زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی چند منبع مناسب برای کنکور

ارسال: #۱۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ
RE: معرفی چند منبع مناسب برای کنکور
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)samane43 نوشته شده توسط:  عجیبه کتاب مدرسانی که اصلا بدرد نمی خورد و کلی غلط داره اینحا مطرح می شه . و کتاب های مفیدی مثل مقسمی و پوران که همه رتبه های برتر معرفی می کنن ............!!!!!!
من نگفتم همه کتابهای مدرسان خوبه. من فقط دو کتابشو توصیه کردم. طراحی و مهندسی نرمSmile برای باقی دروس هم به مرور پست رو بروزرسانی میکنم. مثلا الان سیستم عامل رو بروزرسانی کردمSmileکمی صبر داشته باشید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
clrs ترجمه قلزم خوبه واسه خوندن یا باید زبان اصلی خوند ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
سعید خان کتاب شبکه ای که فرمودید اگه اشتباه نکنم منظورتون کتاب شبکه های کامپیوتری رویکرد فراز به فرود
(computer networking a top down approach) هست نویسندشم Ross و Kurose هست این کتاب توسط دکتر حاج رسولیها هم ویرایش پنجم و هم ششم ترجمه شده انتشارات نیاز دانش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۱۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ق.ظ
سلام
میشه ترتیب اولویت منابع برای ساختمان داده رو به ترتیب بنویسید؟ و اینکه تمرینهای clrs ترجمه شده توی بازار هست؟ اگر هست کدوم رو بخریم....
ممنونم
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ
برای درس نظریه آن طوری که من تحقیق کردم کتاب نظریه زبانها و اتوماتا
جعفر تنها انتشارات نص کتاب خوبیه و کتاب تست پارسه ...
دوستان کتاب بهتری سراغ دارند؟؟؟ حل تمرین این کتاب لینز کدام ترجمه و انتشارات خوب است؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  برای درس نظریه آن طوری که من تحقیق کردم کتاب نظریه زبانها و اتوماتا
جعفر تنها انتشارات نص کتاب خوبیه و کتاب تست پارسه ...
دوستان کتاب بهتری سراغ دارند؟؟؟ حل تمرین این کتاب لینز کدام ترجمه و انتشارات خوب است؟؟
حل تمرین ناصری بهتر از ریاحیه.
این دو کتابی که خودتون گفتید به همراه کتاب تست مهدی جبل عاملی( انتشارات دانش پژوهان برین ) بهترین نسخه ست

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۹soldier
ارسال: #۲۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
آقای جهانی من کتاب مهندسی نرم مدرسان رو دارم. یعنی جزوه شو دارم که اسم نویسنده و اینها رو نداره در واقع. که تست های تالیفیش هم همون تست های کنکور سالهای قبله که نوشته تست تالیفی.
این همونه که شما گفتین؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
سلام.ممنون از اینکه مانشتیها رو راهنمایی می فرمایید. من در مورد درس گسسته خیلی نیاز به راهنمایی دارم. اگه امکان داره کتاب یا جزواتی رو معرفی بفرمایید که تمرین و مسئله زیاد داشته باشه. چون من می خوام در این درس واقعا قوی باشم. چون فکر می کنم به درد داده و الگوریتم هم خیلی می خوره. لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط jahani.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  آقای جهانی من کتاب مهندسی نرم مدرسان رو دارم. یعنی جزوه شو دارم که اسم نویسنده و اینها رو نداره در واقع. که تست های تالیفیش هم همون تست های کنکور سالهای قبله که نوشته تست تالیفی.
این همونه که شما گفتین؟؟
جزوه مدرسان داستان عجیبی داره. یه جزوه قدیمی بوده مال سه سال پیش که کیفیتش افتضاح بوده. این جزوه کلا دور انداخته شد و من یه کتابی اماده کردم که چون پارسال به چاپ نرسید تحت عنوان جزوه داده شد بیرون ولی این جزوه کلی غلط املایی داره و مجموعه تستهایش کامل نشده هنوز. نسخه نهایی و مناسبش همونیه که تو کتاب اومده بیرونSmile حالا خودت اگر رفتی کتابفروشی جزوه رو ببر و مقایسه کنی با کتاب تفاوتهای فاحشش رو خواهی فهمیدSmile
در ضمن پست اصلی بروزرسانی شد و در مورد ریاضی مهندسی مواردی به ان اضافه شدSmile

