زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۳۶۶
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
پدرم دراومد ۲ روز و نیمه دارم طراحی(+دی اس) می خونم هنوز ۲۵ درصد تکمیل نشده
الان نصف سرشکن و تحلیل تصادفی مونده شاید تحلیل تصادفی رو گذاشتم برا ازمون جامع
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۱۳۶۷
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ب.ظ
بچه ها فکر نمی کنید دارید بی انصافی میکنید ؟؟!
آخه اصلا این تاپیک ایجاد شده برای گزارش دادن
بعد مثلا اونی که خوب جلو رفته یا از برنامه ش جلو هست حق گزارش دادن نداره؟! چون ممکنه توی روحیه بقیه اثر بذاره ؟؟
یعنی واقعا اگه گزارش از کم کاریمون بذاریم ایجاد روحیه س؟!

اگه با حرفای بقیه اذیت میشید به تاپیک سر نزنید !
مثل من ... هروقت فکر میکنم حرفای بچه ها بهم تنش وارد میکنه اصلا تاپیک رو دنبال نمیکنم !

خب هرکس یه روشی داره ، یه شرایطی داره ، یه پایه درسی داره ... طبیعیه که هممون هم رده نباشیم...

مثلا من تندخونم !! روش خوندنم اینجوریه ... یه دور رو سریع میخونم و توی دور دوم سعی میکنم مطالب رو تثبیت کنم ....
وقتی میگم این هفته تمام دروس رو یه دورشون رو تموم میکنم دلیل نمیشه که دارم قپی میام یا قصدم تضعیف روحیه ی کسی باشه ...یا خیلی بلدم ... مدلِ درس خوندنم اینه !

----
بعضی دوستان خوب گفتن.. هرکس باید خودشو با خودش مقایسه کنه ...
من الان وضعیت خودم رو که می سنجم میبینم نسبت به اون چیزی که باید باشم خییییییلی عقبم ! و تلاشمو نسبت به هدفم و شرایطم تنظیم میکنم Smile
-------------

دیشب فصل ۲ زمانبندی سیستم عامل رو خوندم ... این فصل رو خیلی دوست دارم ...
فصل روابط جبری پایگاه داده رو هم تموم کردم

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , IT_SUT , aaa@hgg.com , ایزدی , sajaddandy
ارسال: #۱۳۶۸
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  بچه ها فکر نمی کنید دارید بی انصافی میکنید ؟؟!
آخه اصلا این تاپیک ایجاد شده برای گزارش دادن
بعد مثلا اونی که خوب جلو رفته یا از برنامه ش جلو هست حق گزارش دادن نداره؟! چون ممکنه توی روحیه بقیه اثر بذاره ؟؟
یعنی واقعا اگه گزارش از کم کاریمون بذاریم ایجاد روحیه س؟!

اگه با حرفای بقیه اذیت میشید به تاپیک سر نزنید !
مثل من ... هروقت فکر میکنم حرفای بچه ها بهم تنش وارد میکنه اصلا تاپیک رو دنبال نمیکنم !

خب هرکس یه روشی داره ، یه شرایطی داره ، یه پایه درسی داره ... طبیعیه که هممون هم رده نباشیم...

مثلا من تندخونم !! روش خوندنم اینجوریه ... یه دور رو سریع میخونم و توی دور دوم سعی میکنم مطالب رو تثبیت کنم ....
وقتی میگم این هفته تمام دروس رو یه دورشون رو تموم میکنم دلیل نمیشه که دارم قپی میام یا قصدم تضعیف روحیه ی کسی باشه ...یا خیلی بلدم ... مدلِ درس خوندنم اینه !

