زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تحلیل کنکور ارشدIT و کامپیوتر سال ۹۲ از TV

ارسال: #۱۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ
من نتونستم این برنامه رو ببینم.چیز به درد بخوری توش گفتن؟ از سوالای غلط حرفی زدن؟

هان ای کوه بلند/ای سراپا همه بند/از تو این تجربه آموخته ام/که نلرزد دلم از غرش سنگین زمان/و هراسی ندهد راه به دل از طوفان/کاه بودن ننگ است/کوه میباید بود
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط SoheilGh.)
کنکور ۸۴ سراسری رشته ریاضی به خاطر درس فیزیک خیلی معروفه : دی به شما توصیه می کنم به سوالات یه نگاهی بندازین چون قطعا بعدش همدردی خواهید نمود :دی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sss
ارسال: #۱۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ق.ظ
RE: تحلیل کنکور ارشدIT و کامپیوتر سال ۹۲ از TV
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ق.ظ)slinda نوشته شده توسط:  من نتونستم این برنامه رو ببینم.چیز به درد بخوری توش گفتن؟ از سوالای غلط حرفی زدن؟

نه چیز خاصی که نگفتن.من فقط فهمیدم احتمالا کندذهن یا همچی چیزی هستم چون اساتید معتقد بودن کنکور خیلی خوب و راحتی بوده واصلا سوال غلط نداشته.دیگه به خودم شک کردم.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , just4it , slinda , Pegasus , Amir V
ارسال: #۱۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ
برنامه تحلیل کنکور IT و کامپیوتر در شبکه آموزش
نمی دونم چرا کارشناسا میگفتن هفته آینده کلیدها رو سنجش میزنه روی سایت !!! اونم تو برنامه زنده !!!

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ق.ظ
RE: برنامه تحلیل کنکور IT و کامپیوتر در شبکه آموزش
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ)ubc نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا کارشناسا میگفتن هفته آینده کلیدها رو سنجش میزنه روی سایت !!! اونم تو برنامه زنده !!!
خوب شاید برنامش زنده نبوده!!!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
برنامه تحلیل کنکور IT و کامپیوتر در شبکه آموزش
متاسفانه فقط جنبه تبلیغاتی براشون مهم بود!
طرف ادعا میکنه که سیستم عامل درس میده بعد میگه سوالات خیلی استاندارد و خوشگل بودن!!!
فکر کنم یه بار سوالات رو حل نکرده بود... چون اگر حل میکرد میدید هم سوال اشتباه وجود داره هم سوالایی که اصلا هم خوشگل نبودن!!!

مجری هم اول برنامه فقط گیر داده بود که چرا کنکور روز جمعه رو نمیگین؟! (منظورش کنکور کامپیوتر بود!)

بیشتر از این هم البته نباید انتظار داشت!

ضمنا اصلا سوالات معماری و مدیریت اسمی هم ازشون نیومد! بررسی که پیش کش!
۸
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: slinda , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
نمیدونستن کلیدها اومده!
میگفتن امیدواریم تا ۷ اسفند بیاد Smile)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , just4it
ارسال: #۲۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
سلام.من هم این برنامه رو کامل دیدم هم ضبطش کردم.واقعاً جای تأسفه که دوتا آدم که اسم خودشون رو دکتر .... و مهندس .... گذاشته بودن، جلوی چشم میلیونها بیننده، چنین نظرات غیر منصفانه ای رو (در تأیید عملکرد س..... س....) بار مردم کردن. من فقط به دوتا نتیجه می تونم برسم:

۱- اینا می خواستن بگن آی جماعت! بیاید ماهان ثبت نام کنید! اونایی که با ما بودن، این آزمون و این سؤالا براشون آب خوردن بوده.

۲- این صحبتا با هماهنگی قبلی انجام شده بوده تا افرادی مثل ما که سر جلسه با دیدن سؤالای مشترک و ... دچار شوک شدیم، به جای اینکه س..... س.... رو مقصر بدونیم، به سواد و معلومات و عقل خودمون شک کنیم.