(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام.ممنون از اینکه مانشتیها رو راهنمایی می فرمایید. من در مورد درس گسسته خیلی نیاز به راهنمایی دارم. اگه امکان داره کتاب یا جزواتی رو معرفی بفرمایید که تمرین و مسئله زیاد داشته باشه. چون من می خوام در این درس واقعا قوی باشم. چون فکر می کنم به درد داده و الگوریتم هم خیلی می خوره. لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.

کمی صبر کنید دوست عزیز من منتظر پاسخ مدیر تالار گسسته هستم تا یه جمع بندی راجع به این پستم را بگیرم و نظراتش رو اضافه کنم

(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ق.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  سلام
میشه ترتیب اولویت منابع برای ساختمان داده رو به ترتیب بنویسید؟ و اینکه تمرینهای clrs ترجمه شده توی بازار هست؟ اگر هست کدوم رو بخریم....
ممنونم
من اینایی که تو بازار هست رو ندیدم. بعدم من بین اون گزینهایی که معرفی کردم گفتم کدوم بهترینه. گزینهای دیگری نیز هستند مثل کتاب نصیر که تازه چاپ شده یا کتاب موسساتی مثل ارشد سپاهان یا دیگر موسسات که من چون ندیدیم انها رو نظری در موردشون ندادم.

(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)hesamo نوشته شده توسط:  سعید خان کتاب شبکه ای که فرمودید اگه اشتباه نکنم منظورتون کتاب شبکه های کامپیوتری رویکرد فراز به فرود
(computer networking a top down approach) هست نویسندشم Ross و Kurose هست این کتاب توسط دکتر حاج رسولیها هم ویرایش پنجم و هم ششم ترجمه شده انتشارات نیاز دانش

درسته حق با شماست من با اقای MSZ مدیر تالار شبکه هم یه چک کردم ایشون هم تایید کردندSmile به پست اصلی اضافه شد. ممنون از لطفتونSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۲۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ
من کتاب لینز ترجمه صادق زاده رو داشتم ۱۴ فصل بود ولی ترجمه رونی نداشت!
ترجمه صراف زاده انتشارات ناقوس رو خریدم توضیحات مثال ها رو خیلی کمتر نوشته (نسبت به ترجمه صادق زاده) و ۱۳ فصل هست. یعنی فصل ۱۳م از کتاب اصلی رو ترجمه نکرده.
حالا سرفصل ها دقیقاً کدوماست؟!
+
منم این سوال رو دارم.
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  دوستان کتاب بهتری سراغ دارند؟؟؟ حل تمرین این کتاب لینز کدام ترجمه و انتشارات خوب است؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: comp_s
ارسال: #۲۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
واقعا متاسفم که حرف ازکتابای پارسه،پوران وبدترازهمه مقسمی و...به وسط میاد!به نظر من که همه ی اینا دارن به کامپیوتر وکامپیوتریا خیانت میکنن!کسانی که مراجع اصلی این درسارو خوندن (زبان اصلی)حتمامیدونن که کتابای مذکور در بالا چقدر مزخرف و پر ایرادن تنها ویژگی که میتونن داشته باشن فقط روی سوالات کنکور سالای قبله !حتی به جواباشونم اعتماد نمیشه کرد اونوقت ماداریم تو یه سایت علمی نسبتا معتبر از این کتاب نماها به عنوان منابع رشتمون یاد میکنیم ظاهرا وضع کامپیوتر این کشور درست شدنی نیست!بهتر نیست به جای این کتابا ۲تا کتاب زبان اصلی مرجع بخونیم تا واقعا بدونیم چی به چیه؟

