زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط vahid18u.)
فکر نمیکردم خوب شه Blush اگه رتبه ام ۲۰۰ شده بود بیشتر باورم میشد Big Grin
ولی خدا رو شکر که تونستم از دانشگاه آزاد بیام بیرون همین برام کافیه Angry
هوش رو منفی زدم هیچی نخونده بودم خوب اما با اعتماد به نفس زدم
واسم دعا کنین جای خوبی قبول شم . به شبانه تهران نرم افزار راضی ام Angel

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , pouriam , reyhaneh64 , Morris , Aurora , AriAni , haveking
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
فوق العاده اس تبریک می گم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid18u
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
RE: ۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)pouriam نوشته شده توسط:  فوق العاده اس تبریک می گم
مرسی Smile زبان نجاتم داده Wink ممنون
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
تبریک
اقا زبانتون رو می شه بگید که زبان عمومی و درک مطلبتون رو از روی چه کتاب هایی خوندید
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  تبریک
اقا زبانتون رو می شه بگید که زبان عمومی و درک مطلبتون رو از روی چه کتاب هایی خوندید
مرسی ممنونم .راستش من زبان هیچی نخوندم . قبلنا زیاد کلاس زبان رفتم و علاوه بر اون مقاله های کامپیوتری زیاد میخونم .به اون خاطر درصدم خوب شده نسبتا . وقتی مقاله کامپیوتری زیاد بخونی درک مطلبت قوی میشه . زبان رو باید عشقی بخونی .
بذاره یه تحلیلی بکنم در مورد اون ۱۰ تا vocabulary که همیشه میاد توی کنکور. اون سوال اولیا . من یه آمار رفتم گرفتم از چند تا کنکور اخیر . کلمه هایی که توی گزینه های این سوالا بود رو مقایسه کردم با کلمات کتاب ۵۰۴ و ۳۰۰۰ کلمه ای که دیکشنری لانگمن تحت عنوان Longman communication 3000 مدعیه که توی ۸۳٪ متون انگلیسی وجود دارن مقایسه کردم . و نتیجه گرفتم که حتی اگر ۵۰۴ رو بخونم یا نه بجاش این ۳۰۰۰ کلمه رو یاد بگیرم بازم فقط در حد سه تا سوال بیشتر میتونم بزنم !!!
اون ۱۰ تا سوال اول رو نمیشه کاریش کرد مگر اینکه واقعا بلد باشی دو سه تاشو ! کاری که تو میتونی بکنی بقیه سوالاست .
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ ب.ظ
تبریک میگم

لینک کارنامتون مشکلات داره.ادیتش کنید

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iApp , vahid18u
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  تبریک میگم

لینک کارنامتون مشکلات داره.ادیتش کنید

ادیت شد . مرسی بهم گفتید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
تبریک .انشالا دانشگاه های خوب تهران قبول میشید.
درصد دروس نرم افزار و زبانتون خیلی عالیه .میشه یه توضیحی در مورد روش خوندتون تو این دو گروه بدید؟
برای کسی که زبانش متوسطه رو به ضعیفه Smile از الان تا کنکور چی بخونه تا بشه درصد قابل قبولی زد؟
شاید ما هم تونستیم از این دانشگاهی که تو کارشناسی هستیم بیاییم بیرون :|
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)AriAni نوشته شده توسط:  تبریک .انشالا دانشگاه های خوب تهران قبول میشید.
درصد دروس نرم افزار و زبانتون خیلی عالیه .میشه یه توضیحی در مورد روش خوندتون تو این دو گروه بدید؟
برای کسی که زبانش متوسطه رو به ضعیفه Smile از الان تا کنکور چی بخونه تا بشه درصد قابل قبولی زد؟
شاید ما هم تونستیم از این دانشگاهی که تو کارشناسی هستیم بیاییم بیرون :|
موفق باشید
ممنونم . ایشالا شما هم سال بعد بتونی رتبه خوبی بیاری .
راستش خوندن من خیلی بی برنامه بود .
در مورد زبان اصلا چیزی نخوندم چون زبانم از قبل خوب بود .
از دروس تخصصی من فقط پایگاه داده و یه کمی الگوریتم رو خوندم . پایگاه داده ی مقسمی کتاب خوبیه انصافا . کم حجم و ترو تمیز . پایگاه داده درسیه که میشه خوب ازش نمره آورد .الگوریتم رو از قبل بلد بودم تا حدودی و خیلی کم کتاب مقسمی و CLRS رو خوندم .
کامپایلر و نظریه زبان رو خیلی شیک و مجلسی گذاشتم کنار و نخوندم Big Grin
در مورد دروس مشترک این رو بهت بگم که ساختمان داده رو باید خوب بخونی چون به الگوریتمت هم کمک میکنه و میشه واقعا خوب خوندش . از روی مقسمی بازم . مدار منطقی رو هم میشه خوب نمره گرفت . مدار منطقیه "کامبیز جمعدار و مقسمی" انتشارات گسترش علوم رو توصیه میکنم . واقعا خوب کتابیه . کامبیز جمعدار استاد خوبیه باهاش درس داشتم . جزوه معماریشم جزوه خوبیه. معماری کامپیوتر پوران پژوهش هم خوبه . هرچند یکم سخت توضیح داده . ببین مدار منطقی و معماری کامپیوتر رو خوب میشه روش مانور داد .
سیستم عامل هم کتاب پارسه دکتر حقیقت به شدت توصیه میشه . البته خیلی حجیمه . اما انصافا کتاب خوبیه .
من روی دروس مشترک یکم بد شانسی آوردم روی وقت . میتونستم خیلی بهتر بزنم . حیف شد . یکم زیادی وقت روی زبان گذاشتم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AriAni , aamitis

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۸۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۶۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۵۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۲۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close