زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسه استاد

ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط Eternal.)
عکسه استاد
دوره کاردانی ما فقط تو دانشگاه دختر بود ( فنی بودیم) ... یه استاد آقا داشتیم خیلی بابروبچ شوخی میکرد و خیلی هم دوس داشت بچه هارو ضایع کنه ..... همه رو تو کلاس با لقب صدا میکرد .... ولی انصافا خوب تدریس میکرد، ما باهاش درس ساختمان داده رو ورداشته بودیم. ولی هر وقت میومد کلاس میگفت برین به مسئول بگید اینترنت رو وصل کنه ! بعد ما که مشغول برنامه نویسی میشدیم خودشم میرفت اینترنت چت میکرد ( جوون بود و مجرد).بعضی از بچه ها هم به جای برنامه نویسی قایمکی میرفتن اینترنت و.....
یه بار استاد پشت میزش نشسته بود و در اینترنت محو ...و مثل همیشه به ما یه برنامه گفته بود بنویسیم .... استادو صدا کردم بیاد برنامه رو ببینه دیدم نه خیر خبری از استاد نیست، دیدم به به چشمم روشن استاد خوابه [تصویر:  119465_1_1379089981.gif] منم که این صحنه رو از دست ندادم و با دوربینم از هر سمت ازش عکس گرفتم ، بروبچ از خنده روده بر شده بودن ( ولی انصافا یه خورده تو دلم ترس داشتم ، که الان بیدار میشه) بعد..... نمره هامون که تو سایت ثبت دائم شد ، عکس ها رو با چندتا حرف خنده دار فرستادم به استاد ....TongueBig Grin
نوشته بود: پیش دخترا نباید سوتی داد [تصویر:  119465_2_1379089981.gif]
ترم جدید که شروع شد استاد تو سالن منو دید، ( اسمم رو تو ایمیل ذکر نکرده بودم) رفتم نزدیک و بعد از سلام و احوال پرسی گفتم : استاد تو عکس خوش تیپ افتاده بودین TongueBig Grin
استاد با تعجب: ای شیطون کار تو بود؟؟؟؟؟ نه خوب بود، خوشم اومد !!!!!! Big GrinTongue

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Aurora , maryami , Donna , Amoojan , berkeley , neda_Network , nabeqe300092 , Breeze , ماه بانو , مادر بزرگ , sahar salehi , ZAREIANMARY
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
عکسه استاد
ok good
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط zoltrix_66.)
RE: عکسه استاد
ساغ اول گیز.عجب جراتی سن باباBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ترجمه برا بقیه(آفرین دختر.عجب جراتی داشتی بابا)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۱۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۶۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۴۸ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۵۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۷۶۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۱۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۳۳۳ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  استاد راهنما k00k ۵ ۳,۸۱۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  کلاس های انلاین استاد باقری nafas30474 ۲ ۳,۱۴۵ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close