زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمای درس خوندن مانشت!

ارسال: #۴۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
راهنمای درس خوندن مانشت!
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به نظر من این تاپیک یه زمانی رونق داشت و بعد با زدن تاپیکهای مشابه و مفید و دراختیار گذاشتن تجربیات تعداد بیشتری از اعضا ، نیاز به این تاپیک کمتر شد. الان هرجای تالار "کنکور ارشد"رو بگردید خیلی تاپیکهای آموزنده ای هست
به نظرم بد نیست از افراد موفقی که در اینجا هستند درخواست کنید توی این زمینه راهنمایی کنند.که خیلی نظرات مفید و خوبی هم میدند(مثلا راهنمایی برای درس خوندن یا شروع درس ، هرچند که دارن نظر هم میدن ولی مفصل تر،یه چیزی شبیه مصاحبه)

منم موافقم.....
خوب بسمه الله کدوم عزیزلطف میکنه راهنمایی بکنه ؟ Tongue
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
راهنمای درس خوندن مانشت!
به نظرم صبر کنید تا نتیجه ها بیاد مشخص بشه کی موفق بوده بعد. تا اون موقع هم میتونید اروم اروم رو مسائل پایه ای تر کار کنید.
۲
۰
ارسال: #۴۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
راهنمای درس خوندن مانشت!
(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  به نظر من این تاپیک یه زمانی رونق داشت و بعد با زدن تاپیکهای مشابه و مفید و دراختیار گذاشتن تجربیات تعداد بیشتری از اعضا ، نیاز به این تاپیک کمتر شد. الان هرجای تالار "کنکور ارشد"رو بگردید خیلی تاپیکهای آموزنده ای هست
البته منظورم اصلا این نبود که این تاپیک دیگه مفید نیست.اتفاقا اوائل آشنایی با مانشت که ارسالهای اول رو میخوندم به خودم خیلی انگیزه میداد.ولی منظورم اینه که بچه ها فقط به این تاپیک اکتفا نکنند و بقیه رو هم مطالعه کنند
و اینکه مدتیه در این تاپیک کمتر پرسش و پاسخ صورت میگیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dont9 , mohammadali1990
ارسال: #۴۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
راهنمای درس خوندن مانشت!
اگه به حرفای سالهای قبل در بعضی پستها نگاه کنید حرفای شعارگونه زیاد از بعضی دوستان که میخواستن کنکور بدن دیده میشه ولی بعد از کنکور بشدت نتیجه معکوس گرفته شده.
هرسال که میگذره این تجربه برای من بیشتر اثبات میشه که موفقین کنکور اونهایی هستند که متوجه شدن استعدادشون در کدام درسهای آزمون ارشده و روی اونها مانور دادن. بقیه را هم در حد متوسط یا حتی کمتر از متوسط خوندن.
من بارها به بعضی از دوستان گفتم اینکه کدام درس را کمتر هر شخصی بخونه و کدام را بیشتر ،خودش قسمتی از خودشناسی و هوش و استعداد تحصیلی است که هر کس بهره بیشتری داشته باشه راحت تر قبول میشه.
اونهایی که میخوان در درسهایی که هیچوقت درش تبحری نداشتن به تسلط برسند یا اونهایی که همه را در یه سطح خوندن معمولا" جزء کسانی هستند که با وجود خوندن زیاد و گذاشتن وقت و زحمت زیاد نتیجه مطلوبی نمیگیرن یا درصد موفقیت شون پایینه.
درصدی از موفقیت در کنکور ارشد که گاهی کم هم نیست ، فرصت طلبی هوشمندانه داوطلب کنکور هست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , M.H.P , nahid.moosavi , sajad_8900 , SaMiRa.e , بهارک_۱ , MONA_STAR , jafarir , m_t_1369 , younes , mohammadali1990 , shiva865 , aatwo , aahmadi83 , fatemehkh , aydingol , mohammadichem , d_felfelak , G.H.A.S.E.D.A.K
ارسال: #۵۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
راهنمای درس خوندن مانشت!
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اونهایی که میخوان در درسهایی که هیچوقت درش تبحری نداشتن به تسلط برسند یا اونهایی که همه را در یه سطح خوندن معمولا" جزء کسانی هستند که با وجود خوندن زیاد و گذاشتن وقت و زحمت زیاد نتیجه مطلوبی نمیگیرن یا درصد موفقیت شون پایینه.
درصدی از موفقیت در کنکور ارشد که گاهی کم هم نیست ، فرصت طلبی هوشمندانه داوطلب کنکور هست.

خوب هیچی دیگه من برم کلا قید امتحان دادن و بزنم چون توهیچ درسی تبحر ندارم Big Grin
ولی حرف های آقافرداد کاملا درسته ، تو دوره کارشناسی استادان محترم که هیچی به مایاد ندادند ( ولی خداییش وقتی دیدیم اساتید درس زیادی نمیخواند ما هم دنبالش نرفتیم Tongue ) ولی الان که یکی دوتا کتابهای مرجعو دارم میخونم تازه فهمیدم این درس ها چی بوده .
خوب ناامیدم نیستم و به تلاشم ادامه میدم تا کشف کنم تو چه درسی قوی هستم . ( این الان جهت روحیه دادن به خودم بود Big Grin )
۱
۰
ارسال: #۵۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
راهنمای درس خوندن مانشت!
روش های زیادی وجود داره برای موفقیت اما مهمترین کار در این زمینه استارت زدنه. دیگه بیشتر ما میدونیم تقریبا از چه روشی بخونیم مهم اینه که شروع کنیم

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mohammadichem
ارسال: #۵۲
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
راهنمای درس خوندن مانشت!
sos!!!!!!!!!!!!!!!
خواهشا یکی منو راهنمایی کنه
من ارشد ریاضی هستم و امسال برای ارشدIT ثبت نام کردم . هیچ پیش زمینه ذهنی از منابع این رشته ندارم فقط از طریق اینترنت دروس رو پیدا کردم و تعداد زیادی منبع معرفی شده. نیاز شدید دارم که کسی راهنماییم کنه از چه درسی باید شروع کنم و کدوم منابع رو بخونم.
۱
۰
ارسال: #۵۳
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
RE: راهنمای درس خوندن مانشت!
(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۰۷:۴۳ ب.ظ)mosavat نوشته شده توسط:  کاش میشد از جناب آقای تنهایی بخاطر این پست بسیار بسیار بسیار مفید و
روحیه بخش بیش از یکبار تشکر کرد ‌، ولی متاسفانه این دکمه تشکر یکبار بیشتر کار نمیکنه

درسته که حرفهای ایشون خیلی روحیه بخش و مفید بود اما واسه من که میخام تازه شروع کنم چی؟
فارع التحصیل مهندسی ITهستم و شهریور دو سه تا درسامو کامل خوندم . از مهرماه قصد کرده بودم واسه ارشد خوب بخونم اما چندتا اتفاق باعث شد تا الان هیچ پیشرفتی نداشته باشم Sad
بدون امیدواری کاذب بگید....آیا امیدی هست که برسم؟ دوستان من الان دارن ۲۵%چهارمو میخونن!
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
راهنمای درس خوندن مانشت!
این تاپیک قدیمی است . بسته میشود. جواب سوالتون را در تاپیکهای دقیق تر در بخش مشاوره بگیرید یا در همان بخش بپرسید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۵۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۲۱۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۰۴۷ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۳۷ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۶,۸۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۵۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close