زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۱۶ علوم کامپیوتر- روزانه شهید بهشتی

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط gaslakh.)
با آرزوی موفقیت همگی بچه ها

دانشگاه قبولی : علوم کامپیوتر-شهید بهشتی تهران - روزانه

فایل‌(های) پیوست شده

۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , انرژی مثبت , sepidsal , Apple.CS , MajidManesht2012 , سجاد۶۷ , good-wishes , mint07 , SaMiRa.e , n_amiry70@yahoo.com
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
روزانه شهید بهشتی
تبریک میگم.

شما سهمیه شاگرد اولی داشتین ؟

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ
RE: 216 علوم کامپیوتر- روزانه شهید بهشتی
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  با آرزوی موفقیت همگی بچه ها

دانشگاه قبولی : علوم کامپیوتر-شهید بهشتی تهران - روزانه

۱۰۰% رتبه اولی داشتین. جالبه رتبه من هم ۲۱۶ شده!
تبریز شبانه قبول شدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh , Apple.CS
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ
یله داشتم اما رتبه ام تغییری نکرد
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  یله داشتم اما رتبه ام تغییری نکرد

تو اعلام نتایج که خیلی اثر کرده. یعنی فکر کنم رتبه رو دست نمی زنن. موقع اعلام نتایج نهایی یه سهمیه ای مخصوص رتبه اولی هاست.
موفق باشین.
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
بله داشتم ، اما رتبه ام تغییری نکرد .
من به معجزه اعتقاد دارم Smile
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  بله داشتم ، اما رتبه ام تغییری نکرد .
به معجزه شاگرد اولی !

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , gaslakh , sepidsal , mehr90
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  بله داشتم ، اما رتبه ام تغییری نکرد .
رتبه تغییر نمیکنه ، در هر کد رشته ظرفیتی برای شاگرد اول ها در نظر گرفته میشه که به ترتیب رتبه شاگرد اولها اون ظرفیت ها پر میشه.

معمولا افراد برای اینکه دستشون بیاد کجا قبول میشن رتبه شون رو تقسیم بر سه می کنند مثلا الان شما جایی قبول شدین که افرادی با رنج رتبه ۴۰-۶۰ قبول میشن. (که رتبه شما تقسیم بر سه هم میشه ۷۲) .

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepidsal , gaslakh
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ

همونطور که قبلا هم گفتم سهمیه شاگرد اولی رتبه رو تغییر نمی ده، الان اگه مهندسی ها رو هم ببینید با ۹۰۰ قبول شده روزانه تهران! که عمرا اگه بدون سهمیه کسی قبول شه.
سهمیه شاگرد اولی یک ظرفیتی است که به ازای هر دانشگاه به نسبت تعداد نفراتی که برمی داره به ظرفیت اضافه می کنن و از میون اونایی که سهمیه دارن فقط برا اون ظرفیت اضافه شده رقابت ایجاد می شه. امیدوارم تونسته باشم توضیح بدم که این سهمیه واقعا چه معجزه ای می کنه...
وگرنه من هم رتبم همون ۲۱۶ شده و اتفاقا موقع فارغ التحصیلی شاگرد دوم دانشگاه شهیدبهشتی هم شدم، بنابراین می بینید که خیلی با هم فرق نداریم ولی نتایج قبولی ها خیلی باهم فرق داره.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepidsal , gaslakh
ارسال: #۱۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  بله داشتم ، اما رتبه ام تغییری نکرد .

همونطور که قبلا هم گفتم سهمیه شاگرد اولی رتبه رو تغییر نمی ده، الان اگه مهندسی ها رو هم ببینید با ۹۰۰ قبول شده روزانه تهران! که عمرا اگه بدون سهمیه کسی قبول شه.
سهمیه شاگرد اولی یک ظرفیتی است که به ازای هر دانشگاه به نسبت تعداد نفراتی که برمی داره به ظرفیت اضافه می کنن و از میون اونایی که سهمیه دارن فقط برا اون ظرفیت اضافه شده رقابت ایجاد می شه. امیدوارم تونسته باشم توضیح بدم که این سهمیه واقعا چه معجزه ای می کنه...
وگرنه من هم رتبم همون ۲۱۶ شده و اتفاقا موقع فارغ التحصیلی شاگرد دوم دانشگاه شهیدبهشتی هم شدم، بنابراین می بینید که خیلی با هم فرق نداریم ولی نتایج قبولی ها خیلی باهم فرق داره.

سهمیه ها یه کاری بدتر از معجزه میکنن! ولی خب شاید باعث شه بچه ها مجبور شن طول دوره لیسانس درست و حسابی درس بخونن. نمیدونم از نظر من بی عدالتیه تا نظر کارشناسان و اهل فن چی باشه! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
برای همه آزوی موفقیت میکنم . فقط نفهمیدم شما الان دارید تبریک میگین یا تحقیر میکنید !!!!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
رتبه تغییر نمیکنه ، در هر کد رشته ظرفیتی برای شاگرد اول ها در نظر گرفته میشه که به ترتیب رتبه شاگرد اولها اون ظرفیت ها پر میشه.

معمولا افراد برای اینکه دستشون بیاد کجا قبول میشن رتبه شون رو تقسیم بر سه می کنند مثلا الان شما جایی قبول شدین که افرادی با رنج رتبه ۴۰-۶۰ قبول میشن. (که رتبه شما تقسیم بر سه هم میشه ۷۲) .
[/quote]

بله ایشون راس می گن ...من رتبه ام ۵۶ بود. شهید بهشتی قبول شدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh , ف.ش
ارسال: #۱۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  برای همه آزوی موفقیت میکنم . فقط نفهمیدم شما الان دارید تبریک میگین یا تحقیر میکنید !!!!

نه خدا نکنه کسی قصد تحقیر داشته باشه.
فقط شما حرف معجزه زدید خواستم بگم معجزه ای در کار نیست.
قاعده ای که تعریف شده باعث نتیجه شما شده . هرچند این قاعده مخالفین سرسختی هم دارد!
انشالا موفق باشین.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
منم تبریک میگم. با آرزوی بهترین ها
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)rrr نوشته شده توسط:  منم تبریک میگم. با آرزوی بهترین ها

شما تبریز کارشناسی علوم کامپیوتر می خوانید؛ می شه یک کم از اوضاع اونجا بگید.
ارزش داره آدم از زنجان بیاد اونجا شبانه بخونه یا بمونیم سال بعد؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۲۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۶۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۵۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۰۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۲۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۱۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close