زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف

ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام من طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو می خوام اما کتاب فروشی های قم میگن به ما نمی ده و فقط در پک کامل میده آیا کسی می تونه
برام بخره ؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ق.ظ
RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف
سلام دوست عزیز
در هیچ شهری کتابهای مدرسان رو بصورت تک فر وشی عرضه نمیکنن. شما دوتا راه داری:
۱/چاپهای سالهای گذشته رو در کتاب فروشی ها پیدا کنی
۲/ وارد سایت مدرسان بشی یک قسمت داره بنام فروش اینترنتی کتاب. اونجا میتونی کتاب مورد نظرت رو انتخاب کنی و همون موقع از طریق کارت پولش رو پرداخت کنی. اون کتاب بعداز ۳ الا ۴ روز بدستت میرسه البته با ارسال رایگان
منم به همین شکل کتاب نرم افزار چاپ جدید رو خریدمSmile
به امید موفقیت هممونHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ
کتاب نرم افزارش خیلی خوبه ولی اگه کتاب الگوریتمش که برای نمایشگاه زدن رو اصلاح نکرده باشن از لحاظ چاپی کتابش فاجعه هست ....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
با سلام

من هر چی تو سایت مدرسان شریف می گردم نمیتونم کتاب طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو واسه خرید پیدا کنم؟؟؟؟؟

اگه دوستان می تونند لینکی چیزی واسم پیدا کنن ممنون میشم ....

با سپاس فراوان
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط chaka.)
کتاب طراحی الگوریتم رو می تونید از اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بگیرید
یه سوال داشتم این مهندسی نرم افزار که برای فروش گذاشتن همون سال قبلیه است؟؟( چون نوبت چاپش زده ۱ )
مهندسی نرم‌افزار

نویسنده: دکتر حسن حقیقی (عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی)

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ)jigareee نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
در هیچ شهری کتابهای مدرسان رو بصورت تک فر وشی عرضه نمیکنن. شما دوتا راه داری:
۱/چاپهای سالهای گذشته رو در کتاب فروشی ها پیدا کنی
۲/ وارد سایت مدرسان بشی یک قسمت داره بنام فروش اینترنتی کتاب. اونجا میتونی کتاب مورد نظرت رو انتخاب کنی و همون موقع از طریق کارت پولش رو پرداخت کنی. اون کتاب بعداز ۳ الا ۴ روز بدستت میرسه البته با ارسال رایگان
منم به همین شکل کتاب نرم افزار چاپ جدید رو خریدمSmile
به امید موفقیت هممونHeart

سلام من که نتوستم بخرم اگه ممکنه شما بخر پست کن (آدرسو به شما ایمیل میکنم ) بعد شماره کارتتو بده کارت به کارت کنم البته من آدم چتر بازی نیستم یه موقع ناراحت نشی وتوهین به حساب نیاد برای من مقدرو نیست که برای یه کتاب بیام خیابون انقلاب(چون دست دومشو تو
قم پیدا نکردم و سایتش هم میگه تموم کردیم!!!!) باز هم تشکر که برای درخواست کتابم راه حل پیشنهاد کردی
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  سلام من طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو می خوام اما کتاب فروشی های قم میگن به ما نمی ده و فقط در پک کامل میده آیا کسی می تونه
برام بخره ؟؟

سلام به نظر من اصلا کتاب های مدرسان شریف خوب نیست و ارزش خواندن ندارد همه کتاب ها پر از غلط هستند به نظر من برای درس طراحی الگریتم به سراغ جزوه سید جوادی برید
۲
۱
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  با سلام

من هر چی تو سایت مدرسان شریف می گردم نمیتونم کتاب طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو واسه خرید پیدا کنم؟؟؟؟؟

اگه دوستان می تونند لینکی چیزی واسم پیدا کنن ممنون میشم ....

با سپاس فراوان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ
به نظر من پوران بخرید
آیا کتابی بهتر از پوران در زمینه ی طراحی وجود دارد؟!!!!!!!!!!!!!!!
داریم؟!
مردم داریم؟!

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949
ارسال: #۱۰
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)comet نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  سلام من طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو می خوام اما کتاب فروشی های قم میگن به ما نمی ده و فقط در پک کامل میده آیا کسی می تونه
برام بخره ؟؟

سلام به نظر من اصلا کتاب های مدرسان شریف خوب نیست و ارزش خواندن ندارد همه کتاب ها پر از غلط هستند به نظر من برای درس طراحی الگریتم به سراغ جزوه سید جوادی برید

۱۰۰درصد گفته دوستمون تایید میشه.
من کتابای مدرسان(چاپ ۹۰)دارم ، که به صورت تکی(و نه پکیج) خریدم.

