زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۷۲۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ق.ظ
Rainbow RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
بالاخره امروز(آخرین روز) هم رسید من کمی مدار منظقی می خونم و فصل آخر پایگاه داده رو رفع اشکال می کنم و به تست های ۸۹و۸۸ جواب میدم و در نهایت خلاصه هامو می خونم . همگی شما ها زحمت کشیدید و هر کسی که در اینجا بوده براش مهم بوده و بی تلاش نبوده مطمئن باشین هر کسی به اندازه خودش نتیجه می گیره امیدوارم همگی موفق باشید و به اونچیزی که می خواهید برسید قطعا هم همنینطوره . این آخرین پست من هست منو هم دعا کنید....
فردا روز قشنگی خواهد بود در پایان متن زیر رو شب قبل از کنکور با خودتون تکرار کنید و به یک صبح زیبای بهاری بیندیشید که در انتظار شماست!

" فردا ، روز خداست و همه کارهایم رنگ و بوی خدایی دارد. هر روز برکت و نعمت خدا را در زندگی ام حس می کنم . به ویژه فردا منتظر تجلی برکات فراوان الهی هستم . با شور و شوقی فراوان و ایمانی نیرومند بیرون میروم تا آنچه را که باید به دست من صورت گیرد به انجام رسانم . فردا از آسمان طلا می بارد . کارم آسان است و بارم سبک و توفیق هایم بی شمار . همه نعمات الهی به من عطا شده تا هنگام انجام امور بزرگ مجهز باشم و این امور را به آسانی به ثمر برسانم . همه چیز و همه کس مرا توانگر می سازد . خدا عاشق و مشتاق من است . همه ی درها به رویم گشوده و همه راه ها باز و آزاد هستند . از هیچ چیز نمیترسم و تسلیم شکست نمی شوم و با تمام نیرو و در کمال ثبات و پایداری پیش می روم . آنقدر ایستادگی می کنم تا به آروزوهای قلبی ام دست یابم .هیچ چیز منفی در زندگی ام راه ندارد . مسئولیت همه امور با خداست "

مسئولیت همه امور با خداست
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , avril22 , mehrdad372 , mahdokht91 , user22 , aatwo , سجاد۶۷ , baranchi , arashmobileboy
ارسال: #۷۲۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ق.ظ
فردا بچه های نرم هم امتحانشونه؟
آی تی هم فرداست مگه همیشه جدا نبود؟
۳
۳
ارسال: #۷۲۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط mehrdad372.)
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ق.ظ)tesna نوشته شده توسط:  " فردا ، روز خداست و همه کارهایم رنگ و بوی خدایی دارد. هر روز برکت و نعمت خدا را در زندگی ام حس می کنم . به ویژه فردا منتظر تجلی برکات فراوان الهی هستم . با شور و شوقی فراوان و ایمانی نیرومند بیرون میروم تا آنچه را که باید به دست من صورت گیرد به انجام رسانم . فردا از آسمان طلا می بارد . کارم آسان است و بارم سبک و توفیق هایم بی شمار . همه نعمات الهی به من عطا شده تا هنگام انجام امور بزرگ مجهز باشم و این امور را به آسانی به ثمر برسانم . همه چیز و همه کس مرا توانگر می سازد . خدا عاشق و مشتاق من است . همه ی درها به رویم گشوده و همه راه ها باز و آزاد هستند . از هیچ چیز نمیترسم و تسلیم شکست نمی شوم و با تمام نیرو و در کمال ثبات و پایداری پیش می روم . آنقدر ایستادگی می کنم تا به آروزوهای قلبی ام دست یابم .هیچ چیز منفی در زندگی ام راه ندارد . مسئولیت همه امور با خداست "

خیلی قشنگ بود مرسی
واقعا که همین طوره

پیش به سوی موفقیت

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , aatwo , سجاد۶۷ , tesna
ارسال: #۷۲۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ق.ظ)tesna نوشته شده توسط:  بالاخره امروز(آخرین روز) هم رسید من کمی مدار منظقی می خونم و فصل آخر پایگاه داده رو رفع اشکال می کنم و به تست های ۸۹و۸۸ جواب میدم و در نهایت خلاصه هامو می خونم . همگی شما ها زحمت کشیدید و هر کسی که در اینجا بوده براش مهم بوده و بی تلاش نبوده مطمئن باشین هر کسی به اندازه خودش نتیجه می گیره امیدوارم همگی موفق باشید و به اونچیزی که می خواهید برسید قطعا هم همنینطوره . این آخرین پست من هست منو هم دعا کنید....
فردا روز قشنگی خواهد بود در پایان متن زیر رو شب قبل از کنکور با خودتون تکرار کنید و به یک صبح زیبای بهاری بیندیشید که در انتظار شماست!

