زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۷۸۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)nnss نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)maneshth نوشته شده توسط:  پاسخنامه مدرسان شریف ۱۰۰۰% غلطه
به هیچ عنوان روش حساب نکنید
من تافل زبان انگلیسی دارم تستای زبانشو خیلی غلط جواب داده
من تمام امتحانات سالهای قبل و پارسه و سنجشو زدم که نزدیک به ۱۰۰ تست گرامر میشه. تنها یک تست گرامر رو اشتباه زدم. چطور اینجا شد ۳تا از ۵تا؟
سوالای درک مطلبم که غلطه فاحش داره

واقعا..؟
خدا از دهنتون بشنوه ، من کلا وقت کردم ۳ تا گرامر بزنم، که طبق پاسخنامه مدرسان ۳ تاش هم غلط شد...Confused

خدا کنه ! منم ۱۵ تا زبان زدم که به حساب مدرسان ۱۰ تاش غلطه !!!!
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nnss
ارسال: #۷۸۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
سلام بر همه دوستان
من قبلا هم عضو مانشت بودم ولی استفاده نمیکردم و بخاطر همین اکانتم غیر فعال شده بود...بگذریم

من هم امسال سال دومی بود که کنکور ارشد میدادم. به علت کارم هم زیاد نتونستم بخونم. ولی رفتم سر کنکور خیلی خوشحال تستارو زدم (منفی هم زدم حتما) و اومدم بیرون و وقتی اومدم خونه حس خوبی داشتم. یه حس شادی و آرامش...
فک میکردم به امید خدا قبول میشم. ولی وقتی اومدم اینجا و صحبت دوستان رو خوندن تازه متوجه عمق فاجعه شدم!!!
من زیاد نخونده بودم ولی امیدوارم که قبول بشم. من زیاد قوی نیستم. حداقل شاید بخاطر اینکه زیاد وقت نکردم اونجوری که باید و شاید بخونم.

ولی یه چیزی رو به خودم قول دادم. چون امسال انگیزم خیـــــــــــلی بیشتر از پارسال بود به خودم قول دادم اگرم قبول نشدم انقددددددرررررر بخونم تا قبول بشم. من از رو نمیرم.

تا ببینیم خدا چی میخواد. مطمئنا خدا برای بنده هاش بد نمیخواد.
۵
۰
ارسال: #۷۸۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک سوال از دوستان دانشگاه آزادی که در شرف فارغ التحصیلی هستند دارم

اگر کسی دوره کاردانی نرم افزار بوده لذا درس معماری نداشته باشه
دوره کارشناسی سخت افزار غیرانتفاعی بوده اما دانشگاه بهشون پیشنیاز یا در قالب درس معماری ارائه نکرده باشه
حالا ترم آخر ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه آزاد هست و بدون درس معماری کارشناسی، معماری پیشرفته کارشناسی ارشد رو پاس کرده .دانشگاه هم تاحالا چیزی بهش نگفته.خودش هم نمی دونست. با توجه به این که رو برد دانشگاهشون زده بوده بچه های نرم ارشد که قبلا درس معماری نگذروندن حتما این ترم آخر بردارن یادش آمده با توجه به اوضاعی که داشته(رشته:نرم-سخت-معماری) نکنه اگه ایشون که رشته اش الان معماری کامپیوتر هست این درس رو برنداره بعد براش مشکلی پیش بیاد
از طرفی مونده اگر بره دنبالش دوباره کلی دردسر باید بکشه چون الان فقط پروژه اش مونده.آیا شما می تونید راهنمایی کنید ؟ حتما باید معماری کارشناسی پاس شده باشه؟ آیا مشکلی پیش خواهد آمد .
می دونم می تونه از مدیرگروهشون بپرسه اما بنا به دلایلی می خواد اگر لازم نیست نپرسه

کسی از شرایط دانشگاه آزاد در مقطع ارشد خبر داره؟
ممنون.
سلام . معمولا اینگونه بخشنامه ها از یک ترم یا سال تحصیلی خاصی به بعد اعمال میشن . به دوستتون بگید بخشنامه رو مجدد چک کنه ببینه که آیا به سال ورود ایشون می خوره یا خیر .. معمولا اگر این مشکل پیش اومده باشه باید زمان انتخاب واحد پروژه شون به مشکل بر بخورن و سیستم امکان انتخاب پروژه رو بهشون نده .
ضمنا حتی الامکان به گروه صداشو درنیاره
موفق باشید

