زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استاد راهنما

ارسال:

k00k پرسیده:

استاد راهنما

سلام
بچه ها میشه ملاک هایی که برا انتخاب استاد راهنماتون در نظر گرفتید رو بگید؟
من گیر کردم بین سه نفر هرکدوم مزیت ها و معایبی دارن ......Huh
مثلا یکیش سطح علمی خوبی داره و کانادا خونده ولی همش تو شرکته و خیلی کم میاد دانشگاه .
یکیش citation پایینی داره ولی خیلی منظم هستش و وخت میذاره واسه دانشجو وخیلی زود پروپوزال میدن.
یکیشونم پست اداری داره و وخت نداره بازUndecided ولی زمینه کاریش رو خیلی دوست دارم و میخام رو این زمینه کار کنمBlush .....حالا چیکار کنم به نظرتون؟ !
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

diligent پاسخ داده:

RE: استاد راهنما

من دو تا ملاک برام مهم بود : یکی اینکه میدونستم برای دانشجو به اندازه کافی وقت میذاره و این طور نبود که به زور بشه پیداش کرد یا این که بخوام کلی معطلش بشم تا ببینمش.
دیگه اینکه روی موضوعم کار کرده بود و مورد علاقه اش بود بنابراین میتونستم روی کمکش حساب کنم.
واقعا نمیفهمم استادی که وقت نداره چرا اصلا دانشجو میگیره؟!

ارسال:

khayyam پاسخ داده:

(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من دو تا ملاک برام مهم بود : یکی اینکه میدونستم برای دانشجو به اندازه کافی وقت میذاره و این طور نبود که به زور بشه پیداش کرد یا این که بخوام کلی معطلش بشم تا ببینمش.
دیگه اینکه روی موضوعم کار کرده بود و مورد علاقه اش بود بنابراین میتونستم روی کمکش حساب کنم.
برای پول
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

k00k پاسخ داده:

(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من دو تا ملاک برام مهم بود : یکی اینکه میدونستم برای دانشجو به اندازه کافی وقت میذاره و این طور نبود که به زور بشه پیداش کرد یا این که بخوام کلی معطلش بشم تا ببینمش.

واقعا مشکل بزرگیه و به نظرم باید یه قانونی چیزی بذارن که اونام نتونن اینجوری سو استفاده کنن Dodgyولی خب با این شرایطی که شما میگید کسی نیس ....یا زمینه کاریش اونی نیس که من میخام ولی وخت میذاره یا زمینه کاریش رو دوس دارم ولی وخت نمیذاره ....منم موندم کدومو اولویت بدم ....Huh

(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۷ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۵ ب.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
مثلا یکیش سطح علمی خوبی داره و کانادا خونده ولی همش تو شرکته و خیلی کم میاد دانشگاه .
یکیش citation پایینی داره ولی خیلی منظم هستش و وخت میذاره واسه دانشجو وخیلی زود پروپوزال میدن.
یکیشونم پست اداری داره و وخت نداره بازUndecided ولی زمینه کاریش رو خیلی دوست دارم و میخام رو این زمینه کار کنمBlush .....حالا چیکار کنم به نظرتون؟ !
سلام
هر کدام که کمتر اذیت میکننSmile

Smile پ زمینه کاری چی؟!

(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۹ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۵ ب.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
سلام، استاد دومی زمینه ش کاملا نامربوط به چیزی هست که میخواید؟
یه پیشنهاد اینکه میتونید سومی رو به عنوان راهنما انتخاب کنید و دومی رو به عنوان مشاور!
به نظرم وقت گذاشتن و راهنمایی دانشجو مهمتر از سایتشینِ، یعنی خودم بر این اساس انتخاب کردم.

پیشنهاد خوبیه حتی شنیدم میتونم از دانشگاه لیسانسم هم مشاور بگیرم....تقریبا میشه گفت بهم ربط دارن ولی خب اون زمینه ای که من میخام تخصصش نیس .....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

nlp@2015 پاسخ داده:

(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۵ ب.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
سلام
هر کدام که کمتر اذیت میکننSmile

۰
ارسال:

αɾια پاسخ داده:

(۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۵ ب.ظ)k00k نوشته شده توسط:  سلام
سلام، استاد دومی زمینه ش کاملا نامربوط به چیزی هست که میخواید؟
یه پیشنهاد اینکه میتونید سومی رو به عنوان راهنما انتخاب کنید و دومی رو به عنوان مشاور!
به نظرم وقت گذاشتن و راهنمایی دانشجو مهمتر از سایتشینِ، یعنی خودم بر این اساس انتخاب کردم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۰۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۶۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۴۷ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۵۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۳۳۱ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  کلاس های انلاین استاد باقری nafas30474 ۲ ۳,۱۴۳ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  استاد کامپایلر mahsa.byt ۲ ۳,۲۳۲ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  معرفی استاد خوب برای فراگیری دوره های شبکه در اصفهان majid3704 ۰ ۱,۹۳۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: majid3704
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۵۷۰ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close