زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی چند منبع مناسب برای کنکور

ارسال: #۳۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
برای درس های معماری کامپیوتر و مدار منطقی چه کتابی پیشنهاد میدین؟
دارم از بین پیشنهاد های دوستان کتاب تهیه می کنم و خیلی دیر هم شده و هنوز شروع نکردم!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: معرفی چند منبع مناسب برای کنکور
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)TnT نوشته شده توسط:  واقعا مطالب این کتابا برگرفته از کتابای مرجع هستش؟؟؟؟
اینا واقعا دارن خیانت میکنن چون با وجود این کتاب نماها دیگه کسی بخودش زحمت نمیده کتاب مرجع و درست بخونه!
واسه ساختمان داده :
++fundamentals of data structures in c
تالیف:Ellis Horowitz

برگرفته از کتابهای مرجع هستن اماهر شخصی بنا
به درکش کتابی رو چاپ کرده و این باعث میشه
در مواردی اصل مطلب گم بشه البته ناگفته نمونه همیشه
در همه زمینه ها اختلاف نظربوده.
بله از این نظر واقعا درست میفرمایید اگه این کتابا نبود
همه مجبور میشدن برن کتاب مرجع بخونن
نمیشه گفت خیانت اخه اینا به نوعی دارن
به ماها لطف میکنن
ممنون.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سلام ضمن تشکر بابت معرفی کامل منابع، نظرتون راجع به کتاب نرم افزار نوشته دکترمحمدحسین رضوانی و هوش نوشته هشام فیلی چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط arash_md.)
من کاملا با نظرتون موافقم که کتاب مرجع خوندن خیلی وقت میگیره و اصلا لازم نیست چون خیلی از چیزهایی که توش نوشته شده برای کنکور نمیاد
اما در مورد ساختمان داده هرچند که با نظرتون موافقم که پارسه خیلی خوبه اما مقسمی رو هم فراموش نکنید اونم خیلی روان توضیح داده، من این دوتا رو خوندم و تو کنکور امسال ۵تاشو جواب دادم، البته اگه قدسی میخوندم راحتتر میشد سوالاتو جواب داد

برای طراحی هم بازم مقسمی هرچند کامل نیست ولی خوبه، چیزهایی رو که توشه خوب گفته

برای شبکه کتاب احسان ملکیان هم میتونه کمک کنه ( البته اگه وقت زیاد دارین بخونین)

مهندسی نرم افزار هم به نظر من هیچ کتابی خوب نیست و باید درکتونو ببرید بالا و سعی کنید درکش کنید نه حفظ!!!

در مورد هوش پوران باهانون موافق نیستم که خوب نیست، پوران قسمتهای اول رو خوب گفته ولی از منطق به بعدش خوب نیست

برای معماری هم منبع معرفی نکردید که به نظر من بهترین منبعش حل زیاد سوالات سالهای قبله!!!!!!

(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ)TnT نوشته شده توسط:  واقعا متاسفم که حرف ازکتابای پارسه،پوران وبدترازهمه مقسمی و...به وسط میاد!به نظر من که همه ی اینا دارن به کامپیوتر وکامپیوتریا خیانت میکنن!کسانی که مراجع اصلی این درسارو خوندن (زبان اصلی)حتمامیدونن که کتابای مذکور در بالا چقدر مزخرف و پر ایرادن تنها ویژگی که میتونن داشته باشن فقط روی سوالات کنکور سالای قبله !حتی به جواباشونم اعتماد نمیشه کرد اونوقت ماداریم تو یه سایت علمی نسبتا معتبر از این کتاب نماها به عنوان منابع رشتمون یاد میکنیم ظاهرا وضع کامپیوتر این کشور درست شدنی نیست!بهتر نیست به جای این کتابا ۲تا کتاب زبان اصلی مرجع بخونیم تا واقعا بدونیم چی به چیه؟

