زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه نقل قول شده یکی از کاربران مانشت با تعدادی از ورودیهای ۹۲ دانشگاه امیرکبیر

ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مصاحبه نقل قول شده یکی از کاربران مانشت با تعدادی از ورودیهای ۹۲ دانشگاه امیرکبیر
این مصاحبه ها توسط یکی از کابران سایت با نام کاربری
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
با برخی از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه امیرکبیر انجام شده است و از طریق ایمیل در اختیار ما گذاشته شده اند تا برای استفاده سایر دوستان منتشر بشه. از انجایی که افراد مصاحبه شونده در تالار عضویت ندارد، صحت و سقم آن مورد تایید مانشت نیست.
ضمنا اسامی افراد مصاحبه شونده ، با توجه به عدم حضورشان در مانشت و نبود اجازه انتشار اسامی، حذف شده اند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۱/خودتون رو معرفی کنید چندمین سالی بود که کنکور میدادین؟ ..... هستم ، متولد ۱۳۶۸،رتبه ۴۲ تجارت الکترونیک،دومین سال

۲/ دوره کارشناسی رو در کدوم دانشگاه وبا چه معدلی گذروندید؟ دانشگاه صنعتی شیراز ، رشته IT، با معدل ۱۵/۶۷،

۳/از کی تصمیم گرفتید برای ارشد بخونید؟ از تابستون شروع کردم ۱۲ واحد برای ترم مهرم داشتم توی خوابگاه هم شرایط برام سخت بود تمرکز کافی نداشتم رتبه ام ۵۰۰ شد همه دولتی هارو زدم ولی جایی قبول نشدم سال بعد توی خونه خوندم ورتبه ۴۲ تجارت الکترونیک شدم.

۴/چند ساعت در روز می خوندید؟ ساعت مشخصی نداشت هممه روز ها مثل هم نبود بعضی روزها خیلی خوب میخوندم (مثلا نزدیک ازمون های پارسه...)نزدیک ۱۰ ساعت ، بعضی روزها هم به خاطر کارهای دیگه کمتر می رسیدم بخونم حداقل ۲-۳ ساعت.

۵/فکر می کردید همچین رتبه ای بیارید؟ نه وقتی امتحان دادم فکر می کردم خیلی خراب کردم فقط دعا می کردم یه جا قبول بشم وقتی رتبه ام اومد خیلی تعجب کردم.

۶/منابعی که خوندید رو میشه بگید؟ منابع خاصی نخوندم بیشتر برای هر درس روی یک کتاب تاکید می کردم خیلی کتاب مرجع نخوندم .شبکه جزوه پارسه ، پایگاه و ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو از روی جزوه استادام خوندم ومقسمی ، فقط مدیریت رو از روی کتاب مرجع خوندم .

۷/به نظرتون منابعی که خوندید خوب بود اگر دوباره بخواید بخونید تغییرشون می دادید؟ من شهریور پروژه کارشناسیم رو تحویل دادم و از شیراز برگشتم کرمانشاه شهر خودمون ۵ ماه بیشتر وقت نداشتم نمی تونستم کتاب جدید بخونم به همین خاطر به یک کتاب اکتفا کردم گاهی که یه مبحث رو نمی فهمیدم از یه منبع دیگه می خوندم به نظرم بهتره روی یک منبع تاکید کنید تا با چند تا منبع خودتون رو گیج کنید .

۸/چرا این گرایش رو انتخاب کردید؟ از اول برای گرایش تجارت الکترونیک خوندم چون بیشتر دوست داشتم .به معماری علاقه نداشتم

۹/از کلاس های خصوصی و ازمون ها هم استفاده می کردید ؟به نظرتون لازمه ؟ ازمون های پارسه شرکت کردم برای تنظیم وقت خیلی برام مفید بود چون سال اول هم که من ازمون دادم توی تست زدن کند بودم ،زمان کم اوردم، برای محک زدن اطلاعاتم هم خیلی مفید بود.

۱۰/ درصد هاتون توی ازمون رو میشه بگید ؟ دقیقا یادم نیست. دروس تخصصی تقریبا ۴۲/۵۹%، دروس مشترک ۳۳/۳۳% ،مدیریت ۶۴/۴۴% و زبان رو هم نرسیدم بزنم امسال تعداد سوالات زیاد شده بود و من نمی دویستم به همین خاطر وقت کم اوردم.

