زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خبر فوری: ضرایب دروس تخصصی مهندسی کامپیوتر تغییر کرد

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط s.sharif.)
با سلام ضرایب دروس تخصصی مهندسی کامپیوتر از ۲ به ۴تغییر کرد

[تصویر:  57769685593299174282.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
good-wishes، در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با اجازتون برا شفافیت بیشتر و مشاهده در نگاه اول ، من تصویر رو به ارسال شما اضافه کردم Smile

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
۲۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , maryam.raz , ican , سجاد۶۷ , maneshty , Aref Safari , Doctorwho , Zx24zx26 , Pegasus , zahra 67 , Morris , pourya14 , soha1 , mehdi.m2 , Onix , tabassomesayna , SnowBlind , Hamooo90 , mojistd , El@he , nazanin_sh , Denize , sadeghb , MAHTABAM , مهربان مادر , esisonic , admin , amin750 , fati_mah , S_Mehrjoyan , iApp , faezehtt , هاتف , Sakura , homa , farhud , e4me , sss , miss_mx , smart , hnarghani , e2000 , احسان مومنی , zaxzax , Saoshiyant , tiran22 , بنفشه , sanfrancisco_me , hadi8963 , sajaddandy , Xilinx , comp_s , lilijoon
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط LadyBird.)
کاش درس هاش هم عوض می کردند...

اما خوب تر شد که موادش کامپیوتری تر شده.

بد تر شد که رقابت رو سخت تر می کنه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ☺☺☺☺☺☺☺ , tabassomesayna , SubManesht , مهربان مادر
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط سجاد۶۷.)
این حرکت باید چندسال پیش اتفاق می افتاد.دروس تخصصی هم به اندازه مشترک ها مهم هست،و با این کار عملا ریاضی و زبان اهمیت چندانی نخواهند داشت
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamooo90 , tarane.68 , مهربان مادر , bahman2000
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
شاید کمی رقابت سخت تر شد. قبلا" بچه ها میتونستند با تمرکز بر سوالات مشترک اطمینان بیشتری بدست بیارند که قبول میشوند ولی الآن دو رینگ مبارزه سخت دارند . اول در مشترک و دوم در تخصصیها.
باید توجه داشت که کنکور غلط غلوط داره و پخش کردن ضریب ۴ در تعداد بیشتری سوالات رقابت را سخت تر میکنه.
ضمن اینکه عملا" دیگه ریاضیها عملا" خیلی موثر میتونن نباشند.مثلا" دیگه مطالعه ریاضی مهندسی نمیتونه توجیهی داشته باشه.

پ.ن: واقعا" این سازمان سنجش افتضاحه. باید این را زودتر اعلام میکرد. البته امیدوارم چند روز دیگه واسه دفترچه اصلاحیه نزنه و بگه اشتباه شده و تخصصیها همان ضریب ۲ را دارند.Big Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , LadyBird , سجاد۶۷ , maneshty , ☺☺☺☺☺☺☺ , Pegasus , SubManesht , maryam.raz , zahra 67 , ماه بانو , Onix , mehdi1902 , takexpert , El@he , sadeghb , مهربان مادر , amin750 , fa_karoon , ati314 , احسان مومنی , marisa , agwdt2012 , pmoradi , lilijoon , bahman2000
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
من هنوز گیجم. باورم نمیشه!!!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , SnowBlind , مهربان مادر , ریحان
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
خیلی زور داشت که ارزش ریاضی قدر ارزش دروس تخصصی باشه
اون وقت بچه ها از رشته ی ریاصی می اومدن درصدای آنچنانی ریاضی می زدن و زبانم کار میکردن رتبه هاشون خوب می شد!
خداییش خیلی غیر منصفانه بود ضرایب ولی من دوست داشتم بشه ۳ نه اینکه ۴ اخه دروس مشترک حتما مهم تره که بین همه گرایشا هست و میخوایم تو همه گرایشا امتحان بدیم

CoolBig Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ☺☺☺☺☺☺☺ , El@he , مهربان مادر , sajaddandy
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ
RE: خبر فوری: ضرایب دروس تخصصی مهندسی کامپیوتر تغییر کرد
(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  ............. من دوست داشتم بشه ۳ نه اینکه ۴ اخه دروس مشترک حتما مهم تره که بین همه گرایشا هست و میخوایم تو همه گرایشا امتحان بدیم
بله این میتونست خیلی منطقی تر باشه.

.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ
به نظرتون نباید زودتر اطلاع رسانی میشد؟!؟!؟
فک کنم الان برنامه ریزی خیلی ها بهم بریزه.........

زنده بودن را به بیداری بگذرانیم

که سالها به اجبار خواهیم خفت ...

۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Onix , ehsan_haqdoost , مهربان مادر , fa_karoon , سجاد۶۷ , سارا رجب زاده
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
حالا اگه کسی ریاضی خونده میتونه بجای زبان ازش استفاده کنه .
یعنی ریاضی بالا میتونه تا حدودی مثل زبان ارزش پیدا کنه و موجب بشه اوضاع افراد تغییر کنه.
کلا" سازمان رنجش هست تا سنجش.Smile

.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , Onix , Somayeh-h , takexpert , ehsan_haqdoost , hnarghani , مهربان مادر , amin750 , ریحان , student_92 , bahman2000
ارسال: #۱۰
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
الان من نمی دونم باید خوشحال که یه خورده انصاف در کنکور داره به وجود میاد
یا باید بشینم گریه کنم که چون ریاضیم ضغیف بوده بیشتر حجم مطالعه م این مدت از ریاضی بوده

حالا به نظر شما ریاضی و زبان رو کمتر بخونیم و این دروس تخصصی رو بیشتر؟
یا مثلا زبان حذف شه یا تعداد بیشتری از ریاضیا حذف شه؟
البته من کلا ریاضی مهندسی رو نمی کشیدم و حذفش کردم! موقع ترم هم نخوندمش رفتم امتحان دادم

CoolBig Grin
۱
۱
ارسال: #۱۱
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
خب پس من الان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
برنامم بیشتر رو مشترک ها بود......
البته تخصصی ها آسونتره از نظر من ولی.....
به خدا گیج شدم باور نمیکنم اینطوری شده.....
ای خدااااااااااااااااااااااااااا
ExclamationHuhConfusedConfusedHuhExclamation

زنده بودن را به بیداری بگذرانیم

که سالها به اجبار خواهیم خفت ...

۱
۲
ارسال: #۱۲
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
اقا فرداد یعنی الان روی ریاضی به نسبت دروس تخصصی بیشتر وقت بذاریم یا کمتر؟

CoolBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Denize نوشته شده توسط:  خب پس من الان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
برنامم بیشتر رو مشترک ها بود......
.
.
.

گیچ چرا عزیز جان؟ Smile

شما دو راه بیشتر ندارید:

۱/ فوق فوقش آزمون سال بعد (اگه دولتی برات مهمه می گم).
۲/ فوق فوقش آزمون دانشگاه آزاد یا پیام نور.
۴
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: SubManesht , rasoul67 , مهربان مادر
ارسال: #۱۴
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
نه نباید گیج بشید. الآن شما باید دروس تخصصی تون را هم بیارید در الویت بالاتری. و ریاضی را نه اینکه کلا" حذف کنید ولی الویت ش را ببرید پایین تر.

حالا الآن نمیشه اینجا خیلی توضیح داد چون بخش مشاوره نیست. ولی کلیت ماجرا اینه که شما باید روی هدفی زوم کرده باشید و مرحله به مرحله به هدفتون نزدیکتر بشید.
حالا یکی هدفش اینه که فقط روزانه قبول بشه. یکی روزانه تهران را میخواد . یکی روزانه شریف را.
اولا" این اتفاق واسه همه افتاده فقط که برای شما نیست.هر کی مهندسی میخواسته امتحان بدهد با این موضوع الآن درگیره.
ثانیا" بنظر من حذف ریاضی بطور کامل ریسک بالایی داره. سال قبل هم که ریاضی کمی مشکل بود درصدها ی معمول قبولشدگان تهران در ریاضی بیست و کمتر از ان بود. ولی ممکنه ریاضی ساده باشه و شما بتونید تو رقابت از بقیه جلو بیفتید پس حذفش بجز درس ریاضیی که اصلا" ازش چیزی نمیدوتید درست نیست.بخصوص اینکه تو تراز درصد صفر اثر منفی یه درس را تشدید میکنه. بهتره ریاضی را در حد بقیه بزنید و این لازمه اش اینه که اگه سوال ساده ای هست که بیش از ده درصد افراد جواب میدن شما هم جواب بدین.
ثانیا" دروس تخصصی تعداد سوالاتش نمیدونم چند تاست. میتونید تو دفترچه ببینید ولی حدود بیست و چند تا باید باشه.مجموعش یه درصد داره. پس باز تو دروس تخصصی شما یکی دو درس را خوب و مسلط میشید و دو تا درس را هم درحدیکه ساده هاش را بزنید میزنید و درصد لازم را بدست میارید.

بهر حال اینجا بخپش اخبار هست و من فکر میکنم بهتره بقیه سوالاتتون را در بخش مشاوره بپرسید.

.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , good-wishes , rhdan , ☺☺☺☺☺☺☺ , Pegasus , SubManesht , maryam.raz , ماه بانو , hnarghani , مهربان مادر , fati_mah , faezehtt , سجاد۶۷ , احسان مومنی , marisa , bahman2000
ارسال: #۱۵
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
من الان در سیستم پرسش و پاسخ سنجش سوال ثبت کردم که این درسته یا اشتباه شده و اصلاحیه خواهد خورد ؟!
وقتی پاسخ دادن، خبر میدم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Aref Safari , ماه بانو , hnarghani , ican , Ametrine , Denize , takexpert , kati , djshalam , مهربان مادر , fati_mah , mojistd , سجاد۶۷ , sss , misagh01 , tiran22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۳۳۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۹۷ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۴۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۵۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۵۷ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close