زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟

ارسال: #۷۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
خیلی زووود سه سال شد!!!!
اون موقع که عضو شدم ، دنبال پیدا کردن منابع برای ارشد بودم تا شروع کنم. مجرد بودم و بیکار.و دغدغم ارشد بود اون روزا... الان پایان ناممو شروع کردم که انجامش بدم.. به عنوان مهندس نرم افزار تو بخش فناوری اطلاعات ادارم مشغول به کارم. ... و ازدواج کردم

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , سجاد۶۷ , f.b , Venus. , bahareh403
ارسال: #۷۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟
سلاااااااااام Smile
من هم دیگه رفتم جز ء پیشکسوت های مانشت چیزی ندارم که بگم چون این مدت جام همین جا تو مانشت بوده و همه میشناسنم Smile
بار اولی که مانشت اومدم دنبال جزوه واسه ارشد بودم با خودم گفتم این چه سایته چرا اینجوریه!! بنظر درهم میومد نمیدونم چرا
یه جورایی با مانشت زندگی کردم از بس خاطره دارم باهاش هم تلخ و هم شیرین
تو این سه سال بیشترین کمک درسی و بهترین دوستانم از مانشت دارم
امیدوارم سه سال آینده خیلی پربار تر و موفق تر از سه سال گذشته باشه هم برای خودم هم برای دوستان گل مانشتیمRolleyes
دوست دارم مانشتHeart

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , yagmur0022 , nlp@2015 , سجاد۶۷ , f.b , yazdanpanah20 , نارین , Venus. , bahareh403
ارسال: #۷۸
۱۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
سلامی از سر تازگی به همه مانشتی های قدیمی و جدید
دکتر تنهایی عزیز،فرداد،مسعود،بهمن و لونا و .... خیلیا که یکی دو سالی واقعا با هم بودیم ها!
یادش بخیر سالهای ۸۹ ۹۰ روزا و چک کردن های مکرر مانشت و سوال پرسیدن و جواب دادن ها.
من بنیانگذار یه استارتاپ شدم و شکر خدا محصولی رو تولید کردیم در حوزه نرم افزار و در سطح ملی داریم میفروشیم و کلا بعد از ارشد مباحث پژوهشی و ارشد و دکتری رو گذاشتم کنار و وارد حوزه کسب و کار شدم و واقعا هم لذت بخشه و به این نتیجه رسیدم که اگر کسی فکر میکنه با درس خوندن میشه ثروتمند شد سخت در اشتباهه همونطور که اگر برای کسی کار کنید هم نمیتونید ثروتمند بشید پس هرچه سریعتر کسب و کار خودتون رو راه بندازید
مانشت جایی هست که هیچوقت از یاد نمیبرمش و اگر مرورگر رو بازکنم و خواسته باشم وب گردی کنم به اصطلاح مانشت یکی ازون جاهایی هستش که حتما سر خواهم زد
موفق و پیروز باشید

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , bahareh403
ارسال: #۷۹
۱۰ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
منم در سال پنجم هستم اما حرف خاصی برای گفتن نیست...البته شاید فعلا...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۸۰
۱۵ فروردین ۱۴۰۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط salam az ma.)
سلام به مانشتی های عزیز
من هم حدود ۸ سال میشه که با مانشت آشنا شدم و اون موقع داشتم برای ارشد علوم کامپیوتر خودم رو آماده میکردم و قبول هم شدم ولی نرفتمSmile
رفتم سربازی که اون هم تموم شد و رفتم سرکار ۶ ماه پادو بودم و حالا هم کارگرم و دارم تو یه شرکت خصوصی خدمات اینترنتی کار میکنم و راضی هستم از زندگیم
راستی این مدت ازدواج هم کردم خیلی وقت نیست خیلی دوران عالی ای هست
خدا رو شکر تونستم زوج مناسب خودم که همدیگه رو بفهمیم پیدا کنم
در کل خدا رو شکر از روند زندگی راضیم

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , bahareh403
ارسال: #۸۱
۲۲ مرداد ۱۴۰۲, ۱۲:۱۸ ق.ظ
چرا قابلیت حذف اعتبار فعال نیست ؟

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۲ مرداد ۱۴۰۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط clint.)
RE: اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟
(۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ)clint نوشته شده توسط:  چرا قابلیت حذف اعتبار فعال نیست ؟

بعد از ۷ سال برگشتی اعتبارهایی که دادی رو حذف کنی؟ چرا آخه؟ Dodgy

زمان گذشت، زمان گذشت و ساعت ۷بار نواخت —و من به اعتبارهای منفی که داده ام می اندیشم (قابلیت حذف اعتبار ندارم)

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
۰
۰
ارسال: #۸۳
۲۳ مرداد ۱۴۰۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
من این کار رو برای خودم میخواستم انجام بدم وگرنه به قول شکسیپر "زمان که بخشنده بود موهبت های خویش را تباه میسازد " زمان اعتبارهای ما ،آموخته های ما کارهای پژوهشی که انجام دادیم و حتی خود ما رو هم بی ارزش میکنه، فقط شاهکارها با گذشت زمان با ارزش تر می شوند منظورم اشیاه عتیقه نیست اونا بخاطر کاربردشون با ارزش نشدن

۰
۰
ارسال: #۸۴
۲۴ مرداد ۱۴۰۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط clint.)
اوکی من امروز فکر می کنم نظرات منفی خودم رو خوب بیان نکردم. قابلیت حذف برای من برداشته شده احتمال میدم ادمین برای من یک سری محدودیت ها گذاشته یا اینکه باگ وجود داره.البته من با مساله محدودیت در فضای مجازی از سمت ادمین ها آشنا هستم‌،از روی سلیقه برخورد می کنن ؛استانداردی وجود نداره و گاهی اوقات هم صلاحیت ندارند. ( اگر تحلیل محتوا مالتی مدال هوشمند روی پیام های کاربران براساس استاندارهای مشخص انجام بشه اون موقع میتونیم انتظار برخوردهای منصفانه رو داشته باشیم)
بنده خدا کاربر خیام چرا برداشتید شاید می خواست با این اعتبارها وام بگیره (شوخی می کنم به دل نگیرید)

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close