تالار گفتمان مانشت
درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - hosseinAlimoradi - 12 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ

سلام من طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو می خوام اما کتاب فروشی های قم میگن به ما نمی ده و فقط در پک کامل میده آیا کسی می تونه
برام بخره ؟؟

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - jigareee - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ

سلام دوست عزیز
در هیچ شهری کتابهای مدرسان رو بصورت تک فر وشی عرضه نمیکنن. شما دوتا راه داری:
۱/چاپهای سالهای گذشته رو در کتاب فروشی ها پیدا کنی
۲/ وارد سایت مدرسان بشی یک قسمت داره بنام فروش اینترنتی کتاب. اونجا میتونی کتاب مورد نظرت رو انتخاب کنی و همون موقع از طریق کارت پولش رو پرداخت کنی. اون کتاب بعداز ۳ الا ۴ روز بدستت میرسه البته با ارسال رایگان
منم به همین شکل کتاب نرم افزار چاپ جدید رو خریدمSmile
به امید موفقیت هممونHeart

درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - friends - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ

کتاب نرم افزارش خیلی خوبه ولی اگه کتاب الگوریتمش که برای نمایشگاه زدن رو اصلاح نکرده باشن از لحاظ چاپی کتابش فاجعه هست ....

درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - javad94 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ

با سلام

من هر چی تو سایت مدرسان شریف می گردم نمیتونم کتاب طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو واسه خرید پیدا کنم؟؟؟؟؟

اگه دوستان می تونند لینکی چیزی واسم پیدا کنن ممنون میشم ....

با سپاس فراوان

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - chaka - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ

کتاب طراحی الگوریتم رو می تونید از اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بگیرید
یه سوال داشتم این مهندسی نرم افزار که برای فروش گذاشتن همون سال قبلیه است؟؟( چون نوبت چاپش زده ۱ )
مهندسی نرم‌افزار

نویسنده: دکتر حسن حقیقی (عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی)

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - hosseinAlimoradi - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ)jigareee نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
در هیچ شهری کتابهای مدرسان رو بصورت تک فر وشی عرضه نمیکنن. شما دوتا راه داری:
۱/چاپهای سالهای گذشته رو در کتاب فروشی ها پیدا کنی
۲/ وارد سایت مدرسان بشی یک قسمت داره بنام فروش اینترنتی کتاب. اونجا میتونی کتاب مورد نظرت رو انتخاب کنی و همون موقع از طریق کارت پولش رو پرداخت کنی. اون کتاب بعداز ۳ الا ۴ روز بدستت میرسه البته با ارسال رایگان
منم به همین شکل کتاب نرم افزار چاپ جدید رو خریدمSmile
به امید موفقیت هممونHeart

سلام من که نتوستم بخرم اگه ممکنه شما بخر پست کن (آدرسو به شما ایمیل میکنم ) بعد شماره کارتتو بده کارت به کارت کنم البته من آدم چتر بازی نیستم یه موقع ناراحت نشی وتوهین به حساب نیاد برای من مقدرو نیست که برای یه کتاب بیام خیابون انقلاب(چون دست دومشو تو
قم پیدا نکردم و سایتش هم میگه تموم کردیم!!!!) باز هم تشکر که برای درخواست کتابم راه حل پیشنهاد کردی

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - comet - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  سلام من طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو می خوام اما کتاب فروشی های قم میگن به ما نمی ده و فقط در پک کامل میده آیا کسی می تونه
برام بخره ؟؟

سلام به نظر من اصلا کتاب های مدرسان شریف خوب نیست و ارزش خواندن ندارد همه کتاب ها پر از غلط هستند به نظر من برای درس طراحی الگریتم به سراغ جزوه سید جوادی برید

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - f11691 - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  با سلام

من هر چی تو سایت مدرسان شریف می گردم نمیتونم کتاب طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو واسه خرید پیدا کنم؟؟؟؟؟

اگه دوستان می تونند لینکی چیزی واسم پیدا کنن ممنون میشم ....

با سپاس فراوان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - fatemeh69 - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ق.ظ

به نظر من پوران بخرید
آیا کتابی بهتر از پوران در زمینه ی طراحی وجود دارد؟!!!!!!!!!!!!!!!
داریم؟!
مردم داریم؟!

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - AEM4949 - 14 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)comet نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  سلام من طراحی الگوریتم مدرسان شریف رو می خوام اما کتاب فروشی های قم میگن به ما نمی ده و فقط در پک کامل میده آیا کسی می تونه
برام بخره ؟؟

سلام به نظر من اصلا کتاب های مدرسان شریف خوب نیست و ارزش خواندن ندارد همه کتاب ها پر از غلط هستند به نظر من برای درس طراحی الگریتم به سراغ جزوه سید جوادی برید

۱۰۰درصد گفته دوستمون تایید میشه.
من کتابای مدرسان(چاپ ۹۰)دارم ، که به صورت تکی(و نه پکیج) خریدم.

