تالار گفتمان مانشت
تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - jahani - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ

در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - PSHirazi - 06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

خیلی ممنون آقای جهانی ، ممنون

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - ramzi - 07 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ق.ظ

سلام باتشکر امکانش هست بگویید هزینه این آزمونها بدون تخفیف وبا تخفیف چقدر می شود؟

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - ندا۱ - ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ

ممنون آقای جهانی لطف کردید

منم تماس گرفتم گفتند که این تخفیف به تمام گروه تعق میگیره و دانشگاه هیچ تاثیری ندارهSmile

فقط دوستان توجه داشته باشید که تا ۲۰ام همین ماه بیشتر فرصت نداریم پس هی امروز فردا نکنیم و در ضضمن هزینه آزمون رشته کامپیوتر ۵۵۰تمن هست که با تخفیف انشاالله نصف این مقدار میشه.....

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - mgshervin - 07 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ

دوستانی که ثبت نام کردن توی این گروه و ایمیل زدن یه پست اینجا بزارن ببینیم اعضا چند نفر شدن

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - atefenzr - 07 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ

من هستم. اگر بشه می خوام ۲ تا کلاس هم شرکت کنم.
یه سوال:
این تخفیف شامل کلاس ها و بسته آموزشی هم میشه؟

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - PSHirazi - 07 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ

دوستان گروه تخفیف آزمون من یک پیشنهاد دارم ، به دلیل گستردگی انجمن و سردرگمی بیشتر افرادی که مایل به ثبت نام در گروه های تخفیف هستند لطفا اعضای انجمن و دوستانتان در تاپیک ها و قسمت های دیگر انجمن را برای ثبت نام در گروه دعوت کنید ، ارسال پیام هم گزینه خوبی است ، تلاش بیشتر = تعداد بیشتر = تخفیف بیشتر برای همه . با تشکر .

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - PSHirazi - 07 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)atefenzr نوشته شده توسط:  من هستم. اگر بشه می خوام ۲ تا کلاس هم شرکت کنم.
یه سوال:
این تخفیف شامل کلاس ها و بسته آموزشی هم میشه؟

بله در صورتی که گروه به حد نصاب برسد تا ۵۰ درصد تخفیف در آزمون داده می شود ، در مورد کلاس هم در تبلیغات گفته شده ۳۰ درصد تخفیف برای کلاس های حضوری داده می شود .

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - noushinheydari - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

تبلیغ باشه یا نباشه کمک شایانی به بخش بزرگی از کاربران و علاقه مندان شرکت در کنکور ارشد هست
ممنون از شما
من ایمیلی که فرمودید رو با مشخصات فرستادم و بنظرم بهتر هست که مشخص شود چه تعداد از افراد علاقه مند این عمل رو انجام دادند
از طرفی قصد ثبت نام برخی دروس در مدرسان را دارم از شما ابتدا راهنمایی در جهت این امر میخواستم که چه دروسی بهتر است ثبت نام کنم دوم شرایط ثبت نام کلاس های حضوری بصورت گروهی به چه صورت میباشد.(با توجه به اطلاعیه هایی که در سایت گذاشته اید)
لطفا راهنمایی فرمایید.
لازم به ذکر است که دروسی که تمایل دارم ثبت نام کنم به شرخ ذیل است:
مدار منطقی-معماری-سیستم عامل-ساختمان-طراحی الگوریتم
از سایت پرمحتوا و خوبتون هم متشکرمHeartShy

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - mashaheer - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ

میشه هم از طرح حکمت استفاده کرد،هم از این تخفیف؟

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - guest12 - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ

من هم ایمیل رو با مشخصات خواسته شده فرستادم

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - fa.mo - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

با سلام من هم ایمیل برای ثبت نام در آزمون های گروهی فرستادم البته ثبت نام نهایی من منوط به هزینه آزمون ها خواهد بود. اگر حدود ۳۰۰ تومن باشه احتمال زیاد شرکت می کنم.

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - PSHirazi - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)fa.mo نوشته شده توسط:  با سلام من هم ایمیل برای ثبت نام در آزمون های گروهی فرستادم البته ثبت نام نهایی من منوط به هزینه آزمون ها خواهد بود. اگر حدود ۳۰۰ تومن باشه احتمال زیاد شرکت می کنم.

مطمئنا اگر گروه به حد نصاب برسد با ۵۰ درصد تخفیف هزینه خیلی پایین تر از آن چه که گفتید می شود ، البته با همین ۵۰ درصد تخفیف هم به نظرم بازم خیلی به نفع موسسه مذکور هست .

RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - mary~j - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ

منم ایمیل رو فرستادم.
ولی ممکنه که منصرف بشم.

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف - Mindhunter - 08 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ

دوستان فقط تهرانن یا منم شهرستانم می تونم جز گروه تخفیف باشم؟؟؟