زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[ارتقا] قفسه کتاب مانشت

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ
[ارتقا] قفسه کتاب مانشت
با سلام و آرزوی توفیقات روز افزون

مفتخرم که اطلاع بدم به زودی سیستم قفسه مانشت افتتاح خواهد شد.
این سیستم امکان افزودن منابع جدید، مباحث و دسته‌بندی مناسب کتاب‌ها را فراهم خواهد کرد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از ایده‌های دوستان استقبال می‌شود.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shokofe , s.sadri , Somayeh_Y , yasermrz , SaMiRa.e , pooyaa , The BesT , Fardad-A , m@hboobe , MoonRise , b.kiani , farhud , انرژی مثبت , سجاد۶۷ , x86 , unique_as14 , Donna , Lonely Palm , Autumn.Folio , sohei.la , nasrolah , ماه بانو , samaneh_aftab , M*Gh
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
[ارتقا] قفسه کتاب مانشت
البته شاید این قابلیت ها اندیشیده شده باشه.
۱- امکان اینکه یه خلاصه ای در حد چند پاراگراف از کتاب موجود باشه، که قبل از دانلود کتاب بشه حداقل یه آشنایی اندک با سبک نگارش کتاب پیدا کنیم.

۲- تعداد دفعات دانلود هر کتاب یا منبع مشخص بشه و یا محلی در نظر گرفته بشه برای نظرات کاربران در مورد منابع قفسه کتاب.

۳- اگه کتاب ترجمه فارسی است، لینک کتاب اصلی به زبان انگلیسی هم در صورت امکان گذاشته بشه.

بخش دروس مرتبط رو من متوجه نشدم کارایی اش چیه؟ منظورتون اینه که مثلا هر کتابی منبع چه درسی هست؟ آخه یه برداشتی که من کردم این بود که مثلا برای اینکه بخواهی در زمینه بینایی ماشین مطالعه کنی، باید اطلاعاتی در زمینه رباتیک، پردازش تصویر و .... داشته باشی. اگه بشه که چنین لینکی بین منابع ایجاد بشه عالی میشه.

ممنون بابت زحمات تون.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , سجاد۶۷ , Autumn.Folio , sohei.la
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ق.ظ
RE: [ارتقا] قفسه کتاب مانشت
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام و آرزوی توفیقات روز افزون

مفتخرم که اطلاع بدم به زودی سیستم قفسه مانشت افتتاح خواهد شد.
این سیستم امکان افزودن منابع جدید، مباحث و دسته‌بندی مناسب کتاب‌ها را فراهم خواهد کرد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از ایده‌های دوستان استقبال می‌شود.

آقای دکتر این لینکی رو که شما زحمت کشیدین گذاشتین هیچ کدوم از درس ها را باز نمی کند
اگر این قسمتی رو که گذاشته باشید کار کند از خیلی جهات مناسب است برای منیکه بر فرض مثال میخوام موضوعی را در یه درسی پیدا کنم دیگه مجبور نیستم برم تمام تالار ها و گفتگو ها را یکی یکی بررسی کنم بلکه می شه در اینجا تمام لینک های دانلود را که اعضا در انجمن های مختلف گذاشته ان بهش دسترسی داشت و خیلی زود پیدا شون
۱
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ
[ارتقا] قفسه کتاب مانشت
ایول دکتر
کارت درسته

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۶۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۶۸ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close