زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش

ارسال: #۱۲۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ
من که خیلی امیدمو از دست دادم وناراحتم.حتی دیگه انگیزه ندارم برای آزاد بخونم
درصدام ایناس
ریاضی ۲تا زدم که دوتاش غلطه ونمیدونم میشه منفی چند
زبان سفید
مشترک و تخصصی هوش هرکدوم نزدیک ۲۰ درصد
حتی اگه کلید عوض بشه فک نمیکنم خیلی تغییری توی درصدای من رخ بده
کاش فقط مطمئن هارو میزدم غلط هام زیادن وهمون چندتا درست روهم خراب کرده
بخدا خیلی خوندم
از مهر شروع کردم.منبع اصلی نخوندم ولی خب باتوجه به تست ها خوب پیش میرفتم به نظرخودم
خیلی امید داشتم
فقط به صنعتی اصفهان فکرمیکردم
ولی حالا بعید میدونم حتی مجاز بشم
خیلی داغون شدم
اصلا باورم نمیشه که اینقدر بد شد
خیلی امیدداشتم
خیلی زیاد
.............
تازه کل فامیل هم فهمیدن دارم برای ارشد میخونم
همه حتما میگن چقدرخنگ بوده که نتونسته قبول بشه
اون تحقیرهارو میشه تحمل کرد
ولی خودم چی
خودمو چجوری قانع کنم؟
چجوری بپذیرم که اینقدر بد دادم؟
همه امیدم به کنکور بود
همه امیدم...........
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ
RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  من که خیلی امیدمو از دست دادم وناراحتم.حتی دیگه انگیزه ندارم برای آزاد بخونم
درصدام ایناس
ریاضی ۲تا زدم که دوتاش غلطه ونمیدونم میشه منفی چند
زبان سفید
مشترک و تخصصی هوش هرکدوم نزدیک ۲۰ درصد
حتی اگه کلید عوض بشه فک نمیکنم خیلی تغییری توی درصدای من رخ بده
کاش فقط مطمئن هارو میزدم غلط هام زیادن وهمون چندتا درست روهم خراب کرده
بخدا خیلی خوندم
از مهر شروع کردم.منبع اصلی نخوندم ولی خب باتوجه به تست ها خوب پیش میرفتم به نظرخودم
خیلی امید داشتم
فقط به صنعتی اصفهان فکرمیکردم
ولی حالا بعید میدونم حتی مجاز بشم
خیلی داغون شدم
اصلا باورم نمیشه که اینقدر بد شد
خیلی امیدداشتم
خیلی زیاد
.............
تازه کل فامیل هم فهمیدن دارم برای ارشد میخونم
همه حتما میگن چقدرخنگ بوده که نتونسته قبول بشه
اون تحقیرهارو میشه تحمل کرد
ولی خودم چی
خودمو چجوری قانع کنم؟
چجوری بپذیرم که اینقدر بد دادم؟
همه امیدم به کنکور بود
همه امیدم...........

