زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)

ارسال: #۶۱
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اتفاقا منم تا کلی پیش رقتم ولی انتگرال رو نتونستم حساب کنم، فکر کنم با تبدیل لاپلاس تابع کسینوس حل بشه، که من سر جلسه یادم نمیوامد هرچی(هر چند اون باندش از ۰ تا بینهایت است!)
دقیقا همینطوره، تبدیل لاپلاس برای انتگرال های ۰ تا بینهایت کاربرد داره و توی سری فوریه نمیشه استفاده کرد، همون روشی که توی پاسخنامه برای حل انتگرال اش آورده درسته ولی خب من همه ی تست های سری فوریه کامپیوتر و تقریبا همه ی برق رو از ابتدا دیدم، تا حالا ندیده بودم که cosh داشته باشند، خوبه اینم یه تجربه بود.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار شما با سوالات برنامه سازی مشکل ندارید؟ عجیب غریب و غیر استاندارد نیست؟ خب طبعا کسی نباید انتظار داشته باشه که ما syntax زبان smalltalk رو حفظ باشیم؟ انگار زیادی وارد خصوصیات زبان های خاص میشه!
اونهایی که میتونند بزنند لطف میکنند بفرمایند از چه منبعی مطالعه می کنند؟

من اینسری (برعکس سری قبل) تقریبا همه سوالای برنامه سازیو جواب دادم، ولی فقط با تحلیل سر جلسه، وگرنه هیچکدومو(بجز حلقه) هیجا ندیده بودم،(منبعی واسش نخوندم ولی دوتا کتاب مقسمیو پارسه رو خوب خوندم) منم تاحالا اصلا با سوالای برنامه سازی و کامپایلر حال نکردم، مخصوصا کامپایلر! آخه زبان برنامه سازی کلا سوالای گنگ و مبهمی داره، ولی این کامپایلر به این خوبی...! موندم چرا اینجوری سوال میدن!
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۶۳
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سلام به همه!

اول از خودم بگم که واقعن این آزمون افتضاح بود، اصلا نرسیدم بخونم چه برسه یه دوتا تست نگاه بندازم.
پارسه واقعن با این کاراش که خارج از سرفصل سوال دادن داره ما رو کلافه میکنه مثلا از گراف اصلا سوال نداده بود یا مثلا توی معماری اومده از DMA و این چیزا سوال داده. زبانش هم که یکی از متن ها رو(سومی) من هر چی میخوندم چیزی سر در نمیاوردم.

این درصدای من Sad
زبان: ۴۴
ریاضی ۱۶/۶
مشترک: ۲۲/۲۲ (خیلی کم زدم کلا سر جلسه اعصابم خورد شد.)
تخصصی نرم:۴۷ (سوالای کامپایلر خیلی مسخره بود اصن معلوم نیس از کجا سوال میدن!)
خوش به حالت
من فقط۴۳مشترک
۱۰تخصصی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۶۴
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)zahrartc نوشته شده توسط:  خوش به حالت
من فقط۴۳مشترک
۱۰تخصصی
این درصدا هیچی نیست! هیچ کدام از این ربتبه ها دلیلی بر بهتر یا بدتر عمل کردن شما توی کنکور نمیشه! فقط امیدتون رو از دست ندید و تا آخر تلاش کنید.

بد نیست یه خاطره هم بگم خالی از لطف نیست.
ترم قبل امتحان هوش مصنوعی داشتیم و میان ترم هم نداشتیم و کلا یه فاینال بود. بعد من هم ۴ تا امتحان پشت سر هم داشتم "مهندسی نرم ۱، سیستم عامل، تحقیق در عملیات و هوش" و هوش امتحان سوم بود و ۷/۵ صبح و من هم هیچ نخونده بودم! از امتحان سیستم عامل که برگشتیم حدود ۱۴ رسیدیم خابگاه بعد از یه استراحتی ۱۶ شروع کردیم از اول هوش خوندن با یه دونه از رفقا. رسیدیم به حدود ساعتای ۲۱ و دیدیم که هیچ فایده ای نداره و کلی اعصابمون داغون بود که اون رفیقم یه لحظه گفت که بیا حذف پزشکی کنیم فکر کثیفی بود که منو وسوسه کرد ولی من زیر بار نرفتم چون که برنامم میریخت به هم واسه ترمای بعد ولی اون رفیقم خودشو زود باخت و ۲۱:۳۰ رفت اتاقش و من موندم تنها دیگه اینجا بود که جو گیر شدم و گفتم تا صبح میخونم که همین طور هم شد و تا حدود ۵:۳۰ خوندم و بعد زدیم بیرون به سمت دانشگاه حدود ساعت ۶ اینجا ها بود و امتحانو دادیمو شدیم ۲۳ از ۳۵ و درسو هم با ۱۳ بدون پروژه و تمرین پاس کردیم

حالا این همه بحث سر چی بود؟ این بود که ما تا لحظه آخر باید تلاشمون رو بکنیم و نا امید نشیم(البته توی این مورد هم استاد یه حالی داد هرچند کل ترم ضد حال بود) من اگه مثه دوستم میرفتم حذف پزشکی میکردم شاید یه شب راحت میخوابیدم ولی در عوضش این ترم رو باید میرفتم سر کلاس :پی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۶۵
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
همگی خسته نباشید، تبریک ویژه آقای zimenswall انشالله که آزمون اصلی هم رتبه مشابه بیارید.
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)zahra412 نوشته شده توسط:  من فکر می کردم ایشون خانم هستن Blush
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  یاد اون برنامه کودک "دربه درها" افتادم که عروسکها فکر میکردند سرایدار خونه مادربزرگه. دلیلشون هم این بود که به سرش "لچک" بسته بود.
بعد از اینکه عروسک ها فهمیدند که سرایدار باغ مرد هست، یکی از اون عروسک ها که زن بود گفت:"خوب شد ماچش نکردم" Big Grin
حالا من نمیدونم دلیل شما مبنی بر خانم تصور کردن من چی بوده ؟؟؟؟ آواتارم که به پسرها میخوره. تو پروفایلم که آقا ذکر شده. اگه ابهامی هست بگید رفعش کنم شبهات بیشتر از این پیش نیاد. Big Grin