من هم با نظر شما موافقم که کتایای مرجع بهترن، ولی برای کسی که داره برای کنکور آماده میشه خوندن کتابای زبان اصلی خیلی وقت گیره، ما داریم اینجا در مورد منابع مناسب برای کنکور حرف میزنیم، این کتابهارو که شما میگید باید توی دوران تحصیل و با حوصله خوند نه توی فشار و استرس کنکور!!!!!
کنکور دنبال من و شما واینمسته و نمیاد سطح سواد کسی رو بسنجه، کنکور سرعت حل تست شما، مدیریت زمان شما و .... رو میسنجه پس باید برای کنکور، کنکوری درس خوند یعنی با همین کتابای خلاصه و به قول شما پر از اشکال!!!!
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elahe-comp
ارسال: #۳۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ق.ظ
مرسی از توضیحات مفیدتونarshad_md
یه سوال داشتم شما ساختمان داده تون در چه حدی بود؟که مقسمی و پارسه رو خوندید؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  دوم این که من خیلی موافق با کتب مرجع نیستم. چون اصولا کتب مرجع هدفشون کنکور نبوده و برای بالا بردن سواد کامپیوتری نوشته شده. ولی ما اینجا هدفمون کنکوره. تو کنکور لزوما کسی که با سوادتره موفق نمیشه.
کنکور ۹۲ نشون میده توجه کم کم روی کتاب های مرجع بیشتر میشه،سوالات حالت مفهمومی پیدا کرده بودن و خوندن مرجع های مفید خیلی می تونست کارساز باشه
معماری کامپیوتر ۱سوال حفظی که مسلما باید توی کتابای مرجع دنبالش باشی
سیستم عامل :۲تا سوال حفظی مفهومی که از دل کتاب سیلبرشاتس بوده.خواستید صفحه هم بهتون میدم.
سال ۹۱ یه سوال از معماری کامپیوتر اومده بود که دقیقا متن درس کتاب مانو بود (سوال پنجره ثبات های مشترک)!
توی درس ساختمان ۹۲ هم روند سوالات خیلی به سمت مفهوم مباحث کشیده شده بود.مثلا سوالی که راجب تحلیل سرشکن شده اومده بود و سوال تقریبا مشابهش توی کنکور۹۱ درس الگوریتم بود رو باید از clrs خوند و مفاهیمش رو یاد گرفت.
سوالات کامپایلر به نظر من واسه حلشون یا نیاز به استاد و جزوه ای بود که مفهومی باشه یا هم باید کتاب مرجع و تمریناشو خوب حل میکردیم.
سوال طراحی پیاده سازی در مورد نمودار پریم بود ، که متن کتاب پرات بود.
سوالای الگوریتم که دیگ کاملا حفظی-مفهومی بود.البته بعضی سوالاش ترکیبی از سوالای سال قبل بود.
و به نظرم کلا کنکور داره به همین سمت میره.!
حالا اگ کسی وقت داره بهتره بخونه مرجع هارو،اگه نتونه بخونه و وقت نداشته باشه خب باید سراغ کتابای کنکور رو بگیره.

HeartTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin750 , سجاد۶۷ , saeedehs
ارسال: #۳۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ، توسط amin750.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  کنکور ۹۲ نشون میده توجه کم کم روی کتاب های مرجع بیشتر میشه،سوالات حالت مفهمومی پیدا کرده بودن و خوندن مرجع های مفید خیلی می تونست کارساز باشه
سیستم عامل :۲تا سوال حفظی مفهومی که از دل کتاب سیلبرشاتس بوده.خواستید صفحه هم بهتون میدم.
سال ۹۱ یه سوال از معماری کامپیوتر اومده بود که دقیقا متن درس کتاب مانو بود (سوال پنجره ثبات های مشترک)!
توی درس ساختمان ۹۲ هم روند سوالات خیلی به سمت مفهوم مباحث کشیده شده بود.مثلا سوالی که راجب تحلیل سرشکن شده اومده بود و سوال تقریبا مشابهش توی کنکور۹۱ درس الگوریتم بود رو باید از clrs خوند و مفاهیمش رو یاد گرفت.
سوالات کامپایلر به نظر من واسه حلشون یا نیاز به استاد و جزوه ای بود که مفهومی باشه یا هم باید کتاب مرجع و تمریناشو خوب حل میکردیم.
سوالای الگوریتم که دیگ کاملا حفظی-مفهومی بود.البته بعضی سوالاش ترکیبی از سوالای سال قبل بود.
حالا اگ کسی وقت داره بهتره بخونه مرجع هارو،اگه نتونه بخونه و وقت نداشته باشه خب باید سراغ کتابای کنکور رو بگیره.
منم موافقم اگه وقت دارین اول مرجع بخونین بعد کتاب تست حداقل واسه بچه های کامپیوتر که باید اینجور باشه

آقای جهانی ای کاش یه تاپیک دیگه (یا هر سوال رو دو قسمتی میکردین) واسه بچه های کامپیوتر میزدین که اونا هم بدونن چی بخونن
البته هر چند که توی مصاحبه بچه های کامپیوتر اکثرا یه منبع رو معرفی کردن ولی بهتر بود که یه جا جمع بشه

(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  برای درس های معماری کامپیوتر و مدار منطقی چه کتابی پیشنهاد میدین؟
دارم از بین پیشنهاد های دوستان کتاب تهیه می کنم و خیلی دیر هم شده و هنوز شروع نکردم!

