زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ادعای مدرسان شریف در مورد تغییرموادامتحانی وضریب دروس رشته علوم کامپیوترواقعیت دارد؟

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
ادعای مدرسان شریف در مورد تغییرموادامتحانی وضریب دروس رشته علوم کامپیوترواقعیت دارد؟
سلام
مدتی است مدرسان شریف اعلام کرده ضرایب دروس و بعضی دروس رشته علوم کامپیوتر تغییر کرده است. در پیام خصوصی هم مکررا" از من میپرسند.
مدرسان شریف ادعا کرده که سازمان سنجش این را اعلام کرده است . ولی من همچین چیزی را در سایت سنجش پیدا نکردم. از دیگران هم خواستم جستجو کنند ولی نتیجه این بود که اونها هم پیدا نکردند.
اگر کسی در سایت سنجش چنین چیزی را سراغ دارد یا جایی دیگه بجز مدرسان هم چنین اعلامی داشته لطفا" اطلاع بدین.
از کسانیکه با مدرسان شریف در ارتباط هستند یا سر میزنند هم منبع اعلام این خبر را جویا شوند.

من از اعضاء خواهش میکنم اخبار مهم در این سطح را فقط اگر سازمان سنجش اعلام کرد ، در مانشت اعلام کنند و اسباب تشویش بقیه نشوند. ما را هم به شایعه پراکنی تشویق نکنند.
لطفا" منبع معتبری برای این خبر دارید اینجا بگید.
Fardad-A، در تاریخ ۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

چون این اولین پست در این تاپیک هست ، اعلام میکنیم که طبق انچه از سوی سازمان سنجش اعلام شده ، تغییرات در مواد امتحانی رشته علوم کامپیوتر صحت دارد و مدرسان شریف آنچه گفته درست بوده است .
تغییرات در منابع این رشته در زیر انجمنهای مربوطه ظرف هفته آینده اعلام میشود.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepidsal , یگانه , Apple.CS
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
از خود سنجش سوال کنید سیستم پاسخگوییش
۱
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
RE: ادعای مدرسان تغییرموادامتحانی وضریب دروس رشته علوم کامپیوترواقعیت دارد؟
(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  از خود سنجش سوال کنید سیستم پاسخگوییش
آخه بنظر نمیرسه که سازمان سنجش اینجور خبرها را فقط خصوصی به مدرسان شریف بگه.Big GrinBig Grin معمولا" هم سیستم پاسخگویی سنجش میگه اگه در سایت سازمان اعلام شده ، تایید میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۱
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
شرح یک پیگیری در این خصوص
این ارسال مبنی بر تایید چیزی نیست فقط شرح یک پیگیریست

من زنگ زدم به خود مدرسان شریف
پرسیدم: من شنیدم مدرسان اعلام کرده که دروس و ضرایب رشته علوم کامپیوتر تغییر کرده . آیا این درسته ؟
گفت : این ادعای ما درست هست به سایت سنجش مراجعه کنید
گفتم : دوستان من سایت روکامل بررسی کردند ولی چیزی نبوده
گفت : چرا باید باشه دوباره نگاه کنید
گفتم : میشه بگید کدوم قسمتش اعلام کردند
گفت : سنجش اصلاحیه داده
گفتم : یعنی اختصاصا به شما اصلاحیه دادند؟

گفت : تو پیک سنجش اعلام کردند

من باز پیگیری می کنم

دوستان منظور شما از تغییرات این لینک هست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا اطلاعیه دیگه ای بوده ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: یگانه , maneshty
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط یگانه.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
راببینید.(لینک تغییرات رشته های ریاضی،آماروعلوم کامپیوتردرآزمون کارشناسی ارشد۹۳)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
پیگیری دوم از مدرسان شریف
سرنخ
این ارسال صرفا شرح ماوقع یک پیگیریست و تا زمان قطعیت یافتن خبر سازمان سنجش، ارزش دیگری ندارد

دوباره زنگ زدم مدرسان شریف و خوشبختانه با یه خانم دیگه صحبت کردم (دفعه قبل یه آقا بود)
و وقتی دیدم کاربرش عوض شده مطالب پست قبلیم رو دوباره با کمی تغییرات پرسیدم ، گفتم شاید یه چیز دیگه بگه
اما او هم گفت در پیک سنجش بوده
گفتم : تاریخش رو بگید لطفا
گفت : نمی دونم اما ما بسته های آموزشی مون رو بر اساس اصلاحیه تغییر دادیم (فعلا رو این حرف حساب نکنید تا این پیگیری به نتیجه برسه Cool )
گفتم : تاریخ اطلاعیه خودتون رو بگید و این که آیا از زمانی که اون اصلاحیه سنجش چاپ شده شما بلافاصله تغییر دادید؟ (یعنی میشه از رو همزمانی تاریخ فهمید کی بوده؟)
کلی گشت معلوم بود داره تو یک لیستی چیزی نگاه می کنه
گفت : اواخر اردیبهشت بوده
گفتم : مگه میشه تو پیک سنجش اعلام کنن اما تو سایت نزنن ؟ (میشه واقعا ؟ من نمی دونم همینجوری پرسیدم )
گفت : اونشو دیگه نمی دونم و باز تاکید کرد تو پیک سنجش بوده