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۷۸۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)nnss نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)maneshth نوشته شده توسط:  پاسخنامه مدرسان شریف ۱۰۰۰% غلطه
به هیچ عنوان روش حساب نکنید
من تافل زبان انگلیسی دارم تستای زبانشو خیلی غلط جواب داده
من تمام امتحانات سالهای قبل و پارسه و سنجشو زدم که نزدیک به ۱۰۰ تست گرامر میشه. تنها یک تست گرامر رو اشتباه زدم. چطور اینجا شد ۳تا از ۵تا؟
سوالای درک مطلبم که غلطه فاحش داره

واقعا..؟
خدا از دهنتون بشنوه ، من کلا وقت کردم ۳ تا گرامر بزنم، که طبق پاسخنامه مدرسان ۳ تاش هم غلط شد...Confused

من هم فکر کنم همین طور باشه من حدود ۲۳ تا زبان زدم خیلی هم رو زبان وقت گذاشتم با مدرسان چک میکنم زبانم می شه: ۲۴/۴۴ به نظر من هم بعضی جواب ها ایراد داره ولی بحتر بود اسم استاد هایی که جواب ها رو برا زبان گذاشتن هم ذکر می کردن تا آدم قضاوت بحتری بتونه بکنه چون استادای زبانش واقعا عالیا دکتر حاج رسولیان و استاد جواد زاده توش درس میدن من با اینا تو مدرسان کلاس رفتم من طوری بود که زبانم در حد زیر صفر بود اینا با تکنیک هایی که یادم دادن فهمیدم زبان اونقدر ها هم که همه میگن سخت نیست
امید وارم آخرش حق به اونایی که تلاش کردن وقت وانرژ برا کنکور صرف کردن برسه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: r_dana
ارسال: #۷۸۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط mona_demonio.)
این پاسخنامه IT مدرسان چند درصد درسته؟
اگه اینجوری باشه که من افتضاح بودم!!!!!!!!!!!!
پاسخنامش مال دفترچه D دیگه؟
۱
۰
ارسال: #۷۸۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط YAS25.)
من هنوز توی شوکم اصلا نمی خوام قبول کنم کنکور امسال بد دادم . منی که ۵ ماه تمام از ساعت ۹ صبح تا ۷ شب یکریز درس خوندم و آن قدر روی طراحی الگوریتم و ساختمان داده مسلط بودم , حالا پاسخ های غلط زیادم تمام پاسخ های درستم رو هم از بین برد . منی که این همه مسئله سیستم عامل به اون مهمی رو کار کردم حالا ببینم طراحای محترم (با وجود راحتی سوال ها) از جاهایی سوال دادن که هیچ کس به فکرش نمی رسید. یعنی متاسفم برای اون طراحا که دانش سیستم عامل داوطلب ها رو می خوان با این سوالهای حفظی مسخره بسنجن
واقعا بعد از این همه مدت تلاشو امید , و حالا نامیدی و نبود کار دیگه به چی باید دلخوش بود؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima506 , neda_Network
ارسال: #۷۸۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
بچه ها تو رو خدا دیگه بس کنین ... Sad
مثلن بحث آزاده دیگه اینجا الان ..همش حرف کنکوره که ...

درسته سخته برامون چون وقتمونو گذاشتیم روش و از همه چیمون زدیم ... ولی الان فقط داریم خودمونو اذیت میکنیم و هیچ فایده ای نداره
آروم باشید تا کلیدای اصلی بیاد .... برید یه کم بگردید حال و هواتون عوض شه یخورده ....

اینجا داره بارون میاد .... آخ که چه حالی میده ... نم نم بارون ... آتیش ... چای ذغالی ... سیب زمینی پخته ... واااااااااااااااای
Wink

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , jameshenas , SSMAE
ارسال: #۷۸۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  امیر خان
ما همچنان منتظر
برنامه های شبکه شما هستیم
برنامه چی شد؟
مرجان خان.
برنامه اوکیه.
پیشنهاد من اینه که اول یه نظر سنجی بزاریم و موضوعی که میخوایم صحبت کنیم رو مشخص کنیم.
بعد من یه سری منبع مثل کتاب و ویدئو معرفی میکنم و شما توی مثلا ۴ روز یه بخشی رو میخونید.
بعد میایم همگی روش بحث میکنیم و رفع اشکال.
نظراتتون رو بگید دوستان.

