زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۲۴۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ
منم مثله deh-ab محترم با اینکه زیاد راضی نیستم ولی یه امیدی تو ته دلم هس Smile با اینکه این ترم از طریق بدون آزمون تو پیام نور تهران ثبت نام کردم درساشو دارم میخونم و سعی ام رو میکنم ولی یه امید روشنی تو دلم هس .زیاد استرس ندارم چون هر چی مصلحته قراره اون بشه.مثله روز برگشتن از کنکور همه چی سوت و کور شده ،هیچ صدایی رو نمیشنوم. همه ما سعی و تلاشمونو کردیم [تصویر:  176305_288.gif] دیگه بقیش دست ما نیس معنای توکل هم همینه. [تصویر:  176305_Just_Cuz_06.gif] با توکل بر خدا انشالااا زحمت هیچ کس بی نتیجه نمیمونه.
حالا وضعیت همه همینه [تصویر:  176305_2cf37ep.gif]

شقایق گفت با خنده ؛ نه تب دارم ، نه بیمارم
اگر سرخم چنان آتش ، حدیث دیگری دارم
گلی بودم به صحرایی ، نه با این رنگ و زیبایی
نبودم آن زمان هرگز ، نشان عشق و شیدایی [تصویر:  176305_16.gif]
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidranjbar , x86 , xani , asiehmohammadian , IT.setareh91 , Mehman , jameshenas , deh-ab , reyhaneh64
ارسال: #۲۴۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط xani.)
اینجور که معلومه وضعیت همه ماها یه جورایی شبیه همه!!!Shy

همه کمی تا بسیاری استرس داریم که روز به روز هم داره بیشتر میشه!Undecided

این روزها به هر کسی میرسیم میگه مهندس چه خبر از کنکور؟ ترکوندی!Dodgy

همه از این میترسیم خدایی نکرده نتونیم جلوی خونواده و دوستان سربلند بشیم!!!Sad

همه در حال حاضر تنها کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که صبر کنیم و منتظر بمونیم و به مانشت سر بزنیم تا جوابا بیاد !Confused
همه ....

توکل به خدا ما که زحمتمون رو کشیدیم, هر چی قسمت باشه همون میشه,ایشالا قسمت همه ماها قبولی باشه!Rolleyes

جواب هم هر چی که باشه زندگی بازم ادامه داره به قول سهراب: تا شقایق هست زندگی باید کرد.Smile

به امید موفقیت همه دوستان مانشتیAngelShy

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesamvazirii , jameshenas , pershang , hadirr , elin123
ارسال: #۲۴۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط neda_Network.)
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
نتایج اومد ذوق زده نشید فقط نفرات اول را اعلام کردن و شدم اول از طرف همه بخودم تبریک میگم و طلب توفیق روز افزون دارم برا خودم از هیچکیم تشکر نمیکنم دلم خواستهBig Grinاحتمالا فرداشب تو تی وی حرف بزنم از موفقیتام منتظرم باشید ۸ شب کانل ۱۴۵۲ روی موج اف ام تی وی جدیده از مریخ سیگنالاش میرسه دیدید تلاشم نتیجه داد صنعتی شریف من اومدمBig Grin