۱۱/درسی بود که توش ضعیف باشید اون درس رو چه کار کردید؟ بله هوش مصنوعی بعضی مباحثش رو دوست داشتم ولی تعضی های دیگه رو اصلا .........خوندمش ولی سوالاتش همه برام تو ازمون جدیدبود ۲-۳ تا تست بیشتر نتونستم جواب بدم . معماری هم برام سخت بود سال اول به زور خوندم گفتم باید بزنم ولی بازم نتونستم تست هاش رو بزنم امسال دیگه کنار گذاشتمش

۱۲/به نظرتون مهم ترین چیزی که باعث موفقیتتون شده چیه ؟(استعداد ، تلاش ، برنامه ریزی، اعتماد به نفس و...) فکر می کنم من استعداد خاصی نداشتم خانواده ام همیشه میگن پشتکار و برنامه ریزی خوبی دارم توی کوچک ترین کارها هم برنامه ریزی میکنم

۱۳/به بچه هایی که میخوان ارشد بخونن چه توصیه ای دارید؟ هر کس خودش برنامه ریزی داشته باشه و پشتکار و هدف داشته باشه نتیجه می گیری من سال اول فکر می کردم خیلی خوب خوندم ولی وقتی رفتم سر جلسه دیدم با کیفیت نخونده بودم پشتکار و برنامه ریزی حرف اول رو می زنه ،به علاقه تون توجه کنید وبعد با کیفیت خوندن (با تمرکز) چون سوالات همه مفهومین ... تعداد ساعات درس خوندن مهم نیست هر کی باید خودش و توانایی هاش رو بشناسه مثلا من شب ها بیشتر می خوندم چون راحت تر بودم ظهرها هم حتما باید می خوابیدم .

۱۴/حرف اخر.... محیط خونه ما خیلی اروم بود وپدر و مادرم همه چیز رو اماده کردن برای اینکه من راحت تر درس بخونم به خصوص که برادرم هم ارشد داشت و اینم به جو حاکم بر خونه کمک می کرد خانواده ام خیلی بهم کمک کردن واقعا ازشون ممنونم.
-----------------------------------------------------------

۱/خودتون رو معرفی کنید چندمین سالی بود که کنکور میدادین؟ .... هستم متولد ۶۸ ، امسال رتبه ۹۰ گرایش هوش مصنوعی رو اوردم

۲/ دوره کارشناسی رو در کدوم دانشگاه وبا چه معدلی گذروندید؟ کارشناسی علم و صنعت خوندم ،معدلم ۱۴/۷۰ بود ۲-۳ ترم اول رو هیچ درسی نخوندم از ترم ۴-۵ جدیتر شروع به خوندن کردم ۱۰ ترمه هم تموم کردم .

۳/از کی تصمیم گرفتید برای ارشد بخونید؟ ارشد رو از اواخر ترم ۸ تصمیم گرفتم بخونم تابستان یه مرور کوتاه داشتم ولی خیلی نخوندم از اول مهر تو پارسه ثبت نام کردم و شروع کردم به جدیتر خوندن و از ابان دیگه فشار درسی رو بیشتر کردم .

۴/چند ساعت در روز می خوندید؟ چون دانشجو بودم و کلاس هم داشتم ابان تقریبا به طور متوسط روزی ۳-۴ ساعت البته به طور متوسط چون روز های که تعطیل بودم ۶-۷ ساعت بود روز هایی که کلاس داشتم ۲ساعت ولی سعی کردم حداقل اخراش به ۵-۶ ساعت به طور متوسط برسونم .

۵/فکر می کردید همچین رتبه ای بیارید؟ امیدوار بودم بهتر بشه ، چون رتبه های ازمونم خیلی بهتر بود ، امتحان اول ۵شدم که البته دلیلش این بود که هیچ کس نخونده بود ، بقیه ازمون ها هم حول و حوش ۲۰-۳۰ ،یکی دو تا از ازمون ها خورد به امتحانات پایان ترم دانشگاهم و به همین خاطر خراب شد ولی ازمون اخر هم ۴۰-۵۰ شدم.

