زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم موسسه واسه کنکور ارشد بهتره؟

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
درووود به همه ی شما برو بچه های درس خون؟
من اگه خدا بخواد میخوام امسال با برنامه ریزی شروع کنم و یجای خوب قبول بشم
بنظر شما کدوم موسسه واسه آزمون ارشد بهتره ؟ پارسه ؟ مدرسان شریف ؟ سنجش؟ کجا؟
کلاس آموزشی چی؟ اصلا خوبه ؟ یا خودم بخونم و تست بزنم بهتره؟
ممنون از همتونHeart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat , lotus
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
به نظر من سوالای پارسه از کنکورم سخت تره در حالی که سوالای مدرسان سنجش همش تکراریو بیخوده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat , shabah
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
RE: کدوم موسسه واسه کنکور ارشد بهتره؟
(۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)saturn2201 نوشته شده توسط:  درووود به همه ی شما برو بچه های درس خون؟
ممنون از همتونHeart
سلام
من که مصاحبه ها رو خوندم اکثرا کسایی که از موسسه ها استفاده کردن پارسه میرفتن.
منم میخوام امسال اگه خدا بخواد بخونم،اگه شروع کردید بخوندن یه تاپیک بزنید که با هم شروع کنیم اینجوری سست نمیشیم و با هم پیش میریم.

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ق.ظ، توسط هاتف.)
کاس کنکور
سلام
دنبال موسسه نباشید، ببینید اون استادی که می خواهید کجاست؟
مثلا دکتر اجلالی، دکتر کارگهی و دکتر ابراهیم مقدم سال ۹۰ توی پارسه بودند اما سال ۹۱ توی نصیر بودند.
بطور کلی عرض کنم، کلاس های پارسه همیشه گران تر بوده ولی فضای آموزشی شیک تر و خلوت تری داشته برعکس نصیر که مقرون به صرفه ترین بوده و کلاس های شلوغی داشت. در صورتی که شرایط مساوی بود براتون (مسیر، استاد و ...) مطمئن باشید اسم موسسه مهم نیست.
ضمنا به کلاس تکیه نکنید، فکر نکنید اگر کلاس X رو با بهترین استاد برداشتید پس دیگه کار تمومه، مغرور نشید!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: m2m3m92 , fa_karoon , Dark Knight , shokofe
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ق.ظ
سلام

ببین کلاس رو دقیقا همینطوری که دوستمون گفت باید به استاد نگاه کنی.....ولی در کل من کلاس های موسسه نصیر رو خیلی میپسندم....

درباره آزمون سوال های موسسه پارسه خیلی سخت الکی هستش و نکات بیخودی داره که توی کلاساشون گفته میشه یعنی اگر بری کلاس اوون تست رو می زنی که ۱۰۰ سال هم توی کنکور نمیاد....حسن پارسه : تعداد شرکت کنندگانشان از بقیه مووسات بیشتر است....البته عددی که توی کارنامه هاش می نویسی دوروغه....(خودم سال کنکورم پارسه دادم مدتی هم اوونجا کار کردم و می دونم چه طوریه)
درباره مدرسان شریف : سوالات آزمونها بسیا بسیار تکراریه و تقریبا میشه گفت هیچ حسنی نداره...فقط میخواد با تبلیغات زیاد داوطلب جذب کنه که نمی دونه این راهش نیستش....
درباره سنجش: اطلاعات ندارم
درباره موسسه اکسین: موسسه بدون تبلیغات و آرومی هستش....بنده خودم الان اونجا کاره مدیریتی انجام می دم... زیاد تبلیغ مبلیغ نمی کنهههه.....به دون هیچ تعصبی در خدمات مشاوره و برنامه ریزی از همه موسسات یک سر و گردن بالاتره.... درباره آزمونهاش که خدمات مشاوره روی آزمونهاش هستش، مشکل اصلیش (البته توی رشته ما نه بقیه رشته ها) اینه که تعداد شرکت کنندگانش کمه(البته اینا واقعیت رو مزنن) پارسال پارسه میزد ۲۲۰۰ که می دونم حداکثر ۷۰۰ نفر بوده اکسین می زد ۲۰۰ که همون حدود بودش.....ولی سوالاش استاندارده روند بررسی سوالاتشون واقعا خوبه از ۳ ۴ تا فیلتر می گذره...
نتیجه گیری::به نظر من کسی که مشاوره و برنامه ریزی نیاز داره باید اکسین ثبت نام کنه...بعد با مشاورش حرف بزنه منابع بگیره ازش و ازش بپرسه که کلاس کجا بره....اگر هم نیاز به مشاوره و برنامه ریزی نداره بین آزمون پارسه، سنجش و اکسین یکی رو انتخاب کنه هر کدوم یک سری حسن دارن یک سری عیب
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ
RE: کدوم موسسه واسه کنکور ارشد بهتره؟
(۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)shokofe نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)saturn2201 نوشته شده توسط:  درووود به همه ی شما برو بچه های درس خون؟
ممنون از همتونHeart
سلام
من که مصاحبه ها رو خوندم اکثرا کسایی که از موسسه ها استفاده کردن پارسه میرفتن.
منم میخوام امسال اگه خدا بخواد بخونم،اگه شروع کردید بخوندن یه تاپیک بزنید که با هم شروع کنیم اینجوری سست نمیشیم و با هم پیش میریم.

واسه آی تی که بچه ها یک تایپیک زدن. میتونید از اینجا ببینید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ
سلام دوستان
اول ببینید در چه درس هایی ضعف دارید، آیا ضعف تون با خوندن کتاب و پرسیدن اشکالاتتون از دیگران برطرف نمی شه؟
بعد هم آقای هاتف و دیگر دوستان زحمت کشیدن و صدا و جزوه خیلی از دروس رو همین جا برای دانلود گذاشتن، به عقیده من کارتون با همین ها راه می افته،
اگر هم رفتین کلاس(من خودم به خاطر نیاز مبرم ریاضی مهندسی رو با دکتر معتقدی رفتم) قبل از هر جلسه پیش خوانی کنید که ببینید سر کلاس بیشتر چی رو باید گوش بدین و چه سوالی بپرسید، بعد از هر جلسه هم جزوه رو نبندین تا جلسه بعد حتما درس هر جلسه رو بلافاصله بعدش بخونید.
با آرزوی موفقیت برای همه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
دوست عزیز

بحث مربوط به موسسات کنکوری و ازمون های ازمایشی در تالار زیر انجام می شه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و در تمامی تاپیک های زیر هم در این مورد صحبت شده است

لطفا برای موضوعات موجود، تاپیک جدید باز نکنید.

بدلیل تکراری بودن و همچنین قرار گرفتن در محل نامناسب، بسته می شود.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۱۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۵۱ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close