نمیدونم شاید به خاطر عکستون بود الان که میبینمش خیلیم خانم نیست آقاست همین کم دقتیا رو می کنم همیشه رتبم چهل و خورده ایه دیگه Big Grin بعد من پروفایلتونو چک نکردم یعنی اصولن پیش نمیاد پروفایل کسی رو ببینم ،در مورد شما هم چون پیش فرضم خانم بود دیگه شک نداشتم برم چک کنم Big Grin دیگه پیش اومد Blush

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سوال ۹۸ الگوریتم، درباره هزینه تحلیل پاسخنامه درسته؟ میشه اینطور گفت که هر عضو آرایه m رو توی آرایه ی مرتب n جستجو میکنیم (logn) اگر پیدا شد توی لیست مشترک اضافه میکنیم، در این صورت نمیشه mlogn ؟
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  متاسفانه این سوال از اون سوالاتیه که نباید جواب اصلی را پیدا کنی، بلکه باید ببینی طراح سوال چی میخواد.
منم همون نظر شما را داشتم ولی گزینه ی مورد نظر شما درجوابها نیست.
البته به نظرم سوال یه چیزی کم داشته و ظاهرا باید ذکر میشده که مثلا n خیلی بزرگتر از m
که اینجوری راه حل پارسه نسبت به راه حل شما به صرفه تر میشه. یعنی mlogm کوچکتر از mlogn میشه. چون اگه دقت کرده باشید در جواب m+n مقدار m را حذف میکنه. پس میشه نتیجه گرفت که n خیلی بیشتر از m هست.

اتفاقا منم سر آزمون به این تیکش فکر کردم که بزرگتره کوچیکتره مساویه بعد گفتم خب باید می گفت که نگفته بود منم گذاشتم کنار بیام سراغش که دیگه نرفتم Smile
۱
۰
ارسال: #۶۶
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ)aidaa نوشته شده توسط:  

بچه های نرم افزار شما با سوالات برنامه سازی مشکل ندارید؟ عجیب غریب و غیر استاندارد نیست؟ خب طبعا کسی نباید انتظار داشته باشه که ما syntax زبان smalltalk رو حفظ باشیم؟ انگار زیادی وارد خصوصیات زبان های خاص میشه!
اونهایی که میتونند بزنند لطف میکنند بفرمایند از چه منبعی مطالعه می کنند؟

من موافقم باهاتون، این سری من پِرَت رو خوندم ولی بازم اونقدر وارد جزئیات نشدم و فقط یه سوال PL رو جواب دادم، کامپایلرم با اینکه نه تو درکش مشکلی دارم و نه تو تست زدنش، نمیتونم جواب بدم به سوالاش تو آزمون.
۱
۱
ارسال: #۶۷
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ
جا داره تشکر کنم از دوستی که منو با منفی دادنهاش شرمنده خودش کرده.
تا دیشب مقبولیت من ۵۰ بود الان که اومدم سایت دیدم شده ۲۵
فکر کنم ۲۵ تا منفی برام زده باشه. به هرحال امیدوارم ایشون هم در کنکور و زندگی موفق باشند.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh
ارسال: #۶۸
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  جا داره تشکر کنم از دوستی که منو با منفی دادنهاش شرمنده خودش کرده.
فکر کنم ۲۵ تا منفی برام زده باشه. به هرحال امیدوارم ایشون هم در کنکور و زندگی موفق باشند.

جالبه که واسه منم همینجور که رد میشده رو هر پستی یدونه منفی زده...! مهم نیست! هدف این سایت کمکه دیگه، هم کمک تو درسا هم کمک به روحیه! حالا اگه یکی با منفی زدن حالش خوب میشه، من به شخصه میگم این پروفایل منو قرمز کن از منفی زدن...!

ایشالله همه موفق باشیم با هم...
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh
ارسال: #۶۹
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
درباره منفی های بی مورد و مورادی از این دست باید عرض کنم که این موراد از نظر مدیران دور نمیمونه و در صورتی که تخلف محرز بشه با متخلف برخورد میشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال: #۷۰
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط mj.net.)
کسی اینجا معماری نیست؟
من خودم آزمون رو دادم و این درصدای منه فکر میکنید رتبم حدودا چند میشد؟
۵۰
۱۶/۶
۵۱/۸
۴۵/۸

(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  جا داره تشکر کنم از دوستی که منو با منفی دادنهاش شرمنده خودش کرده.

حالا کلا درصد مقبولیت بالا یا پایین بودنش چه سودی داره مگه ؟Big Grin
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
سلام
دوستان عزیز لطفا سوالا رو آپلود کنین
۰
ارسال: #۷۲
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)mj.net نوشته شده توسط:  کسی اینجا معماری نیست؟
من خودم آزمون رو دادم و این درصدای منه فکر میکنید رتبم حدودا چند میشد؟
۵۰
۱۶/۶
۵۱/۸
۴۵/۸

حالا کلا درصد مقبولیت بالا یا پایین بودنش چه سودی داره مگه ؟Big Grin

با این درصدها رتبه ۱۰-۲۰ معماری را میاوردید. خیلی خوبه موفق باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۷۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close