زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس زبان

ارسال: #۱۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ
RE: کلاس زبان
کسی بعد کنکور کلاس زبان نمیره؟ :-D

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ
چرا من میخوام برم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
پاسخ : کلاس زبان
من اصلا زبانم تعریفی نیس..
میخاستم برم کلاس زبان..ولی یکم بررسی کردم دیدم ی کتابو چندقسمت میکنن مثلا تو ی ترم۳تادرس میدن بعد۸۰تا۱۰۰تومنم پول میگیرندرنتیجه ی کتاب بخام تموم کنم نزدیک ۳۰۰تومنی درمیاد ..بعدم من با ی کتاب خوندن ک زبان خوب نمیشه!!!!درنتیحه قید کلاس زبان رفتنو زدموتصمیم گرفتم خودم آستین همت رو بالا بزنم وخودآموزی رو شروع کنم..
اوا خانم شما تجربه دارین راهنمایی کنید

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  من اصلا زبانم تعریفی نیس..
میخاستم برم کلاس زبان..ولی یکم بررسی کردم دیدم ی کتابو چندقسمت میکنن مثلا تو ی ترم۳تادرس میدن بعد۸۰تا۱۰۰تومنم پول میگیرندرنتیجه ی کتاب بخام تموم کنم نزدیک ۳۰۰تومنی درمیاد ..بعدم من با ی کتاب خوندن ک زبان خوب نمیشه!!!!درنتیحه قید کلاس زبان رفتنو زدموتصمیم گرفتم خودم آستین همت رو بالا بزنم وخودآموزی رو شروع کنم..

باید دید هدفت چیه از زبان خوندن و یا مثلا کلاس رفتن.
یه سری ها واسه سرگرمی میرن کلاس زبان و در عین حال هم بدشون نمیاد زبان شون کمی بهتر بشه که خب تاثیر خودش رو داره و البته ها خیلی ها هم با کلاس رفتن منظم و تمرین زیاد زبان خودشون در هر قسمتی قوی می کنن.
ببین اگه کسی هستی که باید یه نوع زور و اجبار بالا سرت باشه که سریع بری جلو، خب کلاس خوبه، ولی اگه خودت پایه باشی میتونی زبانت رو بدون کلاس رفتن قوی کنی.
من readingم به خاطر تمرینات دانشگاه و سرچ کردن در سایت های انگلیسی خوب شده، شما هم اگه از الان برای هر سوالی انگلیسی سرچ کنید و بخونید خیلی سریع روی فهم متون کمک می کنه.
من شخصا speaking و listening ضعیفی دارم که دارم voice آموزشی effortless رو گوش میدم که فوق العاده است!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
کلاس زبان
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  من اصلا زبانم تعریفی نیس..
تجربه به من ثابت کرده زبان خوندن self study اگر بتونیم انجامم بدیم که در اکثر مواقع از زیرش در میریم، خیلی خوبه، اما یکی از اسکیل هارو ازدست میدیم و اونم speaking هست. اما حرفتون کاملا درسته، اخرین ترمی که من رفتم مرداد بود و بخاطر کنکور ولش کردم و شهریه م ۱۷۰ بود. سفیر. و دقیقا چند صفحه م بیشتر نمیگنBig Grin اما کلاس فراتر از اون چند صفحه س بنظرم. برای خودم جو کلاس و انرژی ای که ازش میگرفتم خیلی خوب بود. اگه یادتون باشه کلاسهای زبان مدرسه خیلی خسته کننده بودن ولی توو کلاس زبان موسسات ادم انگیزه ی بیشتری میگیره. البته اگر شانس بزنه و همکلاسیای خوبی گیر آدم بیوفتن Big Grin توو کلاس بیشتر از کتاب درس داده میشه معمولا. سفیر که اینطوری بود. ولی خودمم از خدامه بتونم توو خونه بخونم اما هر بار تلاش کردم نشدBig Grin
در مورد آیلتس که احساس میکنم اصلا نمیشه سلف استادی پیشرفت خوبی داشت. استثناها رو میزاریم کنارBig Grin با این حساب اگر آفرینش که بهترین موسسه زبان ایلتسه رو بزاریم کنار، جهاددانشگاهی رو کسی اطلاعی نداره؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , Aurora , hmd1
ارسال: #۲۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
کلاس زبان
به نظرم فقط reading رو می شه با سلف استادی تقویت کرد و بقیه ی مهارت ها اون طور که باید و شاید با سلف استادی تقویت نمی شن.
جو کلاس رو اصلا نمی شه با سلف استادی برابر دونست . شما تو کلاس نهایتا ده دقیقه صحبت می کنی اما ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه به صحبت های استاد و بقیه گوش می دی . و این باعث می شه بتونی از سبک صحبت کردنشون واژگانشون ، فرمت پاراگر اف هاشون کلی استفاده کنی و سعی کنی اونا رو استفاده کنی چه تو writing چه تو speaking . اصلا همین که به صحبت کردن دیگران با لحن ها و لهجه های مختلف و سرعت صحبت کردن مختلف گوش می دید باعث می شه راحت تر بتونید تو listening کلمات رو از هم تفکیک کنید و سرعتتون هم بالاتر می ره
من موسسه زبان دکتر برزآبادی می رفتم خیلی راضی هستم من کلاسای تافلشو می رفتم کل مباحث تافل رو تو سه سطح درس می دن تو هر ترم یه کتاب کامل تدریس می شه با کلی حواشی یعنی کلی لغت های اضافه تر و مهارت های پیشرفته تر و کتاب های کمکی.