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: phontom
ارسال: #۲۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ)TnT نوشته شده توسط:  واقعا متاسفم که حرف ازکتابای پارسه،پوران وبدترازهمه مقسمی و...به وسط میاد!به نظر من که همه ی اینا دارن به کامپیوتر وکامپیوتریا خیانت میکنن!کسانی که مراجع اصلی این درسارو خوندن (زبان اصلی)حتمامیدونن که کتابای مذکور در بالا چقدر مزخرف و پر ایرادن تنها ویژگی که میتونن داشته باشن فقط روی سوالات کنکور سالای قبله !حتی به جواباشونم اعتماد نمیشه کرد اونوقت ماداریم تو یه سایت علمی نسبتا معتبر از این کتاب نماها به عنوان منابع رشتمون یاد میکنیم ظاهرا وضع کامپیوتر این کشور درست شدنی نیست!بهتر نیست به جای این کتابا ۲تا کتاب زبان اصلی مرجع بخونیم تا واقعا بدونیم چی به چیه؟
فرمایش شما کاملا صحیح است قبول دارم
ولی واقعیت این هستش لااقل ۸۰ درصد دنبال نسخه ساندویچی و خوب وبدون دردسر به همراه نان اضافه و سس هستن
پ .ن= خود شما اگر در این دسته نیستی کجای کار هستی؟
۱
۱
ارسال: #۲۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
اگه اینطوریه پس چرا دم از سوادو علم و پیشرفت میزنیم!!!!اگه ماها اینهمه به کتابای پراشتباهه اینا میدون نمیدادیم الان خیلی وقت پیش توکامپیوتر حرفی واسه گفتن لا اقل تو منطقه خودمون داشتیم.من بازم میگم هم این کسایی که این کتابارو میدن بیرون دارن خیانت میکنن هم...
من در این دسته نیستم!چراباید تورشته ای که نمیفهممش ادامه تحصیل بدم؟؟؟من دوست دارم چیزی رو که میخونم بفهمم چیه وگرنه میرفتم یه رشته حفظیاتی کتاباشو حفظ میکردم خیلی راحتترهم به مدارج بالا میرسیدم.
خواهش میکنم از همتون اگه لازمه آدم یه سال بیشتر وقت میذاره واسه کنکور بجاش کتاب درست و مطلب درست میخونه و بعدا هم از چیزی که خونده احساس غرور میکنه نه این چرندیاتو!
واقعاسطح علم رشته ی ما همینه که تو این کتابا نوشتن؟؟؟؟؟

۲
۲
ارسال: #۲۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط shahbazi.)
این کتابا اسمشون هست کنکوری
پس کسی مجبور نیست حتما همینارو بخونه
این ادماهم به کسی خیانتی نکردن
اگه هرکسی کتابی واسه کنکور بنویسه که بر گرفته از کتابهای مرجعه خیانت کاره پس جامعه ما باید پر از خیانت کار باشه!!شاید دانشجوهارو تنبل کنه اماخیلیا از این منابع استفاده درست میکنن

هر کسی بنا به سطح معلوماتش کتاب مورد نظرشو انتخاب میکنه.
حالا شما برای درس ساختمان داده چه پیشنهادی دارید؟

من این درسو پاس کردم اما استادمون خیلی مبتدی تدریس میکرد برای همین مفهومی این درسو یادنگرفتم

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۴
۰
ارسال: #۳۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط TnT.)
واقعا مطالب این کتابا برگرفته از کتابای مرجع هستش؟؟؟؟
اینا واقعا دارن خیانت میکنن چون با وجود این کتاب نماها دیگه کسی بخودش زحمت نمیده کتاب مرجع و درست بخونه!
واسه ساختمان داده :
++fundamentals of data structures in c
تالیف:Ellis Horowitz

۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۱۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۰۵ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۵۸ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۸۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۴ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۳۳ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close