زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۲۵ ۰

غار آبی سهولان

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط admin.)
Photo غار آبی سهولان
غار آبی سهولان در مهاباد قرار گرفته است.
از کشفیات زمین شناس فرانسوی! در ایران

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , Mahtab_m , Eternal , narges_r , Fardad-A , Pegasus , mehrdad372 , ف.ش , Ali-B , f.b , انرژی مثبت , m@hboobe , SnowBlind , ImmefsItaks , agregorsdarkay1120 , Veitlefic , 8Operation , **sara** , Donna , KivsUtexy , sepand , MoonRise , RabIcoribioto , ITgirl , Parva , Futheisee , mehdi.m2 , matarhipt , Makewermstate , Dooneechacrox , kedadeste , CenceCazonvaP , WeenPrinnakex , betsevycync , hulleycle , damliaweete , snittigtrauct , DypePlegreEpe , BaloNonIclalp , AluncJoulmola , DEERTEXCELF , breentScemn , Toomhaido , RetRunnyCew , edunninly , adecesafe , Accourocokmow , nuasunteptimi , Flaliapab , Elexindence , mansourzadeh , aatwo , tayebe68 , roger670
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
غار آبی سهولان
دکتر، سفرهای استانی تشریف بردید Big Grin
یه مقدار دیگه(۳۵ کیلومتر بطرف جنوب) میومدید پایین تر ما درخدمت میبودیما..

یه روستایی نزدیک این غار هست اما طرف از فرانسه اومده کشفیات شدهBig Grin
البته قدمت روستا و زمان کشف شدن غار رو من نخوندم ببینم چطوریاست.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bawstaussydow , agregorsdarkay1120 , baolgaumaareya5801 , bonAutormanum , eveastvanovy9077 , Futheisee , mehdi.m2 , Axonreree , Verzoorsmop , arralsKex , Makewermstate , WeenPrinnakex , UnuffPlelfnek , ensusiaspitty , BaloNonIclalp , AluncJoulmola , WeinaCigglina , DEERTEXCELF , breentScemn , Toomhaido , edunninly , adecesafe , raibleslentee , avoidoGog , Accourocokmow , nuasunteptimi , Elexindence , Neemabooglemi , memCegeweep , tayebe68
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ق.ظ
غار آبی سهولان
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  یه مقدار دیگه(۳۵ کیلومتر بطرف جنوب) میومدید پایین تر ما درخدمت میبودیما..

شما اهل کجا هستید؟ من تقریبا کرمانشاه، کردستان، آذربایجانات، اردبیل، گیلان و مازندران رو به طور فشرده گشتم Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bawstaussydow , ImmefsItaks , agregorsdarkay1120 , baolgaumaareya5801 , Veitlefic , Bafeattessy , exiniarma , Axonreree , cotMynctype , Caddynoppam , Dooneechacrox , CenceCazonvaP , WeenPrinnakex , Fromammaskrak , snittigtrauct , drieraemberma , ensusiaspitty , BaloNonIclalp , WeinaCigglina , DEERTEXCELF , breentScemn , Toomhaido , SonCorKnory , raibleslentee , avoidoGog , Flaliapab , memCegeweep
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ
غار آبی سهولان
خیلی زیباست . خواهرم دانشجوی ارشد دانشگاه هنر تهران هستند و عکاسی تقریبا حرفه ای انجام میدن ، با اینکه رشته شون مرتبط با کامپیوتر نیست ولی طرفدار قسمت فتوبلاگ مانشت هستند و همیشه ذوق هنری شما رو تحسین میکنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agregorsdarkay1120 , Veitlefic , eveastvanovy9077 , VekUttetstele , Futheisee , Axonreree , matarhipt , Verzoorsmop , arralsKex , cotMynctype , Makewermstate , Dooneechacrox , CenceCazonvaP , WeenPrinnakex , Fromammaskrak , hulleycle , damliaweete , snittigtrauct , drieraemberma , UnuffPlelfnek , Jisitinpult , BaloNonIclalp , AluncJoulmola , WeinaCigglina , DEERTEXCELF , Toomhaido , RetRunnyCew , SonCorKnory , adecesafe , raibleslentee , avoidoGog , Accourocokmow , soydayamics , Flaliapab , Neemabooglemi
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
غار آبی سهولان
شمال کردستان(Saqqez) میشینیم ما آقای دکتر Smile
فکر میکنم مسیرتون باید به این صورت بوده باشه.
مازندران --> گیلان --> اردبیل --> آذربایجانات --> کردستان --> کرمانشاه Big Grin (که صد درصد از شهرستان ما هم عبور کردید).
البته عکسش هم صادقه Big Grin (استنتاج بر اساس قضیه فروشنده دوره گرد) Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , Bawstaussydow , ImmefsItaks , agregorsdarkay1120 , bonAutormanum , eveastvanovy9077 , Futheisee , Verzoorsmop , cotMynctype , Dooneechacrox , CenceCazonvaP , WeenPrinnakex , hulleycle , snittigtrauct , drieraemberma , UnuffPlelfnek , breentScemn , Toomhaido , edunninly , avoidoGog , soydayamics , Flaliapab , memCegeweep
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط admin.)
غار آبی سهولان
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ)Mahtab_m نوشته شده توسط:  خیلی زیباست . خواهرم دانشجوی ارشد دانشگاه هنر تهران هستند و عکاسی تقریبا حرفه ای انجام میدن ، با اینکه رشته شون مرتبط با کامپیوتر نیست ولی طرفدار قسمت فتوبلاگ مانشت هستند و همیشه ذوق هنری شما رو تحسین میکنند.
لطف دارند.