اون موقع کتابای طراحی الگوریتم ،برنامه نویسی و کامپایلر رو نداشتن(جزوشون داخل پکیج بود).Exclamation
حالا از همین کتابای مدرسان که دارم ، برات بگم که:
اشتباهات تایپی =افتضاح======>معماری رو بخونی(همون فصل اولش)متوجه میشی.Angry
پوشش ندادن همه مطالب=بد====>کتاب مدارش رو بخونی میبینی.Angry
و...

حالا توی درسه حساسی مثل طراحی الگوریتم ، بهتره بری سراغ کتابای دیگه.
موفق باشی

درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - mahyar0011 - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ

دوسته عزیز من زنگ زدم انتشارات گفتن ۱۰-۲۰ روز دیگه میاد تو بازار به نظر منم انتخابه درستی کردی این دوستمون که میگن خوب نیست نمیدونم جزوه خوندن یا کتاب ولی کتابای مدرسان مخصوصأ کتابای چاپه جدیدش که بعضی هاشم رنگی شده کیفیت خوبی نسبت به بقیه کتاب ها داره .

درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - reza777gh - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ

کتاب جدید مال آقای ظهیری یا یه همچین اسمی هست - من توی یه مطلب که یکی از مدیر های سایت(آقای جهانی) گذاشته بود دیدم که خیلی تعریف کرده از طرح درس کتاب و نه حل تست. میگه مطالب جدیدی که این چند سال اضافه شده رو هم داره.

برای حل تست ، کتاب مقسمی بهترین جواب ها رو به نظر من داره ولی خب همه سرفصل ها رو پوشش نمیده -فقط اونایی که زیاد تکرار شدن.

درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - Nazanin_kheradmand - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ

بچه ها دوستمون انتخابشو کرده دنباله کتابهالگوریتم مدرسانه به جای اینکه کمکش کنین دارین با معرفی منابع مختلف گیجش میکنین من ممنونم از اینکه وقت میزارید و منابع خوب رو معرفی میکنین ولی بیاین کمکش کنیم به کتابه مورد نظرش برسه.Rolleyes

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - AEM4949 - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)mahyar0011 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  

دوسته عزیز من زنگ زدم انتشارات گفتن ۱۰-۲۰ روز دیگه میاد تو بازار به نظر منم انتخابه درستی کردی این دوستمون که میگن خوب نیست نمیدونم جزوه خوندن یا کتاب ولی کتابای مدرسان مخصوصأ کتابای چاپه جدیدش که بعضی هاشم رنگی شده کیفیت خوبی نسبت به بقیه کتاب ها داره .

دوست خوبم ، من که گفتم کتابای من چاپ ۹۰ هستش.(یعنی از این کتابای جدید که رنگ تقریبا میشه گفت آبی روشن داره ، نیستن).Tongue
در ضمن من کتاب خوندم و نه جزوه.
فکر شو بکنید ، کسی که معماری زیاد بلد نیست ، میاد تست های سالای قبلو بررسی میکنه ، میخواد ضرب بوث رو از روی فلوچارت کتاب مدرسان یاد بگیره.چند روز به نظر شما طول میکشه تا این شخص بفهمه این فلوچارت ایراد داره و فلش هاش جا بجا شدن؟Exclamation

RE: درخواست خرید طراحی الگوریتم مدرسان شریف - hosseinAlimoradi - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)aem4949 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)mahyar0011 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hosseinAlimoradi نوشته شده توسط:  

دوست خوبم ، من که گفتم کتابای من چاپ ۹۰ هستش.(یعنی از این کتابای جدید که رنگ تقریبا میشه گفت آبی روشن داره ، نیستن).Tongue
در ضمن من کتاب خوندم و نه جزوه.
فکر شو بکنید ، کسی که معماری زیاد بلد نیست ، میاد تست های سالای قبلو بررسی میکنه ، میخواد ضرب بوث رو از روی فلوچارت کتاب مدرسان یاد بگیره.چند روز به نظر شما طول میکشه تا این شخص بفهمه این فلوچارت ایراد داره و فلش هاش جا بجا شدن؟Exclamation
با عرض سلام وحسته نباشید بگم که من مدار منطقی ومعماری مدرسانو گرفتم وخیلی خوبه (استاد معماریمون هم که تابستون دیدمش
خیلی از چاپ جدید مدرسان تعریف می کرد و ازش کپی گرفته بود!!!! فک کن هیئت علمی پول واسه کتاب نمی ده!!!!!!!)