زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۲۲۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
سلام بچه ها خوبید
من خیلی دیر شروع کردم واسع خواندن
از بچه ها ی تالار ممنون میشم کمک کنید یه برنامه خوب بریزیم واسه درس از فردا
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۲۲۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)rezamis نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبید
سلام
سعی کنید این یک ماه باقی مونده رو حسابی زمان بذارین، حتما موفق میشین.از دروس ضریب ۴ شروع کنید، سعی کنید درصد صفر نداشته باشین، سوالات کنکور ۱۰ سال گذشته رو هم تهیه کنید و حتما حلشون کنید، درس ها رو نکته ای بخونید و بیشتر تست بزنید.
موفق باشین
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304 , avril22 , samaneh_aftab
ارسال: #۲۲۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)rezamis نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبید

منم موافقم هرکس برنامشو بگه که هم جو درس یخورده بوجود بیاد هم اینکه بقیه استفاده کننShy مرسی
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304 , rezamis
ارسال: #۲۲۹
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط sahar121.)
[تصویر:  172212_1_1379084521.jpg]

اینم برای بچه هایی که هنوز نمیدونن چیا تو آزمونا میاد....
اینم منابع برای رشته هوش مصنوعی،نرم افزار و معماری ....... لطفا دقققت کنید..

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۲۳۰
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
yasinashk ،این عکسی که من گذاشتم و aatwo هم لینکشو دادند،رو من از دفترچه آزاد سال ۹۲ cut کردم و upload کردمش و اینجا گذاشتم!!!!
بهتره قبل اینکه از صحت حرفاتون مطمئن باشید،خوبه یه بارم که شده برید دفترچه رو دانلود کنید......

۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , aatwo
ارسال: #۲۳۱
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ
دوستان هیچ کس به من نه نظر بده نه سپاس نه منفی نه مثبت

دیگه واسه دانشگاه آزاد نمیخونم من یکم جلو میفتم از شما عوض عوض اینکه بعد امتحان آزاد بشینم واسه سراسری دوباره بخونم از الان شروع میکنم دوباره واسه سراسری بخونم
دیگه حس خوندن واسه آزاد نیست یارو میاد منفی میزنه می قبوله واسه چی بخونم دیگه نمیخونم دیگه با این اطالاعات میرم فقط تویه آزمونش یکم تست آسون کار میکنم برام هم مهم نیست قبول بشم نشم از همون اولش هم مهم نبود امسال ظرفیت دانشگاه آزاد ۴۹ % افزایش یافته اونایی که هم قبول نمیشدن همه قبولن پس جریان کارشناسی ارشد هم شد مثل کارشناسی حیف ۱۰ میلیون نیست بریزید حساب آزاد من همون ۱۰ میلیون نه ۳ میلیونش رو میدم میریم بهترین کلاس ها سراسری می قبولم عمرم هم تویه ازاد حروم نمیشه جایی که استاد خودش نمیدونه چی میگی چطوری میتونه به دانشجو بفهمونه اصلا استادهای آزاد ارائه مطلب بلد نیستن
به قول جابز میروم دنبال اون چیزی که دوسش دارم اگر هم ۴ سال طول بکشه برم سراسری یه یونی مناسب بازم میشینم میخونم تا برم

بای همه دوستان و آزاد

از همه دوستان کسانی که چه باهام موافق هستن چه مخالف خواهش نه منفی نه مثبت نه سپاس بدن خواهش کرد ندین