اگر میخوای مدار رو خوب و مفهومی بفهمی مدار مانو رو بخون بعد کتاب پوران اگر هم بلدیش پوران رو بخون
در مورد معماری قضیه یه ذره فرق میکنه اگه میخوای بیشتر تست ها رو بزنی کتاب پترسون ترجمه احسان ملکیان رو با کتاب مانو بگیر بخون
تست هم از روی هر کتابی زدی فرقی نمیکنه هم یکین
طراحی و ساخت کامپیوتر پایه رو از روی مانو بخون
حافظه ها و I/O وخط لوله و.... رو از روی پترسون بخون

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012
ارسال: #۳۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط TnT.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  برای درس های معماری کامپیوتر و مدار منطقی چه کتابی پیشنهاد میدین؟
من واسه معماری کتاب David A. Patterson و واسه مدار منطقی هم کتاب Victor P.Nelson هستش رو مفید وکامل میدونم.

(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  و ششم خطاب به اون قشری که شیفته کتب مرجع هستند و اعتقاد راسخی دارند که برای قبولی در کنکور باید حتما کتب مرجع خوند. من نمیگم راه شما اشتباه هست فقط میگم که ممکنه مجبور شید انرژی و زمان بیشتری بگذارید شاید همه این انرژی و زمان رو نداشته باشند. اگر علاقمند راسخ به کتب مرجع هستید نیازی نیست خیلی این پست رو دنبال کنیدSmile
خواهش میکنم بفرمایید بگید که ما راهمون اشتباست!!خوب کنکور ما استاندارد نیست!به نظر من این راه همون تقلب کردنه!یکی میشینه درس رو درست میخونه کامل میفهمه میره نمره میگیره یکیم با تقلب میره نمره میگیره! این راه شاید،تاکید میکنم شاید جواب بده ولی دیگه نباید توصیه بشه!مخصوصا از طرف کسانی که مدعی هم هستند.

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۰
۳
ارسال: #۳۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  البته یه سری مباحث هست که جدیدا به کنکور اضافه شده و پیشتر مورد بحث نبوده. برای اون مباخث میتونید به کتاب روحانی رانکوهی مراجعه کنید. مثل فصل مدلسازی منطقی داده ها
سلام
ممنون آقای جهانی
خب آخرین سرفصل های تغییر یافته رو از کجا میشه بدست آورد؟ من کمی نگران شدم Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۴۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  البته یه سری مباحث هست که جدیدا به کنکور اضافه شده و پیشتر مورد بحث نبوده. برای اون مباخث میتونید به کتاب روحانی رانکوهی مراجعه کنید. مثل فصل مدلسازی منطقی داده ها
سلام
ممنون آقای جهانی
خب آخرین سرفصل های تغییر یافته رو از کجا میشه بدست آورد؟ من کمی نگران شدم Big Grin
درمورد همه ی درسا این سوال منم هست

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  مرسی از توضیحات مفیدتونarshad_md
یه سوال داشتم شما ساختمان داده تون در چه حدی بود؟که مقسمی و پارسه رو خوندید؟

من توی ترمی که ساختمان داده داشتم از روی کتاب هوروویتز خونده بودم و ۲ ترم هم دستیار استاد بودم، تقریبا میشه گفت که ساختمان رو خوب بلد بودم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رعنا , sara_sb92
ارسال: #۴۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
ببخشید من اگه بخوام بین الگوریتم پارسه و مدرسان یکی رو انتخاب کنم کدوم رو انتخاب کنم؟وچرا؟
۶۰۰ مسئله منظورتون کتاب ۶۰۰مسئله چندگزینه ای از ساختار داده ها والگوریتم هاست؟
مهندسی نرم افزار کتاب مدرسان بهتر از پارسه هست؟نیازی به خوندن پارسه نیست؟پرسمن کدوم ترجمش بهتر و روانترهست؟
مبانی رفتار سازمانی و تئوری مدیریت رابینز خوب نیست؟ فقط تئوری مدیریت پارسه و پرچ کافیه؟
۰
۱
ارسال: #۴۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط jahani.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ)amin750 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  کنکور ۹۲ نشون میده توجه کم کم روی کتاب های مرجع بیشتر میشه،سوالات حالت مفهمومی پیدا کرده بودن و خوندن مرجع های مفید خیلی می تونست کارساز باشه
منم موافقم اگه وقت دارین اول مرجع بخونین بعد کتاب تست حداقل واسه بچه های کامپیوتر که باید اینجور باشه

