زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف

ارسال: #۲۲۶
۲۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
دوستان جدیدی که میگن تخفیف میخوان ، این تخفیف فقط ۳۰ درصده هر کی مایله با نمایندگی اهر تماس بگیره و ثبت نام کنه.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۷
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من باز لیست اسامی رو میذارم هرکی واسش ایمیل نیومده هم مشکلی نیست تماس بگیرین و بگین از گروه هستید خودشون لیست دارن.
نوید فاضلیان
احمد محمدی
حمید نوروززاده
مریم چوپانی
مریم رزمجویی
غلامرضا جلیلی
. مهشید فاضلی
آزاد شکراللهی
غزاله کیانی
بهروز کهریزی
مهدیه لبنی
سارا نویدبخش
علیرضا قربان زاده
مصطفی حرمتی منفرد
ایشالله همه از این آزمونها بهره کافی رو ببریم و قبول شیم

(۲۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  من گیج شدم الان واسه من پیامکی نیومده .
هزینه ها تغییر کرده؟
شاید اون لحظه گوشیتون آنت نداده نمیدونم والا. ولی مهم نیست تماس بگیرین اسمتون رو میگین وتمام
نه هزینه همون ۲۵۷ هست
من واقعا متاسفم شمایه روز میگین ما همه اسمارو فرستادیم یه روز ایمیل میدین ببخشید اسمتون جامونده تماس بگیرین دوباره میگین نه لغو شد .به هرحال توکل به خدا شاید خیری توش بوده
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
دوستان عزیز اگه در جریان باشینبعد از اینکه آقای جهانی گفت وقت تموم شده من خودم این پیشنهاد دادم که بیایم یه گروه جدید بسازیم شاید درست شد(۵۰ درصد تخفیف)همه هم اون اول قبول کردن و قرار شد با تهران هماهنگ بشیم که نشد و آقای arshad و خانم maryam زحمت هماهنگی ها رو کشیدن در این بین گفتن یه نمایندگی تو اهر هست که میگه من ۵۰ درصد میدم به شرطی که پولو برا من بفرستین(نمایندگی مدرسان)بعد من شمارو انتقال میدم قبول داشتین بعلت مشکلاتی که تو نت هست بعضی از دوستان کمی دو دل و محتاط شدند از جمله خودم،به همین خاطر دوباره زحمت به اون آقا و خانم دادیم که کمی تحقیق و هماهنگی ها رو انجام بدن که مشخص بشه پول بچه ها از دست نمیرهکه مشکل اعتماد سازی حل شد اما معلوم نشد کی به مدرسان تهران زنگ زده که همه چی بهم خورد
الانم واسه ۳۰ درصد برا من کمی زیاده ایشااله همه تو ارشد امسال موفق باشن من که میشینم درسم میخونم و دنبال این آزمونا نمیرم
با تشکر بهروز کهریزی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۲۲۹
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ق.ظ)b2211k نوشته شده توسط:  دوستان عزیز اگه در جریان باشینبعد از اینکه آقای جهانی گفت وقت تموم شده من خودم این پیشنهاد دادم که بیایم یه گروه جدید بسازیم شاید درست شد(۵۰ درصد تخفیف)همه هم اون اول قبول کردن و قرار شد با تهران هماهنگ بشیم که نشد و آقای arshad و خانم maryam زحمت هماهنگی ها رو کشیدن در این بین گفتن یه نمایندگی تو اهر هست که میگه من ۵۰ درصد میدم به شرطی که پولو برا من بفرستین(نمایندگی مدرسان)بعد من شمارو انتقال میدم قبول داشتین بعلت مشکلاتی که تو نت هست بعضی از دوستان کمی دو دل و محتاط شدند از جمله خودم،به همین خاطر دوباره زحمت به اون آقا و خانم دادیم که کمی تحقیق و هماهنگی ها رو انجام بدن که مشخص بشه پول بچه ها از دست نمیرهکه مشکل اعتماد سازی حل شد اما معلوم نشد کی به مدرسان تهران زنگ زده که همه چی بهم خورد
الانم واسه ۳۰ درصد برا من کمی زیاده ایشااله همه تو ارشد امسال موفق باشن من که میشینم درسم میخونم و دنبال این آزمونا نمیرم
با تشکر بهروز کهریزی