اون موقع کتابای طراحی الگوریتم ،برنامه نویسی و کامپایلر رو نداشتن(جزوشون داخل پکیج بود).Exclamation
حالا از همین کتابای مدرسان که دارم ، برات بگم که:
اشتباهات تایپی =افتضاح======>معماری رو بخونی(همون فصل اولش)متوجه میشی.Angry
پوشش ندادن همه مطالب=بد====>کتاب مدارش رو بخونی میبینی.Angry
و...

حالا توی درسه حساسی مثل طراحی الگوریتم ، بهتره بری سراغ کتابای دیگه.
موفق باشی

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۰
۲
ارسال: #۱۱
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ

دوسته عزیز من زنگ زدم انتشارات گفتن ۱۰-۲۰ روز دیگه میاد تو بازار به نظر منم انتخابه درستی کردی این دوستمون که میگن خوب نیست نمیدونم جزوه خوندن یا کتاب ولی کتابای مدرسان مخصوصأ کتابای چاپه جدیدش که بعضی هاشم رنگی شده کیفیت خوبی نسبت به بقیه کتاب ها داره .
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال: #۱۲
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
کتاب جدید مال آقای ظهیری یا یه همچین اسمی هست - من توی یه مطلب که یکی از مدیر های سایت(آقای جهانی) گذاشته بود دیدم که خیلی تعریف کرده از طرح درس کتاب و نه حل تست. میگه مطالب جدیدی که این چند سال اضافه شده رو هم داره.

برای حل تست ، کتاب مقسمی بهترین جواب ها رو به نظر من داره ولی خب همه سرفصل ها رو پوشش نمیده -فقط اونایی که زیاد تکرار شدن.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)
بچه ها دوستمون انتخابشو کرده دنباله کتابهالگوریتم مدرسانه به جای اینکه کمکش کنین دارین با معرفی منابع مختلف گیجش میکنین من ممنونم از اینکه وقت میزارید و منابع خوب رو معرفی میکنین ولی بیاین کمکش کنیم به کتابه مورد نظرش برسه.Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۴
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)mahyar0011 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  

دوسته عزیز من زنگ زدم انتشارات گفتن ۱۰-۲۰ روز دیگه میاد تو بازار به نظر منم انتخابه درستی کردی این دوستمون که میگن خوب نیست نمیدونم جزوه خوندن یا کتاب ولی کتابای مدرسان مخصوصأ کتابای چاپه جدیدش که بعضی هاشم رنگی شده کیفیت خوبی نسبت به بقیه کتاب ها داره .

دوست خوبم ، من که گفتم کتابای من چاپ ۹۰ هستش.(یعنی از این کتابای جدید که رنگ تقریبا میشه گفت آبی روشن داره ، نیستن).Tongue
در ضمن من کتاب خوندم و نه جزوه.
فکر شو بکنید ، کسی که معماری زیاد بلد نیست ، میاد تست های سالای قبلو بررسی میکنه ، میخواد ضرب بوث رو از روی فلوچارت کتاب مدرسان یاد بگیره.چند روز به نظر شما طول میکشه تا این شخص بفهمه این فلوچارت ایراد داره و فلش هاش جا بجا شدن؟Exclamation

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)aem4949 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)mahyar0011 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  

دوست خوبم ، من که گفتم کتابای من چاپ ۹۰ هستش.(یعنی از این کتابای جدید که رنگ تقریبا میشه گفت آبی روشن داره ، نیستن).Tongue
در ضمن من کتاب خوندم و نه جزوه.
فکر شو بکنید ، کسی که معماری زیاد بلد نیست ، میاد تست های سالای قبلو بررسی میکنه ، میخواد ضرب بوث رو از روی فلوچارت کتاب مدرسان یاد بگیره.چند روز به نظر شما طول میکشه تا این شخص بفهمه این فلوچارت ایراد داره و فلش هاش جا بجا شدن؟Exclamation
با عرض سلام وحسته نباشید بگم که من مدار منطقی ومعماری مدرسانو گرفتم وخیلی خوبه (استاد معماریمون هم که تابستون دیدمش
خیلی از چاپ جدید مدرسان تعریف می کرد و ازش کپی گرفته بود!!!! فک کن هیئت علمی پول واسه کتاب نمی ده!!!!!!!)
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۰۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۸۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۷۱ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۳۶ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۱۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۱۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close