زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۶۳۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
بله دوستان به نظر من هم طراحان کنکور باید از نظر سطح علمی بررسی بشن !!!!!!!!!!!!
البته شاید هم مشکل از تایپیست بوده !

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , 8Operation , Mänu , m@hboobe
ارسال: #۶۳۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
منم تو همین مصاحبه های مانشت خیلی دیدم..مصاحبه ها رتبه ها برتر رو بخونید
ا
۱
۰
ارسال: #۶۳۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  اگه کسی میتونه از رشته های دیگه هم بپرسه آیا اونجا هم اشتباه دارن سوالا؟

آبجی من روانشناسی بالینی کنکور داد ... واسه تک رقمی خونده بود ... واسه یه درس ۴تا کتاب خونده بود ..هرسال ۱۵تا سوال میومد امسال ۲تا اینقدم چرت بود آخر نتونست بزنه

اشتباه بودن سوالاتو خبر نداره ...نپرسیده از دوستا و دوروبریاش...ولی کلا میگه چرت و پرت شده بوده کنکور و سطح سوالا و ....

کل ایران و همه رشته ها کنکور به همین افتضاحی بوده .... مقوله مضخرفیه کلا"

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mrpking
ارسال: #۶۳۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  در جواب همه ی بچه های آی تی . من خودم آی تی شرکت کردم سوالای مهندسی نرم افزارش در حد کشک بود . و زبانش هم هر سال از کامپیوتر سخت تره نه فقط امسال . هرچند ریدینگ هاش آسون بود . در ضمن وقتی سوالا آسونه یعنی واسه همه آسونه و رتبه بالای ۴۰۰ تقریبا شانسی تو نرم افزار نداره . پس درس نخوندن خودتون رو با این حرفها توجیه نکنید .
به شخصه بسیار مشتاقم که نتایج شما دوست محترم رو در اردیبهشت ماه متوجه بشم تا از شما درس خوندن رو یادبگیریم حداقل....بخیل که نیستیم ایشاالله معلومه که رتبه عالی ای میارید!!!! بعد قضاوت می کنیم....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۹
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mrpking , nina69 , m@hboobe , neda_Network , Amir V , virtual girl
ارسال: #۶۳۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
با سلام به دوستای گلم
خوش به حالتون دیگه راحت شدین وکنکور با بدی و خوبیش واستون تموم شد
منم امسال آزمایشی شرکت کردم و بد نزدم
ایشاالله دارم واسه سال بعد میخونم
آرزومند موفقیت همه دوستای گلم هستم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mänu
ارسال: #۶۳۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
سوالات که واقعا افتضاح شده
من واسه هوش و پایگاه رفته بودم که بالای ٥٠% بزنم اما سوالا واقعا بیخود بودن
کاش دانشگاه ها هم در حد عالی بودن یا لاقل استادا کم کاری نمیکردن که آدم دلش نسوزه! کنکور وحشتناک و کیفیت آموزش پایین!

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , fatemesoleimani , Mänu , mrpking , mahak.k , MosayebG
ارسال: #۶۳۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ب.ظ
در مورد اعتراض به سوالات باید گفت که اگر تاپیک های سال قبل رو نگاه بندازید می بینید که دوستان سوالات اشتباه رو با دلیل و مدرک اثبات کرده بوند فکر کنم زمان اعتراض فرستادن و از این کارها زیاد انجام شد البته نمی دونم تا چه حد به نتیجه رسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , 8Operation , Mänu , fatemesoleimani , good-wishes , Helmaa
ارسال: #۶۳۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  در مورد اعتراض به سوالات باید گفت که اگر تاپیک های سال قبل رو نگاه بندازید می بینید که دوستان سوالات اشتباه رو با دلیل و مدرک اثبات کرده بوند فکر کنم زمان اعتراض فرستادن و از این کارها زیاد انجام شد البته نمی دونم تا چه حد به نتیجه رسید.