من موافقم صد.
خصوصا اینکه زمینه کاریم شبکه و کار با active و dns,...هست خوشحال میشم دانشمو تو زمینه های دیگه شبکه در مانشت با کمک بچه های حرفه ای ارتقا بدم.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۷۸۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ
یعنی من به دانشگاه های عالی فک میکردم چه آی تی چه نرم افزار با این جوابای مدرسان نرم افزار زیر ۱۰% زدم آی تی زیر ۲۰% آخه اینم شانس من دارم تو سالای پیش آی تی خیلی ابکی بود مخصوصا گسسته امسال واقعا وحشتناک بود ولی باز من فک میکردم نرم افزار خیلی خوب بشم متاسفانه از آیتی بیشتر غلط دارم کاش نمیخوندم شانسی میزدم رتبم بهتر میشد خدا لعنتشون کنه با این سوالای حفظیه چرت
۲
۱
ارسال: #۷۹۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
پیشنهاد من اینه که اول یه نظر سنجی بزاریم و موضوعی که میخوایم صحبت کنیم رو مشخص کنیم.
بعد من یه سری منبع مثل کتاب و ویدئو معرفی میکنم و شما توی مثلا ۴ روز یه بخشی رو میخونید.
بعد میایم همگی روش بحث میکنیم و رفع اشکال.
نظراتتون رو بگید دوستان.
[/quote]

سلام ایده خوبیه
شاید با این برنامه از تو فکر کنکور هم اومدیم بیرونRolleyes
۰
۰
ارسال: #۷۹۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
بچه ها بی خیال کنکور و درس و امتحان، من میخام یه سایت راه بندازم دنبال یه برنامه نویس کار درست PHP یا ASP و یه طراح خوب می گردم. هر که پایه هست بسم الله ...

-------------------------------------------
بعمل کار برآید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemenp , mehrdad372
ارسال: #۷۹۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط mahua.)
منم
گند زدم به همه خوشی ها و دلخوشی هام تا مثلا با ی نتیجه خوب تو کنکور جبران کنم ولی چی شد...
انگار وسط زمین و آسمون گیر افتادم
فقط برام شرمندگی مونده و بس.

خدایااااا... شکرت...Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , fa_karoon , nina69
ارسال: #۷۹۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط nature2011.)
امسال کنکور فاجعه بود اون سوال سیستم عامل آخه چطوری به جوب رسید من نزدیک به ۱۰ دقیقه داشتم سرش کلنجار میرفتم آخرشم نزدمش!!! اون سوال حافظه نانو معماری همینطور!!!!
الانم که کلیدارو نگاه کردم بیشتر از نصفشو غلط زدم....
من چند روز آخر هم داشتم محاسبات عددی میخوندم که در تاریخ کنکور اولین بار تیپ سوالاش عوض شده بود تو ریاضی رسما نتونستم چیزی بزنم:-|
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۹۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
یادتونه وقتی نوجوون بودیم می خواستیم دانشمند کامپیوتر بشیم و برنامه های بزرگ بنویسیم.سنجش موفق شد مارو تبدیل به موجودی بکنه که بزرگترین آرزوش درست از آب دراومدن اون تست که زدیم و حذف شدن تستی که نزدیم هست.
این دستاورد بزرگ رو به سازمان مربوطه تبریک میگم.
۱۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , avril22 , nazaninzahra2 , reyhaneh64 , nina69 , shima_24 , m@hboobe , Engineer , farnaz55 , fa_karoon , nnss , r.jafari
ارسال: #۷۹۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)nature2011 نوشته شده توسط:  امسال کنکور فاجعه بود اون سوال سیستم عامل آخه چطوری به جوب رسید من نزدیک به ۱۰ دقیقه داشتم سرش کلنجار میرفتم آخرشم نزدمش!!! اون سوال حافظه نانو معماری همینطور!!!!
الانم که کلیدارو نگاه کردم بیشتر از نصفشو غلط زدم....
من چند روز آخر هم داشتم محاسبات عددی میخوندم که در تاریخ کنکور اولین بار تیپ سوالاش عوض شده بود تو ریاضی رسما نتونستم چیزی بزنم:-|

آره ه ه ه ه ....منم هفته آخر داشتم فقط محاسبات می خوندم اما ............. Sad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: r.jafari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۴۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۹۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close