زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه

ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
سلام دوستان
۵۰ درصد اول را چیکار کردین
واسه من که رضایت بخش نبود

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
سلام به نظر من آزمون خوبی بود اما من با استرس و بی دقتیام خرابش کردم کلیم بعدش حرص خوردم که چرا اینجوری شد کلا روزم خراب شد .

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۰
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: بحث وبررسی آزمون ۵۰ درصدل اول رشته IT موسسه پارسه
من هم خراب کردم اصلا حس خوبی نداشتم مباحث رو با اینکه خونده بودم یادم نمیومد.....Sad
بچه ها من واسه الگوریتم مشکل دارم الان واسه ازمون بعد مرتب سازی ها رو از رو ساختمان داده بخونیم ؟
اگه این طوری بشه داده ۲۵ دوم میشه که .....
سر در گم شدمHuh
۰
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  من هم خراب کردم اصلا حس خوبی نداشتم مباحث رو با اینکه خونده بودم یادم نمیومد.....Sad
بچه ها من واسه الگوریتم مشکل دارم الان واسه ازمون بعد مرتب سازی ها رو از رو ساختمان داده بخونیم ؟
اگه این طوری بشه داده ۲۵ دوم میشه که .....
سر در گم شدمHuh

منم همین مشکلا دارم اما به نظرم واسه مرتب سازیا هر چی بیشترتست بزنیم بهتر میتونیم به سولا پاسخ بدیم پس هر دوتاشم بخونیم که هم مرور بشه هم خیالمون راحتتر

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml , h4cker
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط mgshervin.)
من کلا از پارسه گله دارم
الان که دارم موسسات دیگه را میبینم از لحاظ جواب تشریحی پارسه داره کم کاری میکنه
۱۵ تا سوال اول زبان را که فقط کلید میزنه این چه پاسخ تشریحی موسسه نصیر را دیدم حتی گزینه ها را معنی کرده
بخش کلوز تست را هم معنی کرده هم نکات گرامری را گفته
تو بخش ریدینگ معنی ریدینگ را داده نکات را گفته
پارسه در بخش زبان خیلی داره ضعیف عمل میکنه
تو بخش های دیگه مثلا تسلط سطح دشواری هر سوال را مشخص کرده تو تشریحی طرف بدونه این سوال را که زده یا نزده سخت بوده اسون بوده
[b]
امروز هم که بچه های ای تی اصفهان تو دانشگاه اصفهان سالن اقبال اصلا جاشون خوب نبود سالن که سیستم گرمایش نداشت
صندلی ها افتضاح بودن
بچه های اصفهان کجایین ؟؟؟؟ بیاین دور هم جمع بشیم از حقمون دفاع کنیم کلی پول دادیم این امکانات اصلا در حد پولی که ازمون گرفتن نیست [
/b]Angry

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , sonia1990
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  من کلا از پارسه گله دارم
الان که دارم موسسات دیگه را میبینم از لحاظ جواب تشریحی پارسه داره کم کاری میکنه
۱۵ تا سوال اول زبان را که فقط کلید میزنه این چه پاسخ تشریحی موسسه نصیر را دیدم حتی گزینه ها را معنی کرده
بخش کلوز تست را هم معنی کرده هم نکات گرامری را گفته
تو بخش ریدینگ معنی ریدینگ را داده نکات را گفته
پارسه در بخش زبان خیلی داره ضعیف عمل میکنه
تو بخش های دیگه مثلا تسلط سطح دشواری هر سوال را مشخص کرده تو تشریحی طرف بدونه این سوال را که زده یا نزده سخت بوده اسون بوده
[b]
امروز هم که بچه های ای تی اصفهان تو دانشگاه اصفهان سالن اقبال اصلا جاشون خوب نبود سالن که سیستم گرمایش نداشت
صندلی ها افتضاح بودن
بچه های اصفهان کجایین ؟؟؟؟ بیاین دور هم جمع بشیم از حقمون دفاع کنیم کلی پول دادیم این امکانات اصلا در حد پولی که ازمون گرفتن نیست [
/b]Angry
وای وای چه عصبانی حق دارید منم ایندفه رفتم شهرکرد آزمون دادم اونجاام جاش چندان خوب نبود . راجع به پاسخنامه تشریحی هم کاملا موافقم.

۰
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
بله به نظر منم اگه درجه سختی سوال تو پاسخنامه مشخص شه خیلی خوب میشه
بچه ها کسی میدونه هفته ی قبل کارنامه ساعت چند اومد؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  بله به نظر منم اگه درجه سختی سوال تو پاسخنامه مشخص شه خیلی خوب میشه
بچه ها کسی میدونه هفته ی قبل کارنامه ساعت چند اومد؟

منظورتون همون دو هفته پیشه دیگه ، اون هفته این موقه اومده بود دیگه اما این هفته فکر میکنم تعداد شرکت کنندها زیادتر بوده دیرتر داره میاد.

