زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه

ارسال: #۱۶
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
من هم هوش ۳ تا زدم و همش و غلط زدم سوالای هوش واقعا یجوریه همش و در حال شک زدم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
اصلا سایتش برا من باز نمیشه!!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
بابا یکی نیست به این طراح سوالات مدیریت پارسه بگه منبع سوالات کنکور رابینز تو هم از همین رابینز بده دیگه ... خودمونو میکشیم کتاب مزخرف رابینز و میخونیم میریم میبینیم ۲و۳ تا سوال به زور ازش اومده... آخه این چه وضعشه ..آخه یکی نیست بگه تو کنکور که از کتاب شما سوال نمیدن.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ق.ظ
RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه
درصد ها:
زبان : ۷۰
مشترک : ۵۳
تخصصی مشترک : ۴۸
معماری : ۹۱

رتبه امنیت شبکه : ۷
رتبه تجارت و مهندسی : ۲۱
از قبلی بدتر شد ولی باز هم خوبه.Undecided
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال: #۲۰
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط نارین.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  بابا یکی نیست به این طراح سوالات مدیریت پارسه بگه منبع سوالات کنکور رابینز تو هم از همین رابینز بده دیگه ... خودمونو میکشیم کتاب مزخرف رابینز و میخونیم میریم میبینیم ۲و۳ تا سوال به زور ازش اومده... آخه این چه وضعشه ..آخه یکی نیست بگه تو کنکور که از کتاب شما سوال نمیدن.

سوالا همش از مدیریت خوده پارسه میاد .البته من خودم هر دفعه که هیچی از این دوتا کتاب نمیخوندم بهتر جواب میدادم اینبار که کلا خراب کردم همه چی را به نظر من خوده کتاب پارسه را بخونید بهتره .

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)Hassakrp نوشته شده توسط:  درصد ها:
زبان : ۷۰
مشترک : ۵۳
تخصصی مشترک : ۴۸
معماری : ۹۱

رتبه امنیت شبکه : ۷
رتبه تجارت و مهندسی : ۲۱
از قبلی بدتر شد ولی باز هم خوبه.Undecided

خوش به حالتون من که از دیروز انگیزما از دست دادم الانم هیچ حس خوندن ندارم نمیدونم چیکار کنم ؟به منم یه کمی روحیه بدین

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
سوال ۴۲ گزینه ۴ اشتباه چاپی داره و گزینه درست میشه ۴ و ۲
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط sonia1990.)
سوال ۵۲: میشه بگید روش های صوری کدوم میشه شاید من به یه اسم دیگه میشناسم!!
گزینه یک این که میگه نمونه اولیه دور انداخته میشه آخه این کجا ایده آل هست؟؟ این که نمونه اولیه قابل استفاده باشه و تکامل داده بشه بهتر نیست؟

من خیلی گسسته مشکل دارم هرچی میخونم انگار بی فایده است مثلا سوال ۳۱و۳۲و۳۳و۳۵ این تیپ سوالا رو هیچ وقت یاد نمیگیرم هردفعه یه نکته جدید یه راه جدید اگه راهنمایی کنید ممنون میشم یا لااقل بگید کیا مثل منن اینا رو یاد نمیگیرن؟

سوال ۱۰۵: من یه جور دیگه استدلال کردم مگه نمیگیم A-B اگر A<B نتیجه S xor V=1 ؟؟؟ گزینه۲ رو انتخاب کرده بودم!

سوال ۹۱: والا توی کتاب سیستم عامل مقسمی که من میخونم زمانبندی بخت آزمایی و تضمین شده رو ندیدم!!! اینا کجا بودن

سوال ۴۷: آخه اگه جایگشت این گره ها واسه شما فرقی نداشت(a,b,cنسبت به هم)(e,f,g نسبت به هم) دیگه چه معنی داره رابطه بزرگتر کوچکتری میدی یه سوال مشابه یه جا دیده بودم که گره بزگتر باید فرزند راست میشد گره کوچکتر فرزند چپ (نگفته بود که هافمن هم هستااا)

کاش میشد رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور پارسال اونایی که پارسه امتحان میدادن میگفتن چه رتبه و ترازهایی توی پارسه میاوردن آدم وضعیت خودشو بهتر بفهمه. کسی میدونه آیا؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا من دو ازمون قبل تخصصی ها رو خراب میکنم
رتبم ۶۸ شد Sad

خدایی دوسدارم بدونم چطوری ۹۴ درصد تخصصی زدن

این آزمونا رو زیاد جدی نگیرین
تخصصی ها کنکور که اینا نیس
مثلا پایگاه داده همش sql و نرمال سازی میدن نه حفظی .. اونم در این حد آبکیDodgy