ممنونم خانم انرژی مثبت. لطف کردین. من تاپیک هایی که ادرس دادین رو خوندم اما همه یه جورایی بحثشون فردی بود. یعنی شکایت از نحوه تصحیح کارنامه ها و درصدها. اما هدف من از کامنتم اینه که پیگیری کنیم آیا سوال اشتباه جزئی از کنکور هست یا نه. یا اصلا چرا باید سوال اشتباه باشه، مگه یک سال طراح ها فرصت ندارن، یا اگه در جواب من دوستان بگن، "شاید سوالات مال سالهای اخیر باشه و از بانک سوال در بیاد"، ایا نباید این سوالا یه بررسی بشن که اشتباه یا غلط تایپی داره. بخدا قابل پیگیری باشه من پیگیری می کنم.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 8Operation , Mänu , انرژی مثبت
ارسال: #۶۳۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  سوالات که واقعا افتضاح شده
من واسه هوش و پایگاه رفته بودم که بالای ٥٠% بزنم اما سوالا واقعا بیخود بودن
کاش دانشگاه ها هم در حد عالی بودن یا لاقل استادا کم کاری نمیکردن که آدم دلش نسوزه! کنکور وحشتناک و کیفیت آموزش پایین!

آره آبجی موافقم
گسسته رو که با احتمال اشتباه گرفته بودن
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , srj
ارسال: #۶۴۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
سلام دوست گرامی تو تایپیک تا حدی متوجه وضعیت شدم بنده نیز تا حدی دچار مشکلات شما شدم برای کنکور امسال برای رسیدن به حد مطلوب برای سال اینده از هم اکنون دوباره تلاش رو شروع خواهم کرد
من این پیشنهاد رو دارم چند نفر جمع بشیم بصورت گروهی (در یاهو یا ایمیل) تحلیلی بکنیم از وضعیت خودمون بعد با برنامه بصورت گروهی درس بخونیم (گروهی منظورم ۴-۵ نفره) هستش به اینصورت هم میتونیم به همدیگه روحیه بدیم و خوب همدیگر رو انالیز بکنیم
بنده حتی فکر می کنم هر کدوم از ما تو بازه های زمانی که تعیین بکنیم برای دیگری باید تست طراحی بکنه(خودش رو بزاره جای طراح سوال!) و تست بده برای نفر بعدی و دیگری نیز همین طور
خلاصه من فکر می کنم این سری میتونیم بهترین جای ممکن در بیایم با برنامه ریزی و انجام شیوه ایی که براتون توضییح میدم
اگر فردی تمایل داشت و مثبت هست بنده خوشحال میشم برای کنکور سال بعد شما نیز در گروه حضور داشته باشید
رشته مورد نظر
فناوری اطلاعات (امنیت- شبکه - ای تی)
موفق باشید
۱
۲
ارسال: #۶۴۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  منم امسال آزمایشی شرکت کردم

رتبت فکر کنم از من خیلی بهتر بشه محمدرضا ...هی روزگاااار

موفق باشی

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال: #۶۴۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
میشه بگید عددی رو چه طور زدید یا دروس پایه رو؟
۰
۰
ارسال: #۶۴۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
ای خدا کی این کلیدا میاد مردیم از بس هرکی یه جور جواب داد Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۳
۰
ارسال: #۶۴۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
پارازیت :
میگم این قضیه ش چیه بعد کنکور همه ( اکثریت ) آواتارشون رو به عکس خودشون تغییر دادن ؟ !

لطفا لبخند بزنید !
۱
۰
ارسال: #۶۴۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  

فکر کنم اشتباه متوجه شدی . (منظورم درس مهندسی نرم افزار رشته آی تی بود !!!) من خودم نرم افزارم . بچه های آی تی می گفتن سوالای ما آسون بوده مال اونا خیلی سخت .
در ضمن به نظرم بیشتر سوالا اشتباه داشتن تا اینکه سخت باشن . ( ریاضی کلا سخت بود محاسبات افتضاح ) مثلا سیستم عامل ۲ تا سوال آخر رو می دونستم فقط سر جلسه یادم نمی اومد .
به بچه های آی تی گفتم توجیه نکنن !!
دوست گرامی منظور از اسون سخت یکنواختی سطح سوالات هستش وگرنه که هوافضا کجا رشته ادبیات کجا!
امسال سوالات ای تی مشترک هاش علی الخصوص شبکه و داده و الگوریتمش خوب طراحی نشده بود
هوش هم همین طور
از لحاظ استاندارد بودن نیز خیلی ضعیف بود
مهندسی کامپیوتر امسال خیلی پیشرفت داشته نسبت به سال های پیش
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۳۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۶۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۵۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close