زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات غلط کنکور علوم کامپیوتر ۹۲

ارسال: #۱۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
توی زبان تخصصی لزوما نباید گزینه ای را که میزینم از لحاظ علمی و درسی که ماخوندیم درست باشه! فقط باید منطبق با مفهوم reading باشه.البته من هم خودم روی این تست یکم مشکوکم و به نظرم غلطه.شما اعتراضتون رو واضح و با استدلال بنویسید شاید جواب دادند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط nimam.)
RE: سوالات غلط کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  توی زبان تخصصی لزوما نباید گزینه ای را که میزینم از لحاظ علمی و درسی که ماخوندیم درست باشه! فقط باید منطبق با مفهوم reading باشه.البته من هم خودم روی این تست یکم مشکوکم و به نظرم غلطه.شما اعتراضتون رو واضح و با استدلال بنویسید شاید جواب دادند

من هم که فقط به چیزی که از نظریه زبان بلدم استدلال نکردم. با دقت یک بار دیگه پست من را بخونید. گزینه ۲ می‌گه اتوماسیون (automation) نه اتوماتون (automaton). در متن نوشته automaton ولی در این گزینه نوشته automation. اینها با هم خیلی تفاوت دارند. ما تو نظریه زبان چیزی به اسم اتوماسیون نداریم.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ ب.ظ
سوال اول آنالیز عددی که روند واحد و می خواد به نظر من ده به توان منفی دو جوابه ! نه چیزی که سنجش زده
دوستان نظر شما چیه ؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Majid7 نوشته شده توسط:  سوال اول آنالیز عددی که روند واحد و می خواد به نظر من ده به توان منفی دو جوابه ! نه چیزی که سنجش زده
دوستان نظر شما چیه ؟

نه، سنجش درست جواب داده. روند زمانی که از روش قطع کردن استفاده می‌کنیم با زمانی که از گرد کردن استفاده می‌کنیم فرق داره. من هم فکر کنم سر جلسه هول شدم و اشتباهی مثل شما جواب دادم. با اینکه این رو بلد بودم ولی احتمالا به «گرد کردن» دقت نکردم.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  من هم که فقط به چیزی که از نظریه زبان بلدم استدلال نکردم.
درست میگید لغتش اشکال داره توی متن یه چیزه و توی سئوال چیز دیگه ای نوشته.من هم اشتباه زدم طبق این کلید.من هم اعتراض میزنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimam
ارسال: #۲۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط nimam.)
ای بابا! تایپیست سازمان سنجش معلوم نیست حواسش کجا بوده. این سوال ۹۵ رو بچه‌ها نگاه کنید:

[تصویر:  164666_1_1379085721.png]

کلید زده گزینه‌ی ۲. یعنی ۳۰!
شما اصلا در این آرایه عدد ۳۰ میبینید؟!!!
من گزینه‌ی ۳ زدم یعنی ۲۵.
سر جلسه max heap رو رسم کردم. در واقع باید عدد ۳۵ در خانه دوم قرار بگیرد که چون در گزینه‌ها نبود من ۲۵ رو زدم.
۳
۰
ارسال: #۲۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  کلید زده گزینه‌ی ۲. یعنی ۳۰!
شما اصلا در این آرایه عدد ۳۰ میبینید؟!!!
واقعا دیگه این خیلی اشتباه ضایعی بود.و یکی از شاهکارهای سنجش و حل کننده سئوال!اصلا آدم هیچ حرفی نمیتونه بزنه... Smile
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
چه جالب ۳ تا سوال غلط پشت سر هم!!!
نمی دونم اشکال از شانس ماست یا سازمان سنجش؟ لابد سنجشی ها می گن شانس ما!!!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  واقعا دیگه این خیلی اشتباه ضایعی بود.و یکی از شاهکارهای سنجش و حل کننده سئوال!اصلا آدم هیچ حرفی نمیتونه بزنه... Smile

می‌دونید آدم از چی لجش می‌گیره. اینکه سوالهای هافمن، Reheaping و درخت پوشای کمینه که مباحث خیلی ساده‌ای هستند و امکان نداره که خونده باشی و نتونی بزنی باید اشتباه بیاد.
بچه‌ها، همه maxheap رو اعتراض زدید؟ فکر نکنم دیگه این یکی رو کسی حتی شانسی هم درست زده باشه.
۲
۰
ارسال: #۲۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ ب.ظ
سوال آخر درس ساختمان داده،من گزینه ۳ رو آوردم.کلید سازمان سنجش زده ۲/در حالی که گزینه ی ۲ که ۳۰ هستش،اصلا تو آرایه هم نیست.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ، توسط war3.)

سلام.به نظر دوستان سوال ۵۶ درسته؟!
سنجش کلیدو گفته ۲!
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط nimam.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)war3 نوشته شده توسط:  سلام.به نظر دوستان سوال ۵۶ درسته؟!
سنجش کلیدو گفته ۲!

درست جواب داده. اگر n-- بود اجرا به پایان می‌رسید اما با --n هربار ابتدا فراخوانی صورت می‌گیره و بعد زمانی که اجرای زیربرنامه‌ی فراخوانی تمام شد (که اینجا تمام نمی‌شود) از مقدار آن کم می‌کند. بررسی تست‌های برنامه‌نویسی که ساده است؛ کافی است آن را کامپایل و اجرا کنید. راستش اگه این نکته در سوال نبود خیلی سوال مسخره می‌شد و شما باید شک می‌کردید که طراح حتما یک نکته‌ی خاصی رو در نظر داره.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط nimam.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)mizgly نوشته شده توسط:  اتفاقا هافمن رو هم میشد حدس زد!
من و یه تعدادی از دوستام به خاطر این که این S حتما یه عدد ثابت انگلیسی بوده به جاش ۵ گذاشتیم و به جواب هم رسیدیم! Smile

آقای mizgly، منم مثل شما حدس زدم که اون S حتما ۵ لاتین بوده و حل کردم. رشته‌ی متناظر با f شد ۱۱۰۰ اما سنجش در کلید جواب رو ۱۱۰۱ زده! من این رو پیش یکی از اساتید علوم کامپیوتر دانشگاه تهران هم حل کردم و ایشون هم جواب من رو تائید کردند. شما چی در آوردید؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)nimam نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)war3 نوشته شده توسط:  سلام.به نظر دوستان سوال ۵۶ درسته؟!
سنجش کلیدو گفته ۲!

درست جواب داده. اگر n-- بود اجرا به پایان می‌رسید اما با --n هربار ابتدا فراخوانی صورت می‌گیره و بعد زمانی که اجرای زیربرنامه‌ی فراخوانی تمام شد (که اینجا تمام نمی‌شود) از مقدار آن کم می‌کند. بررسی تست‌های برنامه‌نویسی که ساده است؛ کافی است آن را کامپایل و اجرا کنید. راستش اگه این نکته در سوال نبود خیلی سوال مسخره می‌شد و شما باید شک می‌کردید که طراح حتما یک نکته‌ی خاصی رو در نظر داره.
ooooooooooooooooh my god
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ)war3 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)nimam نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)war3 نوشته شده توسط:  سلام.به نظر دوستان سوال ۵۶ درسته؟!
سنجش کلیدو گفته ۲!

ooooooooooooooooh my god
añd my god
Big Grin
vaqean fk kardam hatman maskharas k shak nakardam beheshTongue
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۵۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۰۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۲۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close