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
کلاس زبان
ب نظر من اگه میتونید حتما کلاس برید زبان آدم با سلف استادی ب اون سطح نمیرسه باید یه امتحانی اجباری چیزی باشه.من سفیر میرفتم و خیلی راضی بودم هر ترم هم تاپ میشدم و شهریه نصف میدادم تا آخرشم رفتم
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  به نظرم فقط reading رو می شه با سلف استادی تقویت کرد و بقیه ی مهارت ها اون طور که باید و شاید با سلف استادی تقویت نمی شن.
جو کلاس رو اصلا نمی شه با سلف استادی برابر دونست . شما تو کلاس نهایتا ده دقیقه صحبت می کنی اما ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه به صحبت های استاد و بقیه گوش می دی . و این باعث می شه بتونی از سبک صحبت کردنشون واژگانشون ، فرمت پاراگر اف هاشون کلی استفاده کنی و سعی کنی اونا رو استفاده کنی چه تو writing چه تو speaking . اصلا همین که به صحبت کردن دیگران با لحن ها و لهجه های مختلف و سرعت صحبت کردن مختلف گوش می دید باعث می شه راحت تر بتونید تو listening کلمات رو از هم تفکیک کنید و سرعتتون هم بالاتر می ره
من موسسه زبان دکتر برزآبادی می رفتم خیلی راضی هستم من کلاسای تافلشو می رفتم کل مباحث تافل رو تو سه سطح درس می دن تو هر ترم یه کتاب کامل تدریس می شه با کلی حواشی یعنی کلی لغت های اضافه تر و مهارت های پیشرفته تر و کتاب های کمکی.

کلاس زبان بدرد کسایی میخوره ک پایه زبان قوی داشته باشن..اینجوری توو کلاس با حرف زدن speakingشون قوی کنن ..ولی بدرد امثال مث من ک زبانشون سطح پایینه فقط وقت هدر دادنه!!..یعنی رفتم ک میگم!!
کسی هنوز نتونسته پایه لغتی خوبی رو فراهم کنه قدرت صحبت کردن توو کلاسو نداره در نتیجه باید توو کلاس بشینه حرفای بقیه رو گوش بده
تازه من نمیدونم شما توو چ شهرهایی هستین و چجور کلاس زبانهایی دارین ولی تو شهر کوچیکی مث شهر من ی مشت بچه قرتی میان کلاس استاداشم همچیننننن استادییییییییی نیستن...فقط سرکلاس مسخره بازی درمیارن!!...چطور بشه تک و تووک اساتید خوب باشن ک اونم باز نفعشو سطح بالاها میبرن چون کلاسای سطح بالا دست اینجور اساتیده!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۱
۰
ارسال: #۲۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط comii.)
سلام
منم یه سوال داشتم گفتم اینجا مطرح کنم تا دوستان راهنمایی کنن

موسسه خوب زبان تو شهر مشهد کسی نمی شناسه ؟
کانون که رفتم بیسش گرامره و اسپکینگت تقویت نمیشه ومن میخام یک جایی باشه که همه مهارتها رو تقویت کنه
حالا از این موسسات زیر که من میشناسم کدومشو میدونین بهتره و اگه جای دیگه ای هم میشناسین معرفی کنین
جهاددانشگاهی
کالج دانشگاه فردوسی(کالج آذران)
حافظ
پاراکس (فک کنم همون کیش سابق)
کیش ایر
سفیر
قشم
مهر سجاد (mci)

؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ
سلام به همه دوستان
من هم به دنبال یه آموزشگاه خوب برای زبان میگشتم. امروز با سایت مرجع آموزش زبان ایرانیان آشنا شدم که به نظر خیلی عالی میاد و فکر میکنم با وجود همچین سایتی دیگه احتیاج به هیچ آموزشگاه زبانی نیست.http://www.irlanguage.com/
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۵ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۸ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۱۰۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۷۵۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
  کلاس های انلاین استاد باقری nafas30474 ۲ ۳,۱۲۷ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  معرفی اموزشگاه برای کلاس های php saradehghani ۰ ۱,۹۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saradehghani
  کلاس یا کتاب virtual girl ۵ ۴,۶۷۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: romisa7007

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close