سلام اولا هیچ کاری بی حکمتی نیست، خیلی ها هستن که خوب خوندن و ولی نتیجه شو خوب نگرفتن.خیلی از بچه هایی که می بینی رتبه های خوبی اوردن یا میارن سال های قبلش رتبه هاشون خیلی خوب نشده بود.واسه کنکور همه چی خوندن نیست.اگه واسه بار اول امتحان دادید ناامید نشید.من خودم ۲ بار امتحان دادم یه بار ۱۰۰۰ شدم امسالم همه ارزومه شیراز قبول شم.نمی دونم چی میشه شاید اصلا شبانه هم هیچ جارو قبول نشم.ولی اگه قبول نشدم بازم میخونم.الانم روزی یکی دو ساعت خلاصه نویسی هامو نگا میکنم.بعضی وقتا کتابا رو میخونم سعی میکنم از درسا دور نشم.چون اگه قبول نشم باید برم سربازی و چون توی سربازی نمیشه خیلی خوب خوند.برنامه ریزی میکنم اگه قبول نشم دوباره بتونم سال دیگ امتحان بدم.به نظرم سوالای امسال خیلی بهتر از پارسال بود البته اگه اشتباهات رو در نظر نگیریم.فکر میکنم یه کم طراح های کنکور امسال منطقی تر سوالارو طرح کرده بودن.البته به جز ریاضی!همیشه همینطوریه هر سالی یه درس و سخت میدن
به نظرم بهتره امیدتون به خدا باشه.زندگی فقط درس خوندن نیست.استیو جابز (ریئس و موسس اپل ، نکست ، پیکسار) -روحش شاد- گفت : من هیچوقت تحصیلات آکادمیک نداشتم.زندگی خیلی سختی رو هم پشت س گذاشته
اگه حرف مردم بخواد واسه ادم مهم باشه که بهتره ادم همین الان فاتحه زندگی شو بخونه.مهم اینه بتونی از این اتفاقا درس بگیری
من روز کنکور که از جلسه بر میگشتم به سمت خونه بابام زنگ زد گفت:شیری یا روباه: منم که از اینکه فقط ۲ تا ریاضی زده بودم و خیلی ناراحت بودم گفتم سوسک
ناراحت بود ، گوشی رو قطع کرد.خیلی ناراحت شدم اگه توی اتوبوس نبودم و دور و برم خلوت بود حتما گریه میکردم ولی به نظرم زندگی پر از اتفاقاییه که هیچوقت ما انتظارشون داریم. دقیقا همون وقتایی که از یه اتفاق خیلی ناراحتیم ولی یه هویی می فهمیم که چقد این اتفاق به ظاهر بد باطن و حقیقت خوبی داره.
نمیخوام بهتون دلداری بدم یا همدردی کنم و الکی دلتونو خوش کنم.به نظرم می تونید از همین الان کم کم شروع کنید و بخونید می تونید با کلمه ها و متن ها ی زبان شروع کنید.می تونید سال دیگه به همه فامیل هاتون بگید که منم می تونم.اگه تلاش کنید مطمئن باشید نتیجه بهتری میگرید. خودتون بهتر می دونید دقیقا چه اشتباه هایی از اول شروع درس خوندن تا اخرین دقایق کنکور انجام دادین
مثلا همون چیزی که گفتید سوال اشتباه زیاد داشتید!و یا اگه برگردید به قبل تر ممکنه منابع خوبی انتخاب نکرده باشید.ممکنه مفاهیم رو خوب یاد نگرفتید.ممکنه مفهمومی نخونده باشید.به نظر من واسه ارشد ادم باید حریص باشه.
مثلا من ۳ ماه قبل از کنکور متن کامل جدول صفحه مقلوب یا معکوس رو من توی کتاب سیلبر شاتس و کتاب دکتر نقیب زاده خوندم ولی هیچوقت نیودمدم ۴ تا نکته از توی متن بالای کتاب خلاصه بنویسم اگه این کارو میکردم و ی ماه قبل از کنکور یه نگاه بهش مینداختم اون وقت این تست رو راحت جواب می دادم
ولی سوال همزمانی نخ ها رو تو کتاب سیلبر شاتس خوندم و کامل هم خلاصه نویسی کردم و سرجلسه یادم بود و درست جواب دادم
واسه کنکور باید توی کتابا هر چیزی جدیدی ادم می بینه تجزیه و تحلیل کنه به نظرم از این به بعد این مدل خوندن واسه کنکور بهتر و مفیدتره سوالای امسال از حالت مسئله ای خارج شده بودن و بیشتر مفهومی بودن.به نظر من دانشجوهایی که توی دانشگاه های خوب درس خوندن خیلی راحت تر از دانشجوهای دیگ امسال قبول میشن.!خلاصه ناامید نباشید و خدارو همیشه شکر کنید
شنیدین که میگن : خدا اگه زحکمت ببند دری ز رحمت گشاید در دیگری Heart

HeartTongue
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: razi_sh , nahid.moosavi
ارسال: #۱۲۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
زبان : ۴۵
رتاضی: ۲۵
مشترک: ۴۳
تخصصی هوش : ۵۰
چی میشه یعنی ؟!!!
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط aminnpm.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  زبان سفید
ریاضی ۱۴
مشترک ۳۳
تخصصی نرم افزار ۲۰
تخصصی هوش ۱۲/۵
معدل ۱۷/۹۹

میشه دوستان راهنمایی کنید؟

شما به احتمال زیاد بین ۵۰۰ و ۶۰۰ هوش بشین و نزدیکای ۵۰۰ (از پایین)‌توی نرم افزار

(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)masoud87ui نوشته شده توسط:  زبان : ۴۵
رتاضی: ۲۵
مشترک: ۴۳
تخصصی هوش : ۵۰
چی میشه یعنی ؟!!!