تو سایت سنجش، بخش پیک سنجشش رفتم اما باز نمیشه Undecided
حالا دوستانی که پیک سنجش اواخر اردیبهشت رو دارند پیگیری کنند و لطفا به دوستان اطلاع بدن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: یگانه
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
علوم کامپیوتری ها سه تا درس کامپیوتری برای ارشد میخوندند (ساختمان داده ،معماری،نظریه اتوماتا)، از اون ۳تا فقط ساختمان داده باقیمونده که ظاهرا این درس را بچه های ریاضی هم پاس میکنند .من نمیدونم چرا اسم رشته هست علوم کامپیوتر خوب اسمشو عوض کنند بذارند علوم ریاضی!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Apple.CS
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ)یگانه نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتری ها سه تا درس کامپیوتری برای ارشد میخوندند (ساختمان داده ،معماری،نظریه اتوماتا)، از اون ۳تا فقط ساختمان داده باقیمونده که ظاهرا این درس را بچه های ریاضی هم پاس میکنند .من نمیدونم چرا اسم رشته هست علوم کامپیوتر خوب اسمشو عوض کنند بذارند علوم ریاضی!

کجا تو تغییرا ت جدید نوشته اونها که شما گفتید حذف شده!!!!!!!!!!!!!!!
تازه فقط اون ۳ تا درس نیست

- زبان عمومی و تخصصی

۲- ریاضی عمومی (۱ و ۲)، آمار و احتمال و مبانی کامپیوتر

۳- ریاضیات گسسته و ساختمان داده ها و الگوریتم ها

۴- اصول سیستمهای کامپیوتری و نظریه اتوماتا و زبانها

۵- آنالیز عددی

۶- تحقیق در عملیات ۱

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط یگانه.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  کجا تو تغییرا ت جدید نوشته اونها که شما گفتید حذف شده!!!!!!!!!!!!!!!
تازه فقط اون ۳ تا درس نیست
مبانی کامپیوترکه همون ساختمان داده است

ریاضیات گسسته خوب یه درس ریاضیه

اصول سیستمهای کامپیوتری همون معماری کامپیوتره

اینا منابع سال قبله
منابع جدید :
در رشته علوم کامپیوتر برای آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ تغییراتی به شرح زیر توسط سازمان سنجش اعلام شده است:
دروس مشترک شامل مواد درسی:
ریاضیات عمومی ـ مبانی علوم ریاضی ـ مبانی ماتریس‌ها و جبر خطی ـ مبانی آنالیز ریاضی ـ مبانی آنالیز عددی و مبانی احتمال

دروس تخصصی رشته علوم کامپیوتر شامل:
- زبان عمومی و تخصصی
- مبانی ترکیبات ـ ساختمان داده‌ها و الگوریتم‌ها ـ مبانی نظریه محاسبه ـ مبانی منطق و نظریه مجموعه‌ها
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۱۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)
سلام به همه

این درس هایی که گفته شده در تغییرات جدید برای ورودی جدیدی علوم کامپیوتر از سال ۹۰ به بعد می باشد البته اکثر درسا فقط اسمشان عوض شده و همون درسایی است که بچه های ورودی قبل پاس کردن .حد اقل من توی پیام نور اطلاع دارم و فکر کنم اسم علوم کامپیوتر به مهندسی انفورماتیک یا ی همچین چیزی تغییر کرده ولی بازم میگم حداقل ۲تا ۳ سال دیگه فکر کنم منابع عوض میشه

good-wishes محترم اگه دقت کنید نوشتم وروردی های ۹۰ به بعد یعنی هنوز دانشجویی فارغ التحصیل نشده که بخواد امتحان بده در ضمن من تو اموزش دانشکده بودم و اطلاع دارم ولی نمیدونم چرا ایتقدر زود اعلام کردن منابعو حالا اگه همچین چیزی هم باشه بقییه در سا پس چی معماری و نظریه زبان ماشین؟؟
good-wishes، در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز ممنون میشم اینجا بر اساس سند معتبر چیزی رو اطلاع رسانی کنید .
الان این یعنی چی ؟ "ولی بازم میگم حداقل ۲تا ۳ سال دیگه فکر کنم منابع عوض میشه"