۶/منابعی که خوندید رو میشه بگید؟ برای دروس ریاضی پیشنهاد من پارسه است ، به جز محاسبات عددی که من راهیان ارشد خوندم ،ولی خب امار و ریاضی مهندسی وگسسته اش خوب بود ، گسسته پوران پژوهش کتاب خیلی خوبی بود ،سیستم عامل پارسه عالیه ولی خیلی حجیمه کسی که وقت نداره من پیشنهاد می کنم که مقسمی بخونه ، مدارمنطقی ،معماری مقسمی و یه قسمتی هم پوران ،ساختمان داده مقسمی ، الگوریتم مقسمی ، مدارالکتریکی ۱ که هوش داشت کمی پارسه خوندم البته کلاس پارسه رو هم ثبت نام کردم ولی نهایتا هیچ کدوم از تست هاش رو درست نزدم ، هوش مصنوعی پوران پژوهش بهترین کتابه ولی باز هم خیلی ناقصه اگه کسی بخواد همه تست هاش رو بزنه باید منابع رو بخونه. زبان ویژگی که داره خیلی وقت می بره به جز گرامر که هر کسی خیلی راحت می تونه یاد بگیره (کتاب های کنکور هم خوبند) ،قسمت کلمات و معنی خیلی سخته یا شانس میاری کلمه اشناست یا اصلا نمی زنی یه سری کلمات بود که من در تمام عمرم نشنیدم و حتی معلم تافل زبانم هم نشنیده بود.

۷/به نظرتون منابعی که خوندید خوب بود اگر دوباره بخواید بخونید تغییرشون می دادید؟ به نظرم منابع کافی بودن به غیر از هوش مصنوعی که دو تا از تست هاش رو من هیچ جا ندیده بودم بقیه خوب بود .

۸/چرا این گرایش رو انتخاب کردید؟ من زمانی که شروع کردم به خوندن چون برایم سخت بود که برای هر سه تا گرایش بخونم بین نرم افزار و هوش مصنوعی هوش رو انتخاب کردم چون ادامه تحصیلم رو توی این حوزه می خواستم بدم

۹/از کلاس های خصوصی و ازمون ها هم استفاده می کردید ؟به نظرتون لازمه ؟ ۸ازمون پارسه ثبت نام کردم کلاس خصوصی هم من چون مدارم خیلی ضعیف بود در دوره کارشناسی کلاس مدار پارسه رو ثبت نام کردم یه مقدار وقفه افتاد و کلاس ما با بچه های برق مشترک بود نهایتا هیچی تو ازمون نزدم فکر می کردم بلدم و سوالات امسال به نظر خیلی ساده میومد ومن همه رو زدم ولی هر کدوم یه نکته ریز داشت و همه بلا استثنا غلط شد .

۱۰/ درصد هاتون توی ازمون رو میشه بگید ؟ زبان ۶۰%، ریاضی ۱۲% (امسال خیلی سخت بود)،دروس مشترک ۴۹% ، دروس تخصصی هوش ۲۵% ، دروس تخصصی نرم افزار رو منفی زدم ، معماری رو هم ۲-۳% زدم .

۱۱/درسی بود که توش ضعیف باشید اون درس رو چه کار کردید؟ من توی درس ریاضی مهندسی ، امار و مدار ضعیف بودم .مدار که گفتم رفتم کلاس ، ریاضی مهندسی تصمیم گرفتم نزنم که بزرگترین اشتباهی بود که توی کنکور کردم چون اون سال ریاضی مهندسی خیلی اسون بود ، و امارواحتمال بیشتر وقت گذاشتم بیشتر از همه درس ها امار تست زدم .

۱۲/به نظرتون مهم ترین چیزی که باعث موفقیتتون شده چیه ؟(استعداد ، تلاش ، برنامه ریزی، اعتماد به نفس و...) این که استرس نداشتم یعنی دلیل اینکه من تو این دانشگاهم بچه هایی هستن که خیلی استرس داشتن و توی کنکور خودشون رو باختن .چون درصدها خیلی بالا نیست مهم اینه که هر چی بلدی بزنی ......

