ممنون
با آرزوی موفقیت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
ارسال: #۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
سلام خیلی از باز شدن این تاپیک خوشحال شدم
با تشکر از مدیران و کسانی که دنبال باز کردن این تایپک بودن
ایشا... دیگه مشکلی پیش نمی یاد
پیش به سوی کنکورررررررررررررر ما پیروزیم
ارسال: #۱۲
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
با تشکر از آقا فرداد و سایر دوستان..
امیدوارم توماه آذر تلاشمون چند برابر شه به امید رتبه های توپCool
Sent from my LT30p using Tapatalk 2
ارسال: #۱۳
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
چقدر خوشحال شدم این تاپیک دوباره با شده ! دست همه درد نکنه ....وقتایی که میومدم اینجا با اینکه خیلی هم شاید پست نمیذاشتم ولی دلم خوش بود به این که خیلی های دیگه مثل من هستن! و این باعث دل گرمیم می شد ...بازم ممنون

همه چیز آن لحظه به پایان می رسد که قدم های تو از حرکت باز می ایستد!
ارسال: #۱۴
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
همزمانی بازگشایی تاپیک با بازگشایی کتب برای دورهBig GrinCool

پیش به سوی دوره دروس ضریب ۴/

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
ارسال: #۱۵
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
خوب بریم سر اصل استفاده از این تاپیک!!

بچها من اگه بخوام واسه ازمون بخونم باید یه جور بخونم اگه هم بخوام با توجه به سوالای اخیر که تو کنکور دیدم بخونم یه جور دیگه! اگه بی خیال ازمون ها بشم رتبم بد میشه تو ازمونها و استرس بیشتر!!!
حالا نمیدونم!! با تجربه ها نظر بدن!!

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۷۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۸۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۵۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۶۵۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۳۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close