تالار گفتمان مانشت
۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - نسخه‌ی قابل چاپ

۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - vahid18u - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ

فکر نمیکردم خوب شه Blush اگه رتبه ام ۲۰۰ شده بود بیشتر باورم میشد Big Grin
ولی خدا رو شکر که تونستم از دانشگاه آزاد بیام بیرون همین برام کافیه Angry
هوش رو منفی زدم هیچی نخونده بودم خوب اما با اعتماد به نفس زدم
واسم دعا کنین جای خوبی قبول شم . به شبانه تهران نرم افزار راضی ام Angel

[attachment=11412]

۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - pouriam - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ

فوق العاده اس تبریک می گم

RE: ۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - vahid18u - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)pouriam نوشته شده توسط:  فوق العاده اس تبریک می گم
مرسی Smile زبان نجاتم داده Wink ممنون

۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - shahryar711 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ

تبریک
اقا زبانتون رو می شه بگید که زبان عمومی و درک مطلبتون رو از روی چه کتاب هایی خوندید

RE: ۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - vahid18u - 31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  تبریک
اقا زبانتون رو می شه بگید که زبان عمومی و درک مطلبتون رو از روی چه کتاب هایی خوندید
مرسی ممنونم .راستش من زبان هیچی نخوندم . قبلنا زیاد کلاس زبان رفتم و علاوه بر اون مقاله های کامپیوتری زیاد میخونم .به اون خاطر درصدم خوب شده نسبتا . وقتی مقاله کامپیوتری زیاد بخونی درک مطلبت قوی میشه . زبان رو باید عشقی بخونی .
بذاره یه تحلیلی بکنم در مورد اون ۱۰ تا vocabulary که همیشه میاد توی کنکور. اون سوال اولیا . من یه آمار رفتم گرفتم از چند تا کنکور اخیر . کلمه هایی که توی گزینه های این سوالا بود رو مقایسه کردم با کلمات کتاب ۵۰۴ و ۳۰۰۰ کلمه ای که دیکشنری لانگمن تحت عنوان Longman communication 3000 مدعیه که توی ۸۳٪ متون انگلیسی وجود دارن مقایسه کردم . و نتیجه گرفتم که حتی اگر ۵۰۴ رو بخونم یا نه بجاش این ۳۰۰۰ کلمه رو یاد بگیرم بازم فقط در حد سه تا سوال بیشتر میتونم بزنم !!!
اون ۱۰ تا سوال اول رو نمیشه کاریش کرد مگر اینکه واقعا بلد باشی دو سه تاشو ! کاری که تو میتونی بکنی بقیه سوالاست .

RE: ۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - reyhaneh64 - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ

تبریک میگم

لینک کارنامتون مشکلات داره.ادیتش کنید

RE: ۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - vahid18u - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  تبریک میگم

لینک کارنامتون مشکلات داره.ادیتش کنید

ادیت شد . مرسی بهم گفتید .

۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - AriAni - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ

تبریک .انشالا دانشگاه های خوب تهران قبول میشید.
درصد دروس نرم افزار و زبانتون خیلی عالیه .میشه یه توضیحی در مورد روش خوندتون تو این دو گروه بدید؟
برای کسی که زبانش متوسطه رو به ضعیفه Smile از الان تا کنکور چی بخونه تا بشه درصد قابل قبولی زد؟
شاید ما هم تونستیم از این دانشگاهی که تو کارشناسی هستیم بیاییم بیرون :|
موفق باشید

RE: ۷۹ نرم افزار - ۵۶ الگوریتم - vahid18u - 10 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)AriAni نوشته شده توسط:  تبریک .انشالا دانشگاه های خوب تهران قبول میشید.
درصد دروس نرم افزار و زبانتون خیلی عالیه .میشه یه توضیحی در مورد روش خوندتون تو این دو گروه بدید؟
برای کسی که زبانش متوسطه رو به ضعیفه Smile از الان تا کنکور چی بخونه تا بشه درصد قابل قبولی زد؟
شاید ما هم تونستیم از این دانشگاهی که تو کارشناسی هستیم بیاییم بیرون :|
موفق باشید
ممنونم . ایشالا شما هم سال بعد بتونی رتبه خوبی بیاری .
راستش خوندن من خیلی بی برنامه بود .
در مورد زبان اصلا چیزی نخوندم چون زبانم از قبل خوب بود .
از دروس تخصصی من فقط پایگاه داده و یه کمی الگوریتم رو خوندم . پایگاه داده ی مقسمی کتاب خوبیه انصافا . کم حجم و ترو تمیز . پایگاه داده درسیه که میشه خوب ازش نمره آورد .الگوریتم رو از قبل بلد بودم تا حدودی و خیلی کم کتاب مقسمی و CLRS رو خوندم .
کامپایلر و نظریه زبان رو خیلی شیک و مجلسی گذاشتم کنار و نخوندم Big Grin
در مورد دروس مشترک این رو بهت بگم که ساختمان داده رو باید خوب بخونی چون به الگوریتمت هم کمک میکنه و میشه واقعا خوب خوندش . از روی مقسمی بازم . مدار منطقی رو هم میشه خوب نمره گرفت . مدار منطقیه "کامبیز جمعدار و مقسمی" انتشارات گسترش علوم رو توصیه میکنم . واقعا خوب کتابیه . کامبیز جمعدار استاد خوبیه باهاش درس داشتم . جزوه معماریشم جزوه خوبیه. معماری کامپیوتر پوران پژوهش هم خوبه . هرچند یکم سخت توضیح داده . ببین مدار منطقی و معماری کامپیوتر رو خوب میشه روش مانور داد .
سیستم عامل هم کتاب پارسه دکتر حقیقت به شدت توصیه میشه . البته خیلی حجیمه . اما انصافا کتاب خوبیه .
من روی دروس مشترک یکم بد شانسی آوردم روی وقت . میتونستم خیلی بهتر بزنم . حیف شد . یکم زیادی وقت روی زبان گذاشتم .