هر کی مسخره کنه کچل میشه این اخطار واقعیستExclamationBig Grin
۱۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , jameshenas , 8Operation , pershang , mehrdad372
ارسال: #۲۴۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط Autumn.Folio.)
من هم دوست دارم همه اینجا روز نتایج خوشحال باشن و قبول بشن همونجا که دوست دارن.
اما بیشتر از اون دلم میخواد تا همه از نتیجه ای که گرفتن راضی باشن، رضایت از نتیجه یعنی واقع بین بودن و قبول نتیجه نسبت به تلاشی که کرده ایم.
این خیلی به نفع ماست واقع بین باشیم، کمکی هست برای رفع اشکالاتمون و ادامه مسیر با قدرت تا رسیدن به هدف.
میدونیم این کنکور به خیلی چیزا مثل شانس هم بستگی داره که این واقع بینی رو از خیلیا گرفته.
اینو هم میدونیم که تا اون لحظه که شروع آزمون اعلام میشه شانس همه تقریبا برابره و کسی از لحظه شروع آزمون به بعد خبر نداره.
حالا انشالله روز اعلام نتایج همه شاد باشیم از نتیجه ای که گرفتیم.
اینو هم یادمون باشه هیچ تلاشی از دید خدا پنهان نمونده و اونه که همیشه عادله.
تو لحظات استرس فقط اونو یاد کنیم که آرامش میده بهمون و امیدی میده که هیچ کسی نمیتونه بده.
Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , pershang , elin123 , reyhaneh64 , Eternal
ارسال: #۲۴۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
بچه ها ما یکشنبه شب مهمون داریم کلی ..برای همین من از دیروز نشستم گریه ها مو کردم و کلی هم غصه خوردم آخه یکشنبه شب وقت ندارم و باید کلی کار کنم..
۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , pershang , Amir V , Mänu
ارسال: #۲۴۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ
سلام دوستای گلم
ذیروز رفته بودم نمایشگاه!!! فقط تونستیم با دوستم نفری یه هات داگ مسخره بخوریم که از گشنگی تلف نشیم!!! بجز کتابای مذهبی که قیمتاشون معقولتر بود باقی کتابا فقط واسه تماشا کردن واسه امسال ما پشت کنکوریای بیکار بود!! میگم تا حالا به این فکر کردین بعد اعلام نتایج دیگه بهانه ای واسه علافیمون نداریم؟؟(مخصوصا ما پسراااا) دم سازمان سنجش گرم که هوا ما بیکارارو داره بهونه داریم!!! دوستان بیاین قدر این مسئولای دلسوزو بدونیم!!! حالا همه باهم توکلی دوست داریم ... توکلی دوست داریم ... حالا دست دست ... شله شله
پاک دیونه شدم میدونم
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Mohammad-A , pershang , x86 , reyhaneh64
ارسال: #۲۴۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  فقط تونستیم با دوستم نفری یه هات داگ مسخره بخوریم که از گشنگی تلف نشیم!!!
نصف لذت رفتن به نمایشگاه تو همینه دیگه! Big Grin
البته مال هایدا هم خوبه!
-------------------------------------
ای خدا... یه رتبه ای بیارم که فقط خودم از این ۱ سال گذشته خودم شرمنده نباشم. همینکه خودم پیش وجدان خودم سر افکنده نشم بهترین اتفاق ممکنه...

ای کاش که ۲ روز دیگه تعداد لبخند ها بیشتر از چهره های ناراحت باشه... آمین
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Pegasus , svk7 , reyhaneh64
ارسال: #۲۴۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
چه خبر شده این روزها!تاپیکا یه جون دوباره گرفتن!!!!سلام به همه بچه های اون روزها و خسته نباشید جانانه به مدیران عزیز...
امیدوارم این چند روز به همت و تدابیر آقا فرداد و آقای دکتر عزیز مانشت Down نشه...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , آلبالو , Mänu , mehrdad372 , reyhaneh64
ارسال: #۲۴۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
من هم برای همه دوستانی که منتظر جوابن آرزوی موفقیت دارم
انشالا همیشه دلتون شاد باشه

