زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

الگوریتم شریف

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
الگوریتم شریف
آقا کسی در مورد این الگوریتم شریف چیزی می دونه؟ تو مدرک گرایش نرم افزار درج می شه یا الگوریتم؟ می شه از درس های نرم افزار واحد برداشت؟
بین نرم افزار دانشگاه تهران و الگوریتم شریف موندم؟ کسی نیست راهنمایی کنه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
الگوریتم شریف
از نظر آینده کاری حتما نرم افزار تهران .
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط somaye_tex.)
الگوریتم شریف
منم با یکی از آشنایان که تو شریف ارشد هوش می خونه صحبت کردم میگفتن الگوریتم اصلاً کار نداره. نرم افزار خیلی کارش خوبه و هوش هم خوبه. معماری رو هم گفت معمولیه کارش. فقط حرف ایشون رو انتقال دادم. خودم نظری ندارم. :-|
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ
الگوریتم شریف
آخه تا اونجایی که می دونم تو مدرکت نرم افزار درج می شه، بچه های شریف کسی نیست الگوریتم بوده باشه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
RE: الگوریتم شریف
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  آخه تا اونجایی که می دونم تو مدرکت نرم افزار درج می شه، بچه های شریف کسی نیست الگوریتم بوده باشه؟

آخه امسال سال اولیه که تو دفترچه واردشده شاید عنوان مدرکشم عوضشه یه تماس بگیر با دانشکده با معاون آموزشی چند کلامی بحرفی بد نیست

نظر من در موردبازار کار=تجربه دوستان= هیچ فرقی نداره چی بخونی
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , mohammadali1990
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط reyhaneh64.)
شما که دیگه شاغلین دیگه چه فرقی میکنه

مهم تخصصه که باید به طرق دیگر کسب شود

الان ببین کدوم از بعد حسی عاطفی کمکت میکنه
Smile
من شخصا اگه جات بودم میرفتم شریف
عشقو صفا و روحو همه چی
Big Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , fsi2013 , x86
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
الگوریتم شریف
البته گرایش الگوریتم دکترا نداره البته یه دونه داره که اونم پردیسه اگه دکترا داشت صد در صد من میرفتمالگوریتم میخوندم چه شریف چه تهران، به اینها میگن علم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  البته گرایش الگوریتم دکترا نداره البته یه دونه داره که اونم پردیسه اگه دکترا داشت صد در صد من میرفتمالگوریتم میخوندم چه شریف چه تهران، به اینها میگن علم...

احتمالش نیس که تا دو سال دیگه هم دکتری واسه این گرایش بیاد؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ
الگوریتم شریف
توی سایت سنجش اصلاحیه دفترچه که اومده نوشته که عنوان مدرک نرم افزار هست اما گرایش الگوریتم
شریف تا پارسال نرم افزار میگرفت و بعد توی دوره تحصیل گرایش رو مشخص میکردی اما امسال کلا از اول جداش کرده این دو گرایش رو . هر دو خوبن به نظر من. بستگی به علاقه خودت داره . درسای الگوریتم نظری ترن. در واقع کاربرد ریاضیات تو کامپیوتره . دانشکده شم که دانشکده علوم پایه مهندسیه.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
الگوریتم شریف
برو بچ گل میشه بگین تا حدودای چند میشه به الگوریتم شریف امید داشت؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ
الگوریتم شریف
از اونجا که گرایش الگوریتم زیر شاخه علوم کامپیوتر هست دروسش خیلی به ریاضیات نزدیکه، حواستون باشه که دانشکدش هم علوم پایه هست که خیلی از بحث کاربردی کامپیوتر دور میشه!

به هر حال نظر من نرم تهران هست، البته علاقه بیشترین اولویت را داره.

موفق باشید
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
الگوریتم شریف
همونطور که می دونید تو شریف بچه های نرم به ۲ تا زیر گرایش تقسیم میشن تا هر کدوم درسای مربوط به خودشون رو بر دارن. یعنی زیر گرایش الگوریتم و محاسبات و زیر گرایش نرم افزار و سیستم .
اما چون امسال (و برخی سال های پیش) تمایل به زیر گرایش الگوریتم خیلی کم بود و تو گروه هم اساتید الگوریتمی زیاده مثل دکتر قدسی، دکتر ضرابی زاده، دکتر ایزدی و ... تصمیم گرفتند تعداد دانشجویان ثابتی برای این زیر گرایش داشته باشن.
این رو قبل از اعلام سنجش تو دانشگاه صحبتش بود و من هم شنیده بودم. اینطوری تکلیف مشخص میشه و میشه رویه ثبت نامی های دروس الگوریتم هم حساب باز کرد.
در کل زیر گرایش خیلی جالبیه و دروس الگوریتمی مثل پیچیدگی محاسبات، الگوریتم های موازی، الگوریتم های تصادفی و ... تدریس میشه و اساتید خیلی خوبی هم تدریس می کنن.
این زیر گرایش خیلی نزدیک به گرایش الگوریتم محاسبات هستش اما کمی نرم افزاری تر و کاربردی تر . یعنی کمی از علوم کامپیوتر به سمت مهندسی کامپیوتر و نرم افزار و سیستم تمایل دادن.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , x86 , reyhaneh64 , saiedattar , MajidManesht2012
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
الگوریتم شریف
سلام به همه دوستان گل مانشتی...
علاقه شدید ی به نرم افزار دارم ولی نمی خوام خارج از تهران باشم (۸۷ نرم) ولی ممکنه در نیاد الان موندم الگوریتم ا را بزنم یا نه؟
دوستان الگوریتم شناس راهنمایی کنن
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hassan_sayfi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گل مانشتی...
علاقه شدید ی به نرم افزار دارم ولی نمی خوام خارج از تهران باشم (۸۷ نرم) ولی ممکنه در نیاد الان موندم الگوریتم ا را بزنم یا نه؟

[تصویر:  180897_1_1379083501.jpg]
[تصویر:  180897_2_1379083501.jpg]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , ariazad , MajidManesht2012
ارسال: #۱۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hassan_sayfi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گل مانشتی...
تو توی نا امیدی زدی رو دست من انصافا... قبول میشی حاجی... علم و صنعت و تربیت مدرس و شهید بهشتی... یکیش قبولی امیر کبیر و تهران هم امیدوار باش....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۷۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۰۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۶۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۴۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۱۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۳۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۳۰۲ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۶۶ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close