توی هوش که زیر ۴۰ میشی اگه معدلت خوب باشه

(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  زبان: سفید
ریاضی : ۶/۲۵
مشترک : ۲۹Sad
تخصصی نرم : ۵۰
احتمالا سربازی قبول شم
۲۵۰ الی ۳۵۰

(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ)soft92 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها با توجه به درصدهای من آیا امکانش هست پیام نور بیارم؟آیا پیام نور فقط تهران داره؟
زبان ۲
ریاضی ۶/۲۵
مشترک ۲۵/۹
نرم ۰
هوش ۱۱
کسیکه مطمئنه جواب بده.کسی میتونه رتبمو تخمین بزنه؟ممنون
حدودای ۱۰۰۰
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , mohammadali1990
ارسال: #۱۲۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
سلام جناب تخمین رتبه میشه رتبه منو تخمین بزنی ممنون میشم:

زبان ۱۰
ریاضی سفید
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۴۰
تخصصی هوش ۴۲
۱
۰
ارسال: #۱۲۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ)maryam goli نوشته شده توسط:  سلام جناب تخمین رتبه میشه رتبه منو تخمین بزنی ممنون میشم:

زبان ۱۰
ریاضی سفید
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۴۰
تخصصی هوش ۴۲

دوست عزیز در مورد هوش نظری ندارم ولی تو نرم درصداتون تقریبا شبیه درصدای دوستمه که پارسال ۵۰۴ آوردن
درصدای دوستم
زبان ۱۲
ریاضی ۱۴
مشترک ۳۰
تخصصی نرم ۴۰
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
سلام به نظر شما با
زبان ۰ درصد ،
ریاضی ۲۱ درصد،
مشترک ۲۷ درصد،
تخصصی نرم افزار ۳۳ درصد ،
تخصصی هوش ۱۰ درصد
رتبه من چند میشهHuh

دست از طلب ندارم تا کام من براید
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)rezareza2 نوشته شده توسط:  دوستان من یادم نیست سر جلسه دفترچم چی بود،فقط یادم مونده به سوالات چی جواب دادم اما اینکه دفترچم چی بود رو یادم نیست، تو سیستم اعتراض باید دفترچه رو مشخص کنیم،چه کنیم حالا؟

من یادمه دفترچه ام D بوده ولی حالا حتماً باید طبق اون گزینه ها رو بفرستیم؟؟ آخه مگه آدم ترتیب گزینه ها یادش میاد؟ دفترچه D رو که ندارم! Huh
۱
۰
ارسال: #۱۲۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. این چند روزه پیگیر صحبتهای همه شما عزیزان بودم و حس می کنم بالاخص خیلی ها با دیدن کلید سنجش ناامید شدن یا خیلی خوشحال. خواستم عرض کنم نمی خوام امید الکی بدم یا کسی را نا امید کنم اما با توجه به تجربه ای که از کنکور دادن دارم خدمتتون عرض می کنم که کلید اولیه سنجش در تمام مقاطع تحصیلی و در تمام رشته ها پر از اشتباه هست. من امسال با آمادگی نسبتا بهتری سر جلسه رفتم و در هر دو رشته ای تی و کامپیوتر شرکت کردم. خدا را شکر امسال خیلی بهتر دادم. باور کنید کلیدی که مدرسان منتشر کرد از کلید سنجش خیلی بهتره. کلید واقعی و نهایی که مبنای تصحیح است رو شاید شما هیچ وقت نبینید یا شاید هم روزی منتشر بشه که شما ترم اول ارشد رو به امید خدا پشت سر گذاشته اید. الان رتبه یک ارشد هم با دیدن این کلیدها به رتبه ۱۰۰ هم امید نداره.البته در این موقعیت حساس بی کار نباشید و اشکالات رو صحیح و منطقی و نه از روی تعصب به سنجش اعلام کنید. بقیه هم به فکر شما هستند. شنیده ام اساتید هم بی کار نیستند. نامه دکتر قدسی در سالهای پیش برای حذف و تغییر کلید رو حتما دیدید و به یاد دارید. نمونه این تلاشها کم نیستند فقط اطلاع رسانی نمی شه. علت اینکه نتایج رو هم اینقدر دیر اعلام می کنند همینه. می خواهند بدون نقص و عیب باشه و حقی تضییع نشه. صبور باشید. خودم شخصا حاضرم نتایج را حتی یک ماه دیر تر از اینی که هست اعلام کنند اما حقی تضییع نشه. شاید الان همتون بگید من طرفدار سنجش هستم. نه اصلا اینطور نیست اما بپذیرید که آنها بیش از همه سنگینی مسئولیتی که به گردن دارند رو می دونند و بار اول هم نیست کنکور برگزار می کنند پس شتابزدگی در اعلام نتایج ندارند. این کلید از آرشیو بیرون می یاد و ممکنه متعلق به دو یا چند سال پیش باشه که طراح سئوال داده(سئوالات همین امسال لزوما طراحی نمیشه بلکه ممکنه چند سال قبل تر حداکثر تا ۴ سال پیش طراحی شده و در آرشیو سنجش بوده اما الان باحل جدید و به روز در کلید نهایی به کمک شما و اساتیدمون می یاد تا ملاک گزینش بشه یا شاید هم حذف بشه چون با علم امروز شاید جواب متفاوتی داشته باشه) به هر حال توکل به حق داشته باشید و با یاد او دلتان را آرام کنید. شما هر انچه در توانتون بود رو برای درس خوندن گذاشتید. بسپارید همه چیز رو به خدا که او صلاح بندگانش را بهتر می داند. خداوند رو شاهد می گیرم بر این حرف که با همه اوضاع درهمی که ما داریم تصور می کنیم خداوند حق هیچ کس رو نمی ذاره پایمال بشه و هر کس زحمت کشیده و خوب و مفهومی خونده ان شااله نتیجه می گیره