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۷
۳
ارسال: #۲۳۲
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
دوستان
پارسال گرایش معماری کامپیوتر ۴۳ نفر برداشت علوم تحقیقات تهران
و تراز آخرین فرد قبولی ۶۹۹۰ بود پس با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که درصد ها چطور باید باشه که بشه تراز ۷۰۰۰ رو برای تهران آورد
یچه ها هی میگن ما نمی خونیم آزاد همه قبولن بله همه قبول می شن اما بعد که نتیجه ها می یاد همه در حال گریه و آه و ناله و منتظر تکمیل ظرفیت هستن
پس یا بخونید که حتما اونجایی که زدید تو همون مرحله اول قبول بشید یا حداقل به دانشگاه توهین نکنین.......وقتی نتیجه ها اومد فقط کافیه تو همین سایت برید تو بخش تکمیل ظرفیت ببینید چطوری همه در حال التماس برا قبولی در انتخاب ۷ هستن...............بجای اون موقع وقت تلف نکنین و خوب بخونین کنکور دانشگاه آزاد و سراسری و هر کنکور دیگه ای راحته بشرطه اینکه خوب خونده باشید..
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , 1-1 , mohamad304 , مهندس زهره , tesna , avril22
ارسال: #۲۳۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط maryam deilamirad.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  به نظر من ساختمان داده و طراحی الگوریتم و نظریه(بجز فصل تورینگ) خیلی مهمه.
سیستم عامل تقریبا همه فصل ها ساختمان گسسته مبانی شمارش (چون تو ازاد امار احتمالات نداریم) و گراف ها
پایگاه داده و مدار منطقی
من همه رو دارم از کتاب های پوران و مقسمی می خونم ۲ هفته اخر هم تست می زنم.اگر کسی راهنمایی دیگه ای داره ممنون می شم

شما الان که دارین میخونین تست نمیزنین ..؟؟؟
آخه منم تصمیم داشتم همین کار بکنم
و اینکه دارم کتاب به کتاب میخونم تا امرو پایگاه و مدار منطقی( تا امشب) تموم مینم خلاصه مینویسم که
۲ هفته آخر تست بزنم و مرور باهم
اما میترسم!!!
شاید بهتر باشه همه باهم خوند؟؟؟و همزمان تست!!!!!
چون زمان کمه و اینکه منم شاغل هستم تا ساعت ۳ که میرسم خونه .....!!!انگیزه ام بود که اگه یه کتاب تموم کنم
لاقل خیالم راحته که خوندم و تو مرور میتونم سری نگاه کنم تست بزنم اینجوری سرعتم بیشتره تا همه باهم و همزمان!!
نظر شما چیه؟؟؟؟

من نمی فهمم این منفی ها برای چیه اگر کسی مخالفه نظرشو بده
دوست عزیز من فعلا فصل به فصل می خونم خلاصه برداری می کنم گاهی هر فصل چند تا تست می زنم ولی تست زدن اصلی را گذاشتم دو هفته آخر البته من ریاضی مهندسی و زبان نمی خونم ولی بقیه دروس امیدوارم تا اون موقع بتونم تموم کنم شما اگر نظر بهتری دارید خوشحال می شم.

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)mahsarasht نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  به نظر من ساختمان داده و طراحی الگوریتم و نظریه(بجز فصل تورینگ) خیلی مهمه.
سیستم عامل تقریبا همه فصل ها ساختمان گسسته مبانی شمارش (چون تو ازاد امار احتمالات نداریم) و گراف ها
پایگاه داده و مدار منطقی
من همه رو دارم از کتاب های پوران و مقسمی می خونم ۲ هفته اخر هم تست می زنم.اگر کسی راهنمایی دیگه ای داره ممنون می شم

شما الان که دارین میخونین تست نمیزنین ..؟؟؟
آخه منم تصمیم داشتم همین کار بکنم
و اینکه دارم کتاب به کتاب میخونم تا امرو پایگاه و مدار منطقی( تا امشب) تموم مینم خلاصه مینویسم که
۲ هفته آخر تست بزنم و مرور باهم
اما میترسم!!!
شاید بهتر باشه همه باهم خوند؟؟؟و همزمان تست!!!!!
چون زمان کمه و اینکه منم شاغل هستم تا ساعت ۳ که میرسم خونه .....!!!انگیزه ام بود که اگه یه کتاب تموم کنم
لاقل خیالم راحته که خوندم و تو مرور میتونم سری نگاه کنم تست بزنم اینجوری سرعتم بیشتره تا همه باهم و همزمان!!
نظر شما چیه؟؟؟؟