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , x86 , mehrdad372 , elin123
ارسال: #۲۵۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
من کار خودمو کردم.باقیش با خدا.فقط از سازمان سنجش می ترسم درصدامو تغییر نده.کافیه به کلید اولیه خودش وفادار باشه.همین.انتظار زیادیه به نظرتون؟؟؟خدایا مردیم از استرس.چرا یکشنبه نمیشه دیگه!!!!!!!!!!!!!
۵
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , reyhaneh64
ارسال: #۲۵۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
در کل تو این کشور فقط باید استرس داشت تا وقتی بچه ای که بازم خدا رو شکر بد نیست دبیرستان که رفتی از روز اول بهت استرس کنکور میدن تا پیش دانشگاهی باید از سد پراسترس ی به نام کنکور عبور کنی ، لیسانس که گرفتی بدبختی ات بیشتر شده نه کار درستی میتونی گیر بیاری ....دیگه جوونی شدیو هنوز دستتمون تو جیب خودمون نیست .....تازه باید بشینی بخونی واسه ارشد ....... اگر قبول شدی ...ارشدم که گرفتی بازم کار نیست با این تفاوت که الان ۲ سالم بزرگتر شدیو هنوز هیچی نداری ........باید بخونی واسه دکتری ، خیلی هنر کنی کلی زحمت بکشی بتونی از سد کنکور دکتری با هزار بدبختی رد شی تازه دانشجو دکتری هستی باید چندین سال زحمت مداوم و کلی نگرانی داشته باشی تا شاید موفق شی دکتری بگیری ....که البته تقریبا تمام دوستان واشنایانم که داخل کشور دارن دکترا میگیرن اصلا راضی نیستن ......خیلی زرنگ باشی الان ۳۰ سالته ....خوشبینانه در نظر بگیریم شاید الان با دکتری یه کار قابل قبول بتونی پیدا کنی ....اگه یه پسر ۳۰ ساله باشی تازه باید تو این گرونی سر سام اور فکر جمع کردن یه مقداری پول باشی تا شاید بتونی گلیم خودتو از اب بکشیو تا چند سال اینده یه سرو سامونی به زندگیت بدی بتونی یه خونه اجاره کنی .......اگرم که دختر باشی که بتونی بری سر کاری .... مدام به سوال های اینو اون جواب بدی که دیگه کی میخوای ازدواج کنی و که البته خود مقوله ازدواجم یه استرس جدا داره .......خلاصه از صبح که بلند میشیم از ساده ترین و پیش پا افتاده ترین مسایل باید به خیلی ها جواب پس بدیم برای دل دیگران زندگی کنیم و برای هر هدفی ۱۰۰۰ برابر زجر بکشیم اخرشم هیچی ...........واقعازندگی کردن ما ایرانیا فقط پر از استرس و تنش هست نمیتونیم شاد باشیم .....چقدر اسون تر جوون های اروپایی و امریکایی به هدف هاشون میرسن و چقدر شاد ترن Undecided
۳۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , somaye_tex , jameshenas , neda_Network , Mehman , rainy , pershang , Ali-B , nassim92 , x86 , mehrdad372 , خانه سبز , asiehmohammadian , shima_24 , maneshty , avril22 , saaraa , elin123 , reyhaneh64 , ati314 , Payam92 , zarei1991 , xani
ارسال: #۲۵۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط somaye_tex.)
کاملاً باهات موافقم. البته به نظرم الان بهتر شده و یه کم دید آمها به موفقیت بازتر شده. قبلاً که فقط نمره بیست و رتبه خوب کنکور و اینا موفقیت حساب می شدن! و همه با هم از این منظر مقایسه می شدن. و تلاش هم فقط در این جهت ارزش داشت. در صورتی که به نظر من هر کی باید در ظرف خودش سنجیده بشه و با توجه به توانایی های خودش. این همه داستان موفقیت می خونیم یا می بینیم که فقط به خاطر اینکه در جهت تواناییهاشون تلاش کردن موفق شدن. البته بگذریم که خودمون هم همگی می خوایم در درس موفق باشیم! بالاخره ایراد در خودمون هست....

راستی یه سؤال بی ربط! D:

میگم این تأثیر معدل رو کسی میدونه چه جوریه؟ آخه کارنامه های پارسال خیلی عجیبن!
۵
۰
ارسال: #۲۵۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط cyberit.)
Wink RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲-پایان راه
سلام Smile
امیدوارم تمام دوستان مانشتی ما سالم و سرحال و پر از امید و انگیزه باشند. این چند ماه بعد از کنکور ارشد از مانشت دور بودیم که امروز توفیق شد یک سری به اینجا بزنیم.چند صباحی به اعلام نتایج ارشد باقی نمونده، ولی برخی دوستان احساس کردند که کنکور پایان راهه و از الان دچار استرس و ناامیدی شدند. من همه شما رو درک میکنم و می دونم که کنکور امسال چقدر دشوار بود ولی بخدا ما امتحاناتی بزرگتر از این کنکور رو پیش رو دارم.بیاید این یکی دو روز باقی مونده به کنکور رو بیخیال نتیجه کنکور بشیم و همه چیز رو به خدا واگذار کنیم که صلاح ما رو بهتر از همه میدونه.
شک به دل راه ندهیم و یقین بداریم که خداوند متعال خیر مطلق است و برای هیچ بنده ای بد نمی خواهد اگر مصلحت کبریائیش اینطور اقتضا کرد و چیزی را خواست که چنان به مذاق ما خوش نیامد نباید اعتماد خود را به خدای خوبی ها از دست داد و به غیر او امید بست ،رکن اصلی واگذاری امور به خداوند متعال صبر است و صبر
من خدا هستم و همه مشکلاتت را اداره میکنم ، اگر در زندگی وضعیتی برایت پیش آمده که قادر به اداره کردن آن نیستی برای رفع کردن آن تلاش بیهوده نکن ، خواسته ات را برای من ارسال کن و با اضطراب آنرا پیگیری نکن ، همه چیز انجام خواهد شد ولی در زمان مورد نظر من نه تو ، اگر آنچه انجام شده با خواسته ات مطابقت داشته که خوشا به حالت و اگر آنچه که انجام شد بر خلاف میل تو بوده ناراحت نباش چون من اینجور خواستم و بهتر از تو میدانم که چه چیزی به صلاح تو هست و چه چیزی نیست . و به یاد داشته باش که اگر همه موجودات روی زمین بخواهند که تورا از موقعیتی که داری بالاتر ببرند تا من نخواهم موفق نخواهند شد و اگر همه موجودات روی زمین بخواهند که تورا از موقعیت فعلی به پایینتر بیاورند تا من نخواهم موفق نخواهند شد. در این راه به داستان حضرت آدم و حضرت محمد (ص) بنگر که یکی با خوردن یک میوه ممنوعه از عرش به روی زمین فرستاده شد و دیگری در آنزمان و در دوران عصر جاهلیت اعراب ، بدون آنکه علمی داشته باشد به مقامی رسید که در شب معراج حتی جبرئیل امین هم نتوانست تا پایان راه او را همراهی کند ، پس خواست من بر تمام خواسته ها ارجحیت دارد و هیچکس توان مقابله دربرابر خواسته های من را نداشته ، ندارد و نخواهد هم داشت . پس نا امید نباش درگاه من درگاه نامیدی نیست.

[تصویر:  176366_1_1379083741.jpg]

" روی هرپله ای که باشی | خدا از تو یک پله بالا تر است "
" نه به این خاطر که خداست | برای اینکه دستت را بگیرد "
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , x86 , Mohammad-A , asiehmohammadian , didar , reyhaneh64 , xani
ارسال: #۲۵۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
منم چندروز پیش خیلی استرس داشتم ولی الان یه بحرانی برام پیش اومده که دیگه نتیجه واسم مهم نیسSad
برای همه تون آرزوی رتبه ی خوب رو دارمHeart

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , somaye_tex , pershang , x86 , maneshty , mehrdad372 , elin123
ارسال: #۲۵۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
ای بابا... هرررر جا میری یکی از کنکورت میپرسه :| من به همشون گفتم هنوز نتایج نیومده.
گفتم شهریور مشخص میشه. پیچوندمشون. ملت فوضولنا!

زیرنویس:
گفتم غم تو دارم. گفتا غمت سر آید... گفتی یا نگفتی؟؟ گفتی یا نگفتی؟؟Tongue عاشق این خره ام.

There is no there there.
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Mänu , asiehmohammadian , shima_24 , x86 , ati314 , reyhaneh64 , Payam92 , somaiebagheri , pershang

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۵۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۸۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۷۲۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۲۳۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close