زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فارغ التحصیل نشدن تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ
سلام بر دوستان عزیز... ، آقا مثل اینکه ما به یه مشکلی بر خوردیم و یه واحد عملی آز شبکه مونده و مثل اینکه تابستون هم کلا توی پیام نور واحد عملی ارائه نمیشه... حالا میگم کلا اگه این یه واحد بمونه و من تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲ نتونم فارغ التحصیل بشم میشه تو دانشگاهی که ارشد قبول شدم ، ثبت نام کنم؟ نیمدونم نامه ای مجوزی چیزی هست که بشه باهاش این کارو کرد ؟ کسی بوده که این مشکل براش پیش اومده باشه ؟ لطفا کمک کنید... البته خدا باید کمک کنه ولی شما وسیله باشید....Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
اوه اوه پس وضعیت خیلی خرابه؟؟؟؟؟ فردا صبح قراره برم با تمام دانشگاه های غیر انتفاعی استان تماس بگیرم ببینم جایی پیدا میشه که این درس رو ارائه داده یانه! مثل اینکه نمیشه تو دانشگاه آزاد و دانشگاه دولتی مهمان گرفت و فقط میشه به دانشگاه های غیر انتفاعی و مجازی مهمان گرفت... ممنونم آقا فرداد... والا من موضوع رو جدی گرفتم ولی گفتم شاید بشه کاری کرد... ولی اینطوری که شما میگید اگه فارغ التحصیل نشم باید قید ارشد رفتن رو نه تنها برای امسال بلکه کلا باید بزنم... چون یه سال که محروم میشم و باید برم سر بازی... دعا کنید
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
اقا یه سوال کن تا جایی که میدونم میتونی تک درس ور داری چه عملی باشه چه نظری
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ق.ظ
میشه برداشت ولی باید ارائه بدن ولی توی پیام نور درسهای عملی و درسهایی که منبع نداره توی تابستون کلا ارئه نمیشه، قانونه... حالا توکل بر خدا... الان دارم میرم یکی دو جا بینیم چی میشه... دعا کنید که درست بشه...
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ق.ظ
اگر باهاتون راه بیان با معرفی به استاد حل میشه ، اما پارسال با یکی از اقوام ما که تابستون ۶ واحد برداشته بود ولی ۱ واحدش مونده بود راه نیومدن و به خاطر یک واحد فارغ التحصیلشون نکردن ، در ضمن چون انتخاب رشته کرده بودن و روزانه تهران قبول شده بودن از کنکور هم محروم شدن Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
عجب... پس واقعا نمیشه کاریش کرد... فقط مشکل اینجاست که درس عملی معرفی به استاد نمیدن... اگه درس دیگه ای بود میشد یه کاری کرد ولی درس عملی رو میگن که نمیشه... بهر حال ممنون... فعلا که با مهمان شدنم تو دانشگاه آزاد باراجین موافقت شده و ثبت نام هم انجام دادم... امیدوارم که مشکلی پیش نیاد...
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط x86.)
RE: فارغ التحصیل نشدن تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲
سلام آقا فرداد ، من از قانون تک درس اطلاعی نداشتم الان یه سرچی زدم اولین شرطش اینه :

شرایط تکدرس:

۱- دانشجو فقط یک درس غیر عملی تا فارع التحصیلی برایش باقی مانده باشد.

۲- ....

