زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۳۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
من حوصله ندارم درس بخونم
برا سراسری خوندم نتیجه که نمیده
اما رفتم کتاب انتشارات صاد رو خریدم حوصله درس خوندن ندارم میخوام این بک ماه تست بزنم هرجا مشکلی بود درس بخونم
خدا یه انرژی به من بدهCool

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
کسی این کتاب رو داره ؟
مجموعه سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) دولتی و آزاد از سال ۱۳۸۳ تا سال جاری
انتشارات مقسمی چاپ ۹۱ ,,, من دنبال مجموعه سوالات ارشد آزاد آی تی هستم فقط این رو پیدا کردم ,,,کتابه دیگه ای انگار نیست ,,, به نظرتون خوبه؟ بگیرم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۳۳۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)red.boy.1367 نوشته شده توسط:  کسی این کتاب رو داره ؟
مجموعه سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) دولتی و آزاد از سال ۱۳۸۳ تا سال جاری
انتشارات مقسمی چاپ ۹۱ ,,, من دنبال مجموعه سوالات ارشد آزاد آی تی هستم فقط این رو پیدا کردم ,,,کتابه دیگه ای انگار نیست ,,, به نظرتون خوبه؟ بگیرم؟

همچین کتابی هست اصلا؟ یعنی هم سراسری هم آزاد توشه بعد سال ۹۱ آزاد رو هم داره؟ یا فقط ۹۱ سراسری؟!
۰
۰
ارسال: #۳۳۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
بچه ها این کتاب تستای ۱۰ سال پیش آزاد کم پیدا میشه فعلا...اگه کسی به من نزدیکه تو شمال مثلا فاصله ۱ ساعت ازینا...اگه خواست و خیلی بهش نیاز داره من بهش قرض میدم یکی دو هفته.

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , tesna , aatwo , shima_24
ارسال: #۳۳۵
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ********* زنــــــــگ تفریـــــــــح ********

امروز تولدمه Smileبفرمایید کیک Heart

چون حسم باهاتون مشترکه از لحاظ کنکور و اینا اینجا پست زدم !
(بچه ها لدفن کامنت ندین همون سپاس بزنید کافیه مرسی Smile)
[تصویر:  174741_1_1379083981.jpg]

تولدت مبارک دوستم امیدوارم همه کیک قبولی را بخوریم
درضمن اونهایی که نمی خونن چرا منفی می زنن؟؟
۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , m2m3m92 , virtual girl
ارسال: #۳۳۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  بچه ها این کتاب تستای ۱۰ سال پیش آزاد کم پیدا میشه فعلا...اگه کسی به من نزدیکه تو شمال مثلا فاصله ۱ ساعت ازینا...اگه خواست و خیلی بهش نیاز داره من بهش قرض میدم یکی دو هفته.
سحر این حس انسان دوستانت کشته منو یعنی باید تویه تاریخ مانشت ثبت برسه
فکر کنم آخر سال جز چهره های خیر مانشت برگذیده بشی از تجلیل بشه

یه تفکری هست تویه این مانشت انگاری همه برای درس خوندن برادر خواهریم همه همه رو نوعی کمک میکنند بی منت و بی چشم داشت

خیلی کارت درست sahar کاردرستی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , sahar121 , shima_24 , tesna
ارسال: #۳۳۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
دوستان یک سوال من رشته فناوری اطلاعات گرایش شبکه زدم.
میخواهم ببینم با دو تا کتاب مثل مهندسی نرم افزار و پایگاه مقسی بخونم و ۵۰ بزنم فقط همین دو تا درسو قبولم یا نه . البته رو زبان هم حساب باز کردم.
من فکر میکردم کنکور ارشد آزاد خیلی راحته ولی با کارنامه هایی که توی این فروم دیدم . مثل اینکه قبول شدن توی این دانشگاه خیلی سخته
۱
۲
ارسال: #۳۳۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
امروزم تستای سال ۸۶ تمام شد..........
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۳۳۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط nasrolah.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ)rise 90 نوشته شده توسط:  هر روز که میگذره من خودم بیشتر برا پادگان آماده می کنم تا دانشگاه!!!

