زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه زبان و ماشین برای کنکور آزاد

ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
سلام دوستان . دوستان برای نظریه زبان برای کنکور آزاد چه کتاب کنکوری شما توصیه می کنید سطح سوالات آزاد چطوری هست شاید بعضی از دوستان هم باشن بخواهند آزاد شرکت کنند . یا بعضی از دوستان اصلا این درس را در دوره کارشناسی اصلا نداشته اند و اگر بخواهند بروند کلاس با کدام استاد برند . مثلا می گویند کارگهی برای کسانی که نظریه نداشتند خوب نیست یا شاپوری می گویند باز بهتر هست چون تستی کار می کند برای آزاد لطفا دوستان نظر خودتان را بگویید با سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ، توسط sahar121.)
سلام.. پیشنهاد من اینه چه این درسو پاس نکردید و یا اینکه پاس کردید اما نه به معنای واقعییش، کتاب ابراهیم اکبری نشر علوم رایانه رو خریداری کنید... کتاب روونیه و برای شروع نظریه بهتون خیلیی کمک میکنه. قیمتشم حول و حوش ۷ تومنه

من و بعضی از دیگر داوطلبا با این کتاب شروع کردیم..برای آزاد هم خیلی خوبه.. سوالات آزاد رو هم میشه باهاش جواب داد.. بعد که این کتابو خوندید میتونید برید سراغ کتابای کامل تر
پیشنهاد میکنم تهیه کنید

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoudalmas , سجاد۶۷
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط aryaee.)
RE: نظریه زبان و ماشین برای کنکور آزاد
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام.. پیشنهاد من اینه چه این درسو پاس نکردید و یا اینکه پاس کردید اما نه به معنای واقعییش، کتاب ابراهیم اکبری نشر علوم رایانه رو خریداری کنید... کتاب روونیه و برای شروع نظریه بهتون خیلیی کمک میکنه. قیمتشم حول و حوش ۷ تومنه

من و بعضی از دیگر داوطلبا با این کتاب شروع کردیم..برای آزاد هم خیلی خوبه.. سوالات آزاد رو هم میشه باهاش جواب داد.. بعد که این کتابو خوندید میتونید برید سراغ کتابای کامل تر
پیشنهاد میکنم تهیه کنید
کتابش حل تست هم دارد یا فقط درس داده ؟
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
کتابش خیلی روون و ساده درسارو توضیح میده به همراه جواب و سوالاته.. یه فصلم داره مخصوص سوالات کنکور ارشده و جواب داده با توضیح... ضرر نداره خریدش.. کامل نیست اما روونه برای شروع

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoudalmas
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ق.ظ، توسط aryaee.)
کتاب نظریه پارسه یا راهیان ارشد چطوری هست؟ برای آزاد مفید هست ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۶۴ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۰۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۱۱ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۳۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۲۲ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۳۷ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۰۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close