زمان کنونی: ۱۲ تیر ۱۴۰۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین برنامه برای قبولی در ارشد ۹۳ چیست؟

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
بهترین برنامه برای قبولی در ارشد ۹۳ چیست؟
سلام به دوستان مانشتی عزیز و به امید قبولی همه در آزمون ارشد ۹۳

آزمون ارشد ۹۳ برای من خیلی حیاتی است و شاید در صورت عدم قبولی برای همیشه درسو کنار بذارم!
بنابراین از شما میخوام به من کمک کنید تا بتونم بهترین برنامه و راه رو برای موفقیت در آزمون انتخاب کنم.

بنده فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر_سخت افزار هستم از دانشگاه علمی کابردی. سابقه تحصیلی خوبی ندارم. معدل : ۱۴
قصد دارم در رشته مهندسی فناوری اطلاعات_شبکه و امنیت ادامه بدم.
الآن بیکار هستم ( متأسفانه )؛ همه روزم آزاد است و خوشبختانه مشکل مالی ندارم.

به نظر شما بهترین راه برای موفقیت من چیست؟

کلاس ارشد بروم یا نه؟ آزمون آزمایشی شرکت کنم یا نه؟ مطالعه منابع و کتب مرجع چگونه باشد؟
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
RE: بهترین برنامه برای قبولی در ارشد ۹۳ چیست؟
سلام دوست عزیز
به پیشینه تحصیلیت اصلا توجه نکن. هر کسی می تونه در کنکور ارشد قبول شه اگر واقعا جدیدت و هدف و پشتکار داشته باشه. تنها چیزی که لازم داری یک استراتژیه درسته. جای درستی اومدی. مانشت همون استراتژیه.

به نظر من :
اگر از نظر بعد مسافت و مسائل مالی برات مقدوره برای درس هایی که خیلی ضعیفی کلاس برو (البته می تونی از جزوه و ویس اون کلاس ها که همش هم در مانشت یافت می شه استفاده کنی) و البته هیچ کدوم لزوم نداره ولی اگر بیشتر "شنیداری" هستی تا "دیداری" ویس و کلاس می تونه سرعتتو بیشتر کنه.
در مورد کتاب ها و منابع هم می تونی به قسمت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بری و همه تالار ها رو می تونی اونجا ببینی. در قسمت "بخش کارشناسی رشته های مرتبط با کامپیوتر" می تونی زیر تالار های هر درسو پیدا کنی و واردشون بشی مثلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
.
بعدش می تونی از قسمت منابع و لینک دانلود نظرات کسایی که در سال های اخیر برای ارشد خوندن و رتبه های خوبی آوردنو بخونی و باهاشون صحبت کنی و همینطور اینکه به نظر اونا چه منابعی خوب هستند و چه جزوات و کتاباییو برای چه درس هایی بخونی بهتره و حتی لینک هایی از جزوات و ویس ها upload شده هستند که می تونی دانلود کنی و بخونیو گوش بدی.
با مانشت قاطی شو. کم کم دستت می آد.
موفق باشی.
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hgh1551 , shiva865 , صائب , sybarite

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۹۹۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۶۷۳ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۴۱۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۸۵۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۸۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۱,۶۲۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۸۰۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۹۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۷۲۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۹۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close