آقای جهانی ای کاش یه تاپیک دیگه (یا هر سوال رو دو قسمتی میکردین) واسه بچه های کامپیوتر میزدین که اونا هم بدونن چی بخونن
البته هر چند که توی مصاحبه بچه های کامپیوتر اکثرا یه منبع رو معرفی کردن ولی بهتر بود که یه جا جمع بشه

من به زودی سعی میکنم پستی در ارتباط با خوندن کتاب مرجع یا کتاب کنکوری بگذارم و سعی کنم به سوالات پاسخ بدهمSmile
در مورد مورد دوم این که من متاسفانه در مورد کامپیوتر و دروس تخصصی که مربوط به سخت افزار هست اطلاع چندانی ندارمSad به مدیر این دو درس پیغام خصوصی دادم که پاسخم رو ندادSad

(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  [quote='jahani' pid='187769' dateline='1370943303']
البته یه سری مباحث هست که جدیدا به کنکور اضافه شده و پیشتر مورد بحث نبوده. برای اون مباخث میتونید به کتاب روحانی رانکوهی مراجعه کنید. مثل فصل مدلسازی منطقی داده ها
سلام
ممنون آقای جهانی

تنها مرچع ما برای این که بفهمیم ایا سرفصلها تغییر کرده یا نه سوالات سال پیش میباشدSad صرفا باید نحوه تغییر نگرش طراحان سوال رو پیگیر باشید و حدس بزنید روند سوالات به کدام سمت داره میره

(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)sellena نوشته شده توسط:  ببخشید من اگه بخوام بین الگوریتم پارسه و مدرسان یکی رو انتخاب کنم کدوم رو انتخاب کنم؟وچرا؟
۶۰۰ مسئله منظورتون کتاب ۶۰۰مسئله چندگزینه ای از ساختار داده ها والگوریتم هاست؟
مهندسی نرم افزار کتاب مدرسان بهتر از پارسه هست؟نیازی به خوندن پارسه نیست؟پرسمن کدوم ترجمش بهتر و روانترهست؟
مبانی رفتار سازمانی و تئوری مدیریت رابینز خوب نیست؟ فقط تئوری مدیریت پارسه و پرچ کافیه؟

من بین الگوریتم پارسه و مدرسان ، کتاب مدرسان رو توصیه میکنم. البته حل تست کتاب پارسه بهتر از مدرسان میباشد و تستهای کنکور رو بهتر حل کرده ولی درسنامه مدرسان بهترهSmile از ۶۰۰ مسئله بله منظورم همون کتابهSmile مهندسی نرم افزار من مدرسان رو توصیه میکنم چون هم تستهای تالیفی مناسبی داره هم خلاصه فصل داره و هم مطالبی داره که تو پرسمن ممکنه یافت نکنید (تو فصل دهم کتاب)
در مورد مدیریت اگر میخواهید رفتار سازمانی و تئوری مدیریت رابینز رو بخونید خلاصه اش را از سایت modir.ir دانلود کنید و بخونید و نیازی نیست کل کتاب رو بخونید. تئوری مدیرتی درسیه که بستگی به خودتون داره. اگه بخواهید درصد بالا بزنید باید زیاد زحمت بکشید برایش اما اگه به درصد ۴۰ ۵۰ قانع هستی همون کتابها کافیه. مهمترین نکته در مورد تئوری مدیرتی خلاصه برداریه که باید حتما انجام بدیدSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sellena
ارسال: #۴۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
سلام به همه
من تقریبا همه ی منابه رو انتخاب کردم
فقط واسه ساختمان داده و طراحی الگوریتم نمیدونم چیکار کنم
از اونجایی که این ۲تا درس ضریب ۴ دارند و بسیار مهم و سرنوشت ساز هستند خواهش میکنم اگه کسی منابع خوبی سراغ داره اططلاع بده.
اگه clrs پیشنهادتونه بگین کدوم ترجمش خوبه و روونه.
ممنون

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ

معماری اگه پایت خوبه از روی پوران و یا هر کتاب دیگه ای که باهاش راحتی مفاهیم رو مرور کن و تا میتونی تست حل کن ولی اگه پایت خوب نیست و میخوای مرجع بخونی ، فک میکنم پترسون از مانو بهتر باشه، البته بازم تاکید میکنم که برای معماری باید سوال زیاد حل کنی تا خوب یاد بگیری
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۰۶ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۵۸ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۴ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۴۲ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close