زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با شرایط من شما بودید چیکار می کردید ؟

ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
سلام.

من ترم یک کارشناسی ناپیوسته هستم.ورودی بهمن بودم.

من سال بعد بخوام ارشد کنکور بدم نمیتونم ورودی مهر باشم و چون تصمیم گرفتم خوب بخونم و رتبه خوبی بیارم نمیتونم مهر بزنم.

شما میگید من چیکار کنم ؟ برم خدمت ؟ برم کار کنم تا سال بعدش ؟ یا فک میکنید حیفه یه سال از زندگیم عقب بیوفتم ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
نقد رو بچسب کنکور ارشد هیچ تضمینی نمیده ۲ سال بعد چطور برگزار شه الان بری سرکار چکاری می خوای بکنی ؟ حقوق میلیونی یا زیر ۴۰۰ تومن؟
ببین شبانه دانشگاه خوب قبول شو باز بهتره از اینکه عمرت رو تلف کنی برای ۲ سال بعد روزانش ایا در بیای در نیای
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M0TRIX
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ ب.ظ
سلام.

مرسی.

واقعیت اینه که منم خیلی دوست دارم بخونم ولی هزینه دانشگاه شبانه زیاده الان تقریبا ۲ میلیون در میاد هر ترمش.

به نظرتون میشه یه جایی کار پیدا کرد که زیاد به درس خوندن ضربه نزنه و بشه ارشد رو هم خوب خوند ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۶۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۲۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۱۱ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۴۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۴۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۴۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۸,۱۳۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۲,۲۴۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۳۶ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close