زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۳۲۱
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ
این بنده خدا نوشته: "سیستم عامل: (پوران پژوهش+مقسمی+تنن بام) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها."
اونوقت من نیم ساعته رو یه سوال زمانبندی قفل کردم Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , mohammad.ardeshiri , El@he
ارسال: #۱۳۲۲
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ ب.ظ
امروز خیلی بد بود Angry
الکی تو دانشگاه الاف بودم!!!! کلا دو تا کلاس داشتم هیچ کدوم هم تشکیل نشد Angry Angry Angry Angry Angry
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۲۳
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط f2000.)
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
با نظر آقای mohammad.ardeshiri موافقم Idea کسی از صحت حرفی گفته شده آگاه نیست

در نهایت
در بهترین حالت اگر بچه ها ازتون عقب باشن اصلا حس خوبی نیست و باعث میشه شما کمتر میخونیدAngel
همینطور در بدترین حالت که بگن از شما جلو هستن شما اعتماد به نفستون کم میشه و روی روحیه شما تاثیر منفی داره Confused

فقط و فقط به کار خودتون فکر کنید دیگران دیگران هستند و نحوه خوندنشون به خودشون مربوطه Big Grin

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , tarane1992 , mohammad.ardeshiri , mostafa122
ارسال: #۱۳۲۴
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
پیش به سوی نظریه زبان ها و مبانی احتمال Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۲۵
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
واااااااااای خدای من باورم نمیشه ! من دارم ریاضی مهندسی میفهممBig Grin

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , afshin18 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۲۶
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
امروز از صبح اصلا وقت نکردم درس بخونم جز ۱ساعت اما از حالا تا شب حداقل ۴ ساعت مفید به ۱ ساعت اضافه می کنم
بچه ها کسی هست که روزی ۱۰ ساعت مفید بخونه ؟d:

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۲۷
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  امروز صبح اصلا درس نخوندم .

خوب بچه ها یه خورده هم به فکر ما باشن یکی میگه این درسو تمام کردم یکی میگه از برنامم جلووووووووووووووام

آخه فکر مارو نمیکنید که از مهر شروع کردیم بعد الان این حرفاتون بهمون استرس زیادی وارد میکنه...........

بچه ها انرژی مثبت میخوام ++++++++++دارم از حالم میرم....

عزیزم نگران نباش یه روزی تو هم میای میگی تموووووووووووم هورااااااااااااااTongue
کسایی که الان میان میگن تموم کردن یه روزی شاید همین یکی دو هفته پیش مث الان تو بودن .... هرکسی یه برنامه ای داره اگه به برنامت ایمان داری و بهش پایبندی دیگه جای نگرانی نیست .
فقط بهش عمل کن به همین سادگی
بعدشم مگه قرار نبود امسال خیلی بترکونیم خب تلاشتو بیشتر و هدفمند کن دیگه بهونه هم نیار .Wink
خواستن توانستن است به شرط اینکه به اندازه ی خواستمون تلاش کنیم.....
موفففففففففق باااااااااااشششششششششییییییییییییییییییSmile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ممنون نازنین جان
خوب معلومه هممون ارزو داریم به هدفمون برسیم
ولی گاهی اوقات خیلی از عوامل مانع رسیدن میشه...
امیدوارم دوباره روحیمو بدست بیارمBlushRolleyes

نازنین جون خیلی ماهی . به همیشه به همه انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
میده
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۲۸
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط tarane1992.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  امروز صبح اصلا درس نخوندم .

خوب بچه ها یه خورده هم به فکر ما باشن یکی میگه این درسو تمام کردم یکی میگه از برنامم جلووووووووووووووام

آخه فکر مارو نمیکنید که از مهر شروع کردیم بعد الان این حرفاتون بهمون استرس زیادی وارد میکنه...........

بچه ها انرژی مثبت میخوام ++++++++++دارم از حالم میرم....