۰
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
یه سری سوالا رو اصن از مباحث جلوتر میده پارسه هر سری چرا!!؟؟؟
همین امروز سوال معماری MIPS مربوط میشد به ۲۵% سوم!! چندباره تو آزمونا اینکار رو دارن میکنن تویه درسای مختلف؟؟!! از بی دقتی و کم توجهیشونه؟؟!! یا نه علت خاصی داره؟؟!!!

در مورد زبان هم با دوستمون کاملا موافقم من زبانم ضعیف و پاسخنامه هم هیچ کمکی بهم نمیکنه که لااقل ۴ تا لغت و نکته یاد بگیرم!!

اما در مورد جای امتحان دادن باهاتون مخالفم دوستان دقت داشته باشید سر کنکور جاتون ممکنه خیلی بدتر از اینی باشه که الان دارید تجربه میکنید!!! تویه این ۳ تا آزمون هر باز یه دانشکده بودم و هر کدوم صندلی هاش و فضاش متفاوت بوده که اتفاقا راضیم چون آزمون اول جام خوب بود ولی ۲ تا دیگه جام راحت نبود که یاد کنکور ارشد افتادم که بعضیا تویه راهرو افتاده بودن با این صندلی یکیا که نه میشه کاپشنتو درست یه جا گذاشت نه جات بازه که راحتی باشی!! اینا باعث میشه که شرایط سر جلسه اصلی یعنی کنکور اذیتم نکنه و اعصابم رو بهم نریزه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mgshervin
ارسال: #۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
من امروز اصلاً راضی نبودم از آزمونی که دادم.
دروس تخصصی مشترک رو به شدت خراب کردم و اشتباهات الکی.
کلی اعصابم خورد شد.
تا رتبه ها بیاد ببینم چه کار کردم.

ولی خوب من هم با دوستم موافقم که هر آزمون توی دانشکده متفاوت و جاهای متفاوت امتحان بدیم.
که جوهای متفاوت رو تجربه کنیم. من آزمون اول و دوم جام خوب بود ولی این آزمون نه. ولی خوب باید ساخت
چون که ممکنه جاهای بدتر از این توی کنکور اصلی بیافتید.

اما در مورد آزمون طراحی بعضی سوالات به شدت نامردی بود. که یک سوال رو سه گزینه میدن که هر کدام
کلی محاسبات و ضرب و تقسیم داره بعد میگن کدومها غطله, یا کدوم ها درست.

یا سوالاتی که محاسبات زیادی لازم داره و بدون ماشین حساب و ....
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ق.ظ
ایراد دیگه ای که به نظر من رسید اینه که الان تو این ۵۰ درصد هم سبک و سیاق سوالات شبکه حوالی همون سوالات ۲۵ درصد ها بود
اخه فقط همین چند تا نکته نیست که فقط ازش تست بیاد

و در مورد مدیریت سوالات پارسه جواب دادنش فقط با کتاب های خود پارسه امکان پذیره و خیلی وارد جزئیاتی میشه که تو کتاب های دیگه نیست و این یک نقص بزرگه باید از کلیاتی که فراگیری داره و کتاب های مختلف به عنوان رئوس مطالب مدیریت بهش لااقل اشاره کردن باشه
و کسانی که کتاب های دیگه را خوندن لااقل ۵۰ درصد تست ها را بتون جواب بدن ناامید نشن

و ایراد کلی دیگه من به همه ی موسسات اینه که چرا پاسخ تشریحی را چاپ شده نمیدن مگه چقدر هزینه داره براشون بابا یکم هم به فکر دانشجو ها باشید نه فقط سود و منفعت شخصیتون

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sonia1990
ارسال: #۱۲
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط farzad.arshad.)
کارنامه ها اومد با ۱۰۹۸ نفر شرکت کننده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mgshervin
ارسال: #۱۳
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط atenaa.)
نمیدونم چرا من دو ازمون قبل تخصصی ها رو خراب میکنم
رتبم ۶۸ شد Sad

خدایی دوسدارم بدونم چطوری ۹۴ درصد تخصصی زدن

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا من دو ازمون قبل تخصصی ها رو خراب میکنم
رتبم ۶۸ شد Sad

خدایی دوسدارم بدونم چطوری ۹۴ درصد تخصصی زدن

منم ۲ امتحان اخیر تخصصی را گند زدم
امروز که هوش را ۴ تا غلط زدم Confused

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  خدایی دوسدارم بدونم چطوری ۹۴ درصد تخصصی زدن

واقعاً. اگه فهمیدی به ما هم بگو شاید تونستیم ۵۰ بزنیم :دی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۷۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close