خیلی خیلی ممنون داشتم دیوانه میشدم حرفاتون واقعا آرومم کرد
بازم ممنون

وسیع باشو سربه زیرو سخت.....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۳۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  من یادمه دفترچه ام D بوده ولی حالا حتماً باید طبق اون گزینه ها رو بفرستیم؟؟ آخه مگه آدم ترتیب گزینه ها یادش میاد؟ دفترچه D رو که ندارم! Huh
لازم نیست حتما همون دفترچه ای باشه که امتحان دادید.چون سنجش فقط برگه شما رو جداگانه اصلاح نمیکنه.اعتراضات رو میگیره تاثیرش برای همه است.شما بر اساس یک دفترچه باید استدلال کنی و گزینه ها و پاسخ را(در صورت لزوم)نقد کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezareza2 , somaye_tex
ارسال: #۱۳۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ق.ظ
کسی میتونه رتبه من رو تخمین بزنه؟و بگه ممکنه کجا قبول بشم؟
زبان ۳%
ریاضی ۲۱%
مشترک ۳۶%
تخصصی هوش ۱۳%

متشکرم
۱
۰
ارسال: #۱۳۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
من پارسال درصدام بهتر از امسال بود رتبم شد ۷۵۰

زبان ۱۲
ریاضی ۳۱
مشترک ۲۹
تخصصی نرم ۲۰

امسال
زبان ۰
ریاضی ۱۶
مشترک ۲۸
تخصصی نرم ۱۰
تخصصی هوش ۲۹

اما اصلا نمیشه پارسال و با امسال مقایسه کرد
امسال قبول میشم یا نه؟شبانه کرمانو میتونم بیارم؟

امتحان امسال در کل سخت بود یا اسون؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۳۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ
از fsi2013 خیلی خیلی ممنونم .حرفاتون واقعا آرومم کرد.
راستش خانواده اصرار دارن که برای آزاد بخونم واگر نتیجه نگرفتم برای سال بعد بخونم
حالا میخواستم بدونم کسی میتونه منو راهنمایی کنه که برای درس مهندسی نرم افزار و پایگاه داده چه کتابی بخرم؟از کدوم انتشارات؟چه کتاب تستی؟
ازبین کسایی که نرم افزار خوندن؟چون خودم هوش خوندم.این دوکتابو نمیدونم چه منبعی عالیه؟
مثلا درس هوش مصنوعی از انتشارات راهیان ارشد عالی بود
نظرم روی کتابای راهیان ارشد هست.میخواستم بدونم کسی مهندسی نرم افزار یا پایگاه داده ش روخونده؟ونظرش چیه؟
..............

..........
خواهش میکنم اگه کسی میدونه منوراهنمایی کنه
من زمان زیادی ندارم
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  مشترک۶۹
تخصصی نرم ۴۶

آیا امیدی هست به روزانه؟

ترا خدا یکی بگه

با این درصدا و این سوال که پرسیدید به نظرتون قبول میشم؟!!! میدونید دقیقا کارتون منو به یاد ادمایی میندازه ۱۹/۷۵ میگیرن بعد میکن من افتضاح دادم امتحانمو اصلا تا حالا دیدید کسی مشترک ۶۹ زده باشه بهترین دانشگاه قبول نشده باشه ؟!!!!!!!WinkTongue
۷
۰
ارسال: #۱۳۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ
سلام توروخدابگیدبااین درصدا قبول میشم؟
زبان۲۰٪
ریاضی۲٪
تخصصی۱۸٪
معماری۱۸٪
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close