زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گسسته خواندن یا نخواندن

ارسال: #۱۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
گسسته خواندن یا نخواندن
گسسته رو باید خوند اونم کامل ! تمام مفاهیم پایه ای رشته کامپیوتر تو گسسته هست درسته سوال ازش کمه ولی خیلی از مباحث دروس دیگه بهش ربط پیدامیکنن مثل همین ساختمان داده و الگوریتم و حتی سیستم عامل و نظریه و پایگاه اگه دقیق خواستین با جزییات و مبحث میگم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ب.ظ
گسسته خواندن یا نخواندن
سلام. تجربه من
من کنکور ۹۲ واسه اولین بار گسسته خوندم.( ۴ جلدی گریمالدی)
۸ فصل اول (به جز اون ۲فصلش که توی کنکور ازش سوال نیومده ) با تمام تمریناتشو خوندم
از تابستون خوندم بعد رفتم سراغ پوران دیدم چقد خلاصه بوده و من نمیدونسم
سوالای آیتی، نرم و علوم چند سال پیشو هم خوندم که اونا خیلی راحتتر از آیتی بودن!
نزدیکای کنکور بود که کتاب مدرسانو دیدم (نرسیدم حسابی بخونم) اما ظاهراً بد نبود
نتیجه:
۲ تست درست زدم یکیش هم فک کنم از استرس به جواب نرسیدم! (۳۳ درصد گسسته آیتی هم خدایش خیلیه)

راستی

از چه قبول شم چه نشم از آقای msz(آقا مهدی) ممنونم چون راهنمایی ایشون منو به سمت گسسته کشوند.
اگه امسال اونی که میخواسم نشد قطعاً دوباره گریمالدی رو به نیت ۴جلدش شروع میکنم!
۱
۱
ارسال: #۱۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
گسسته خواندن یا نخواندن
هرکسی نظر خودش رو داره به نظر من خوندن گسسته اشتباه هستش.. اگر کسی بخواد براش توضیح هم میدم
منظورم هم از اشتباه افرادی هستن که با درس نتونستن رابطه برقرار کنن و الان برا کنکور می خوان بخونن
۰
۱
ارسال: #۱۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط omidranjbar.)
RE: گسسته خواندن یا نخواندن
(۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  گسسته بیشتر از کتاب پروان خوندنش اشتباهه...مطمئنا تست ها رو اگر هم بلد باشی حل کنی،انقدر زمان میخواد که باید بی خیالش بشی(مثل کنکور امثال!)با پوران تا ۳ تا رو واقغا میشه زد به شرط ۲ بار خوندن

قبول دارم.
منم فقط از رو پوران خوندم از ۵ تا سوال امسال ۴ تا درست جواب دادم، باس ۲ ۳ دور پوران و خوند تستاشم بیشتراشو زد.

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  هرکسی نظر خودش رو داره به نظر من خوندن گسسته اشتباه هستش.. اگر کسی بخواد براش توضیح هم میدم
منظورم هم از اشتباه افرادی هستن که با درس نتونستن رابطه برقرار کنن و الان برا کنکور می خوان بخونن

میتونین به من توضیح بدین چرا؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۶۲ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۹ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۰۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
Heart منبع گسسته: گریمالدی یا روزن؟ AshkanAurum ۲ ۴,۰۹۶ ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sadra.T
  خواندن گروهی برای استخدامی خرداد ۹۷ delnian ۱۸ ۱۲,۳۱۶ ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  درخواست جزوه ساختمان داده مفید برای خواندن سریع parisa74103 ۰ ۱,۸۹۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close