به نظره من به این حرفا گوش نکن اصلا نخون این کامنت هارو رک بگم ۹۰% خالی بندیهBig GrinBig GrinBig Grin هدف دقیقا نمیدونم چیه؟

دوتا نمونشو : چند وقت پیش داشتم کامنتارو میخوندم دیدم یکی یه ۶ و ۷ تا درسو گفت تموم کردم خدایش درسای خفنی بود از دقیقا ۶ تا درس که دهنه آدمو مسواک میکنه گفتم تو دلم خوشبحالش رفتم تو پرو فایلش کامنتای قبلیشو خوندم دیدم تو اوایل شهریور هوارتا کامت داده بود دنبال کتابای نسبتا خوب همون درسا بود از این موسسه و اون موسسه میپرسید من موندم تو کمتر از ۱ماهو نیم چطور این درسا تموم شده(حالا اینو میگم شاید بشه ....)

یه نمونه دیگه : من خودم یه درس رو خیلی وقت گذاشتم خیلی مسلطم بعد دیدم چند وقت پیشا یکی کامنت داده گفته همون درسو یه روزه یه دور زده با تمامه تستاش (من گردنمو میدم اگه بشه تو ۲ روز تمام تستاشو فقط تستاشو زد درسنامشم بیخیال کلا تستای دوتا درسش یه نصفه روز مینیم نمیشه حل کرد)
پس سع کن این کامنتا تاثیری نداشته باشه روت
همه رتبه برترای میگن همیشه از برنامه موسسات عقب بودم
داداش محمد من میگم حرفتون کاملا درسته من خودم تو این ۲۰ و خورده ای سال که از خدا عمر گرفتم همش به دیگران روحیه دادم و واقعا تونستم بهشون کمک کنم نمونش پریروز بود که گفتن من واقعا حرفام تونسته تو فامیلمون تاثیر بذاره و دیگه استرس نداره...
ولی خوب من با این همه مشاوره وقتی حرفای بعضیارو میبینم و فک کن خودت هم شرایطتت طوری باشه خوب درس نخوندی میبینی کامنتارو حالت گرفته میشهConfused
به هر حال ممنونم .Smile

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی امروز یه خبر خوبو دیدم
شاید بخندید چون خبر خوبو معمولا میشنون اما من دیدم دوست داشتم اول از همه این خبرو به شماها بگم وخوشحالیمو با شماها تقسیم کنم
بعد از اون همه سولای مکرری که از سنجش پرسیدمو بهم جواب ندادن آخرش امروز شانسی نگا کردمو دیدم که جواب دادن
سوالم در مورد استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان بود تقریبا شک داشتم که می تونم از این سهمیه استفاده کنم یا نه که امروز جوابش اومدو *** دیدم که می تونم***
خیلی خوشحالم

خوب شما تا الان یه بارم استفاده نکردی از این سهمیه؟؟

منم پرسیده بودم تابستون گفتن میتونی ولی چه جوری؟مدرکم میخوان؟؟

من اصلا نمیدونم تو آزمون سراسری چنین فیلیدی هست؟چون همش دیدم زده المپیادی یا شاگرد اولی.
اگه بشه که عالیهSmile

فقط خواهشن به منم توضیح بده چه کاری باید موقع ثبت نام انجام بدم؟اون موقع مدرک استعداد درخشانم میخوان؟؟

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , afshin18 , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۳۲۹
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط aaa@hgg.com.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  این بنده خدا نوشته: "سیستم عامل: (پوران پژوهش+مقسمی+تنن بام) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها."