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  شمال کردستان(Saqqez) میشینیم ما آقای دکتر Smile
اتفاقا اونجا هم اومدم. اما گذری. اگه می‌دونستم مزاحمت می‌شدم Big Grin

(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  البته عکسش هم صادقه Big Grin (استنتاج بر اساس قضیه فروشنده دوره گرد) Smile
دقیقا عکسش رفتم من Smile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , ImmefsItaks , baolgaumaareya5801 , Pegasus , KivsUtexy , bonAutormanum , exiniarma , RabIcoribioto , Axonreree , cotMynctype , Caddynoppam , Makewermstate , Dooneechacrox , Fromammaskrak , hulleycle , damliaweete , ensusiaspitty , BaloNonIclalp , AluncJoulmola , DEERTEXCELF , breentScemn , Toomhaido , SonCorKnory , edunninly , adecesafe , avoidoGog , Accourocokmow , nuasunteptimi , soydayamics
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
غار آبی سهولان
دکتر خیلی عکس زیبایی بود
دستتون درد نکنه
من چند سال پیش رفتم اینقدر نورپردازی نداشت اما در هر حال خیلی زیباست
کلا اون منطقه عزیز و کل ایران عزیز زیباست

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , ImmefsItaks , agregorsdarkay1120 , matarhipt , arralsKex , Caddynoppam , hulleycle , Jisitinpult , WeinaCigglina , DEERTEXCELF , Toomhaido , SonCorKnory , edunninly , adecesafe , raibleslentee , Accourocokmow
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
غار آبی سهولان
واقعا زیبا هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baolgaumaareya5801 , Veitlefic , KivsUtexy , bonAutormanum , VekUttetstele , Futheisee , Axonreree , Verzoorsmop , Caddynoppam , Makewermstate , damliaweete , drieraemberma , Jisitinpult , DypePlegreEpe , AluncJoulmola , breentScemn , Toomhaido , RetRunnyCew , edunninly
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
غار آبی سهولان
دست به سپاس خوبی دارند Smile
دعوتشون کنید من با یه مینی بوس میبرمشون Big Grin

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , KivsUtexy , VekUttetstele , matarhipt , Verzoorsmop , cotMynctype , Caddynoppam , Dooneechacrox , CenceCazonvaP , Fromammaskrak , tayebe68
ارسال: #۱۰
۰۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
غار آبی سهولان
ههههههههههه یکیشون پست میذاره اون یکی براش سپاس میذاره Big GrinBig GrinBig Grin چقدر با هم خوبن Smile))))