" فردا ، روز خداست و همه کارهایم رنگ و بوی خدایی دارد. هر روز برکت و نعمت خدا را در زندگی ام حس می کنم . به ویژه فردا منتظر تجلی برکات فراوان الهی هستم . با شور و شوقی فراوان و ایمانی نیرومند بیرون میروم تا آنچه را که باید به دست من صورت گیرد به انجام رسانم . فردا از آسمان طلا می بارد . کارم آسان است و بارم سبک و توفیق هایم بی شمار . همه نعمات الهی به من عطا شده تا هنگام انجام امور بزرگ مجهز باشم و این امور را به آسانی به ثمر برسانم . همه چیز و همه کس مرا توانگر می سازد . خدا عاشق و مشتاق من است . همه ی درها به رویم گشوده و همه راه ها باز و آزاد هستند . از هیچ چیز نمیترسم و تسلیم شکست نمی شوم و با تمام نیرو و در کمال ثبات و پایداری پیش می روم . آنقدر ایستادگی می کنم تا به آروزوهای قلبی ام دست یابم .هیچ چیز منفی در زندگی ام راه ندارد . مسئولیت همه امور با خداست "

فوق العاده بود جملاتت .احسنتIdeaRolleyesBig Grin
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۷۲۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ب.ظ
وای من خیلی سر سری گرفتم آزاد رو! احساس میکنم اونجوری که باید خوب نخوندم! هرچند سطح سوالات راحت تر از سراسریه! امروز هم فقط خلاصه هارو میخونم + کنکور ۹۰-۹۱ رو مرور میکنم....
به امید خدا....
بچه ها امیدوارم هممون موفق باشیم... همه ی اینا امتحانات کوچیکه زندگیه! امیدوارم از امتحانات بزرگ هم سرافراز بیرون بیایم.
در پناه حق...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , tesna , mehrdad372 , user22 , aatwo
ارسال: #۷۲۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
بچه ها سوال ۴۴ و۶۲ پارسال و اگه بررسی کردین بنظرتون جوابش چه میشه؟
۲
۱
ارسال: #۷۲۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط zsalehiz.)
من خیلی میترسم اخه هر سوالیرو نگاه میکنم بلد نیستم..شایدم دیر شروع کردم واسه خوندن امیدوارم فردا خوب بدم ...بچه ها یه سوال ؟چندتا سوال زبانو بزنیم میشه ۳۰ تو کارنامه؟

انخاب اولشو کی اینجا پردیس زده..؟
۲
۱
ارسال: #۷۲۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
هنوز دارید می خونید....!!!!
استرس نگیرید......
۲
۲
ارسال: #۷۲۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
ایشالا که همه موفق باشید.... دیگه تلاشمون رو کردیم باقیش هم میسپاریم دست خدا... ایشالا به نتیجه مطلوبی که می خواییم برسیم.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , Breeze , tesna , ehsaan_gh , baranchi , user22 , aatwo
ارسال: #۷۳۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ
من باید قبول شم ارشد ...بچه ها کسی میدونه تراز دانشگاه پردیس علوم تحقیقات البرز چنده؟ درصدام در چه حدودی باشه قبول میشم...
۲
۱
ارسال: #۷۳۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ
من همین طوری دارم تست های سال های قبل رو نگاه میکنم
با آرزوی قبولی همه بچه های گل مانشت
به امید خدا هر کسی هر جا که دوست داره قبول بشه

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsaan_gh , kati , aatwo
ارسال: #۷۳۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط shabgard.)
بچه ها از من به شما نصیحت

واسه آزاد حتما تستای سالهای قبل رو بخونید

تاثیرش رو دیدم که میگم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , mehrdad372
ارسال: #۷۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان عزیز امیدوارم فردا همگی سربلند و خوشحال از سر جلسه بیاییم بیرون.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , mehrdad372 , ehsaan_gh , user22 , aatwo
ارسال: #۷۳۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کم کم باید بساط این تاپیک هم جمع بشه چون دیگه کنکور هم رسید. ان شالله که دوستان عزیز کنکوری ازاد هم کنور خوبی در پیش داشته باشن و اونچه به صلاحشونه براشون پیش بیاد. الهی امین.

استرس نداشته باشید. راحت و ریلکس برید سرجلسه. صبحانه حتما بخورید. مهم نیست کنار دستی شما چقدر می نویسه. اگر به سوالی خوردید که به بلد نبودید دستپاچه نشید احتمالا بقیه هم شرایط شما رو دارن. توکلتون به خدا باشه. پیش بسوی موفقیت Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , good-wishes , mehrdad372 , tesna , azad_ahmadi , aatwo , kati , ehsaan_gh
ارسال: #۷۳۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ
من هم برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم.
انشاا... هرچه از درسهایی که خوندید و صلاح هست(جهت پاسخگویی به سوالات ) فردا بیاد تو ذهنتون Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , mehrdad372 , aatwo , kati , ehsaan_gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۰۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۱۹ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close