لباس لازمت بود بیا پیشه خودم پوتین هم دارم از نوع درجه یکش اصل چین البته من سربازی نرفتم ها ۲ ۳ تا گرفتم گذاشتم اونجا وقتی رفتم دیگه غصه پیدا کردن یا خریدن ( روزی هرچی ۲ و۳ برابر می شود ) رو نخورم خیلی به ما پسرا ظلم میشه این دخترارو هم باید ببرند سربازی چرا نمیببرند ببرند قسمت آشپزی یا خیاطی شستن لیاس جارو کردن میدان مین (هه هه ) مرتب کردن کفشهای دم پادگان تمیز کردن اسلحه ازشون کار بکشند
دوستان یکی از خبرگزاری ها به نقل از یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری گفته کلا سربازی رو سرباز حرفه ی میکنم دروغ میگه کارش نیست به اون رای ندینها چون برگشته میگه با اجازه...... یعنی نتونستم میندازم گردن .... به هرحال هیچ کورسوی امیدی واسه نرفتن نیست
ولی میتونیم که تا دکترا عقب بندازیم میگن دکرت هارو هم نمیبرند یه جاهای دیگه میفرستن مثل استاد بدون پول فقط پول سزبازی میدن

ویرایش توسط خودم: بابا شوخی کردیم(دخترا) حالا شما چرا جدی گرفتین روزتون مبارک ای کاش بجای یک روز ۱۲ روز تویه سال روز زن بود بهشون کادو میدادیم چون وقتی که به زنا کادوم میدیم یک ماهی با آدم خوب هستن ۱۲ تا روز زن تویه ۱۲ ماه یه سال رو به خوبی خوشیم بگذرونیم و به پایان برسونیم هه هه هه

امیر جان این تاپیک رو دیدی به نمرات منفی من یه نگاه کن بعدا از عقلت خوب مواظبت می کنی اینم یه نمونش هه هه هه

(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۲
۱۳
ارسال: #۳۴۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ
کسی کلید یا پاسخ نامه کنکور آزاد ۹۱ رو نداره؟شدیدا نیاز دارم.هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۳۴۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط mahboob.rr.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  اونایی که برای تهران می خوان کنکور بدن همون بهتر که نخونن.....

سلام دوست عزیز خسته نباشید!!چرا ؟!!!یعنی اینقدر تهران سخته قبول شدنش ؟!!!

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  اونایی که برای تهران می خوان کنکور بدن همون بهتر که نخونن.....

[color=#FF1493[/color]
۰
۱
ارسال: #۳۴۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)mahboob.rr نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  اونایی که برای تهران می خوان کنکور بدن همون بهتر که نخونن.....

سلام دوست عزیز خسته نباشید!!چرا ؟!!!یعنی اینقدر تهران سخته قبول شدنش ؟!!!

[color=#FF1493[/color]

سلام سخت نیست ولی تعداد شرکت کنندگان زیاده و تعداد محدود...
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasrolah
ارسال: #۳۴۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ ب.ظ
سلام خدمته همه دوستان

یک مطلب رو خواستم متذکر بشوم

دوستانی که میان اینجا منفی میدهند
۲ صورت داره یا یک تاپیک هست که درست و غلط هست خب موافق یا مخالف اره میشه واسه اون منفی داد ولی شما بیاید با یک نظر کلی مخالفت کنی این بنظرم خوب نیست
چون اگه واسه یه اظهار نظر جریان مخالف رو میگیرین حتما باید با دلیلو مدرک و منطق بیاید اظهارات خودتون رو مطرح کنید تا همه ببیند این کار شما باعث دودلی و گمراهی تصمیم می شود
این تایپک برای تبین و آشکار سازی هست نه اینکه یه منفی بدیم ملت رو گمراه کنید با استدلال بگویید
نمی شود که به یک نظر کلی منفی داد صورت مخالف یا موافق ندارد که اگر نظرتان به شکل دیگری هست بیان کنید بنویسید
شاید قسمتی از حرفا درست و قسمتی نادرست و زمانی که ۳ نفر بهش منفی میدهند باعث میشود کل مطلب آنجای هم که میتونست بدردی بخورد زیر سوال برود و باعث ایجاد شک و شبه شود
از مخالفین تقاضا دارم دلیل منفی های که به تایپ میدهند را بیان کنند به این دلیل نخالفم و کسانی که موافق هستن از مثبتهایشان دریغ نکنند باعث صلاحیت گفه می شود و اگر توضحاتی بود اضافه نمایند

دوستان مدت زیادی نموند بنظرم دیگه وقتش هست که فقط تست کار کنیم
یا علی

۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , maryam deilamirad
ارسال: #۳۴۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
کم کم باید خلاصه های کنکور سراسریم رو در بیارم شروع کنم خوندن. لا اعصاب :|

There is no there there.
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۳۴۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)vaka نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  ریاضیاتم محاسباتو میخونم!
سلام.شما که می خوای محاسبات بخونی می شه منم راهنمایی کنید چه فصلیش مهم تره(از لحاظ پر تکرار بودن سوالاتش در کنکورهای سال های قبل آزاد)که منم همون فصل را بخونم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.
سلام
باشه نگاه که انداخنتم میگم.. فصلای گسسته رو هم میگم..شاید خوندنش بد نباشه برای آزاد

پس چی شد؟کمتر از یک ماه دیگه بیشتر نمونده.شما قرار بود مهم ترین فصل محاسبات عددی را به ما هم بگی کدومه که یه مروری داشته باشیم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۱۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close