زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر

ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط f2000.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saoshiyant , mgshervin , ice*heart , muhammadzare , نارین , soada , pooyaa , Esi Si , mary2011 , sadi58 , amash , 3369916381 , tohidi4503 , jafarir , hamedit89 , marisa , faezehtt , tarane1992
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
دمت گرم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
RE: آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

سلام. شما نصیر هستید کیفیت آزمونهاش نسبت به سایر موسسات چه جوریه؟
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط نارین.)
ممنونم از اینکه سوالای نصیرو میذارین من ۲۵ درصد اول و دوم را نتونستم دانلود کنم ممکنه مثل همین ۲۵ درصد ۳ بذارین تا منم بتونم دانلودش کنم؟سپاسگذارم...

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط f2000.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

سلام. شما نصیر هستید کیفیت آزمونهاش نسبت به سایر موسسات چه جوریه؟

خب من هنوز فرصت نکردم سوالات سایر موسسات رو حتی دانلود کنم و بعدش اونا رو با نصیر مقایسه کنم اصلش هم به نظرم روش جالبی نیست چون فکر میکنم مهم اینه که هر سری سوالات آمون آزمایشی رو بگیرین و با جوابها چک کنید و اشکالها رو پیدا کنید و حلشو یاد بگیرین.
بعضی درسها رو یه دفعه میتونید بزنید یه دفعه دیگه نمیشه زد , مثلا گسسته رو سری قبل ۳ تا زدم و درست اما این سری هیچی نتونستم بزنم
شبکه هم همینطور اکثرا نمیتونم بزنم
درسهای دیگه هم کم و بیش میزنم

از نظر تعداد هم بخواین بدونین تا سری قبل ۱۰۰ نفر بودیم شاید این سری بیشتر شده باشیم

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  ممنونم از اینکه سوالای نصیرو میذارین من ۲۵ درصد اول و دوم را نتونستم دانلود کنم ممکنه مثل همین ۲۵ درصد ۳ بذارین تا منم بتونم دانلودش کنم؟سپاسگذارم...

سلام
به این صفحات مراجعه کنین:
این ۲۵ درصد اول:

۲۵ درصد دوم:

۵۰ درصد اول:

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall , mahz3000
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  خب من هنوز فرصت نکردم سوالات سایر موسسات رو حتی دانلود کنم و بعدش اونا رو با نصیر مقایسه کنم اصلش هم به نظرم روش جالبی نیست چون فکر میکنم مهم اینه که هر سری سوالات آمون آزمایشی رو بگیرین و با جوابها چک کنید و اشکالها رو پیدا کنید و حلشو یاد بگیرین.
بعضی درسها رو یه دفعه میتونید بزنید یه دفعه دیگه نمیشه زد , مثلا گسسته رو سری قبل ۳ تا زدم و درست اما این سری هیچی نتونستم بزنم
شبکه هم همینطور اکثرا نمیتونم بزنم
درسهای دیگه هم کم و بیش میزنم

ممنون. فقط خواستم بدونم کلیت نصیر به چه صورتی هست. چون بعضیها میگفتند آزمون هاش تقریبا خوبه ولی مشکل جامعه آماری داره.
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
واقعا ممنون...

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۰
۲
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ق.ظ
ممنون
ولی من نتونستم سوال رو دانلود کنم

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

بازم ممنون
بیشترین درصد ها رو هم بذاری خیلی خوب میشه!!!!!!

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

بازم ممنون
بیشترین درصد ها رو هم بذاری خیلی خوب میشه!!!!!!

سلام ؛خواهش میشه
زبان عمومی و تخصصی ۶۳/۳۳
دروس مشترک ۲۸/۸۹
اصول و مبانی مدیریت ۳۱/۱۱
اصول طراحی پایگاه داده ها ۱۰۰/۰۰
هوش مصنوعی ۱۰۰/۰۰
سیستم های عامل ۱۰۰/۰۰
معماری کامپیوتر ۱۱/۱۱

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedit89
ارسال: #۱۱
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
انصافا سطح سوالاتش اسسووووونههههه....

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۱
۲
ارسال: #۱۲
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  انصافا سطح سوالاتش اسسووووونههههه....

شما سوالات مدرسان رو آپلود کن ببینیم سطحش چجوریه؟
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۴ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۲ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۸۵۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۱۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۲۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close