۱۳/به بچه هایی که میخوان ارشد بخونن چه توصیه ای دارید؟ اولین چیز اینه که بدونن کجا می خوان قبول بشن حدو مرز خودشون رو بدونن چون من طمع کردم گفتم که می خوام تک رقمی بشم که واقعا در اون اندازه نبودم ، اتفاقی که افتاد تو کنکور غلط خیلی زدم می شد رتبه ام ۴۰-۵۰ بشه اگر درسی رو ضعیف اند زودتر شروعش کنند و حتما هم یه ازمون ازمایشی ثبت نام کنند تا سطح خودشون رو بفهمند و به علاوه ازمون ها نظم هم میدن به درس خوندن

۱۴/حرف اخر.... امیدوارم نفرات بعدی هم موفق باشن.......
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
۱/خودتون رو معرفی کنید چندمین سالی بود که کنکور میدادین؟ ..... هستم متولد ۱۳۶۹ ، اولین سال بود،رتبه ام ۷۱ تجارت الکترونیک شدم.

۲/ دوره کارشناسی رو در کدوم دانشگاه وبا چه معدلی گذروندید؟ دانشگاه صنعتی شیراز ،الان که کنکور دادم پروژه و کاراموزیم مونده یه تک درس هم دارم به همین خاطر معدل ندارم ولی تقریبا ۱۵/۵ می شه

۳/از کی تصمیم گرفتید برای ارشد بخونید؟ من لیسانس گرفتم همه می گفتن انشاالله برای ارشد ولی من می گفتم حالا بذارید لیسانس رو بگیریم .... واقعا قصد ارشد خوندن نداشتم من کلا اومدم رشته مهندسی چون ۴ساله تموم میشه ولی پزشکی ۷سال طول می کشید من کاری که طولانی میشه ولش می کنم ولی ترم ۷جو دانشگاه ما یه جوریه که بچه ها همه برای ارشد می خونن منم جو گرفت و امتحان دادم خیلی ها می گفتن اشتباه می کنی درس های دانشگاهت تموم نشده می خوای ارشد بدی خیلی دانشگاه ها میذارن دانشگاهشون تموم بشه بعد ارشد میدن ولی جو دانشگاه ما اینجوریه..!!......یه دفعه شد تابستون ترم ۷ تصمیم گرفتیم بخونیم ولی تابستون زیاد نخوندم فقط الگوریتم رو تونستم تو تابستون یه دورتموم کنم بقیه درس ها ۱-۲ فصل بیشتر نرسیدم بخونم ...از اول مهر هم که کلاس ها شروع شد.

۴/چند ساعت در روز می خوندید؟ تابستون خیلی کم خوندم ترم ۷ هم ۱۵ واحد داشتم سر همه کلاس ها هم می رفتم بعد از کلاس ها از ۴ مثلا میخوندم تا ۱۰ شب روزهایی که خونه بودم برام سخت بود خوابم رو تنظیم کنم بعد تصمیم گرفتم برم کتابخونه ....تا ابان ماه خیلی کم وقت میذاشتم ولی دو ماه اخر با دو تا از دوستام شروع کردیم به خوندن توی کتابخانه تست سالهای گذشته رو میزدیم ولی من اشتباهی که کردم بیشتر درس خواندم و کم تست زدم ای کاش هر درس رو که می خوندم تستش رو می زدم من خیلی از درس ها رو نرسیدم تموم کنم ....شبکه ۳ فصل اخر رو نرسیدم بخونم۵فصل از مدیریت رو یه بار هم نخونده بودم روز اخر یکی از بچه ها یه فصل رو برای من توضیح می داد.

۵/فکر می کردید همچین رتبه ای بیارید؟ نه البته از سر جلسه که اومدم بیرون خیلی ناراضی نبودم

۶/منابعی که خوندید رو میشه بگید؟ سیستم عامل و شبکه کتاب دکتر حقیقت پارسه ساختمان داده پارسه ،نرم افزار سپاهان ارشد،زبان هیچی ، هوش مصنوعی هنوز ما تو دانشگاه نخونده بودیم جزوه کلاس های پارسه دوستام رو همراه ویس گرفتم و خوندم ولی بچه ها پوران رو خوندن خیلی سخت و حجیمه جزوه ای که من خوند م خیلی خلاصه و خوب بود.