اگه درس عملی نبود هم معرفی به استاد می دادن هم قانون تک درس شامل حالم میشد... حالا اون گزینه ی آخر رو که نمیتونم برم سراغش چون هنوز واقعا مشخص نیست که قراره چی بشه... امروز تو دانشگاه آزاد باراجین ثبت نام کردم و برای اولین بار تو عمرم واسه پاس کردن یه واحد ۲۵۰ تومن پیاده شدم...Big Grin . این هفته دوشنبه اولین جلسشه میخوام برم و با استادش صحبت کنم که همین دوشنبه نمره ی منو بده اگه نشه حداکثر تا هفته ی بعد ، مثل اینکه چهار جلسه است ولی یه چند تا بهونه میخوام بیارم که همین هفته نمره ی مارو بده... توکل بر خدا امیدوارم که جور بشه و کارمون به انصراف نکشه... دعا کنید... مسئولمون میگفت بعد از اینکه نمره رو از استاد گرفتی میاری اینجا ما دستی وارد می کنیم... آخرین راه اینه که قانونو دور بزنیم و دستی وارد کنیم!منم زیاد دوست ندارم کسی قانون رو دور بزنه... امیدوارم که به مشکل بر نخوریم... یاعلی
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
براتون دعا میکنم که حتما مشکلت حل بشه این مطلب که خوندم کلی دلم گرفت.

پرواز را بخاطر بسپار.............
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)nassim92 نوشته شده توسط:  براتون دعا میکنم که حتما مشکلت حل بشه این مطلب که خوندم کلی دلم گرفت.

خیلی ممنونم... والا مشکلم تقریبا حل شدست... انشاالله که مشکلات دیگری پیش نیاید... خیلی خیلی لطف دارید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nassim92
ارسال: #۱۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
خدا رو شکر...تقریبا فارق التحصیل شدم... ولی این یه واحد آزمایشگاه شبکه درسته که کمرمو نشکست ولی یه سوراخ جدید روی کمربندم درست کرد، از بس لاغر شدم . دو سه روز پیش بود که دیگه شلوار تو تنم وای نمیستاد مجبور شدم یه سوراخ جدید روی کمربندم درست کنم . اولین واحدی بود که حدود ۳۵۰ تومن واسم خرج برداشت . ۳۰۰ تومن که واسه یه واحد دادیم دانشگاه آزاد ۵۰ تومن هم باید بریزیم تو حساب پیام نور، نمیدونم این دیگه چه صیغه ایه... Smile ولی خدا رو شکر... تموم شد... باور کنید تازه میخوام یه نفس راحت بکشم... . واقعا خسته شده بودم . البته مشکلات دیگه ای هم پیش اومده بود که به لطف خدا همشون رفع شدن . جالبتر از همه اینه که من دوشنبه امتحان دادم ، دیروز نمرم اومد و امروز هم آووردم وارد سیستم پیام نور شد . بچه ها میگفتن به خاطر تو نمره رو مستقیم وارد کارنامه کردن (من که نمیدونم ینی چی)، دم استادمون گرم که خودش شخصا افتاد دنبال کارام و کلی از این و اون امضا گرفت و پی گیری کرد که کارها زودتر انجام بشن، واقعا دارم میگم ، دیروز تو راهرو دانشگاه دیدم که یه چند تا برگه دستشه ، گفتم سلام استاد چه خبر، گفت دارم امضاهای تو رو میگیرم . کاری که اصلا وظیفش نبود . یکی از مسئولین میگفت اگه میخواست روال عادیش طی بشه حداقل ۲ هفته طول میکشید . خود اون مسئولینی هم که میخواستن مهر بزنن و تایید کنن با تعجب میگفتن واسه ترم تابستونه ؟ تو کی امتحان دادی؟ کی نمرش اومد؟ کی ثبت شد؟ کی تایید شد؟. مسئولین دانشگاهمون هم خیلی پیگیری کردن و مجوز گرفتن که نمرم واسه ترم بهار ثبت بشه، چون ترم تابستون واحد عملی ارائه نمیشه و نمرشو نمیتونن ثبت کنن . خیلی عجیبه، من ترم تابستون برداشتم نمرش تو ترم بهار که وارد شده دست همشون درد نکنه و خدا عاقبت به خیرشون کنه . ما یه شیرینی هم به بروبچه های مانشت بدهکاریم... دست همه ی شما هم به خاطر راهنمایی هایی که کردید درد نکنه ، امیدوارم که اجرتون رو خدا بهتون بده، ما که دستمون خالیه، ایشلا تو همین شبهای قدر هر چیزی که از خدا میخوایید بهتون بده ، امیدوارم که دیگه مشکلی پیش نیاد... التماس دعا
good-wishes، در تاریخ ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به همین سادگی ها هم نیست البته آقای arcsin . البته ممنونیم که ما را در شادیهاتون شریک کردید اما
من جای شما بودم شیرینی ای شامی چیزی می دادم Wink
این آقای arcsin (افشاگری کنم) شیرینی قبولی که به بچه های مانشت ندادن. شیرینی درست شدن ترم تابستانشون رو هم که به بچه های مانشت ندادن. شیرینی فارغ التحصیلیشون رو هم که به بچه های مانشت ندادند . راستی دیروز هم در لیست متولدین اسمشون رو به عنوان متولد دیروز نوشته بود . خوب تا اینجا شد ۴ تا شیرینی !!! کم نیستا . آها از مهر هم که به سلامتی میرن سر کلاسهای ارشد شیرینی دانشجو شدنشون هم اضافه کنید . شد ۵ تا
وای وای وای وای با این همه افشاگری می خواهید من شما رو بن کنم یه مدت که از خجالت شیرینی ندادنتون در بیاییم .
الانم که حتما میگن ماه رمضون هست . عجب !!! افطاری دادن هم که می دونید ثواب بسیار داره
خلاصه امروز عید هم هست گفتم در جریان باشید شد ۶ تا .
خوب ادامه بدم ؟

سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Donna , salty_co , Aurora , azarakhsh1986 , Pegasus
ارسال: #۱۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  خدا رو شکر...تقریبا فارق التحصیل شدم... ولی این یه واحد آزمایشگاه شبکه درسته که کمرمو نشکست ولی یه سوراخ جدید روی کمربندم درست کرد، از بس لاغر شدم . دو سه روز پیش بود که دیگه شلوار تو تنم وای نمیستاد مجبور شدم یه سوراخ جدید روی کمربندم درست کنم . اولین واحدی بود که حدود ۳۵۰ تومن واسم خرج برداشت . ۳۰۰ تومن که واسه یه واحد دادیم دانشگاه آزاد ۵۰ تومن هم باید بریزیم تو حساب پیام نور، نمیدونم این دیگه چه صیغه ایه... Smile ولی خدا رو شکر... تموم شد... باور کنید تازه میخوام یه نفس راحت بکشم... . واقعا خسته شده بودم . البته مشکلات دیگه ای هم پیش اومده بود که به لطف خدا همشون رفع شدن . جالبتر از همه اینه که من دوشنبه امتحان دادم ، دیروز نمرم اومد و امروز هم آووردم وارد سیستم پیام نور شد . بچه ها میگفتن به خاطر تو نمره رو مستقیم وارد کارنامه کردن (من که نمیدونم ینی چی)، دم استادمون گرم که خودش شخصا افتاد دنبال کارام و کلی از این و اون امضا گرفت و پی گیری کرد که کارها زودتر انجام بشن، واقعا دارم میگم ، دیروز تو راهرو دانشگاه دیدم که یه چند تا برگه دستشه ، گفتم سلام استاد چه خبر، گفت دارم امضاهای تو رو میگیرم . کاری که اصلا وظیفش نبود . یکی از مسئولین میگفت اگه میخواست روال عادیش طی بشه حداقل ۲ هفته طول میکشید . خود اون مسئولینی هم که میخواستن مهر بزنن و تایید کنن با تعجب میگفتن واسه ترم تابستونه ؟ تو کی امتحان دادی؟ کی نمرش اومد؟ کی ثبت شد؟ کی تایید شد؟. مسئولین دانشگاهمون هم خیلی پیگیری کردن و مجوز گرفتن که نمرم واسه ترم بهار ثبت بشه، چون ترم تابستون واحد عملی ارائه نمیشه و نمرشو نمیتونن ثبت کنن . خیلی عجیبه، من ترم تابستون برداشتم نمرش تو ترم بهار که وارد شده دست همشون درد نکنه و خدا عاقبت به خیرشون کنه . ما یه شیرینی هم به بروبچه های مانشت بدهکاریم... دست همه ی شما هم به خاطر راهنمایی هایی که کردید درد نکنه ، امیدوارم که اجرتون رو خدا بهتون بده، ما که دستمون خالیه، ایشلا تو همین شبهای قدر هر چیزی که از خدا میخوایید بهتون بده ، امیدوارم که دیگه مشکلی پیش نیاد... التماس دعا