بله.
پوران پژوهش
مقسمی
تنن بام
۲ بار مرور کامل
همراه حل تمامی تست ها
---------------------------------
در دوران دانشگاه مرجع درسی که استاد معرفی کرد تنن بام بود. در آن زمان به دلیل علاقه ای که داشتم این کتاب را کامل و عمیق مطالعه کردم.
تیرماه در مرحله اول مرور اول سیستم عامل را با همان تنن بام شروع کردم و به دلیل پایه قوی، مطالعه مجدد آن ۴ روز بیش تر طول نکشید.
درمرحله بعدی کتاب مقسمی و پوران را همزمان شروع کردم و این دوره نیز ۱۰ روز زمان برد.
در مجموع مطالعه ی هر سه کتاب و حل تمامی تست ها ۱۴ روز طول کشید.
در مرور بعدی فقط کتاب پوران را مطالع کردم که ۳ روز زمان برد. و در نهایت ۱۷ روز صرف این درس شد.
----
از تیرماه تا به الان ۴ ماه یعنی ۱۲۰ روز زمان بوده است.
اگر سایر درس ها را همان میانگین ۱۷ روز بگیرید می بینید که هیچ چیز غیر واقعی و عجیبی وجود ندارد.
۶ درس را ۲ بار کامل، مرور کردم و ۲ درس را یک بار. که میانگین می شود ۷ درس که هر کدام دوبار مرور شده اند.
۱۲۰ (روزها) تقسیم بر ۷ (درسها) می شود: ۱۷ (روز)
--------------------------------------------------------------
به جای تمسخر و موضع گیری که ...
می شد جور دیگری هم برخورد کرد.
مثلا ۱۸ تا از تست های مهم کتاب پوران پاسخ تشریحی غلطی دارند که آنها را استخراج کرده ام.
پاسخ تشریحی یکی از این تست ها دو صفحه ی کامل است(مبحث زمانبندی) که اتفاقا غلط حل شده است!
یک نفر نپرسید که چه نکته هایی به نظرت مهم است! یا . . .
فقط ادای کارگاه پوآرو و شرلوک هولمز درآوردن برخی: طرف نخوانده، چطور خوانده!
مگر من نیازی دارم که تو خواندن مرا تایید کنی!
فقط فکر میکردم می توانم اینجا با افرادی که هدف مشترکی داریم تعامل سازنده ای داشته باشم که تصورم اشتباه بود.
امید سلامتی و موفقیت دارم برایتان. بدرود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , afshin18
ارسال: #۱۳۳۰
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
سلام
بعد از تاخیر چند روزی امروز با سیستم عامل شروع کردم
اما فکر کنم هیچی از سیستم عامل پارسه متوجه نمیشم (شایدم از اثرات سرماخوردگی باشه Exclamation)

دو تا اشکال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
[url=https://manesht.ir/forum/thread-19286.html
]https://manesht.ir/forum/thread-19286.html
[/url]
و پیشنهادی برا این درس دارین؟
راستی دوستانی که سیستم عامل پارسه میخونن فقط فصل اول اینطوری مبهمه یا همین طوری تا آخر ادامه میره؟
(البته برا من فصلای اول مبهمه)

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۳۱
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
فصل زمانبندیش رو خوندم هیچی مثال نزده پوران این فصلو بهتر گفته

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
ارسال: #۱۳۳۲
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
بچه ها لطفا اینقدر وارد حاشیه نشید روی خودمون تاثیر منفی میذاره و هیچ سودی نداره!!
من از اول که وارد شدم مباحث مختلفی دیدم که با شوخی و خنده ازش گذشتم ولی میبینم رو خیلی از دوستان تاثیر داره این مباحث!!
مثلا بحث منابع و چی بخونیم یکیشه!! که به جز اینجا تویه یک کلاس هم که میرم دیدم این بحث رو! هر منبعی رو که شروع کردید ادامه بدید و اینکه یکی میگه مرجع میخونم دلش زیادی خوشه Big Grin کنکور موقع منبع خوندن نیست! اکثر بچه هایی هم که رتبه اوردن مرجع نخوندن گفتن شاید این درسو مرجع میخونیدم بهتر بود (ار کجا معلوم شاید بدتر میشد!!!!!!) پس بحث منبع رو تموم شده بدونین و هرچی میخونین درست بخونین!

یکی دیگه برنامه ریزی و پیشرفت درسی که اینجا اعلام وضعیت میکنیم واسه اینکه انگیزه بگیریم و تلاشمونو بیشتر کنیم!
مطمئن باشید که جا نموندید!! شاید عقب باشیم ولی از چی عقب بودن مهمه!!! هر کسی سبک خوندنش فرق داره و نباید سریع خودمونو باهم مقایسه کنیم!! نتایج کنکور معلوم میکنه که کی چی کار کرده! ممکنه من اشتباه کرده باشم، و رقبا بهتر بودن.
نحوه خوندن + دوره + تست و کلی عامل دیگه هست که تاثیر میذاره رو خوب تست زدن سر جلسه حالا من به فرض کل کتابا رو تموم کرده باشم وقتی دوره کردنم ضعیف باشه یا تست کم بزنم اونوقت بعد کنکور باید حسرت بخورم!
حالا این دوستمون هم اومده گفت من وضعیتم اینجوریه!!! (درسته که بار روانی منفی میدن به جمع) ولی حالا یک نفر هم اینقدر جلو باشن ما که مشکلمون یک رتبه جابجا شدن نیست! تا کنکور ۳ ماه و اندی میونده همین مدت خیلی تاثیر گذاره خیلی چیزا عوض میشه! اکثرن هم اوضاعشون مثله خودمونه!
در آخرم اینو بگم وضعیت پیشروی بچه های اینجا نسبت به بچه های کلاسی که من میرم بهتره پس خودمونو نبازیم! فقط مسئله اینه که نسبت به برنامه ریزی که داریم و مدت زمانی که مونده شاید عقب باشیم اونم ترس نداره مگه هرکی رتبه اورده کله کتاباشو فوووول خونده بوده نه !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT_SUT , tarane1992 , nazanin_sh , mohammad.ardeshiri , afshin18 , mostafa122
ارسال: #۱۳۳۳
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ)aaa@hgg.com نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  این بنده خدا نوشته: "سیستم عامل: (پوران پژوهش+مقسمی+تنن بام) -- ۲ بار مرور کامل همراه حل تمامی تست ها."