دوستای گلم این قد خودتونو ناراحت نکنین ۲۰ روز مهلت تخفیفه گروهی بوده کسایی که از این تخفیف جا موندن ناراحت نباشن این هزینه واسه آیندتونه فکر میکنم سرنوشت و آیندمون ارزشش بیشتر ازین هزینه هاست و ارزشه این همه حرص خوردنو نداره هر چند میدونم واسه هممون تخفیف یه مزه دیگه داره ولی همه چیز رو بسنجید میبینین بدونه تخفیفم ارزشه ثبته نام کردنو داره Smile
۰
۰
ارسال: #۲۳۰
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ق.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  بچه ها منم ایمیل زدم اما پاسخی نیومده هنوز
دوستان، مدرسان به کسی ایمیل نمیزنه !
این کاربر هم که گفته به من ایمیل زدن از کاربرانی هست که تو گروه های قبلی آزمونهای مدرسان ثبت نام کرده و حالا یه ایمیلی دادن که بیاد مشاوره!
تعدادمون خوبه خودشون گفتن ۱۱نفر بشین تخفیف رو میدین حالا آقای جهانی هم نتونستن کمک کنن مشکلی نیس

تا یه هفته قبل از اولین آزمون ثبت نام میکنن تعدادمون هم که داره کامل میشه
بچه های دیگه هم هستن میاین کم کم، پس ناامید نشین

ایکاش زودتر میگفتین من چند روزی نت نداشتم و نیومدم مانشت .بعدش همونطوری رفتم ثبت نام کردم Huh
۰
۰
ارسال: #۲۳۱
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  شاید اون لحظه گوشیتون آنت نداده نمیدونم والا. ولی مهم نیست تماس بگیرین اسمتون رو میگین وتمام
نه هزینه همون ۲۵۷ هست
من واقعا متاسفم شمایه روز میگین ما همه اسمارو فرستادیم یه روز ایمیل میدین ببخشید اسمتون جامونده تماس بگیرین دوباره میگین نه لغو شد .به هرحال توکل به خدا شاید خیری توش بوده
[/quote]
من اول اسامی رو فرستادم ولی بعدا متوجه شدم اسم چند نفر جا مونده که باز لیست جدید رو فرستادم ومشکلی هم نداشت. جریان لغو شدن ۵۰ درصد هم که دیگه خودتون میدونید. نهایتا همون ۳۰درصد رو میتونستین ثبت نام کنید

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
سلام. شما که آزمون ها رو ثبت نام کردید آیا امکانش هست سوالات آزمون رو برای ما هم به اشتراک بذارید؟
من رشته ام علوم کامپیوتره و اگه کسی بتونه تو این زمینه کمکم خیلی ممنون می شم.
۰
۰
ارسال: #۲۳۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سلام ازمون های پارسه رو نمیخواین واسش تخفیف گروهی بزارین؟؟ اگه نمیزارین منم مدرسان میخوام شرکت کنم دیگه

الهی به امید تو نه به امید خلق روزگار
۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ
پاسخ : RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)vida2012 نوشته شده توسط:  سلام ازمون های پارسه رو نمیخواین واسش تخفیف گروهی بزارین؟؟ اگه نمیزارین منم مدرسان میخوام شرکت کنم دیگه
سلام مدرسان مگه تخفیف گروهی میذارین؟ اگه باشه من قراره مدرسان ثبت نام کنم. ترتیبشو بدین.

Sent from my C6603

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۲۳۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)vida2012 نوشته شده توسط:  سلام ازمون های پارسه رو نمیخواین واسش تخفیف گروهی بزارین؟؟ اگه نمیزارین منم مدرسان میخوام شرکت کنم دیگه

سلام من دارم واسه پارسه اسامی رو جمع میکنم واسه تخفیف خواستید تو این تاپیک اعلام رضایت کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال: #۲۳۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ
تو شهر ما پارسه نیست. لطفا یکی مدرسانم حل کنه.

Sent from my C6603

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zorro
ارسال: #۲۳۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ
تخفیف گرهی مدرسان چطور شرکت کنم؟
۱
۰
ارسال: #۲۳۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
یکی هم واسه مدرسان یه کاری کنه Sad
۱
۰
ارسال: #۲۳۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
سلام به همه. بچه ها هرچی جامعه آماریمون بالاتر بره به نفع خودمونه. پارسه یا مدرسان هیچ فرقی نمیکنه و جفتشون یکین، فقط مهم اینه که هممون ۱جا باشیم که رتبمون واقعی تر باشه. من خودم پارسه ثبت نام کردم، ۳۴۰تومن. البته نمایشگاه کتاب نه الان. نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی از هرکی پرسیدم پیش بینی کرد که امسال جامعه آماری پارسه بالاتره. امیدوارم که اینطور باشه..

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۲
۱
ارسال: #۲۴۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
بچه ها این تخفیف برا الانم هس کنکور ۹۴ منظورمه!
خ
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۶ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۱۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close