----
بعضی دوستان خوب گفتن.. هرکس باید خودشو با خودش مقایسه کنه ...
من الان وضعیت خودم رو که می سنجم میبینم نسبت به اون چیزی که باید باشم خییییییلی عقبم ! و تلاشمو نسبت به هدفم و شرایطم تنظیم میکنم Smile
-------------

دیشب فصل ۲ زمانبندی سیستم عامل رو خوندم ... این فصل رو خیلی دوست دارم ...
فصل روابط جبری پایگاه داده رو هم تموم کردم
خوب ببنید هر کسی هر چقدر همه ادم بیخیالی باشه و حرفای دیگران براش مهمن نباشن که نیست ولی گاهی باید باور کنید چه بخوایم چه نخوایم یکی حرفی میزنه احساس میکنی تو واقعا ته خطی و همه جلوترن پس خواهشن شعار ندین این حرافا اصلا در روحیتون تاثیر نداره.پس شما واقعا روحیه بسیار بالایی دارید...جای تبریک داره...
بزار بگم من درست یادمه ترم اول دانشگاه استاد پاسکال اومد گفت محاله بتونید این درسو بار اول پاس کنید محاله بتونید ۸ ترمه تموم کنید و اون قدر حرف از ناامیدی زد و همه این حرفا باعث شد دوست من همون ترم اول انصراف بده و دیگه ادامه تحصیل نده و الان همون دیپلم ترجیح بده.. به نظرم بدترین گناه نا امید کردن دیگران...
من بیشتر دوست دارم تو نحوه درس خوندن بچه ها بهم کمک کنن اینکه سوالای همدیگرو جواب بدن .Shy

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
ارسال: #۱۳۶۹
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
خوب پس ی تالار دیگه ایجاد کنید مخصوص کسانی ک مایلن تعداد ساعات مطالعه هم رو و حجم مطالعاتیای هم رو بدونن

این طوری دیگه این سو تفاهما هم نمیشه کسی هم اذیت نمی شه

از طرفی هم جو رقابتی کم رنگ نمی شه
مثلا من وقتی دیدم دوستان جلو هستن احساس کردم منم م کم باید شروع کنم و ساعات مطالعاتیمو و حجمش رو ببرم بالا
مخصوصا اون دوستی ک نوشتن چند دور خوندن خیلی نوشته شون روم موثر بود ب خودم گفتم تو هم باید بخونی و مرور کنی

امام هم تذکر میدن ک همیشه بالا دست خودتونو نگاه کنید تا با دیدن اون شما هم سعی ب پیشرفت کنید البته فرعکسشم میگن تا بدونیم هیچ وقت اخر خط نیستیم

من چند روز پیش ک عضو اینجا شدم فکرم این بود که توی جو درس قرار بگیرم اما میبینم همه ش بحثه! چقدر خوب میشه دوستان هر شب اعلام کنن چه کار کردن تا حس رقابت همه مون بره بالا

بعدشم مهم نیست نتیجه چیه مهم اینه که بعد از کنکور حس نکنیم در حق خودمون اجحاف کردیم
ببخشید به عنوان ی تازه وارد خیلی خیلی روده درازی کردم

CoolBig Grin
ارسال: #۱۳۷۰
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
سلام و خسته نباشید ...

چقدر تند تند پستها میرن بالا .... من که نخوندم .... ولی فهمدم خبریه .... نمی دوم چی ..... من که با توکل دارم کامپایلر می خونم ..... خخخخخ .... خدا کمک همه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli
ارسال: #۱۳۷۱
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
نقل قول: رتبه ١ که انگار مشخص شد [تصویر:  biggrin.gif]
منظورت منم؟[تصویر:  cool.gif]
نه آقا من قبلا رزروش کردمTongueBig Grin
ترجیحا محض روحیه دادن من از شهریور شروع کردم ولی الان اگه بگم فقط فصل های اول بعضی کتابارو خوندم شاید باور نکنید توزندگی بعضی وقتااتفاقات غیر منتظره میوفته که ممکنه هرکسی رو از هدفش دور کنه ولی نمیتونه از هدفش جداش کنه من از امروز مجددا شروع کردم از اول اول، این مدت باقی مونده تلاشمو میکنم ونتیجه رو میسپرم به خدا . رتبه ۱ و۲ و....... هم بعد مشخص میشه و به چن دور خوندن کتابا نیست.دوستان خوبم هیچ وقت ناامید نشید شماتلاشتونو بکنید ونتیجه رو به خدا واگذار کنید.با آرزوی موفقیت برای همه....
پیش به سوی موفقیت................

روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ایزدی
ارسال: #۱۳۷۲
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط abji22.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  امروز صبح اصلا درس نخوندم .

خوب بچه ها یه خورده هم به فکر ما باشن یکی میگه این درسو تمام کردم یکی میگه از برنامم جلووووووووووووووام

آخه فکر مارو نمیکنید که از مهر شروع کردیم بعد الان این حرفاتون بهمون استرس زیادی وارد میکنه...........

بچه ها انرژی مثبت میخوام ++++++++++دارم از حالم میرم....

عزیزم نگران نباش یه روزی تو هم میای میگی تموووووووووووم هورااااااااااااااTongue
کسایی که الان میان میگن تموم کردن یه روزی شاید همین یکی دو هفته پیش مث الان تو بودن .... هرکسی یه برنامه ای داره اگه به برنامت ایمان داری و بهش پایبندی دیگه جای نگرانی نیست .
فقط بهش عمل کن به همین سادگی
بعدشم مگه قرار نبود امسال خیلی بترکونیم خب تلاشتو بیشتر و هدفمند کن دیگه بهونه هم نیار .Wink
خواستن توانستن است به شرط اینکه به اندازه ی خواستمون تلاش کنیم.....
موفففففففففق باااااااااااشششششششششییییییییییییییییییSmile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

بابا دستو از رو کیبورد برداااااااار
مخ هوش شنیدم ۱۰ ساعت درس میخونی!نکن اینکارا رو با خودت

دوستان لطططفا به تایپیک من کهتو قسمت مسائل حل شده درس پایگاه هست ی نگاه بکنید
سوال راجب وابستگی تابعی و کلید کاندید هستش
۲- کیا نرمال سازی پایگاه داده رو خوب یاد گرفتن؟ی تو ضیح پایه ای لطف کنید به من بگویید
مرررررررررسی

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۱۳۷۳
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ)soha1 نوشته شده توسط:  نه آقا من قبلا رزروش کردمTongueBig Grin
ترجیحا محض روحیه دادن من از شهریور شروع کردم ولی الان اگه بگم فقط فصل های اول بعضی کتابارو خوندم شاید باور نکنید توزندگی بعضی وقتااتفاقات غیر منتظره میوفته که ممکنه هرکسی رو از هدفش دور کنه ولی نمیتونه از هدفش جداش کنه من از امروز مجددا شروع کردم از اول اول، این مدت باقی مونده تلاشمو میکنم ونتیجه رو میسپرم به خدا . رتبه ۱ و۲ و....... هم بعد مشخص میشه و به چن دور خوندن کتابا نیست.دوستان خوبم هیچ وقت ناامید نشید شماتلاشتونو بکنید ونتیجه رو به خدا واگذار کنید.با آرزوی موفقیت برای همه....
پیش به سوی موفقیت................

شرمنده راهی برات نیست حداکثرش می تونی ۲ شیBig Grin
طراحی رو نخوندم دیگه
تصمیم دارم هفته ی بعد رو کامل استراحت کنم حالم داره بد میشه
ارسال: #۱۳۷۴
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ ب.ظ
دوستان لطفا دعوا نکنید Smile

رتبه ۱ برای خودمه ...

یکی میشه منو از این سردرگمی در بیاره ؟

الان این درس آمار که دارید میخونید زیر شاخه های همون ساختمان گسسته است ؟ Smile

اگه جواب مثبته زیر شاخه هاش میشه این سه تا :؟

۱- ریاضی مهندسی ۲- ریاضی گسسته ۳- آمار

درسته ؟

[تصویر:  zCK]
ارسال: #۱۳۷۵
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
بچه ها اگه گفتین امروز چیکار کردم؟

اینقده حااااااااااااااااااال داد !