بله.
پوران پژوهش
مقسمی
تنن بام
۲ بار مرور کامل
همراه حل تمامی تست ها
---------------------------------
در دوران دانشگاه مرجع درسی که استاد معرفی کرد تنن بام بود. در آن زمان به دلیل علاقه ای که داشتم این کتاب را کامل و عمیق مطالعه کردم.
تیرماه در مرحله اول مرور اول سیستم عامل را با همان تنن بام شروع کردم و به دلیل پایه قوی، مطالعه مجدد آن ۴ روز بیش تر طول نکشید.
درمرحله بعدی کتاب مقسمی و پوران را همزمان شروع کردم و این دوره نیز ۱۰ روز زمان برد.
در مجموع مطالعه ی هر سه کتاب و حل تمامی تست ها ۱۴ روز طول کشید.
در مرور بعدی فقط کتاب پوران را مطالع کردم که ۳ روز زمان برد. و در نهایت ۱۷ روز صرف این درس شد.
----
از تیرماه تا به الان ۴ ماه یعنی ۱۲۰ روز زمان بوده است.
اگر سایر درس ها را همان میانگین ۱۷ روز بگیرید می بینید که هیچ چیز غیر واقعی و عجیبی وجود ندارد.
۶ درس را ۲ بار کامل، مرور کردم و ۲ درس را یک بار. که میانگین می شود ۷ درس که هر کدام دوبار مرور شده اند.
۱۲۰ (روزها) تقسیم بر ۷ (درسها) می شود: ۱۷ (روز)
--------------------------------------------------------------
به جای تمسخر و موضع گیری که ...
می شد جور دیگری هم برخورد کرد.
مثلا ۱۸ تا از تست های مهم کتاب پوران پاسخ تشریحی غلطی دارند که آنها را استخراج کرده ام.
پاسخ تشریحی یکی از این تست ها دو صفحه ی کامل است(مبحث زمانبندی) که اتفاقا غلط حل شده است!
یک نفر نپرسید که چه نکته هایی به نظرت مهم است! یا . . .
فقط ادای کارگاه پوآرو و شرلوک هولمز درآوردن برخی: طرف نخوانده، چطور خوانده!
مگر من نیازی دارم که تو خواندن مرا تایید کنی!
فقط فکر میکردم می توانم اینجا با افرادی که هدف مشترکی داریم تعامل سازنده ای داشته باشم که تصورم اشتباه بود.
امید سلامتی و موفقیت دارم برایتان. بدرود.

یعنی شما واقعا همه این درسا رو با تست و مرور خوندین؟
ارسال: #۱۳۳۴
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
دوستان لطفا فقط کار خودتون رو بکنید
من تجربه کنکور رو دارم
مهم نیست الان کجای کار هستید
مهم اینه که روز ۱۶ بهمن کجای کارین

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , SnowBlind , f2000 , afshin18
ارسال: #۱۳۳۵
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
سلام کسی هست اینجا دو نفری درس بخونیم یعنی با هم برنامه ریزی کنیم و ادامه بدیم ؟ من مایلم کنکور نرم افزار بدم و تقریبا هیچی نخوندم!!! هر چی هم ک پارسال بلد بودم و فکر می کردم تسلط نسبی دارم از دستم در رفته

CoolBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۹۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۸۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۳۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۶۹۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۴۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close