شبکه هم که شنیدم کلا از کتاب حقیقت نمیدنSleepy
مهندسی نرم افزارشم من چک کردم پارسه رو بخونید خیلی راحت میشه تستاشو زد.. بعد جالبه بدونید کتاب مهندسی نرم افزار پارسه خیلی از قسمتا رو کلا نگفتهCool
کافیه فصل ۳ کتاب پارسه و مدرسان رو مقایسه کنید تا متوجه بشین.
این آزمونا طوری طراحی شده که اگه همه کتابا رو از پارسه بخونید بتوینن تستا رو بزنید..کلا همه آزمون آزمایشی ها همینطورن
ولی کنکور ارشد از کتاب پارسه نیست !!
از نظر رتبه هم روش حسابی نیست . پارسال یکی از بچه ها مانشت زیر ۵۰ پارسه بود کنکورش بالای ۳۰۰ شد .
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
۵۲-صوری همون روش های رسمی(formal) هستند...
مدل نمونه سازی دو جوره که به یکیش میگن دورریختنی که تو این مدل نمونه اولیه ای که ساخته میشه واسه اینه که مشتری و مهندس نرم افزار با پروژه آشنا بشن...
منم همین مشکل شما رو تو گسسته دارم...
تو سوال ۱۰۵ هم وقتی که A رو منهای B می کنیم اگه A<B باشه و V=0(یعنی عمل تفریق درست انجام شده باشه و سرریز نداشته باشیم)باشه پس باید S=1 بشه یعنی بیت علامت ۱ بشه ولی اگهCnXORCn_1=1)V=1) یعنی سرریز رخ داده و S=0 میشه... و تو این سوال اگه از B مکمل ۲ بگیری و A رو منهاش کنی گزینه ۴ که جواب درسته بدست میاد...
۹۱- تو کتاب پارسه هست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sonia1990
ارسال: #۲۵
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)vanish نوشته شده توسط:  سوال ۴۲ گزینه ۴ اشتباه چاپی داره و گزینه درست میشه ۴ و ۲
گزینه ۴ اصن BST نیست چون کلید تکراری داره نباید بررسی کنه.اشتباها این کارو کرده
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  ۵۲-صوری همون روش های رسمی(formal) هستند...
مدل نمونه سازی دو جوره که به یکیش میگن دورریختنی که تو این مدل نمونه اولیه ای که ساخته میشه واسه اینه که مشتری و مهندس نرم افزار با پروژه آشنا بشن...
منم همین مشکل شما رو تو گسسته دارم...
تو سوال ۱۰۵ هم وقتی که A رو منهای B می کنیم اگه A<B باشه و V=0(یعنی عمل تفریق درست انجام شده باشه و سرریز نداشته باشیم)باشه پس باید S=1 بشه یعنی بیت علامت ۱ بشه ولی اگهCnXORCn_1=1)V=1) یعنی سرریز رخ داده و S=0 میشه... و تو این سوال اگه از B مکمل ۲ بگیری و A رو منهاش کنی گزینه ۴ که جواب درسته بدست میاد...
۹۱- تو کتاب پارسه هست...

مرسی از توضیحاتتون ممنون
تازه فهمیدم سوال ۱۰۵ واسه مکمل۲ یادم رفته بود با یک جمع کنم
همه میگن سیستم عامل پارسه خوبه اما من مقسمی دارم اگه خیلی فرق داره تا گیر بیارم از اون بخونم!!! Huh
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
فکر نکنم لازم باشه...
ولی میگن اگه هر دوش باشه خیلی بهتر جواب میده...
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  همه میگن سیستم عامل پارسه خوبه اما من مقسمی دارم اگه خیلی فرق داره تا گیر بیارم از اون بخونم!!! Huh

من هر دوتاشو دارم
پارسه خیلی توضیحات بیشتری داره
اصل مطلب یکیه اما پارسه هر مطلبی رو خیلی بیشتر توضیح داده , مثالای قشنگتری داره
و وقت بیشتری واسه خوندن میطلبه
۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  سوال ۵۲: میشه بگید روش های صوری کدوم میشه شاید من به یه اسم دیگه میشناسم!!
گزینه یک این که میگه نمونه اولیه دور انداخته میشه آخه این کجا ایده آل هست؟؟ این که نمونه اولیه قابل استفاده باشه و تکامل داده بشه بهتر نیست؟

خدایی ایده ال رو خوب گفتیBig Grin منم این ایده ال باعث اشتباهم شد

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ب.ظ
دوستان می توانند برای دانلود آزمون ۵۰ درصد اول پارسه در رشته ی IT روی لینک زیر کلیک کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , javad94 , pooyaa , zeinab , bahare2211

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۱ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۴۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۱۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close