۷/به نظرتون منابعی که خوندید خوب بود اگر دوباره بخواید بخونید تغییرشون می دادید؟ نه پایگاه داده همه گفتن مدرسان خوبه ولی مقسمی بهتر توضیح داده من فکر میکنم از تست های پایگاه هیچی نزدم یاشاید یکی ،امسال پایگاه خیلی سخت بود...

۸/چرا این گرایش رو انتخاب کردید؟ نه من اول می خواستم شبکه بخونم چون شیراز فقط شبکه داشت و دوست داشتم پیش خانواده ام باشم ولی بعدها که با بچه ها شروع به خوندن کردیم بچه ها گفتن اشتباه می کنی چون معماری خیلی سخته اکثرا نمیتونن بزنن ، تصمیم گرفتم تغییر گرایش بدم.

۹/از کلاس های خصوصی و ازمون ها هم استفاده می کردید ؟به نظرتون لازمه ؟ بله ازمون های پارسه ، البته من زمان بندی سر جلسه رو خیلی دقت نمی کردم ولی اینکه تا این تاریخ باید اینقدر درس بخونی خیلی خوب بود یعنی اگه نبود نمی خوندم برنامه ریزی خاصی هم نداشتم فقط همین که تا این تاریخ مثلا باید تا اینجا بخونم .

۱۰/ درصد هاتون توی ازمون رو میشه بگید ؟ مدیریت ۴۴،مشترک ۳۶ ،تخصصی ۳۶،زبان ۶/۶۸

۱۱/درسی بود که توش ضعیف باشید اون درس رو چه کار کردید؟ اره مثلا الگوریتم هیچی خوندم بعد الان که داشتم می خوندم تازه متوجه شدم که اونقدرها هم سخت نبود که وقتی می خواستم پاس کنم فکر می کردم سخته .

۱۲/به نظرتون مهم ترین چیزی که باعث موفقیتتون شده چیه ؟(استعداد ، تلاش ، برنامه ریزی، اعتماد به نفس و...) خدا خواست......دقیقا این رو می تونم بگم چون من نه انتظار داشتم این رتبه رو بیارم نه این دانشگاه ...من چیزی که خیلی کمکم کرد درس خوندن گروهی بود چون همدیگه رو می کشوندیم که مثلا ۸اینجا باش حالا این ۸ میشد ۹ ولی بالاخره میومدیم......یه چیز دیگه هم که بود بچه هایی که ازمون میدادن معمولا رتبه کنکورشون خیلی بدتر از ازمون هاشون شده بود چون تو ازمون استرسشون خیلی کمتر بود و خیلی از سوالات تکراری بود ولی من رتبه ازمونم خوب نمی شد حتی یک بار ۴۰۰شدم ،ولی من با خودم می گفتم امسال امتحانیه اصل کنکور من سال دیگه است به همین خاطر ارامش کامل داشتم اصلا هم وقت کم نیاوردم.

۱۳/به بچه هایی که میخوان ارشد بخونن چه توصیه ای دارید؟ اینکه حتما یه ا زمون بدن حالا هر جایی که شده وهمونطور که گفتم خودشون ببینن برنامه درس خوندنشون چه طوریه مثلا ما حداکثر ساعتی که درس خوندیم تو یه روز ۸ ساعت بود

۱۴/حرف اخر.... انشاالله همه موفق باشن.........

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , pooyaa , atenaa , csun , SnowBlind , foranyone , mahmood1 , tarane1992 , Saoshiyant , Morris , احسان مومنی , amineh89 , SaMiRa.e , mostafa122 , msalehi1991 , unicornux , habibshikh , h4cker , saeedehs , nina69 , samaneh_aftab , white bird , jafarir , fati_mah , persian_boy , S_Mehrjoyan , Sakura , mrpking , The BesT , MEHDI_M , Xilinx , nasim_msd , آسمان ابری , shz67 , zahra 67 , M@A , farnaz.sad , پروفسور , Parva , xani , Good! , Golden Goals , b.kiani , sand , Zx24zx26 , saharrrrrr , aniss , Ediyeh jejele , student_92 , El@he , ENGii , paria it , 8Operation , enigmapeerless , lilijoon , minami , K@online , Mahsash , faraaz_mb , haveking
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
از دوستان مصاحبه شونده خیلی خیلی ممنونم ... با وجود اونکه درگیر برنامه های ثبت نامشون بودن وقتشون رو در اختیار من گذاشتن........