من نمی فهمم این منفی ها برای چیه اگر کسی مخالفه نظرشو بده
دوست عزیز من فعلا فصل به فصل می خونم خلاصه برداری می کنم گاهی هر فصل چند تا تست می زنم ولی تست زدن اصلی را گذاشتم دو هفته آخر البته من ریاضی مهندسی و زبان نمی خونم ولی بقیه دروس امیدوارم تا اون موقع بتونم تموم کنم شما اگر نظر بهتری دارید خوشحال می شم.
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۲۳۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  من نمی فهمم این منفی ها برای چیه اگر کسی مخالفه نظرشو بده

عیب نداره ...بحث دانشگاه آزاد که می شه دوستان هم لطف می کنند منفی می دن.... مخالفتشون هم با دانشگاه آزاده...
حالا دوستانی که مخالفند می تونند اصلا به این تاپیک سر نزنید تا اعصابشون هم خورد نشه ... اما بازم مختارید...
۱۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , sahar121 , mohamad304 , Breeze , virtual girl , maryam deilamirad
ارسال: #۲۳۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  yasinashk ،این عکسی که من گذاشتم و aatwo هم لینکشو دادند،رو من از دفترچه آزاد سال ۹۲ cut کردم و upload کردمش و اینجا گذاشتم!!!!
بهتره قبل اینکه از صحت حرفاتون مطمئن باشید،خوبه یه بارم که شده برید دفترچه رو دانلود کنید......

دوست عزیز اعصابم خورد شد خواستم بدونم اون پستی که لینکش رو گذاشتم تو کدوم تاپیک بود چرا میگردم نیست میشه راهنماییم کنید؟

drink 8 glasses of water a day

۳
۲
ارسال: #۲۳۶
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
فکر کنم بعضیا اشتباهی میان اینجا بدون توجه به موضوع تاپیک.
بچه ها به مسایل حاشیه ای کاری نداشته باشید و درستون را خوب بخونید تا با یاری خدا و امام زمان قبول بشید.
به امید تراز ۷۲۰۰
یاحق
۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , virtual girl
ارسال: #۲۳۷
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  من نمی فهمم این منفی ها برای چیه اگر کسی مخالفه نظرشو بده

عیب نداره ...بحث دانشگاه آزاد که می شه دوستان هم لطف می کنند منفی می دن.... مخالفتشون هم با دانشگاه آزاده...
حالا دوستانی که مخالفند می تونند اصلا به این تاپیک سر نزنید تا اعصابشون هم خورد نشه ... اما بازم مختارید...

نه به نظر من مشکل دانشگاه آزاد نیست مشکل از خود اون آدماست فقط میشه واسشون تاسف خورد ..حالا هی بیا منفی بده تا بالاخره اکانتت بلاک بشه!
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304 , Breeze , maryam deilamirad
ارسال: #۲۳۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  yasinashk ،این عکسی که من گذاشتم و aatwo هم لینکشو دادند،رو من از دفترچه آزاد سال ۹۲ cut کردم و upload کردمش و اینجا گذاشتم!!!!

دوست عزیز اعصابم خورد شد خواستم بدونم اون پستی که لینکش رو گذاشتم تو کدوم تاپیک بود چرا میگردم نیست میشه راهنماییم کنید؟

تو همین تایپیک بوده...اما حذف شده!!چون نه ارسال شما هست نه ارسالهای yasinashk !!همه حذف شدند

۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۲۳۹
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ
حالا چرا واقعا ؟! دستهای پشت پرده ؟؟!!
۱
۲
ارسال: #۲۴۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
دوستان این بحث منفی دادنا رو بیخیال شید. این مسئله همیشه توی انجمن بوده و هست و خواهد بود.

ظاهرا اعلام نتایج سراسری رو گذاشتن نیمه دوم اردیبهشت. قبلا نمیه اول گفته بودن...

من میخواستم تا اعلام نتایج صبر کنم اگه رتبم بد شد اون موقع واسه آزاد شروع کنم به خوندن.

اما الان ظاهرا نمیشه اینکارو کرد و باید استارت زد...

There is no there there.
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad304 , avril22 , virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۴۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۰۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۰۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۹۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۳۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۳۱ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close