خدا را شکر که درست شد Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , سجاد۶۷ , x86 , salty_co , Aurora , Pegasus
ارسال: #۱۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ
نقل قول: به همین سادگی ها هم نیست البته آقای arcsin . البته ممنونیم که ما را در شادیهاتون شریک کردید اما
من جای شما بودم شیرینی ای شامی چیزی می دادم Wink
این آقای arcsin (افشاگری کنم) شیرینی قبولی که به بچه های مانشت ندادن. شیرینی درست شدن ترم تابستانشون رو هم که به بچه های مانشت ندادن. شیرینی فارغ التحصیلیشون رو هم که به بچه های مانشت ندادند . راستی دیروز هم در لیست متولدین اسمشون رو به عنوان متولد دیروز نوشته بود . خوب تا اینجا شد ۴ تا شیرینی !!! کم نیستا . آها از مهر هم که به سلامتی میرن سر کلاسهای ارشد شیرینی دانشجو شدنشون هم اضافه کنید . شد ۵ تا
وای وای وای وای با این همه افشاگری می خواهید من شما رو بن کنم یه مدت که از خجالت شیرینی ندادنتون در بیاییم .
الانم که حتما میگن ماه رمضون هست . عجب !!! افطاری دادن هم که می دونید ثواب بسیار داره
خلاصه امروز عید هم هست گفتم در جریان باشید شد ۶ تا .
خوب ادامه بدم ؟

خانم good-wishes ببینید دم افطار آدمو وادار به انجام چه کارهایی میکنید؟ کاری ندارم، خودتون خواستید:

۱- این شیرنیه قبولیم :

[تصویر:  196146_47010441546221413000.jpg]

۲- این شیرنیه درست شدن ترم تابستونم:

[تصویر:  196146_75042338111538213122.jpg]

۳- این شیرنیه فارغ التحصیلیم:

[تصویر:  196146_51729137400671014502.jpg]

۴- این شیرنیه سالروز تولدم که اشتباه شده:

[تصویر:  196146_68914344591337694911.jpg]

۵- اینم پیشاپیش شیرنیه دانشگاه رفتنم:

[تصویر:  196146_87693693941299848211.jpg]

۶- اینم شیرنیه میلاد امام حسن مجتبی:

[تصویر:  196146_01873195850039977652.jpg]

۷- این شیرینی هم بی مناسبته ، فقط نگاش کنید که شما باشید دیگه دم افطار از کسی شیرنی نخوایید: Big Grin

[تصویر:  196146_36286498301102923776.jpg]

امیدوارم که بتونم واقعا جبران کنم.[/code]
 سپاس‌گزاری شده توسط: salty_co , deh-ab , azad_ahmadi , good-wishes , Donna , nina69 , azarakhsh1986 , Pegasus
ارسال: #۱۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
امان از وقتی خدا بخواد یه کاری بشه٬ کل برو بیای آدما میشه نوشتن رو یخ.

خیلی خوشحالم کارتون درست شد. خدا را شکر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۶۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۴۹۱ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۳۳ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۶۴ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۹۴ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
Smile نام دانشگاه در مقاله برای فارغ التحصیلان zr2358 ۴ ۴,۴۱۴ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ۸ آی تی ۳۱ شبکه فارق التحصیل دانشگاه پیام نور melika.gp ۱ ۲,۱۵۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  سینک نبودن تاریخ گوشی SepidehP ۳ ۲,۷۳۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: jazana
  حذف نشدن شاخه ای در هرس آلفا بتا Hopegod ۶ ۳,۱۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۵۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close