نکته جالب اینه که جناب دکتر .... وقتی می خواستن نمونه سؤال مطرح کنند، مثلاً تو مشترکا رفتند سراغ سؤال ۴۱ (پیمایش DFS که از همه سؤالا راحت تر بود و مثلاً سؤالای چالش بر انگیزی مثل ۴۲ تا ۴۸ و ۵۰ رو مطرح نکردند.شاید چون خودشون هم نتونسته بودن حلش کنن.Big Grin

در هر حال، من حس کردم با این برنامه به شعور من و سایر دوستان توهین شده. به همین دلیل، هر مؤسسه ای ثبت نام کنم(البته غیر از مدرسان که یه بار صابونش به تنم خورد و دیگه بسه)، مطمئناً اون مؤسسه ماهان نخواهد بود.

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: slinda , Pegasus , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط humorkhan.)
من امسال ازمونای ماهانو شرکت میکردم.به علت تسلط ای که روی درس هوش مصنوعی داشتم کارم شده بود هر آزمون از تو ۶ سوال هوش ۲ ۳ تا سوال غلط پیدا کنم.به خودم میگفتم طراح سوالاشون مگه کین که سوالاش اینجوریه.وقتی دیشب این اقای دکتر و اقای مهندسو دیدم جواب سوالمو گرفتم.از من به همه کنکوری های ۹۳ نصیحت اگه به من بگن کل آزمونای ماهان شرکت کن به جای ۴۲۰ هزار تومان ۲۰ هزار تومن بده باور کنید شرکت نمیکنم.مبالغه نیست و حرفی از روی عصبانیت نیست . اگه اون ۲۰ تومنو برید دو تا کتاب کنکوری بگیرید بیشتر به سودتونه .حالا در نظر بگیر ۴۰۰ هزار تومن دادن چه حماقتی محسوب میشه. من حماقت کردم ولی شما ۹۳ ای ها این کارو نکنید.به امید موفقیت همتون
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou , saharrost , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
تازه یه جا یکیشون که (حالا درست یادم نسیت دکتره بود یا مهندسه) گفت با دکتر "حقیقت" که دوست بنده است در مورد سوال های سیستم عامل ... ببینید چطور از اسم افراد سوء استفاده می کنند که به مخاطب القا کنند بله ما با همچین کسایی نشست و برخاست داریم. یکی هم اونجا نبود بهشون بگه بابا کلیدا قبل از برنامه شما چن ساعتی بود که منتشر شده ، دلم واسشون سوخت یعنی اینا منتظرن تا هفته ی دیگه که کلیدااااااا بیاد. اگه کسی شمارشون رو داره زنگ بزنه بهشون خوونواده ای رو از نگرانی در بیاره Smile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۲۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ق.ظ
به نظر منم همش تبلیغ بود
تازه جالب بود که تو اسلاید های مربوط به امتحان روز جمعه (کامپیوتر) ستون سوالات سخت خالی بودWink و همه سوالات ساده و متوسط بودن ، با این اوصافی که اونها گفتن حتما هرکی روز جمعه امتحان داده قبول میشه !! Big Grin

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy
ارسال: #۲۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
اشتباه از اونا نیست.

اشتباه از شماهاییه که میشینید شبکه‌های داخلی رو نگاه می‌کنید.

اینا همش دروغه! همش فیلم بازی کردنه! حیف وقتتون که پای این جفنگیات بزارید و اعصابتون رو خورد کنید!

با یکی مصاحبه کردن گفتن آقا شما راضی هستی قیمت گوشت گرون شده؟ طرف گفت آره گوشت واسه سلامتی ضرر داره کمتر میخوریم! (البته فکر کنم قبلش ۲ تومن گرفته بود که اینا رو بگه)

بنابراین اعصاب خودتون رو خورد نکنید و جای شبکه آموزش بزنید شبکه Dubai Sport داره فینال تنیس آزاد استرالیا رو نشون میده Tongue

There is no there there.
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , srj , عزیز دادخواه , شاپری
ارسال: #۲۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط just4it.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اشتباه از شماهاییه که میشینید شبکه‌های داخلی رو نگاه می‌کنید.

اما من دو شب قبلش تحلیل مکانیک سیالات رو دیدم ، خوب تحلیل کردن دکتر سمیع پور...

فک کردم شاید از تحلیل کامپیوتر و IT چیز به درد بخوری عایدمون بشه ، که البته متاسفانه نشد!!

[تصویر:  1393842413_35166638079957824461.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , شاپری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۰۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۹۹ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close