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  good-wishes محترم اگه دقت کنید نوشتم وروردی های ۹۰ به بعد یعنی هنوز دانشجویی فارغ التحصیل نشده که بخواد امتحان بده در ضمن من تو اموزش دانشکده بودم و اطلاع دارم ولی نمیدونم چرا ایتقدر زود اعلام کردن منابعو حالا اگه همچین چیزی هم باشه بقییه در سا پس چی معماری و نظریه زبان ماشین؟؟
متاسفانه من متوجه منظور شما نمی شم ، وقتی طبق ادعای صورت گرفته ، سنجش اعلام کرده که این موارد به این شکل برای سال ۹۳ اصلاح شده اند پس الان این فرمایش شما ؟ یعنی می خواهید بگید این اطلاعیه اینطوری نیست؟
این که شما مطلع هستید برای ما قابل احترامه اما این تاپیک برای این ایجاد شد که شایعات و تشویشی که برای دوستان این رشته ایجاد شده برطرف بشه اون هم بر اساس مدارک معتبر و در حال حاضر سازمان سنجش برای ما معتبر هست و فقط مواردی که از این سازمان منتشر بشه قابل قبول جهت ارائه در این انجمن هست .

مجددا از دوستانی که اون شماره هفته نامه پیک سنجش رو دارند درخواست می کنم یک نسخه کامل ، تکرار می کنم کامل از صفحه مورد نظر بگذارند .
از همکاری همگی ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
دروس رشته علوم کامپیوتر
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ)یگانه نوشته شده توسط:  مبانی کامپیوترکه همون ساختمان داده است

ریاضیات گسسته خوب یه درس ریاضیه

اصول سیستمهای کامپیوتری همون معماری کامپیوتره

ساختمان داده ، توی علوم کامپیوتر اسمش همون ساختمان داده است ، درسی که من پاس کردم دقیقا اسمش بود "ساختمان داده ها و الگوریتمها"

یه درس دیگه هم داشتیم به نام "مبانی کامپیوتر و برنامه سازی"

ریاضیات گسسته ، همون ساختمان گسسته ی نرم است !

ما اصول سیستمهای کامپیوتری یک و دو داشتیم ، که یک همون مدار منطقی بود و دو همون معماری کامپیوتر بود !

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ
سلام
منم امسال علوم کامپیوتر میخوام امتحان بدم ولی نمیدونم الان باید آنالیز ریاضی ، علوم ریاضی! و منطق و اینایی که مدرسان اعلام کرده رو بخونم یا منابع سال گذشته سنجش رو!

مدرسان ادعا میکنه چون یه مرکز آموزشی هست ، سنجش موظف بوده به ایشان زودتر از داوطلبا اعلام کنه و باهاشون همکاری کنه و برا همین زودتر از سنجش اعلام کرده . الان هم مدرسان لیست کتابای کنکورعلوم کامپیوتر رو تغییر داده!!!

هیچ مرکز دیگه ای به جز مدرسان برای بچه های علوم کامپیوتر سراغ دارید که بتونیم از طرف اونها هم جویا بشیم؟؟

مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)
والا منم گفتم ولی کسی قبول نکرد ولی از خدام که عوض نشه البته من برنامه بچه جدیدی علوم کامپیوتر دیدیم(از ۸۹ به بعد ) دقیقا همین دروس
اینم لینک

دقت کنید که پیک سنجش که اونم معلوم نیست, ی چیزی گفته هنوزم هیچکس نمیدونه ولی روال کار سازمان سنجش جوری که از ۱ سال قبل اطلاع رسانی میکنه بازم البته باید پی گیری کرد ولی وقتی چیزی نیست چجوری دلیل بیاریم که هست

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط Apple.CS.)
سلام

من الان باز با مدرسان شریف تماس گرفتم
اونا گفتند به استناد همون اعلامیه پیک سنجش این تغییرات رو اعمال کردن
شماره و تاریخ پیک سنجش مربوطه رو هم بهم گفتن : شماره ۸۲۴ در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۹۲

ضمنا با سنجش تکمیلی امیرکبیر هم که به تازگی برگزارکننده کنکورعلوم کامپیوتر هست تماس گرفتم ؛ گفتند طبق سرفصل سال گذشته خواهد بود تا بطور رسمی در سایت سنجش اعلام بشه و تاجایی که اپراتور میدونست ازسوی سنجش با ایشان تماسی مبنی برتغییر ضوابط و دروسی صورت نمیگیره

شماره هایی رو هم که سنجش توی سایتش اعلام کرده رو هم تماس گرفتم که نتیجه ای نداشت چون گویا وقت اداری نیست ؛ باز صبح هم تماس خواهم گرفت

دوستان بزرگوار هم لطف بفرمایید همکاری و پیگیری کنید که به یه نتیجه ای برسیم
سپاسگزارم
good-wishes، در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

چقدر خوب شد که به شما شماره اش رو گفتند چون من امروز صبح که بهشون زنگ زدم باز هم اظهار بی اطلاعی کردند و البته (بر خلاف حرف دیروزشون) گفتند ما از خود سایت پرینت گرفتیم !
ممنون از پیگیریتون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholamreza jalili , good-wishes , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۶۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۲,۹۶۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۱۸۳ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close