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mostafa122 , h4cker , PanizIr , mgshervin , Xilinx , آسمان ابری , jparisa , Parva , MoonRise , iammiti
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ
خانم انرژی مثبت مورد اول و سوم همکلاسی های من هستند و من میشناسمسون
مصاحبشون درسته و دستشون درد نکنه

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Xilinx , shz67 , chaka , h4cker
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
مرسی مصاحبه کننده

زحمت کشیدی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim_msd , chaka
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ ب.ظ
جدی کتاب سیستم عامل مقسمی کافیه!!؟؟؟
آخه منم وقت ندارم و این کتابم حجییییم تصمیم داشتم فقط چن تا فصلاشو بخونم
ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ق.ظ
مصاحبه ی اول درصد مدیریتش اشتباه ذکر شده
۶۴ درصد بوده Smile

من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
RE: مصاحبه نقل قول شده یکی از کاربران مانشت با تعدادی از ورودیهای ۹۲ دانشگاه امیرکبیر
(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  مصاحبه ی اول درصد مدیریتش اشتباه ذکر شده
۶۴ درصد بوده Smile
چون مصاجبه کننده این اطلاعات رو در اختیار ما گذاشتند، همون مقدار نگهش میداریم. اگه شما بتونید کارنامه این دو نفر از دوستاتون رو لطف کنید و بگیرید که برای تایید قرار بدیم ممنون می شیم و اطلاعات رو بر اساس کارنامه اپدیت می کنیم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , chaka
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
RE: مصاحبه نقل قول شده یکی از کاربران مانشت با تعدادی از ورودیهای ۹۲ دانشگاه امیرکبیر
(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  مصاحبه ی اول درصد مدیریتش اشتباه ذکر شده
۶۴ درصد بوده Smile
چون مصاجبه کننده این اطلاعات رو در اختیار ما گذاشتند، همون مقدار نگهش میداریم. اگه شما بتونید کارنامه این دو نفر از دوستاتون رو لطف کنید و بگیرید که برای تایید قرار بدیم ممنون می شیم و اطلاعات رو بر اساس کارنامه اپدیت می کنیم.

دو دوست اول درصد هاشون رو دقیقا یادشون نبود و حدودی گفتن منم ممنون میشم اگه درصد های دقیق رو بپرسید تا اصلاح بشه.........ممنون از دقت و پیگیریتون........Smile

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)chaka نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  مصاحبه ی اول درصد مدیریتش اشتباه ذکر شده
۶۴ درصد بوده Smile

دو دوست اول درصد هاشون رو دقیقا یادشون نبود و حدودی گفتن منم ممنون میشم اگه درصد های دقیق رو بپرسید تا اصلاح بشه.........ممنون از دقت و پیگیریتون........Smile

انشالله باشون صحبت میکنم کارنامه هاشون میگیرم میذارم

من
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , chaka
ارسال: #۱۰
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط white bird.)
Photo RE: مصاحبه نقل قول شده یکی از کاربران مانشت با تعدادی از ورودیهای ۹۲ دانشگاه امیرکبیر
این کارنامه نفر اول

فایل‌(های) پیوست شده

من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , انرژی مثبت , chaka , neda_Network , minami , haveking
ارسال: #۱۱
۰۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط Aurora.)
این کارنامه نفر اولRolleyes

فایل‌(های) پیوست شده

من
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  این کارنامه نفر اول

اگه لطف کنید کارنامه شون رو در بخش کارنامه ها هم اپلود کنید ممنون می شم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۱۳
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
خسته نباشند. ولی اون همشهریمون اگه زبان میزد رتبه اش تک رقمی می شد.
ممنون از مصاحبه کننده و مصاحبه شونده!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۳ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close