یه فیلم آموزشی آمار دارم که قبلا دیده بودم.
امروز گفتم بشینم یه بار سریع مرورش کنم.
دیدم استادش خیلی آروم پیش میره!
زدم رو سرعت ۳X . یعنی فیلم سه برابر سریعتر پیش میرفت و پلیری که دارم vlc صدا رو هم تند میکنه همراه فیلم، قطع نمیکنه.

استاد انگار از اینور تخته می دوید اونور تخته! کلی خندیدم ...

شما هم امتحان کنید،
هم حال میده
هم می خندید
هم کل درس رو تو یه روز مرور سریع میکنید
هم به تند خوانی عادت می کنید
هم وقتتون صرفه جویی میشه
هم بسه دیگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: pesaredelsokhte , IT_SUT , afshin18
ارسال: #۱۳۷۶
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  بچه ها اگه گفتین امروز چیکار کردم؟

اینقده حااااااااااااااااااال داد !

یه فیلم آموزشی آمار دارم که قبلا دیده بودم.
امروز گفتم بشینم یه بار سریع مرورش کنم.
دیدم استادش خیلی آروم پیش میره!
زدم رو سرعت ۳X . یعنی فیلم سه برابر سریعتر پیش میرفت و پلیری که دارم vlc صدا رو هم تند میکنه همراه فیلم، قطع نمیکنه.

استاد انگار از اینور تخته می دوید اونور تخته! کلی خندیدم ...

شما هم امتحان کنید،
هم حال میده
هم می خندید
هم کل درس رو تو یه روز مرور سریع میکنید
هم به تند خوانی عادت می کنید
هم وقتتون صرفه جویی میشه
هم بسه دیگه

عجب! الان توجه شدین استاد چی گفت؟ Huh
کاش میشد با یه رم از اطلاعات ذهنتون کپی گرفت و روز کنکور ازش استفاده کرد Big Grin

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۱۳۷۷
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
کیا جمعه ازمون دارن؟؟؟؟؟؟؟؟و کجا
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , Ehsan.Aboli
ارسال: #۱۳۷۸
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  کیا جمعه ازمون دارن؟؟؟؟؟؟؟؟و کجا
من
خونهBig Grin

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind
ارسال: #۱۳۷۹
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
ماشالا به خودم Big Grin دیر بیدار شدم و از ساعت ۱۲ شروع کردم! ولی الان پایگاه دوره ۲۵% و تستاش تموم شد!
سیستم عامل اومد بجاش !!
ارسال: #۱۳۸۰
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  دوستان لطفا دعوا نکنید Smile

رتبه ۱ برای خودمه ...

یکی میشه منو از این سردرگمی در بیاره ؟

الان این درس آمار که دارید میخونید زیر شاخه های همون ساختمان گسسته است ؟ Smile

اگه جواب مثبته زیر شاخه هاش میشه این سه تا :؟

۱- ریاضی مهندسی ۲- ریاضی گسسته ۳- آمار

درسته ؟
الآن اگر دوستان رشته ی آمار این پستتون رو میخوندند قطعا ترورتون می کردند Big Grin
راستش من خیلی متوجه منظورتون از اینکه آمار زیر شاخه ی گسسته است و زیر شاخه هاش سه تاست نشدم! اگر واضح تر بگید میشه از سر در گمی نجاتتون داد اما به طور کلی بگم هیچ کدوم از درس ها و فیلد هایی که نام بردید نه تنها زیر شاخه ی هم نیستند، بلکه ارتباط چندانی هم با هم ندارند. شاید وجه مشترک همه شون مبحث شمارش و آنالیز ترکیبی باشه که بین گسسته و احتمال مشترکه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۳۹۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۱۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۹۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close