تالار گفتمان مانشت
درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵
درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - irisadaf - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ

با سلام
اولا از همه خواهشمندم برن سوالات غلط را بررسی و گزارش بدن ، ثانیا جهت اطلاع کسایی که میگن کنکور امسال خیلی راحت تر بوده از سالای پیش میخوایم درصدامون را بررسی کنیم ببینیم واقعا همینطوره :
با این اوضاع من :
زبان ۰
ریاضی ۰ شدم (۱ درست و ۳ غلط :دی)
مشترک ۵۰
تخخصی هوش ۱۶

RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - masoud.bala - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  با سلام
اولا از همه خواهشمندم برن سوالات غلط را بررسی و گزارش بدن ، ثانیا جهت اطلاع کسایی که میگن کنکور امسال خیلی راحت تر بوده از سالای پیش میخوایم درصدامون را بررسی کنیم ببینیم واقعا همینطوره :
با این اوضاع من :
زبان ۰
ریاضی ۰ شدم (۱ درست و ۳ غلط :دی)
مشترک ۵۰
تخخصی هوش ۱۶

من
ریاضی سفید
زبان ۱۳/۳۳
مشترک ۲۰
تخصصی نرم ۲۵
تخصصی هوش ۱۰
فک نکنم اصلا جای خوبی قبول بشم یا حتی اصلا جایی بیارم

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - arta.66 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ

زبان سفید
ریاضی سفید
مشترک ۴۰
تخصصی نرم ۲۰

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - fsi2013 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ

زبان نزدم
ریاضی ۱۲/۵
مشترک ۳۸
تخصصی نرم ۴۶
ممکنه من شیراز قبول شم؟ حدودا رتبه ام باید ۲۲۰ به پایین بشه!یعنی میشه!!!! خدایا حقم خیلی بیشتر بود خدا کنه سوالا حذف بشن یه چند تایی شونSad

سوالای امسال راحت تر بود ولی به دلیل اشتباه های زیاد تو تایپ و جواب سوالات فعلا درصد بچه ها پایینه! Sad

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - mamul - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ

سلام بچه ها.
این درصدای منه.
کجا قبول میشم
زبان ۳%
ریاضی ۳۵%
مشترک ۲۵%
تخصصی معماری ۵۰%

RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - fsi2013 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)mamul نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
این درصدای منه.
کجا قبول میشم
زبان ۳%
ریاضی ۳۵%
مشترک ۲۵%
تخصصی معماری ۵۰%

مشترکت پایینه! اگ نرم بودی با توجه به اینکه ظرفیتش بالاتر از معماریه فک کنم شیراز قبول میشدی
ولی فک کنم تخصصی معماریت خوبه!

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - variant20002000 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ

ریاضی منفی ۶
زبان ۲۵
مشترک ۳۸
تخصصی نرم ۵۴
چی میشه رتبم؟؟ خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا Sad

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - mizgly - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ

زبان حداقل ۷۳
ریاضی ۲۵
مشترک ۵۰/۶
تخصصی نرم ۳۵/۴ یا ۴۳/۷
تخصصی هوش ۴۷/۹

پ.ن: زبان و تخصصی نرم چندتاشو شک دارم چی زدم!

RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - ffss - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ

یکی به من بگه با این درصدها میشه جایی قبول شد؟؟؟
زبان صفر
ریاضی منفی ۳درصد
مشترک ۳۶درصد
تخصصی ۳۴درصد
زیر ۵۰۰ میارم؟؟؟؟؟؟

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - armin_b00ter - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ

زبان ۴۸/۸۸
ریاضی ۱۲/۵ ( البته یه سوال رو دقیق یادم نیست چی زدم ولی فکر کنم درست زدم ولی غلط حسابش کردم. یه سوال محاسبات هم که اشتباه جواب داده )
مشترک ۴۶/۹۱ ( نگران نباشید کلی سوال حذف میشه قول می دم )
تخصصی نرم ۴۳/۷۵

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)mizgly نوشته شده توسط:  زبان حداقل ۷۳
ریاضی ۲۵
مشترک ۵۰/۶
تخصصی نرم ۳۵/۴ یا ۴۳/۷
تخصصی هوش ۴۷/۹

تو همونی بودی که می گفتی خراب کردم ؟ Big Grin

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - Fermisk - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

درصدای من:
زبان:۲۰
ریاضی:۸/۸
مشترک:۳۳
تخصصی هوش:۱۳
تخصصی نرم:۱۰
به نظرتون هوش امیدی هست زیر ۵۰۰ بشم؟

RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - mizgly - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)mizgly نوشته شده توسط:  زبان حداقل ۷۳
ریاضی ۲۵
مشترک ۵۰/۶
تخصصی نرم ۳۵/۴ یا ۴۳/۷
تخصصی هوش ۴۷/۹

تو همونی بودی که می گفتی خراب کردم ؟ Big Grin

خوب خراب کردم ریاضیو دیگه! Smile

RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - reyhaneh64 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

به جز تستایی که قبلا دوستان به غلط بودن تست از بعد نگارشی و نبودن گزینه های تو جواب اشاره کردن
تست ۶۳ طبق گفته های دکتر اجلالی و نمونه مثالی که قبلا تو جزوشون دیده بودم باعث سوختن مدار میشه و کانفیلکته
اما نمیدونم چرا سنجش اینو زده.
به هر حال با این کلید.

ریاضی:۱۲/۵
مشترک:۴۲
تخصصی هوش ۵۰
زبان ۳

ریاضیو میشد بالاتر زد.
Huh

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)Fermisk نوشته شده توسط:  درصدای من:
زبان:۲۰
ریاضی:۸/۸
مشترک:۳۳
تخصصی هوش:۱۳
تخصصی نرم:۱۰
به نظرتون هوش امیدی هست زیر ۵۰۰ بشم؟

به نظرم بالای ۵۰۰ میشی.
تخصصی هوش پایین زدی

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - arta.66 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ

یه سوال دوستان دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران!! البته اگه اسمشو درست گفته باشم میشه با مشترک ۴۰ درصد و تخصصی ۲۰ درصد امیدی داشت؟؟؟

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش - maryam.raz - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ

منم که میدونم قبول نمی شم اینم درصدهام
زبان ۰
ریاضی ۴٪
مشترک ۲۷٪
تخصصی ۱۸٪!!(لعنت به طراحی!)
رفتین ارشد سلام مارو هم برسونید