مثل این که بعضی هاشون مودب ترن فقط سپاس میذارن Smile)))) مثل همین که اخرین پست رو سپاس گذاشته! نمی شه که این مودب ها رو بن کرد. ادم خجالت می کشه Big Grin

مثل این که به عکاسی هم خیلی علاقه دارن Smile خب من میگم به چین پیشنهاد بدیم بعد از پروژه ساخت پاریس در چین، یکی از این غارها هم بسازن که این بنده خداها این قدر دلشون می خواد ببینن. ادم دلش براشون می سوزه Big GrinBig Grin

مثل این که هنوز بلد نشدن مثبت و منفی بدن. ولی پیشرفت خوبی داشتن که الان سپاس هم میذارن.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , KivsUtexy , Bafeattessy , exiniarma , Parva , Axonreree , Verzoorsmop , arralsKex , tayebe68
ارسال: #۱۱
۰۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ
غار آبی سهولان
برای یکی شون سپاس گذاشتم Big Grin ببینم میتونیم باهم دوست خوبی باشیم
تو چین هم یه آشنایی از نوع رباط داشته باشیم بد نیست Smile

پ.ن: دوستانش خجالتم دادند، نشد برای کامنتش سپاس ندم. Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Bafeattessy , eveastvanovy9077 , exiniarma , VekUttetstele , RabIcoribioto , tayebe68
ارسال: #۱۲
۰۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
غار آبی سهولان
والا من سر در نمیارم این متنهای انگلیسی چیه ؟؟؟
اگه کسی سر در آورد به ما هم بگه Big Grin Tongue

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: exiniarma , gogooli
ارسال: #۱۳
۰۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
غار آبی سهولان
(۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  یه زمانی که هنوز پله و اینا نداشت از بالای کوه با طناب میرفتیم پایین و با چراغ قوه و این حرفا یادش بخیر یه هیجانی داشت ... هر کسی جرئتشو نداشت بیاد که (: رفته بودی اون وقتا دکتر؟
نه من اولین بار بود که می‌رفتم. از شانس ما پله داشت نشد ماجراجویی کنیم Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۱۴
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط sepand.)
RE: غار آبی سهولان
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  غار آبی سهولان در مهاباد قرار گرفته است.
از کشفیات زمین شناس فرانسوی! در ایران
شگفت انگیز و زیباست Smile ممنون از عکس
من خیلی ایرانگردی کردم و واقعا عاشق طبیعت زیبای کردستان و سایر نواحی ایران قشنگمونم Smile
این غار ابی زیبا رو ندیده بودم تا به حال ولی این عکس باعث شد تصمیم بگیرم امسال تعطیلات بین دو ترم را برم دیدن این غار Smile
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
Star RE: غار آبی سهولان
سلام من یه مدتی بود از مانشت دور بودم امروز گفتم خیلی وقت بود سر نزده بودم به مانشت که با وارد شدنم به سایت در اولین نگاه تصویر غار زیبای سهولان رو دیدم.یکم جا خوردم ولی دیدم خودشه .من خودم چند بار رفتم به این غار.خیلی جالب و جذابه بویژه برای اونایی که اولین بارشونه میرن. یکمم ترسناک! البته بگم در کنار این غار شهر زیبا و با فرهنگ مهاباد (پاریس کوچولوی کردها!!!) قرار گرفته. از اون دسته از عزیزانی که احیاناً میخوان به این غار برن درخواست دارم که حتما از شهر زیبای مهاباد هم دیدن کنند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , azad_ahmadi , عزیز دادخواه , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رییس سازمان حفاظت محیط زیست: ایران به ورشکستگی آبی رسیده است H-Arshad ۰ ۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  ای نورهای آبی از خواب من دور شوید sargonco ۰ ۱,۹۸۵ ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sargonco
  دلیل این error صفحه آبی چیه؟ sonia1990 ۵ ۴,۲۰۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sonia1990
  خطای آبی مرگ - blue screen - rasool - ۲۲ ۱۵,۷۹۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamedNet

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close